Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 483

Rome: TW - Barbarian Invasion

Hír | 2005.07.02 11:20

A Sega ma hivatalosan is bejelentette az idén szeptemberre datált megjelenésű kiegészítőjét a Rome: Total Warnak, melynek neve Barbarian Invasion. Az örömteli bejelentés okán ki is adtak egy halom képet ebből az addonból, amelyek az alábbi linkre nyomva némi infókörettel együtt megleshettek: katt!

Galley Battles: FStA készülg'

Hír | 2005.06.29 10:07

Szép cím, de mit is takarhat a rövidítés? Nos, a játék, amelyet most jelentettek be, a Galley Battles: From Salamis to Actium. A nevéből gondolom sokak rájönnek, hogy itt biza nem tankokkal, repülőkkel, meg gépfegyverekkel fogjuk osztani az észt, sokkalta inkább az ókori hajók, gályák fognak előtérbe kerülni. A játék egyértelműen történelmi ihletésű, és olyan eseményekbe csöppenhetünk, mint a Pelopponészoszi háború, a görög-perzsa háborúk, a római polgárháború, és még sorolhatnám, de nem teszem, a sulinak úgyis vége van már :) Mindezt persze a tengeren, hiszen elsősorban erre koncentrál a játék. A fenti linken, és a játék hivatalos oldalán picit többet is megtudhattok.

[MOVIE] Gears of War bünti

Hír | 2005.05.28 14:23

Mint mondtam egy hírrel lejjebb, éppen hazafelé tartottam... De nem mondtam el mindent, muhhhaha. Útközben betévedtem egy sikátorba, jó sötét volt. Aztán egyszer csak kiértem egy ilyen erdőshegyes területre, kis sziklák közé letelepedtem, hogy meghúzzam a... kólásüveget, erre kiugrott a bokorból A dög. Szerencsére lesifotósunk megint kéznél volt, lekapott minket. Gyengébbek kedvéért: én háttal állok a kamerának ;) Amúgy Gears of War, de ezt fölösleges mondani :)

Update: FarCry talált egy NAGYON DUUUUURVA kézikamerás videót. Azt hiszem nem érdemes több szót fecsérelni, ezt látni KELL!!! Klikk!

WarCraft III bónusz pálya

Hír | 2005.04.16 14:42

Előkerült egy újabb WarCraft III bónusz pálya. Név: Full Phantom. Leírás: Egy ősi horror bújkál e vidéken. Senki se merészkedik arra, csak a legbátrabb bajnokok. E hősök beképzelt magabiztossággal lépnek be a rettegés területére, abban reménykedve, hogy tettüket örökségül hagyhatják az utókornak, amely megőrzi majd azt. Ám nem tért vissza még senki, ki oda merészkedett... A pályát itt találjátok.

Empire Earth II - Gold!

Hír | 2005.04.09 11:06

Íme elkészült hát a stratégiai játékok kedvelőinek következő, talán várva várt alkotása, az Empire Earth II. Nagy vonalakban a játék arról szól, hogy elkezdünk egy parányi törzset irányítani, ősközösség rulz. Aztán szépen fejlődgetnek, feltalálnak ezt azt, és hipp-hopp azon vesszük észre magunkat, hogy mindegyik szalad a blotba Athlon 64-et venni. Jobbanmondva szaladna, de a planétán más törzsek is élnek, akik nem nézik jó szemmel, hogy a konkurencia még él. A többit kitalálhatjátok, de elmondom, hogy rengeteg korszak rengeteg fegyvernemével küldhetjük másvilágra az ellenséges, hitetlen bagázst, például az ókorban a római légió katonáival, vagy a világháborúk tankjaival. Nyami! AZ USA boltokban április 28-án jelenik meg, nálunk lehet, hogy egy kicsit később.

'Hajnalt...

Hír | 2005.04.03 01:02

Öhm, hát igen. Vannak emberek, akik az estét alvással szokták tölteni. Minden bizonnyal nekik van igazuk, de én nemrég értem haza egy kis haveri összezördülésből, gondoltam megnézem, vasárnapra mi maradt :) Találtam is, nem is akármit! Részleteket picit később. Ja, meg a vicc, ha kikászálódtatok az ágyból :) Persze tisztelet a kivételnek, aki fent virraszt.

- Melyik a legsokoldalúbb állat? - ??? - A férfi, mert: ha szerelmes, akkor ökör, ha megházasodik, akkor szamár, ha nem házasodik meg, akkor magányos farkas, ha megcsalja a feleségét, akkor hűtlen disznó, ha nem csalja meg, akkor marha, ha a felesége csalja meg, akkor szarvasmarha, ha elválik, akkor kivert kutya, ha újra megnősül, ... akkor nincs mihez hasonlítani.

