A CDV most dobott át egy emailt, mely egy újabb Heaven and Hell animációra mutatott. Ha letöltöd az alant található fájlt, megszemlélheted a MadCat elképzelését egy tipikus "isten szimulátorról". Ha érdekel, ne habozz, kattanj :)
A Pandemic Studios szépen csendben munkálkodik egy elég ígéretes alkotáson, mely a Full Spectrum Warrior nevet kapta. Annak ellenére, hogy korábban alig lehetett róla hallani, lazán nyert néhány díjat az ide E3-on, különféle kategóriákban. Most előkerült egy igencsak hosszú animáció róla, mely nem kevesebb, mint 505MB-tot nyom. Ha van arra lehetőséged, hogy ezt letöltsd, kattanj el ide.
A CodeMasters feldobott a netre egy 28 megás multiplayerre kihegyezett pályát a népszerű lopakodós FPS-ükhöz. A neve Winterland és állításuk szerint ez az első havas pálya, melyben a feladat megvédeni a hegy tetején lévő bázist az összeesküvők hordájától, akik próbálják az ott lévő két rakétát fellőni. Nagyon izgalmas :) Innen elérhető a cucc, jó játékot!
Elérkeztünk mai ragtapaszgyűjtő körutazásunk végéhez. A versenyzők rajtra készek, csak Rátok várnak, tessék választani. Most!
A Black Label Games volt olyan kedves, és az éjnek leple alatt kiadta az első hivatalos animációt a Liquid Entertainment stratégiai játékáról, a The Lord of the Rings: War of the Ring-ről (azért mondom, hogy az első hivatalos, mert egy exkluzív animációt mindazok láthattak már, akik a DVD-s kiadványunkat vásárolják :D). A novemberi megjelenésig még elég sokat kell alukálni, úgyhogy pont jól jött :) Erre parancsoljanak az érdeklődők.
A THQ átadta korábban megjelent motoros játékának, a MotoGP 2-nek a kipróbálható demóját, az angol PCGamer magazinnak. Nos, ezt természetesen szabadon lehet terjeszteni a neten, ezért mi is ezt tesszük :) Máris feltettem lokálba, hogy villámsebesen tudjátok lecibálni. Erre tessék:
Mindannyiunk Lara babája, küldött egy kis ajándékot. Nevezetesen a legújabb játékának, azaz a Tomb Raider: The Angel of Darkness-nem a bevezető képsorait. A játék még nincs a boltokban (pedig már egy ideje ott kéne lennie), szóval ez amolyan "vigaszdíj" a csúszások miatt. Aki akarja, az innen máris húzhatja lefele.
Vigyázzatok, özönlenek a javítások! Na jó, azért annyira nem súlyos a helyzet. Megjelent a WarCraft 3 legújabb verziója is, ám ez csak Battle Neteseknek van. Érdekessége, hogy 1.06-ról rögvest 1.10-re teszi fel a gammát (azaz nem volt 1.07, 08, 09). Persze még rengeteg más játékhoz is jött ki patch, lássuk is, hogy mikhez:
Úgy fest, hogy ismét nem fog unatkozni a mi kis letöltő droidunk :) Ezúttal az SCi már nagyon régóta készülő alkotásának a demójára csaphattok le. A The Great Escape-ben a játékosnak egy hihetetlennek tűnő szökési akciót kell véghezvinnie. A dolog egyetlen szépséghibája, hogy a demó mérete 250MB. Ha így is érdekel, feltétlenül nézz be ide.
A GMX Media "megserelte" a korábban Cultures 3 néven megismert stratégiai játékának, a Northland-nek demóját. Ebben két pályát próbálhattok ki, mely nem túl sok, de a mai átlag demókhoz képest emészthető :) Ha érdeklődésre tartassz számot, feltétlenül kattanj ide. Ha nem ismernéd a cuccost, less be ide.
