Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 542

Galaxies járgányok

Hír | 2003.12.19 09:46

A Star Wars Galaxies univerzum a napokban finom kis adalékkal gazdagodott. Nevezetesen 3 (Speeder Bike, Swoop Bike, X-34 Landspeeder) járgány is belekerült, egy kövér patch keretében. Utóbbival elég lassan ugyan, de mindenféle terepen átkóricálhatunk, a Swoop Bike versenyzésre is tökéletes, a Speeder Bike pedig az átmenetet képezi az előző kettő között :) Ez természetesen még csupán a kezdet! hamarosan egyéb járművek is megjelennek, melyek tovább színesítik a játékélményt! Addigis lessétek meg a honlapját.

[MOVIE] Conan: The Dark Axe

Hír | 2003.12.16 14:04

Conan a barbár messze földön híres, hiszen California állam kormányzója is megszemélyesítette ezt a figurát. Gondolom senki sem csodálkozik azon, hogy játékot készít belőle a Cauldron elnevezésű játékfejlesztő csapat. Ez egy 3. nézetű akció kalandjáték lesz, RPG elemekkel dúsítva. Akár mozgókép formájában is belekukkanthattok, hiszen kijött eg kis múvi melyet itt találtok.

[MOZi] Taking Lives

Hír | 2003.12.12 22:21

Egy thriller a nagyszájú Angelina Jolie-val (Tomb Raider 1-2), aki egy különleges képességekkel rendelkező FBI ügynököt alakít, aki belekeveredik egyik kulcstanújával egy igencsak "termékeny" sorozatgyilkos felkutatásába. A gyilkos azért olyan különleges, mert felveszi áldozatainak személyiségét. Hirtelen arra ébred rá a bájos ügynöknő, hogy gyanús alakokkal van körülvéve és senkiben sem bízhat... A történet koránt sem ennyire egyszerű és vidám... 2004 tavaszán megtudhatjuk a végkifejletet is! A krimi oldalát itt találhatjátok, valamint megtekinthettek, illetve letölthettek egy QuickTime előzetest.

'Reggelt...

Hír | 2003.12.01 09:43

Békés december 1-jét mindenkinek! Nagyon közeledik már ez a Karácsony, nemde? :) Remélem sok-sok szép ajándékkal lepitek meg egymást itt a fórumokon és kommentekben, ha máshogy nem is, legalább virtuálisan :D Nos, szívesen belekezdenék a mai hírözönbe, de hétfő lévén igencsak szegényes tartalom kering a neten. Azért mindent megteszünk, hogy ma is megtudjatok minden lehetséges infót :) Előszöris itt egy vicc:

Megy az agresszív kismalac az erdőben, találkozik a jótündérrel. - Kismalac, jó kedvem van, teljesítem két kívánságod! - De jótünder, te nem három kívánságot szoktál teljesíteni? - De! - Nem lehetne nekem is három kivánságom? - De! Mi a második?

[MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

Hír | 2003.11.11 07:41

Ez a nap sem indul szerényen! Az IGN jóvoltából mindenki belekukkanthat a S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost-ba, 3 büntető perc erejéig. Igen, ez a film is, (akárcsak az elődjei) hirdeti a játék csodás grafikáját és hangulatát. A mezei felhasználók innen tölthetik le a közepes minőségű, 13 megás filmet, aki viszont IGN Insider tag, az itt megtalálja a nagyfelbontású változatot. Mit is mondhatnék még? Ja igen: KÖTELEZŐ DARAB!!

Napszak változások
Szörnyik :)

[DEMO] Silent Hill 3

Hír | 2003.10.24 14:50

Elérkezett a pillanat. Mindannyian belekostolhattok a horror sorozat, immáron trilógiává avanzsált legújabb epizódjába. A Silent Hill 3 elvileg idén november környékén kerül a boltokba, addigis azonban itt a lehetőség, hogy kipróbáljátok a demót. Thanks John. UPDATE: Kiderült, hogy ez a 470 megás demó nem csak német nyelvű, hanem angol is. Szóval minden angolul tudó fannak hajrá! Immáron lokálból tölthetitek le.

A.S.K. FELADAT MINDENKINEK!