[MOVIE] Rise & Fall: CaW

Hír | 2005.02.12 09:23

Az IGN ezen hírére hivatkozva örömmel jelentem be, hogy a Stainless Steel Studios nevű fejlesztőbrigád új RTS nagyágyún dolgozik. A játék neve eddig úgy néz ki, hogy Rise & Fall: Civilizations at War lesz, és amit mindenképp tudni érdemes róla az az, hogy brutális királyságnak tűnik. A videóban egy kis ókori háborúzásba nyerhetünk bepillantást, elefántok megint rulzanak, csakúgy, mint a Rome: Total War-ban. Egy szó, mint száz: durva játék lesz, az biztos :) Már előre látom, mekkora rivalizálás lesz itt eközött és az AoE 3 között :) Nyami. Pár kép alant, a többit itt találjátok.

'Reggelt!

Hír | 2005.01.20 09:02

Halihó! Már megint csütörtök van, ami azt jelenti, hogy mindjárt itt a hétvége. A sablonos szövegek helyett inkább csak annyit tennék még ehhez hozzá, hogy ez a nap nem a hírek mennyiségéről lesz híres - legalábbis most így néz ki. De a helyzet hamarosan változik. Érzem az erőben.

Sünike megy az úton, egyik kezében egy jókora kenyér, másik kezével meg egy kötelet húz maga után. Szembejön vele egy farkas, és megkérdi: - Süni, hová viszed azt a kötelet? - Tudod, farkas koma, olyan szörnyű az életem, hogy úgy döntöttem, felkötöm magam egy fára. - Akkor meg minek a kenyér? - Fene tudja, meddig leszek felkötve...

[MOVIE] Universal Combat: AWA

Hír | 2005.01.16 11:56

Kettő nappal ezelőtt kiderült, hogy mikor jön, most pedig kiadtak belőle egy csokor szépséges videót. Egészen pontosan 3 animációt adtak ki a 3D-s akcióból, amelyek egyenként 18 percesek és valósággal hatalmas méretűek. A kiegészítőből megleshetünk tehát egy igen hosszú jelentsort, melyeket a játék közbeni csatákból emeltek ki. Aki szeretné megkukkantani a 3000 AD kicsinyét, az ide kattanjon!

!! BUÉK !!

Hír | 2004.12.31 12:37

No kérem szépen, és alásssan. Újabb év pergett le az élet homokóráján. Csak nekem tűnik úgy, hogy ez az év még gyorsabban ment el, mint az előző? Most is szeretném a GameStar Team nevében megköszönni, hogy egész évben velünk voltatok, jóban, rosszban, mindenben. Köszönjük minden tanácsotokat, követeléseteket és minden olyan apróságot, mellyel bizony sokat segítettétek a munkánkat. Remélem jövőre legalább ennyien, ha nem kétszer ennyien lesztek, hogy még nagyobb közösséget alkothassunk, mint kis hazánkban eddig bárki. Újévi kívánságom ezúttal az, hogy mindenki (najó, néhány apró kivétellel :P) legyen ugyanolyan, mint idén volt, és, ha nem is egyezett mindig a véleményünk, legalább jót vitatkoztunk :)

BOLDOG ÚJ ÉVET HÁT MINDENKINEK, még azoknak is, akik esetleg, valamilyen tisztázatlan és titokzatos okból nem GameStar-t olvasnak :D


:: B :: U :: É :: K ::
2005 - GameStar Team
Bad Sector, Berkenye, Berr, Boe, B-ChromE, Csonti, Dauby, Del, ender, Feworkh, Gonzales, Gyu, G-San, Kecske, Kiri, Mady, Malachit, Mantis, Mazur, Mimóza, O.G, Platypus, Sam, sHadeS, Szittyó, Sz.JVC, Uhu, ZeroCool

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2004.12.28 21:41

A legújabb, és az elmúlt napok galéria frissítéseit egy csokorba gyűjtöttem, hátha lemaradtatok valamiről. Jó szemezgetést... van mit :D

  • Constantine (12)
  • Empire Earth 2 (11)
  • Everown (6)
  • House of the Dead 3 (4)
  • Imperator (3)
  • Keepsake (4)
  • Loco Mania (6)
  • Mourning (5)
  • PlaneShift (17)
  • Playboy: The Mansion (12)
  • Scratches (4)
  • The Sims 2: University (8)

  • [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2004.12.17 20:59

    Imhol a mai csokor, melyet újfent szépen folyamatosan frissítek. Egészségetekre!

