Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 523

[DEMO] PureSim Baseball 2007

Hír | 2006.05.26 16:09

A Matrix Games úgy döntött, hogy kiadja a PureSim Baseball 2007 című szimulátor javított demóját. Ez a kipróbálható verzió immáron 1.1-es verziószámmal rendelkezik, és ahogyan elődjében, úgy benne is néhány szezon erejéig próbálhatjuk ki magunkat. Aki érdekelt a programban, az erre kattanjon.

[PATCH] Loco Mania

Hír | 2006.05.18 16:53

A Ligthouse Interactive a napokban több patchet is kiadott játékaihoz. A mostani hírben a Loco Maniáról ejthetünk szót, ehhez érkezett meg ugyanis a játék első javítása. Az 1.1-es tapasz csupán 1 megát nyom, így meghökkentő változtatásokat nem okoz a programban. Aki meglesné a changelogot, vagy töltené a patchet, az erre kattanjon.

Júniusban érkezik a Windows Media Player 11

Hír | 2006.04.18 12:26

A Microsoft elhintette, hogy idén júniusban érkezik meg médialejátszójának legfrisebb változata, a Windows Media Player 11. Mint az már ismert, ez kap majd helyet beépített médiamindenesként a Windows Vistában is. A 11-es fedőnevű programban előtérbe kerül a mobilkészülékekkel való szinkronizáció. Könnyedén tölthetünk majd át PC-k között, avagy PC és más eszköz (PDA, HPC, telefon, MP3-lejátszó) között videófájlokat, hanganyagokat. Sőt mi több, egy beépített szolgáltatásnak köszönhetően ezeket konvertálhatjuk is, így a kisebb méretnek hála több anyag fér el azon a mobil eszközön, amelyen annak kijelzője mérete okán nem olyan fontos a hiperszuper felbontás. Fel lesz szerelve a program egy bizonyos Urge szolgáltatással, amely a Microsoft és az MTV közös fejlesztésű zeneletöltő-központja. (Itt az új vetélytárs az Applenek?!) Elégedetlenségre adhat okot bizonyos körökben azonban az, hogy ez a program sem fogja támogatni a kívánt mértékben az Apple iPodját, így aki bizonyos anyagokat szeretne ezen keresztül áttölteni, annak peche lesz. További hiánypontnak tekinthető a személyem által is nagyban hiányolt mobilplatformokra optimizált microsoftos lejátszóverziók elmaradása. A Windows Mobile operációs rendszerekben mindez megoldott, azonban sem Windows CE, sem pedig Palm-alapú mobil eszközökön nem megoldott a vállalat részéről a wmv fájlok lejátszása. Az XP és a Vista új médialejátszójáról, a Windows Media Player 11-ről részletesebben itt olvashatnak az érdeklődők.

[MOVIE] 15. heti kollekció!

Hír | 2006.04.17 15:32

A múlt héten bevezetett vasárnapi letöltés áttekintőt szeretnénk rendszeresíteni. Annál is inkább, mert a tapasztalatok azt mutatják, hogy olvasóink nagy része néha lemarad egy-egy fontosabb videóról, urambocsá' demóról. Nem szép dolog ez, de hát főként nekik szólnak ezek a listák :) Az elmúlt hét nap videó termését alant találhatjátok. Összesen 23-at sikerült begyűjteni.

  • Auto Assault
  • Back to Gaya: The Adventures Of Zino And Boo
  • Bad Day L.A.
  • Battlefield 2142 HD
  • Desperados 2: Cooper's Revenge
  • FlatOut 2
  • F.E.A.R. 4 EVER
  • Guild Wars Factions
  • Heroes V
  • Hitman: Blood Money
  • Night Watch
  • Over The Hedge
  • Paradise #1
  • Paradise #2
  • Paragraph 78
  • Rogue Trooper
  • Stranger
  • The Settlers II: The Next Generation
  • Tomb Raider: Legend #1
  • Tomb Raider: Legend #2
  • Urban Chaos: Riot Response
  • War Front: Turning Point
  • X-Men: The Official Game

  • [MOZi] The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    Hír | 2006.03.17 14:05

    Aki ismeri a Halálos iramban, illetve a Halálosabb iramban című filmeket, azoknak ez az angol név máris sokat elárult. Mint azt már a címből is kikövetkeztethjük, ezúttal Tokyoba csöppenünk, ahol természetesen ismét rengeteg száguldást láthatunk. A történetbe csajok is keverednek, no persze a fő a versengés, a végletekig tuningolt autókkal. Aki szerette az előző két részt és oda van a Need for Speed: Undergroundért, az ezt a filmet is imádni fogja. A mozikbakerülés időpontja idén június.