Hír | 2003.10.17 22:47

Mezei Tibor a hazai A.S.K. Homework-től (Pure Pinball) egy érdekes felhívást hírdetett meg. Legújabb játékukhoz, a Buggy Make,Ride,Win! című autóversenyhez bárki készíthet járgányfestéseket. Íme a részletek: Ez egy kis program, amibe az egyik buggy modellt raktuk bele, továbbá két PSD file-t is, mellyel festéseket készíthettek hozzá. Fontos, hogy a festések nem tartalmazhatnak semmiféle jogvédett logót, felíratot stb. A legjobban sikerült festések belekerülnek a játékba a készítôjének a nevével együtt. Várhatóan a többi modellt is ki fogjuk adni ilyesmi formában. A kész festéseket a tibor.mezei@askhomework.hu e-mail címre várjuk. A programot a következő címről tudjátok letölteni: http://www.askhomework.hu/buggy/buggy_viewer.zip Használat:

  • megrajzolod a festést a PSD file-okban Photoshop-pal vagy Paint Shop Pro-val
  • kimented az elkészített festést JPG formátumba
  • felülírod őket a program Buggy könyvtárában Sok szerencsét mindenkinek!!!

  • Silent Storm Demo v1.1

    Hír | 2003.10.15 22:49

    A JoWooD kiadott egy frissített verziójú Silent Storm demócskát. Ebben már a végleges játék főbb elemei is belekerülte, úgymint a szabad kameramozgatás, szövegjavítások, és még sok más. Ha még nem próbáltad ki a korábbi demót, vagy még mindig érdekel a stuff, feltétlenül szedd le innen.

    PoP harc

    Hír | 2003.10.14 22:13

    Még mielőtt bármibe is belekezdenék, szögezzük le, hogy itt most nem valami zenei témáról van szó, hanem a Prince of Persia:Sands of Time-ról. Mint az köztudott, a játék során igen nagy szerephez jut majd a harc. Az UbiSoft volt oly rendes, és kiadott pár fincsi képet meg egy moviet, melyek mindegyike eme témában készült. A mozgóképes bemutatót különösen ajánlom mindenki figyelmébe, mert megmutatja, hogy a elég überek lesznek a csaták. A képeket itt leshetitek meg, míg a videót innen cibálhatjátok le.

    GTR - autózzunk...

    Hír | 2003.10.08 13:11

    A BH Motorsports elsőként számolt be a SimBin Development Team legújabb fejlesztéséről, a GTR-ről. A játékban nem kevesebb, mint 56 járgányt nyúzhatunk a világ teljesen valós terepein. A pályákat gyakorlatilag sebészi pontossággal, valódi GPS adatok alapján alakították ki. Sajnos csak 2004 nyara körül érkezik, de azért itt már belekukkanthattok.

    WoW városok

    Hír | 2003.09.19 07:20

    A Blizzard Entertainment bővítgette kicsit a World of Warcraft részlegét... És hát belekerült egy olyan szekció, mely a "városok" fedőnevet kapta, azaz egy kis bemutatót láthatunk. Elég szépre sikeredtek... csak jönne már a teljes, szerintem velem együtt mindenkinek ez a vágya. :) Itt megtalálhatjátok amiről beszéltem.

    Ford Racing 2

    Hír | 2003.09.11 15:15

    Az Empire Interactive a nagy sikerre való tekintettel (? :D) folytatta a Ford Racing fejlesztését. A második részben az újabb szériás verdák is belekerültek, természetesen egy rakat új pálya kíséretében. Ha minden igaz, akkor már ez év végén megjelenik minden tervezett platformra. A beta verzióját már megkaptuk, ami... hát, hogy is fogalmazzak - lehetne jobb is...

    JK3 exkluzív honosítás

    Hír | 2003.09.01 17:26

    Még csak pár napja jelentette be a GameHunter TEAM, hogy belekezdett a Jedi knight 3: Jedi Academy honosításába, de már holnaptól a kezetekbe vehettek egy exkluzív 60%-os magyarítást! Holnap reggel 7 órától letölthető a honlapjukról, további 6 kész ill. félkész játékmagyarítással együtt.

    Cold War Conflict

    Hír | 2003.08.25 20:07

    A Fireglow (tudjátok, ők készítették a Sudden Strike-ot) sem tétlenkedik tovább, hisz belefogtak a Cold War Conflict elnevezésű stratégiai játékba. Mint azt a neve is mutatja, ez egy hideg háborús játék lesz, melyben mind a Szovjet, mind a "nyugati" oldalról belekóstolhatunk az eseményekbe. Hogy mikor mit miért és hogyan, azt egyelőre még nem tudni, de remélhetőleg a közeljövőben kiderülnek.