  • Battlefield 2 (14)
  • Darkfall (9)
  • Playboy: The Mansion (5)
  • Shade: Wrath of Angels (41)
  • Stargate SG-1: The Alliance (4)
  • Still Life (4)

  • Boltokban a CRC

    Hír | 2004.11.22 15:26

    Nemrég futott be a levelesládámba Daubner Tamás levele. Át is adnám neki a szót: "Az Invictus Games Kft. és a Digital Reality Kft. örömmel jelenti be, hogy a holnapi naptól a jobb szoftverüzletekben már megvásárolható a Cross Racing Championship! Reményeink szerint a vidéki boltokba és a nagyobb vásárlóközpontok polcaira a játék hétvégéig kikerül. Az örömteli hírhez kapcsolódóan a játék hivatalos honlapján - www.crc-game.com - megtalálható egy csokorra való új háttérkép, álljon itt 3 ízelítőül."

    HL2 és CS: Source aprók

    Hír | 2004.10.15 10:16

    Néhány érdekesség érdekezett a fenti két játékot illetõen. Ezeket most egy csokorban tálalom Nektek: A Half Life Portal oldalán található jó néhány különféle verziójú Half-Life 2 illetve CS: Source borító. Ha úgy gondolod, hogy szükséged lehet rájuk, feltétlenül klikkelj ide. Egy lelkes Counter Strike rajongó úgy gondolta, hogy a CS: Source-ban egyes karakterek nem felelnek meg az õ elvárásainak. Éppen ezért elõvette minden rajztudását, és nemes egyszerûséggel feldobta kicsit. Errõl a linkrõl Ti is letölthetitek a jobb minõségû karaktert. Tovább bõvült a HL2 bemutatók névsora. A két friss címlapot ezen az oldalon találhatjátok meg. Remek hír ez, tény, hogy az átlagos játékosok inkább már játszanának vele...

    PoP Warrior Within - extrákkal

    Hír | 2004.10.07 06:49

    Szervókormány, ABS, ESP, elektromos ablakemelők elöl, tempomat, fémfelnik... - nem, nem, a Prince of Persia Warrior Within című játékhoz nem ilyen extrafelszerelés tartozik az akcióban. Az Ubisoft bejelentette, hogy aki a nevezett portékájukat a GameStop, az Electronic Boutique, vagy a Game Crazy nevű boltokban vásárolja meg, az kap egy kis ajándékot. Egy 36 oldalas art-bookot, amelyben a készítők kommentárjai is szereplnek.

    Képvihar - kis esti képzuhatag

    Hír | 2004.09.21 20:38

    Ha már lelkesen kiszavaztátok magatokat a fórum témával kapcsolatban, ideje egy kicsit kikapcsolódni. Ezt hivatott elősegíteni az alant látható képcsokor, szemezgessetek!

  • Act of War: Direct Action
  • Brothers in Arms
  • Ghost Recon 2
  • RollerCoaster Tycoon 3
  • Sid Meier’s Pirates
  • The Movies
  • Wish

  • [DEMO] Team 6 picinyek

    Hír | 2004.08.29 09:25

    Az ATV Mud Racing és az Elite Heli Defender demója látott napvilágot, hála a Team 6 embereinek. Előbbiben a népszerű négykerű motorral csapathatunk a salakpályákon. Lehet tréningezni, time-trialozni és bajnokságot nyerni is - de csak ha elég ügyesek vagytok :). Képekért és a demóért erre fáradjatok. Az Elite Heli Defenderben pedig pilótaként kell helyt állnunk. A helikopteres akciójátékban 2 missziót játszhatunk egy helikopterrel, 60 perces időkorláttal. A városvédés szakértői itt találnak meg mindent a demóval kapcsolatosan.

    [MOVIE] Restricted Area

    Hír | 2004.08.25 18:56

    Új anim érkezett a Restricted Area című akció-szerepjátékból is. Az első és a második után ez halálpontosan a harmadik :) Egyébként ez kiderülhet akkor is, ha ide látogatunk, ugyanis a Worthplaying mindig egy csokorba gyűjti az azonos játékból fellelhető összes letölthetőséget :) A 19 megás fájlt tehát a fenti oldal tetején találjátok.

    Children Of The Nile béta

    Hír | 2004.08.15 12:13

    Lehet jelentkezni a Children Of The Nile bétatesztjére. A játék egyébként az ókori Egyiptomban játszódik, és elég eredeti ötleteket tartalmaz. Megjelenése ez év novemberére várható. A jelentkezéshez fáradjatok ide.

    Operation Flashpoint 2 csúszás

    Hír | 2004.08.06 20:10

    Újabb megjelenési dátum elhalasztásáról kell hírt adnunk. Ezúttal nekem jutott a "megtisztelő" feladat, hogy közöljem, a méltán híres taktikai FPS, az Operation Flashpoint második része nemhogy 2005, de 2006 előtt sem jelenik meg. Legalábbis erre enged következtetni a hivatalos oldal-on található jókora kép alján a "Coming Spring 2006" felirat. Magyarul 2006 tavasza előtt ne is álmondjunk róla. Na jó, álmodozni szabad :) (Thanks Raven)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)