Napi képömleny!
Élvezzük ki a pillanatot, hiszen egy darabig biztosan nem lesz ilyen kedvező ismét a termés...van itt minden, így biztosan mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbbet!
Élvezzük ki a pillanatot, hiszen egy darabig biztosan nem lesz ilyen kedvező ismét a termés...van itt minden, így biztosan mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbbet!
Újfent szép jó reggelt mindenkinek ilyen korán! A mai nap úgy néz ki, hogy képrekordot sikerült döntenem, ugyanis a fejlesztők gondoskodtak arról, hogy ez a hír is jó hosszú legyen. További frissítések - mint ahogyan az volt tegnap is - este várhatóak. Íme a mai képtermés:
A Gamespot felcsaffantottak néhány új videót, a néhány héten belül megjelenő Star Trek: Bridge Commander nevezetű űrhajó szimulátorból. Ha érdekelnek ezek, semmiképp se hagyd ki ezt a kattintást.
Ímhol van a második lemaradásunk...A Westka Interactive elárulta, hogy a néhány napja felvillantott unreal grafikus motorral működtetett sci-fi akció-kalandjátékuk, a The Y-Project nevet viseli. A játékos egy hőst alakít, akinek meg kell védenie az emberiséget, a genetikailag elváltozott rovatok támadásától. A játékban összesen 16 bővíthető fegyver áll majd rendelkezésünkre, a bogarak elleni csatában. A proginak már a hivatalos honlapját is elindították, melyet itt találhattok meg, sőt, a HCGamer-ren már egy előzetest is olvashattok erről!
A Gearbox Software megerősítette a hírt, miszerint korábban már bemutatott James Bond játéka PC-re is elkészült. A pontos címét egyelőre nem árulták el, annyit lehet róla tudni, hogy az Electronic Arts adja majd ki...
A GameSpot-ra felpakoltak 24 eléggé ígéretes képecskét, az Acclaim készülő akciójátékából, a Shadow Man: 2econd Coming-ból. Ezek a képek sajna csak a PS2-es verzióból valók, de elvileg készül a PC-s változata is...
A Gamespot-ton elárulták, hogy valóban késik a Raven Software féle Soldier of Fortune II című FPS játék megjelenése. Néhány nappal ezelőtt elindult egy pletyka, mely szerint egészen év végéig csúszik...a hivatalos jelentések szerint szerencsére nem történik ilyen drasztikus tolás, "csupán" tavasz végéig kell a game-ra várnunk. Remélhetőleg akkor valóban megjelenik. A játék honlapját itt találhatjátok meg.
A Gamespot-ra ismét feldobbantottak néhány új animációt, az Irrational Games még készülő RPG játékából, a Freedom Force-ból. Ha valakit érdekel, klikk ide.
Az Infogrames néhány nappal ezelőtt bemutatta, hamarosan megjelenő legújabb játékát, mely a Season Ticket Baseball 2003 nevet kapta. Többen biztosan kitaláltátok már, hogy ez egy Baseball játék lesz. Különlegessége, hogy mi, bármely posztot betölthetjük a témában, akár tulajok, vagy managerek is lehetünk. Némileg csökkentett áron, néhány héten belül kapható lesz. Az első képeket megszemlélhetitek itt.
A bejelentések honlapján, a Gamespot-ton előkerült egy "újabb" név! A Golem Labs által fejlesztett Superpower egy körökre osztott stratégiai játék lesz, melybe olyan hatalmas harci adatbázis került, melyet még ember sosem láthatott PC-n (legalábbis az ígéretek szerint). A játékos egy egész nemzetet irányíthat majd, mind politikai, hadi, gazdasági, és titkosszolgálati vonatkozásban. A játékot már korábban bemutatták, ám eddig Defcon néven ismerhettétek. A zárt beta tesztelése már majd' egy éve folyik, a végleges változat várható megjelenése 2002 tavasza.
A Gamespot-tos srácok beszerezték az első videót, a hamarosan megjelenő Xbox-szos Tony Hawk Pro Skater 3-ból. Az animáción jól látható, hogy a játék több új mozgásstílussal és tereppel is bővült, és az is kivehető, hogy a valós fizikához még mindig semmi köze a programnak. Azért elég látványos kis anim, egész jó zenével.
Előkerült a The Creative nevezetű játékfejlesztő csapat akció-kalandjátékának, a Buffy: The Vampire Slayer-nek a dobozképe. A játék, a népszerű filmsorozaton alapszik (melynek ugyanez a címe) és ami egyébként Xbox-ra jelenik majd meg (részletekért klikk ide). Nem semmi a hölgyemény...nem?
A Gamespot-tos srácok beszereztek egy exkluzív bemutatót, a lengyel Techland készülő sci-fi játékából, a Chrome-ból. Ezt az igen látványos egyveleget innen tudod lerántani!
A GameSpot-ton elárulták, hogy a Command & Conquer: Renegade című FPS játéknak, teljesen elkészült a Soundtrack-je. Ezeket Frank Klepacki, a Westwood zeneszerzője, az eredeti C&C zenéi alapján készítette. A játék már a beta teszt utolsó fázisaiban jár és, ha semmi nem jö közbe, február végén a boltokban lesz!
A Gamespot-tos srácok beszereztek néhány újabb animációt, a Square Software hamarosan megjelenő MMORPG játékából, a Final Fantasy XI-ből. Egyelőre még mindig úgy néz ki, hogy a játék csak PS2-re lesz, de a fejlesztők nem mondanak semmit arra a kérdésre, hogy: "Lesz PC-s változat?" (nem tagadják, de nem is ígérik). Ha érdekelnek az animok, kattanj el ide!
A GameSpot honlapra feltettek 18 teljesen friss képecskét, az Argonaut Games alighogy bejelentett Xbox-szos játékából, az Orchid-ból. Ez egy 3D-s akciójáték lesz, melyben a játékos hatalmas világokat járhat be, és egyenként kell megverekednie az ellenségekkel. Több neves Hollywood-i szinész, hangját adja majd az alkotáshoz. Ha érdekelnek a képek, klikkelj ide. A játék hivatalos honlapját itt találhatod meg.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)