Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 456

WoW Battlegrounds Test!

Hír | 2005.05.16 12:00

Ahogy anno az amcsi playereknek, most számunkra is lehetővé tette a Blizzard, hogy kipróbáljuk, és élesben teszteljük az 1.5-ös peccsben érkező Battlegrounds rendszert. Talán ez a feature fogja gátat venni a mostanság (Honor rendszer bevezetése óta tapasztalható) esztelen PvP öldökléseknek Crossroads körzetében, aki ezentúl harcolni akar, mars a csatamezőre :) Na szóval, aki letölt innen egy közel 50 megás csomagot (Bittorrent rulez), az indíthat egy új karit magának, überpower cuccokkal meg 60as szinttel. Szóval kell. Leszögezem, hogy mint ilyennél, hatalmas sorra, és lagra kell számítani. Az előbb előttem még 4600an álltak, ami úgy egy, másfél órás sort jelent. Mostanra lement 4589-re, úgyhogy a lepényhal meg utoljára, találkozunk a csatamezőkön!

GT Legends készülg'!

Hír | 2005.04.25 17:26

A Blackhole Motorsports épp az imént jelentette be a következő alkotásukat, amelynek a GT Legends címet adták. A névből kiderül, hogy a szokásos versenyautós sztorit most egy kicsit visszaültetik pár évtizeddel, és olyan über járgányokkal száguldozhatunk, mint a Ford Capri, vagy a Mercedes 300 SL. Több infó egyelőre nincs, de azért fülelünk.

Enemy in Sight készülg'

Hír | 2005.03.17 18:32

Már korábban hallottunk róla némely pletykát, de most véglegesítették, ezzel hivatalossá is tették a hírt, miszerint az Atari új projecten dolgozik, aminek a címe Enemy in Sight lesz. A történet szerint egy alternatív jövőben vagyunk. Egy olyan jövőben, amelyben a hidegháború sosem ért véget. Sőt! Mára az USA-Oroszország (bár kétséges, hogy ha a hidegháború nem ért véget, akkor a Szovjetúnió igen?) konfliktus nyílt fegyveres összecsapások színterévé tették a világot. A játék egy inkább csapatorientált FPS, azonban létezik a "Green Beret" (ződsapkás) mód, amikor is egy abszolút gyilkolásra kiképezett übermacho sráccal kell kiírtani a fél ellenséges hadsereget. Nem igazán realisztikus, de legalább izgalmas. Első képek itt.

[MOVIE] Advent Rising

Hír | 2005.01.20 17:53

Egy új hiper-űberkomoly animáció jelent meg az Advent Rising-ról!!!. A szűk 44 megabájtos csomagban a GlyphX fejlesztését csodálhatjuk meg, azt is olyan szempontból, hogy feltuningolták a beállításokat az egekig. Minden effektet, színt és jó dolgot ráadtak, majd összeütöttek belőle egy videót, hogy megmutassák mire is képes a játék. Feltétlenül nézzétek meg, egyértelműen mindenkinek kötelező (több momentum is a Halo-ra hajaz, ami miatt még ütősabb a project)!

Olvasói Cikkek #11

Hír | 2005.01.16 17:12

Újfent kicsit elmaradtak az általatok küldött cikkek kirakása az oldalon. Nos, most itt hirtelen le is tenném a nagy esküt, hogy az elkövetkezendő napok legtöbbjén igyekszem minél többet kitenni, és ez egészen addig megy, amig nem normalizálódik a helyzet alig néhány ki nem tett olvasmányra. Innentől tehát lesznek régebbi cikkek, melyeknek már réges-régen kint kellene lenniük, és néhány olyan, melyeket például a minap írtatok. Most is elmondom, ha úgy gondolod jobbat tudsz írni, mint mások, próbálkozz itt. Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

BlackWood, Bumby, gruberke, John Frog, Nagy Zoltán,
Rauros, Revan9, saxus, Zoly

F.E.A.R. - élet a HL2 után!

Hír | 2004.11.20 20:28

Bár jómagam is még vagy háromszor végigtolom a HL2-t, örömmel tölt el a tudat, hogy utána is lesznek igencsak VÁÁÁÁÁ kategóriás játékok. Ilyen szerintem a F.E.A.R. is. Eszméletlen jó grafika, para történet, élethű ellenfelek, és űberalázatos AI. Ebből a szerény PC-s csúcskategóriás stuffból jöttek ki friss képek. Imhol:

Children Of The Nile érkez'

Hír | 2004.10.19 09:15

Ippeg most futott be a levélke, mely kőbe vésett információkkal szolgált. Az Immortal Cities: Children of the Nile pontos megjelenési dátuma 2004 november 9 lett. A Tilted Mill csapatának első fejlesztése, ha grafikailag nem is lesz egy űber, játékélményben nagyonis! Bővebb infó itt.

4 ÚJ VÁLASZTHATÓ SKIN!

