Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 5697

Patchvihar reggelire...

Hír | 2003.06.18 09:43

Úgy fest, hogy ez a mai ilyen viharosra sikeredett :) Lássuk, milyen javításokat fújt felénk a szél:

  • Civilization 3: Play the Wolrd
  • Postal 2
  • Raven Shield
  • Will Rock

  • Doom III DEMO??? :D

    Hír | 2003.06.17 19:14

    A PlanetQuake3.net elbeszélgetett ThRoNkA-val, aki az id Software-nél volt a minap állás ügyben. Most figyeljetek! Nem kizárt, hogy az idei Quakecon idején (vagyis augusztus közepén) kiadnak egy két pályás Doom III publikus demót! Vagyis nem alpha, nem lopott, nem tele hibákkal :) Remélem valóban így lesz :)

    [MOVIE] Colin 4

    Hír | 2003.06.17 19:13

    Már nagyban készülget a Colin McRae Rally 4. Igaz, egyenlőre csak konzolra jelentették be, de nagyon reméljük, hogy PCre is ki fogják adni. No de itt ez a kis filmecske, melyet minden Colin fannak kötelező megnéznie.

    [DEMO] The Magic Land

    Hír | 2003.06.17 07:44

    A svéd Digital Awakening alkotása ez. Lényegében egy 3D-s szerepjátékról vagyon szó, melyben némi körökre osztott rendszer és rengeteg stratégia várja a játékosokat. A demót letölthetitek innen, ha előbb ismerkednél, ide fáradj el.

    [PATCH] Özön :)

    Hír | 2003.06.17 07:34

    Mindenféle kommentár nélkül álljanak itt az új javítások. Kommentár azért nem kell, mert úgyis csak annak kellenek ezek, akiknek megvan a játék, akkor pedig valószínűleg ismerik azt :)

  • Rise of Nations v1.02 (8,5 MB)
  • Eve of Destruction 11% to 12% (BF mod, 782 KB)
  • Might & Magic IX v1.03 (nemhivatalos, 318 KB)

  • [MOVIE] Star Ancestor

    Hír | 2003.06.15 13:26

    A játék hivatalos oldalát frissítették egy kis finomsággal, ami nem más, mint egy 17 megás előzetes. Az érdekeltek látogassanak el errefelé, ha kíváncsiak erre a... szóval erre az űrben játszódó gammára :)

    [DEMO] Ghost Master

    Hír | 2003.06.15 13:22

    Megérkezett ennek a "szellemes" játéknak az angol nyelvű kipróbálható demója. A játékban az a feladatunk, hogy különféle kísérteteket irányítva a frászt hozzuk az egyes házakban élő népességre. Nem egyszerű játék, és rengeteg kihívást ad... természetesen sokat kell rajta gondolkodni! Érdemes kipróbálni. Erre tessék.

    [DEMO] Muscle Car 3

    Hír | 2003.06.14 10:38

    Érdekes kis párosítás... bejelentés, és kipróbálható demó egyben = Királyság :) A Global Star Software a minap rántotta le a leplet autós játékáról, mely az szabad fordítás szerinti "izomautók" kedvelőinek nyerheti el a tetszését (pl. nekem :D). A játék még idén nyáron a boltokba kerül, ám nem is húzom az időt különféle infókkal... próbáljátok ki ti is! :D

    [PATCH] TCM 2003

    Hír | 2003.06.14 10:30

    Az EA kiadott egy új patchet a Total Club Manager 2003-hoz. Ez nemcsak javít, de jó pár dolgot is hozzáad a játékhoz. Megjelenik néhány új stadion, pár új kupa is akad és néhány új csapat is feltűnik a színen (köztük a Magyar csapat is). Az 1.3 csak akkor megy fel a játékra, ha már fent van az 1.22-es javítás. Mindkét patchet itt találjátok meg.

    [MoD] BF:Eve of Destruction

    Hír | 2003.06.13 21:31

    Remélem ez már jobban lázba hoz Titeket! Egy Battlefield modról van szó, az 1.4-es patchre is szükségetek van, ha használni akarjátok. Ez már a 11%-os verzió, mérete egyesek szerint elérheti akár a 180 MB-ot is, úgyhogy vigyázzunk vele! Egyebet nem tudok mondani, kérem kattanjon!