    Joint Operations @ GC

    Hír | 2003.08.21 18:20

    Nos, először nem annyira lelkesedtem ezért a játékért, de mostantól kezdve belekerült a számomra igen megtisztelő "VÁÁÁÁÁÁ!!!" kategóriába :) Ez a játék nemes egyszerűséggel eszméletlen! Ilyen hihetetlenül jól kidolgozott dzsungelt még nem láthattatok (már hogy is láthattunk volna, mikor nem mi vagyunk Lipcsében :D - Berk). Mindenütt növények, alig látsz valamit. Miután azt hitted, hogy mindenkit megöltél, újabb ellen tűnik fel, vagy rosszabb esetben egy aligátor tör az életedre. A játéknak még csupán az alfa verziójával volt szerencsém nyomulni, de... háááát, szóval: AZTA KU*.* :D

    [DEMO] Hoyle Majestic Chess

    Hír | 2003.08.09 10:01

    A Sierra mindenkinek megadta az engedélyt, hogy az alant fellelhető demó erejéig belekóstolhasson a Hoyle Majestic Chess lenevezésű sakkjátékukba. Legyen a kedvenced a sötét vagy a világos, itt mindkettőt megtalálod. Jó töltögetést!

    [HuN] ETM jelentkezés...

    Hír | 2003.07.31 16:14

    Methos dobott meg ezúttal egy levéllel, melyben a következőket említi:

    Belekezdtünk az Enter The Matrix magyarításába, azonban szükségünk lenne egy kis segítségre. A játék egyelőre nem kezeli az ékezeteket, ezért keresünk olyan embereket, akik rendelkeznek némi programozási tudással, vagy esetleg van valami ötletük az ékezet probléma megoldására. A Diablo 2-es ékezetkonvertáló nem jó a programhoz! Továbbá a fordítás tesztelésére is lehet nálam jelentkezni. Methos (GameHunter TEAM)

    Final Stretch: Horse Racing Sim

    Hír | 2003.06.27 11:20

    A Global Star Software ma bejelentette, hogy ők fogják kiadni a Cyanide Studios legújabb fejlesztését, a Final Stretch: Horse Racing Sim-et. Gondolom a címből már mindenki kitalálta mi is lesz majd a dolgunk. Aki nem, annak elárulom: ló manager. Igen, ez egy újabb típus a manager gamék között. Saját istállót alapíthatunk, ahonnan küldjük versenyezni a lovainkat. Természetesen fogadni is lehet a lovakra (és izgulni, melyik lesz az első). Arról hogy meg lehet-e kenni a zsokét nem esett szó, viszont az tuti, hogy közel 100 lovas aréna vár ránk a játékban. A cyberlovizás örömeibe még ezen a nyáron belekóstolhatunk.

    Galaxies kiegészítés!

    Hír | 2003.06.26 23:04

    Épp hogy készen lettek a Galaxiesal, máris készítik a kiegészítést! Hogy mit is kaphatunk a kiegészítéstől? Tulajdonképpen sok olyan dolgot, amit már az alapjátékba ígértek. Legfőbb mégis az lesz, hogy ebben már lehet saját űrhajónk! Igen, természetesen ezzel együtt belekerül az űrcsata is. Végre átélhetjük, milyen is lehet Tie Fighter-ek ellen menekülni, vagy éppen birodalmi cimboráinkkal saját csillagrombolót beszerezni (igaz, ezt így külön nem írták, de reménykedem). Természetesen a fícsörök közt szerepel egy adag új krícsör (oh, micsoda rím) de néhány új bolygó is megjelenik majd (adnák a Halálcsillagot, ISTENEM!). A kiegészítőt a jövő évben szándékoznak kiadni. Arról, hogy az alapjáték mikor jelenik meg kis hazánkban (legalábbis a kontinensen) még semmi hír. De már rajta vagyunk, amint sikerül valamit felkutatni, természetesen tájékoztatunk titeket.

    [MOVIE] BC

    Hír | 2003.06.25 21:33

    A Lionhead legújabb projektjében, azaz a BCben (Before Christ => Krisztus Előtt) belekóstolhatunk abba, mivel is tengethette hétköznapjait egy ősember. Mivel nem a táplálék lánc tetején van az ember, hanem valahol középen, tuti hogy küzdenie kellett az életéért. Ezen felül biztosan szaporodott is a fennmaradás érdekében. A játékban leginkább az először említett tevékenységet kell űznünk, azaz élet-halál harcot vívni nap, mint nap. Ebből az "újfajta" korszakot feldolgozó gammábol jelent meg egy movie, melyet innen húzhattok le.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)