    Google a Marson

    Hír | 2006.03.14 10:30

    A gyorsan népszerűvé vált Google Maps után már a Mars térképeit is böngészhetjük a keresőóriás legfrissebb fejlesztéseként. A google.com/mars címen bebarangolhatjuk a Vörös Bolygó egyes részeit - mivel az alkalmazás a jól bevált Google Maps motorját használja, a kezelés is a "földi testvérhez" hasonlatos. Az új alkalmazást már a NASA-val tavaly kötött közös fejlesztési program "termelte ki". Három nézet közül választhatunk, megnézhetjük a bolygó infravörös képét, melyet a Mars Odyssey szonda hőkibocsátást elemző rendszere alapján láthatunk, 2001-ből származó felvételekről. Ebben a nézetben a melegebb területeket világosabb, a hidegebbeket sötétebb színekkel jelölik. Természetesen létezik normál domborzati nézet is, valamint ennek egy színezett változata is, melyen jobban nyomon követhetőek a terepviszonyok. Ezek alapjául a Mars Global Surveyor 2004-es felvételei szolgálnak. Természetesen lehetőségünk van a már felderített és "nevesített" objektumok (fontosabb helyek, például kráterek, hegységek, csúcsok és mélyedések) neveinek megjelenítésére, valamint jelölve vannak azok a helyek is, amelyekről részletesebb fotót is megtekinthetünk. A Google Earth segédprogrammal még nem láthatjuk a marsi felvételeket, de a Google közleményében leszögezi, a közeljövőben biztosan integrálják az új területeket ebbe a programba is.

    Hirdetésekkel csökkentik a játékárakat

    Hír | 2006.03.13 16:26

    A Rusty Axe Games egy talán úttörőnek is nevezhető ötlettel állt elő. A Battle Castles című játékuk esetében sok reklám került a programba, azonban ennek okán az árát a felére csökkentették. Valljuk be, nem vennénk zokon, ha egy-két játék közben olvasható márkanév ellenében -ha nem is ilyen nagy mértékben - olcsóbb lenne kiszemelt játékunk. A Battle Castlesről bővebben itt.

    [PATCH] The Movies

    Hír | 2005.12.13 06:03

    Megérkezett az első patch a The Movies című játékhoz. Az 1.1-es javítás elérhetővé tesz néhány újdonságot a filmkreáló programban, melyeknek segítéségvel mégtöbb lehetőségünk nyílik alkotni. Aki letöltené a pakkot, az erre kattanjon a 24 megás csomagért.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.11.29 06:51

    Kellemes reggelt mindenkinek. Van szerencsém két nagy hólyaggal szaladgálni a sarkaimon... Mondhatom nem túl kellemes. A legjobb, hogy gyakorlati emlékeimből jó 2 hét lesz, mire rendbejön. Sebaj, addig szerelek magamra gázmeghajtást :))

    Egy autós karambolozik a kocsijával. Eszméletlen állapotban szállítják kórházba. Amikor magához tér,, az intenzív osztályon fekszik, és éppen egy műtét utáni vérátömlesztést kap. Nézi a karjára csatolt gumicsövet, aztán rekedten megkérdezi a föléje hajoló ápolónőtől: - Ólommentes szuper?

    Tactica Online béta jelentkezés

    Hír | 2005.11.12 09:56

    Elindult a Tactica Online című körökre osztott stratégiai szerepjáték bétajelentkezése. Ha szeretnéd kipróbálni a játékot, ahol csapat alapú taktikai harcokra is számítani kell, urambocsá' segíteni akarsz a fejlesztőknek az alkotás csiszolásában, ezen kívül el is múltál 18 éves (na jó, ez csak egy hivatalos kitétel) és tudsz egy kicsit angolul, akkor kattints ide, töltsd ki a regisztrációs kérdőívet és reménykedj. Azok ugyanis előnnyel indulnak, akik már korábban regisztrálták magukat az ottani fórumra.