    Miracle Board teljes játék

    Hír | 2003.06.13 21:09

    Gyermeklelkületűek figyelem! Ha úgy érzik, játszani akarnak egy Mario-szerű aranyos kis játékkal, töltsék le innen a fájlt (5.5MB), telepítsék a programot, bújjanak Miko, a kislány bőrébe (képletesen), majd keressék meg a pályákon a kijáratot... Akik nem érintettek, olvassanak tovább! Köszönjük!

    [MOVIE] HALO 2!

    Hír | 2003.06.13 19:54

    Igen, pár perce adták ki a Bungie jelenleg is készülő játékának fullos (nagyfelbontású) előzetesét mindenféle minőségben. Egyelőre csak mirrorokat tudok adni, amiket ennek az oldalnak az alján találhattok. Elég terheltek a szerverek, de próbálkozzatok, nekem sikerült! :)

    Tropico 2 muzsikák

    Hír | 2003.06.12 23:25

    A Tropico 2 készítői gondoltak egyet, és közzé tettek 2 muzsikát a játékból. A játéknak nagyon egyedi a hangulata, és a zenének is. Mindenképpen érdemes letölteni, hiszen kellemes kis aláfestő zene a legtöbb tevékenységhez. Igaz, csak 2 szám, de közel 7 perc zenét tesznek ki együtt. Erről az oldaltól tudjátok letölteni mindkét számot.

    [PATCH] Devastation

    Hír | 2003.06.12 22:06

    Megérkezett a legújabb javítás a Digitalo legújabb művéhez, a Devastationhoz. Ez az Európában megvásárolható verziókhoz van, és a 381-es számot viseli. A megszokott javítások mellett, új kinézetet kapott a szerverkereső. A csupán 25 MB-os pachet innen tudjátok letölteni.

    [DEMO] Cycling Manager 3

    Hír | 2003.06.12 17:22

    Alighogy aranylemezre került a Cycling Manager 3, máris megérkezett a kipróbálható demója. Nekem ugyan nem a stílusom ez a game, de nem is az én tisztem, hogy eldöntsem, másnak bejön e vagy sem. Szóval fel is pakoltam lokálba, így máris cibálhatjátok lefele:

    Half-Life 2 vs. 1

    Hír | 2003.06.12 17:11

    Néhány lelkes játékos készített egy rövidke videót, melyben a Half-Life 1 illetve 2 grafikus motorját hasonlítják össze. Mondjuk ettől nem tudunk meg többet a csodálatos folytatásról, de jobb híján :D

    [DEMO] Indycar Series

    Hír | 2003.06.12 12:45

    A Codemasters közkénccsé tette hamarosan megjelenő autós játékának, az Indycar Series-nek a kipróbálható változatát. A demóban egy pályát próbálhattok ki, azt is csak single player módban. De azért eléggé jó kis game lesz ez :) Máris töltsétek le innen. Egyébiránt én a DirectX nélküli verziót tettem fel lokálba, így jóval kisebb lett a csomag. Szóval ha játszani akarsz vele, tedd majd fel a DX legújabb változatát.

    Tomb Raider tücc-tücc

    Hír | 2003.06.12 08:56

    A németországi Eidos kiadott egy amolyen muzsikát, Lara Croft legújabb kalandjainak népszerűsítésére. Igaz, csak részlet, de minden tanulságot le lehet vonni belőle. Igaz, hogy nekem csak egyetlen szó fogalmazódik meg a kobakomban... MIÉRT? A játék eddigi zenéi nagyon jók voltak, de ez... hááát, szóval maradjunk annyiban, hogy nem illik a játékhoz. Erre tessék.

    [MOVIE] EA trió

    Hír | 2003.06.12 08:18

    A Gamershell bezsebelt 7 újabb játékanimációt, az Electronic Arts következő nagy sportzuhtagából. Ezek közül 3 érinti a PC-s világuralmat... izé, akarom mondani a PC-s játékvilágot, ezeket fel is tettem lokálba. Aki a többire is vágyik, az lessen be ide.

    Armored Task Force

    Hír | 2003.06.11 18:42

    Tavaly Novermberben a Shrapnel Games és a ProSimCo megjelentette az Armored Task Force-ot. Ez az ultra-realisztikus háborús játék azóta már megélt egy javítást. Úgy látszik nem sikerült minden "bogarat" kiirtani, hiszen itt megtaláljátok az újabb patchet. Ami még érdekesebb, hogy kiadtak egy demót is az ATFből. Ez mindössze 16 MB, és ugyanott leledzik ahol a javítás.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)