Hír | 2004.09.12 19:40

Egy hosszabb szünet után némi időt szakítottam a GSO Fan Site Kit tökéletesítésére. A projekt keretében mindjárt le is gyártottam négy új küllemet kicsiny honlapunkhoz, melyet mától bármikor használhattok. Ahogy eddig, ezután is csak regisztrált, és belépett felhasználóink érhetik el őket. Ezen az oldalon megtalálhatod az eddigi és jövőbeni skinek képeit, az újakat alant is láthatjátok.

  • GameStar's Hell: Gamer's Helles barátainkkal karöltve alkottuk meg :)
  • Dúúúm Trí: A jelenlegi, mindent űberelő játék első skinje.
  • Lencshe-=-Borshó: Gyu, valamint Berkenye noszogatására ezt is befejeztem.
  • Nyomtatóbarát: Vigyázzatok, nehogy levigye a hajatokat :) Just for FuN!

  • 'Reggelt!

    Hír | 2004.08.14 07:32

    Na jó reggelt kívánok! Eljött a hétvége, s vele együtt az idei GameStar tábor utolsó napja, nameg az új GS is, szóval sűrűn történnek az események... Hamarosan megérkezik az első adag exkluzív életkép a táborból, de most jöjjön egy kis infó a mai napról. Azt ugye tudjuk, hogy tegnap volt Athénban az Olimpia megnyitó ünnepsége. De azt már kevésbé, hogy 1920-ban ezen a napon a VII. nyári olimpia megnyitóján, Antwerpenben mondták el először az olimpiai esküt és húzták fel a Pierre de Coubertin tervezte ötkarikás zászlót. Egyébként ma van Farkas Péter olimpiai bajnok birkózó születésnapja, emellett boldog névnapot minden Marcellnek!

    Felszáll a repülőgép, a kapitány a pilótafülkéből mikrofonon keresztül beszél. - Kedves utasaink! Köszönjük, hogy a mi légitársaságunkkal utaznak. Amint látják, az ég csodálatosan kék, a felhők is gyönyörűek, vagyis csodaszép időnk van, és a géppel is minden rend... Ó, A FRANCBA!!! Az utasok halálra váltan ülnek a helyükön, moccanni se mernek, amikor újból a kapitány hangja hallatszik. - Elnézésüket kérem, de magamra öntöttem a kávémat. Látniuk kellene a nadrágom elejét!

    Doom 3 CDk

    Hír | 2004.07.11 18:45

    A Planet Doom hozzájutott egy csini kis képhez, amin a Doom 3 CDi és a doboza látható. Ha a kép valós - márpedig miért ne lenne az? - akkor az idei év egyik legjobban várt FPS-e 6 lemezen terül el. Remélhetőleg már nem kell sokat várnunk arra a napra, amikor mi készíthetünk el hasonló fotót otthon.

    UPDATE: A kép csupán fake, de azért jól néz ki:D A srác aki elkövette, HL2-ből is csinált hasonlót, és hajszálpontosan erre a mintára. Gruberke be is bizonyítja:

    Online Cikkek #5

    Hír | 2004.06.17 19:41

    Ismét eltelt jó sok idő, és bevallom őszintén miért nem tettem ki eddig új olvasói cikkeket. Utáljatok érte, de nem tudtam sajna időt szakítani rá :( Most azonban leteszem a szent esküt: Ezentúl igyekszem mihamarabb kitenni az elkészült csodás műveket. Hogy lássátok igyekezetemet, ezúttal 10 új ti általatok írt cikket is kitettem! Jó olvasgatást! Ha te is akarsz írni egyet, itt megteheted, a teljes olvasói cikklistát pedig itt találod. Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

    Barni, Caliban, gruberke, Locutus, Miko Nail, Zoly

    [MOVIE] Republic Commando

    Hír | 2004.05.11 20:31

    VÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Az IGN-nek sikerült beszereznie egy új Star Wars: Republic Commando trailert. Az eddigi előzetesek se voltak rosszak, ám ez minden eddigit überel. Végre magát a játékost szemlélhetjük meg, ami már első ránézésre is büntet. Mindenkinek kötelező a letöltése!

    Online Cikkek #4

    Hír | 2004.05.09 16:31

    Megint kikerült néhány érdeksebb iromány, melyet Ti követtetek el :) A lenti listából válogathattok ezúttal is, akárcsak eddig. Ha esetleg nem tudnád, bárki írhat nálunk cikket, csak annyi a teendő, hogy elolvasod itt a részleteket. Hamarosan csinálok egy válogatást az írásokból, melyek aztán felkerülnek majd magazinunk mellékleteire is. Szóval érdemes alkotni :) Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

    gre14, Gazsee, Zoly, gruberke, kombajn

    UNREAL A JÖVŐBŐL!!!