Elérkezett a pillanat, amikor a sokak által várt Tron 2 című játéknak megérkezett a kipróbálható multiplayer demója. Ez a game többeknek is a kedvence lehet, úgyhogy nem lenne érdemes kihagyni. Nem is rabolnám tovább az időt, aki le akarja cibálni, az kattanjon ide. Aki ismerkedni szeretne, az ide tolja az egérkurzort...
A Haemimont Games kiadott egy új map pakkot a Celtic Kings-hez. Ebben egy új kalandot (Return to the Throne) és 2 új pályát találhatunk. A csomagot itt találjátok.
Végre valami igazi látnivaló! Egy-egy ingame film került elő a Deus Ex 2: Invisible War nevezetű gammából. Remélem senkinek, sem kell bemutatnom ezt az FPS/RPG játékot. A 2 moviet, 2 neves lap szerezte be: amit itt (31.7 MB) találtok azt a német testvérlapunk, azaz a GameStar.de közölte, ezt (36.7 MB) viszont a PCGames.de adta ki.
A Gamer's Hell kiadta a PC Games-es videó egy speciális változatát. Mivel sokan nem értik a német "karattyolást", ezért a srácok kiadtak egy olyan verziót, amiben a szöveg helyett muzsika megy a mozgókép alatt. Ez a változat csak 11.1 MB (mivel sokkal jobban van tömörítve), és innen máris le tudjátok tölteni. Jó szórakozást hozzájuk!
Ma sem hagyjuk pihenni a letöltő droidokat. Kijött ugyanis 3 játékdemó, kezdjük is az elején. Először a The Adventures of Fatman bukkant fel a színen (szóval múlt hónapban... de jobb később mint soha). Ezt a játékot azok fogják szeretni, akik kedvelik a rajzfilmes kalandjátékokat egy adag humorral megspékelve. Innen meg is kezdhetitek a letöltést. A Revistronic sem volt rest, és kiadta legfrissebb fejlesztésének a demóját. Egészen pontosan a Fenimore Fillmore: The Westerner elnevezésű kalandjátékról van szó, amit innen le is tölthettek. A trió legutolsóként érkező darabja a Castles and Catapults elnevezésű stratégia, melyet itt lelhettek fel. A demó 1 óra játékot engedélyez, de ha befizetünk pár dollárt, akár azonnal updatelhetjük teljes játékká.
Az EA kiadott egy újabb kis videót, a még készülő Lord of the Rings: Return of the King című alkotásról. Amíg a stuff megjelenik PC-re is, nincs más lehetőség, az Xbox-os verzióban kell gyönyörködni. Megjegyzem, eléggé ütős lesz!!! Erre tessék:
Nínó! Nínó! Itt jön a tűzoltóautó! - Gondolom mindenki szájából elhangzottak ezek a mondatok kicsi korában. Újr átélhetjük a "kis tűzoltós" élményeket, ugyanis kijött a Fire Department demója. Itt egy tűzoltó kapitányt kell alakítanunk, akinek ki kell képezni a csapatát, majd menni és oltani. Az tuti, hogy ez a játék senkit sem fog beégetni:). A demót innen tudjátok lehúzni.
Újra zúgolódnak a stadionok, hiszen kijött egy videó interjú a FIFA 2004 készítőivel (thx to MiZo). Minden angolul tudó focsisnak ajánlom, hiszen érdekes infókat tudhatunk meg benne a játékról.
A Lyukas Arc (hupsz), akarom mondani a Lucas Arts kiadta a Star Wars Galaxies: An Empire Divided introját. Közel 2 és fél perc jó minőségű képanyag, "mindössze" 46.93 MB. Ami a kis hazánkba való megjelenést illeti: valószínűleg jövő héten lesz Németországban, és onnan egyenest jön hozzánk. Ennyit sikerült kideríteni, sajnos pontosabbat még mindig nem lehet tudni. No de addig is, vigasztaljon mindenkit az új movie!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)