    [MOVIE] Worms 4: Mayhem

    Hír | 2005.08.16 11:37

    Ki ne ismerné a kedves, aranyos kis kukacokat... Tudjátok, golyóálló mellény, tetoválások, Rambo kése az oldalán ficeg, hátán rakétavető, kezében shotgun. Na, ők a főszereplői a régóta elő és viruló Worms-játékoknak, melyeknek ezúttal a Mayhem című epizódjával bizonyíthatjuk egymásnak (vagy a gépnek), hogy kinek nagyobb a kukaca. És ami aktuális: három új videó! Ide kattanva érhetitek el őket.

    Catalyst 5.7 elérhető

    Hír | 2005.07.14 21:48

    Letölthető a legújabb ATI driver, a Catalyst 5.7. Jelentős sebességnövekedés látható a FarCry-nál, A Half-Life 2-nél és jónéhány benchmark programban is. A sima driver 25, míg a CCC-s verzió 34 megabájt. A drivert innen tölthetitek le.

    [MOVIE] NFS: MW Hi-Res

    Hír | 2005.05.18 15:35

    Találtam egy némileg jobb minőségű, ám kézikamerás felvételt a Need For Speed: Most Wantedról. A hang is jóval nagyobb terjedelemben szólal meg, és végre azt is észrevehetjük, hogy rajtad és a rendőrökön kívül az összes többi autó ugyanolyan rondán néz ki, mint az előző részeknél. Oké, legyen. De akkor oldják meg, hogy amikor megállunk (mert urambocsá' belénk jönnek azok a barmok!!), akkor kapjanak egy picivel több poligont és nagyobb felbontású textúrákat. Aztán ha elhagytuk őket, lehetnek megint rondák, a fene se bánja :)

    Enemy Territory: Quake Wars!

    Hír | 2005.05.16 21:06

    Na, ez érdekes. Az id Software és az Activision közösen készülnek a piacra dobni egy játékot, Enemy Territory: Quake Wars névvel. Hmmm, már a címe is jól hangzik. Hogy mit is kapunk majd a pénzünkért? Egy multiplayer-orientált, class-alapú lövőddözős gáma. A játék marketingszövegében fontos szerepet kap az úgynevezett MegaTexture™ feature, amit most nem kezdek el magyarázni, inkább mutatom az első képet a cuccból, megértitek. Előkerült természetesen egy sajtótájékoztató is, a szorgalmasabbak átböngészhetik. Ja, és a képet itt találjátok, szerintem nem annyira csúnya :) A történet pedig folytatódik az E3-on.

    [MOVIE] Sacred: Underworld

    Hír | 2005.04.05 20:11

    Anno nagyon szerettem a Sacred nevű diabló-sztájl RPG-t. Magam sem tudom, miért nem fejeztem be :) Azonban itt a remek alkalom, hogy lassan pótoljam a hiányt, hisz a Sacred: Underworld névre hallgató kiegészítőt nem lehet elkezdeni az alapok nélkül :) A fent nevezett cucc pedig vészes iramban közeledik, állítólag áprilisban itt is lesz. Amíg pedig installni nem lehet a játékot, addig muszály lesz beérnünk a videókkal. Mint például a mostanival: katt!

    [MOVIE] Juiced

    Hír | 2005.03.23 15:20

    Elég rég hallottunk róla, s az a hír is "csak" egy megjelenési dátum volt, május 13-ára vonatkozólag. Épp ezért úgy vélték a készítők, itt az ideje egy kis kedvfrissítésnek, adtak nekünk egy kis videót. A játék egyébként erősen hajaz a Halálos(abb) Iramban című film(ek)re, illetve a Need for Speed sorozat utolsó két epizódjára. Aki kíváncsi a képsorozatra, az lesz szíves erre kattanni.

    'Napot...