    Hír | 2004.04.14 10:21

    Lazy mesterünk küldött egy űbertitkos kamerás felvételt a legutóbbi Unreal 3 engine bemutatóról. Na, hogy is mondjam csak. ATYAÚÚRISTEN!!! Ez a részletesség már nagyon betegség! A Doom 3-nak iszonyat gyorsan meg kell jelennie, mert egy-kettőre lepipálják a srácok! Nézzétek meg, kötelező:

    UPDATE 1: IMHOL A VIDEÓ IS KEDVES FELEIM. Ja, nem lesz lokálban, CSAK és kizárólag a hivatalos, jobb minőségű változat. De arra még bizony várni kell. Thanks Beyond3D. UPDATE 2: A videón iszonyat büntetések látszanak. Kiváló, az eddigieknál jóval részletesebb grafika, többmillió poligon kíséretében. Dinamikus fények és árnyékok, szintén látványosabban, mint eddig. Ezután láthattok néhány ingém karaktert többmillió poligonból. KÖTELEZŐŐŐŐŐ!

    S.T.A.L.K.E.R. naptár

    Hír | 2004.04.06 13:11

    Megérkezett a negyedik, vagyis az áprilisi S.T.A.L.K.E.R. naptáracska. Ok, a tegnapi animációt szerintem már csak egy játszható verzió űberelhetné, dehát ugye... ki a kicsit nem becsüli :) Aki még nem töltötte volna le a videnyót, gyorsan tegye meg!!! Imhol.

    Online Cikkek #2

    Hír | 2004.03.10 22:29

    Újfent frissítettem kicsit az általatok küldött cikk adatbázist :) Jelentem, 6 újabb alkotás került közkézre! Ezúttal is igyekeztem eltérő stílusú cikkeket kitenni. Ne aggódjon továbbra sem az, akinek még nem került ki az oldalra a műve. Még mindig elég sok vár feldolgozásra... rajta vagyok :) Az újabb frissítésnél azonban már mondani fogom azt is, hogy kinek nem, és miért nem került ki a cikke! Jó olvasgatást! Ha esetleg te is akarsz publikálni oldalunkon, klikkelj ide. Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

    bazso989, Da Shooter, gruberke, Rangelov Gy., Todika, Uhu

    NFSU autó pályázat

    Hír | 2004.03.04 12:32

    Draven főtörzs felhívta a figyelmünket egy, szerintem igen jó nyereményjátékra! A feladat, hogy saját űberdizájnos NFS Underground autód képét elküldöd a bácsinak (draven@hcgamer.hu), és szurkolsz, hogy te vidd el a pálmát. Több értékes Logitech cumót nyerhetsz vele vala :) Részletek itt.

    [MOVIE] DRIV3R

    Hír | 2004.02.19 23:14

    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá, ez kész, képtelenség! Nem találok szavakat. Atya isten... izé. Szóval nincs semmi bajom (legalábbis olyan amit orvosilag nem lehetne korrigálni :D), csupán megnéztem a legújabb DRIV3R videót. Ez egyszerűen eszméletlen. A hangulat zseniális, a grafika is űber, a zene is nagyon toppon van. Szóval ez maga a tutiság. AZONNAL csekkoljátok!

    ÚJ NVIDIA GENERÁCIÓ

    Hír | 2004.02.17 22:08

    Az nVidia csapata a mai napot választotta, hogy bejelentse legújabb grafikus vezérlőit. Lényegében az történt, hogy négy típuson lecserélték PCI Express felületre az eddigi AGP-t. Miért is jó ez? Elvileg megkétszereződött ezzel a sávszélessége a ketyeréknek. Lássuk a pontos felhozatalt:

  • nVidia GeForce PCX 5950 - Űberbrutál csúcskategória. DX9-es mag, és a marketing duma szerint nagyon szigor lesz... hisszük, ha látjuk.
  • nVidia GeForce PCX 5750 - A már megfizethetőbb kategória képviselője, még mindig a hardcore gémerek részére. Remélem azért hamar esik majd az ára...
  • nVidia GeForce PCX 5300 - A jelenlegi 5200-as kategóriát hivatott leváltani. Lényegében az alapmodell, melynél lassabbat valószínűleg nem lesz érdemes venni
  • NVIDIA GeForce PCX 4300 - A jelenlegi 4000-es széria tesója. Háááát, ugyan még nem teszteltem, de szerintm ez lesz az a bizonyos "na neeee" kategória :) Még annyi derült ki, hogy 2004 második felében mind a piacra kerül. Kiváncsi leszek a pontos specifikációkra, illetve a nagy ellenség, az ATi lépésére!

  • ERA shotok

    Hír | 2004.02.10 09:41

    Az RPGDot oldalára felkerült néhány újabb...hogy is mondjam csak - ezsméletlen űberállat kép, a már évek óta készülő ERA című alkotásról. Tisztán látszik, hogy a fejlesztők igencsak sokáig munkálkodtak a fényeken, de valóban meglett az eredménye! Lassan már meg is szokom a DirectX által generált víz effektet és tükröződést, de azért mindig elcsodálkozom kicsit rajta. Lessétek meg a képeket, kihagyhatatlanok. Klikk ide.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)