Patchvihar reggelire...
Úgy fest, hogy ez a mai ilyen viharosra sikeredett :) Lássuk, milyen javításokat fújt felénk a szél:
Úgy fest, hogy ez a mai ilyen viharosra sikeredett :) Lássuk, milyen javításokat fújt felénk a szél:
A PlanetQuake3.net elbeszélgetett ThRoNkA-val, aki az id Software-nél volt a minap állás ügyben. Most figyeljetek! Nem kizárt, hogy az idei Quakecon idején (vagyis augusztus közepén) kiadnak egy két pályás Doom III publikus demót! Vagyis nem alpha, nem lopott, nem tele hibákkal :) Remélem valóban így lesz :)
Már nagyban készülget a Colin McRae Rally 4. Igaz, egyenlőre csak konzolra jelentették be, de nagyon reméljük, hogy PCre is ki fogják adni. No de itt ez a kis filmecske, melyet minden Colin fannak kötelező megnéznie.
Mindenféle kommentár nélkül álljanak itt az új javítások. Kommentár azért nem kell, mert úgyis csak annak kellenek ezek, akiknek megvan a játék, akkor pedig valószínűleg ismerik azt :)
Megérkezett ennek a "szellemes" játéknak az angol nyelvű kipróbálható demója. A játékban az a feladatunk, hogy különféle kísérteteket irányítva a frászt hozzuk az egyes házakban élő népességre. Nem egyszerű játék, és rengeteg kihívást ad... természetesen sokat kell rajta gondolkodni! Érdemes kipróbálni. Erre tessék.
Érdekes kis párosítás... bejelentés, és kipróbálható demó egyben = Királyság :) A Global Star Software a minap rántotta le a leplet autós játékáról, mely az szabad fordítás szerinti "izomautók" kedvelőinek nyerheti el a tetszését (pl. nekem :D). A játék még idén nyáron a boltokba kerül, ám nem is húzom az időt különféle infókkal... próbáljátok ki ti is! :D
Az EA kiadott egy új patchet a Total Club Manager 2003-hoz. Ez nemcsak javít, de jó pár dolgot is hozzáad a játékhoz. Megjelenik néhány új stadion, pár új kupa is akad és néhány új csapat is feltűnik a színen (köztük a Magyar csapat is). Az 1.3 csak akkor megy fel a játékra, ha már fent van az 1.22-es javítás. Mindkét patchet itt találjátok meg.
Remélem ez már jobban lázba hoz Titeket! Egy Battlefield modról van szó, az 1.4-es patchre is szükségetek van, ha használni akarjátok. Ez már a 11%-os verzió, mérete egyesek szerint elérheti akár a 180 MB-ot is, úgyhogy vigyázzunk vele! Egyebet nem tudok mondani, kérem kattanjon!
Gyermeklelkületűek figyelem! Ha úgy érzik, játszani akarnak egy Mario-szerű aranyos kis játékkal, töltsék le innen a fájlt (5.5MB), telepítsék a programot, bújjanak Miko, a kislány bőrébe (képletesen), majd keressék meg a pályákon a kijáratot... Akik nem érintettek, olvassanak tovább! Köszönjük!
Igen, pár perce adták ki a Bungie jelenleg is készülő játékának fullos (nagyfelbontású) előzetesét mindenféle minőségben. Egyelőre csak mirrorokat tudok adni, amiket ennek az oldalnak az alján találhattok. Elég terheltek a szerverek, de próbálkozzatok, nekem sikerült! :)
A Tropico 2 készítői gondoltak egyet, és közzé tettek 2 muzsikát a játékból. A játéknak nagyon egyedi a hangulata, és a zenének is. Mindenképpen érdemes letölteni, hiszen kellemes kis aláfestő zene a legtöbb tevékenységhez. Igaz, csak 2 szám, de közel 7 perc zenét tesznek ki együtt. Erről az oldaltól tudjátok letölteni mindkét számot.
Megérkezett a legújabb javítás a Digitalo legújabb művéhez, a Devastationhoz. Ez az Európában megvásárolható verziókhoz van, és a 381-es számot viseli. A megszokott javítások mellett, új kinézetet kapott a szerverkereső. A csupán 25 MB-os pachet innen tudjátok letölteni.
Alighogy aranylemezre került a Cycling Manager 3, máris megérkezett a kipróbálható demója. Nekem ugyan nem a stílusom ez a game, de nem is az én tisztem, hogy eldöntsem, másnak bejön e vagy sem. Szóval fel is pakoltam lokálba, így máris cibálhatjátok lefele:
Néhány lelkes játékos készített egy rövidke videót, melyben a Half-Life 1 illetve 2 grafikus motorját hasonlítják össze. Mondjuk ettől nem tudunk meg többet a csodálatos folytatásról, de jobb híján :D
A Codemasters közkénccsé tette hamarosan megjelenő autós játékának, az Indycar Series-nek a kipróbálható változatát. A demóban egy pályát próbálhattok ki, azt is csak single player módban. De azért eléggé jó kis game lesz ez :) Máris töltsétek le innen. Egyébiránt én a DirectX nélküli verziót tettem fel lokálba, így jóval kisebb lett a csomag. Szóval ha játszani akarsz vele, tedd majd fel a DX legújabb változatát.
A németországi Eidos kiadott egy amolyen muzsikát, Lara Croft legújabb kalandjainak népszerűsítésére. Igaz, csak részlet, de minden tanulságot le lehet vonni belőle. Igaz, hogy nekem csak egyetlen szó fogalmazódik meg a kobakomban... MIÉRT? A játék eddigi zenéi nagyon jók voltak, de ez... hááát, szóval maradjunk annyiban, hogy nem illik a játékhoz. Erre tessék.
A Gamershell bezsebelt 7 újabb játékanimációt, az Electronic Arts következő nagy sportzuhtagából. Ezek közül 3 érinti a PC-s világuralmat... izé, akarom mondani a PC-s játékvilágot, ezeket fel is tettem lokálba. Aki a többire is vágyik, az lessen be ide.
Tavaly Novermberben a Shrapnel Games és a ProSimCo megjelentette az Armored Task Force-ot. Ez az ultra-realisztikus háborús játék azóta már megélt egy javítást. Úgy látszik nem sikerült minden "bogarat" kiirtani, hiszen itt megtaláljátok az újabb patchet. Ami még érdekesebb, hogy kiadtak egy demót is az ATFből. Ez mindössze 16 MB, és ugyanott leledzik ahol a javítás.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)