    Hír | 2004.12.31 10:52

    Szép jó napot. Egyik esetben mindenki most ébredezik, hogy aztán este belekezdjen a személyenként változó programba, majd hajnalban nyugovóra térjen. Másik oldalról ugyanez, csak van aki már fentvan :) Utolsó nap lévén az évben, nem árt kiélvezni ezeket a pillanatokat :)

    Bankrablás után a rendőrség megszállja a környéket. Az egyik domboldalon levő ellenőrzési ponthoz egy gyanús alak érkezik egy viharvert autóval. A rendőr megállítja és beszól neki: - Kérem, nyissa ki a csomagtartót! - Biztos úr, nem tudom. Rossz a kocsiban a kézifék, ha meg leveszem a lábam a fékről, visszagurul az autó. A rendőr erre bepattan az utasoldali ülésre, átrakja a lábát és rálép a fékre. - Na, most aztán menjen és nyissa ki a csomagtartót! - kiáltja a sofőrnek. Az kiszáll és kinyitja a csomagtartót. - Na, - üvölti a rendőr - van fegyver vagy pénz a csomagtartóban?!

    Karácsonyi GTR addon

    Hír | 2004.12.15 19:49

    Szerencsére lassan már a játékiparban is érezhető lesz, a karácsony közeledtének áldásos hatása, hiszen kezdenek szállingózni a fejlesztőktől az ünnepi addonok, modok stb. hírei. Most épp egy autószimulátorhoz érkezett egy hasonló bejelentés, méghozzá a GTR - hez! Ebben a nem is olyan kicsi csomagban (200 MB) találhattok majd pár új járgányt, új funkciókat a programban, és új versenyeket. Szép lassan lehet kezdeni izzítani a letöltődroidot, hiszen a készítők a megjelenést december 24. napjára időzítették. Akit érdekel a hivatalos bejelentés, ide fókuszálja a tekintetét:)

    Update: Még némi infó a GTR-ről. A nemzetközi verzió sajna csak jövő év elején érkezik, így a karácsonyi ajándékot csak a német változat tulajdonosai használhatják. A késlekedésért kárpótlásul a fejlesztők kibővítik ezt a verziót, melyben több járgány, és extra játékmódok is lesznek!

    Blizzard és NVIDIA?

    Hír | 2004.09.13 20:09

    Amennyiben hihetünk az NVIDIA mai bejelentésének, a multicég a Blizzarddal kötött egyezményt. Eszerint a játék részt vesz az "NVIDIA - Meant To Be Played" programban. Tudjátok, ez az a nagy kerek logo például az UT2004 intrójában :) Hogy ez miért olyan fontos? Kiderült, hogy a World of Warcraft GeForce-okra lett optimalizálva, és támogatja őket az elég idejétmúlt 2-es szériától elkezdve napjaink egyik csúcskártyájáig, a GeF6800-ig! Ami számunkra talán még ennél is fontosabb: a megállapodás örömére a készítők további 1000 bónusz zárt béta kulcsot adnak ki! Jelentkezni az NZONE honlapján lehet, a mai naptól, a jelentkezés pedig egy hétig tart. Más kérdés, hogy a szerver pillanatnyilag üzemen kívül lehet, ergo az egy hétből kapásból elcsúszik pár órácska :) (Thanks Gamer's Hell)

    Figyelni fogják a játékosokat?

    Hír | 2004.08.25 22:30

    Egy érdekes cikkre bukkantam, ami azt fejtegeti, hogyan is válhatnak a számítógépes játékok a televízióhoz hasonlóan a legfőbb reklámhordozóvá. És ez csak az egyik rész. Arról van tehát szó, hogy egy új technológiát fejlesztettek ki, amivel figyelni tudják, a játékosok játszási szokásait. A módszer kicsit hasonló, mint a tévék esetében. Egy egyszeri felhasználó számára láthatatlan kódot építenek bele a programba, ami regisztrál bizonyos dolgokat, majd azokat elküldi, főleg a kiadók felé. Az Activision volt a legérdeklődőbb ez iránt, ám folynak tárgyalások a többi nagy kiadóval is. Ha beindul a dolog, a kiadók sokkal jobban megismerhetik a játékosok szokásait, hisz hajszálpontos, és nem reprezentatív mérésekből származó adatokkal fognak rendelkezni. Ám ki szereti, ha állandóan figyelik? Főleg ha nem is vesszük észre?! :) A cikk egyébként kitér arra is, hogy egy new york-i cég szeretne olyan technológiát piacra dobni, amivel konkrétan játékokon belül lehet reklámokat értékesíteni. Ez mondjuk nem egészen tiszta, mert a módszert eddig is alkalmazták, amennyiben volt "hirdető".

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)