Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 5697

Counter-Strike 1.6 béta letölthető!

Hír | 2003.07.12 09:29

Na, azért nem ilyen egyszerű ez. Úgy szól a fáma, hogy a Valve már egy ideje fejleszti Steam nevű szolgáltatását, ami most béta fázisúvá, s így publikussá vált. Lényegében ez egy új módja a Valve játékok és azokkal kapcsolatos egyéb anyagok játékosokhoz való eljutásának, a rajta keresztül elérhető tartalom automatikusan frissül. Ha többet akarsz róla megtudni, látogass el ide. Szóval ha feltelepíted ezt a kis progit és elindítod, letölthetővé válik számodra többek között a Counter-Strike 1.6 verziójának bétája, a későbbiekben pedig a HL2-vel kapcsolatos dolgok is.

[MoD] Tenebrae 1.04

Hír | 2003.07.12 08:58

Ha megvan Neked az őskövület Quake 1 és grafikailag fel szeretnéd turbózni közel mai színvonalra, nem kell mást tenned, csak feltelepíteni rá ennek a mindössze 4 megás modnak a legújabb változatát. Elindítás után dinamikus árnyékok, bump mapping, meg egyéb nyalánkságok teszik szebbé (és jóval magasabb gépigényűvé) ezt a remek kis gammát. Egész jól el lehet vele ütni az időt ebben az uborkaszezonban :) Magáról a modról errefelé olvashatsz bővebben.

[MOVIE] XIII

Hír | 2003.07.12 08:44

Az Ubi Soft újabban jó szokásává tette, hogy hetente ad új animációkat idén ősszel (mostani állás szerint októberben) megjelenő cell-shaded grafikájú FPS játékából, a XIII-ból, mely az Unreal2 motorját használja. Ha többet akarsz róla tudni, látogass el ide.

[MOVIE] Anarchy Online: Shadowlands

Hír | 2003.07.11 21:35

Hozzánk vágtak egy fincsi kis animációt a készülőben lévő csak online játszható szerepjáték (Anarchy Online:)) kiegészítőlemezéből. Ha nem ismernéd a progit, klattyogj ide. A videjó valóban kicsi, mert még 4 mega sincs, de az éhes szemek talán ennyivel is beérik. Íme!

Wolfenstein: Enemy Territory pályaszerkesztő

Hír | 2003.07.11 21:27

Éééés itt a másik, amit már tegnap óta várunk! Nem más, mint az RtcW fejlesztői által készített ingyenes játék publikus pályaszerkesztője! :) Ezt a 15 megás pakkot azoknak készítették, akiknek van bátorsága és talán tudása is a gammához saját pályákat készíteni. Angolul tudóknak ez a fórum a segítségükre lehet alkotás közben. Magát a csomagot pedig innen cibálhatjátok!

F-A 18 OIF Rolling Demó

Hír | 2003.07.11 20:11

Hallottatok már erről a játékról? Nem vagytok egyedül :) Egy szimpla röppentyűs játék csudaszép repülőkkel, meg alcímmel: Operation Iraqi Freedom. Talán csak egy újabb project, amely a nemrégi iraki háborút kívánja haszonszerzési célból felhasználni? Mindegy is, ha letöltitek, nem egy játszható demót kaptok, csupán olyat, amit nézni lehet :) Érdekes módon még júliusban a boltokba kerül, vajon akkor miért ilyet adtak ki? Mellesleg csak 28 mega.

[MAP] Battlefield - BoB

Hír | 2003.07.11 19:47

Erre vártunk tegnap óta! Legalábbis akik tudták, hogy a mai napon elérhetővé teszik a Battlefield 1942 akciójátékhoz a Battle of Britain nevű multipályát, ami egyszerűen fantasztikus! Azok a játékosok, akik a német oldalt választják, kirobbantják a második világháborús nehéz bombázók elleni támadást. Ezalatt a britek az új radartornyukból segítik az ellentámadást. Meg kell még jegyezni, hogy a pálya csak az 1.4-es ragtapasszal ellátott játékkal indul el. A kliens oldali innen (44 MB), a szerver oldali pedig innen (6 MB) érhető el.

[MOVIE] Lock On: MAC

Hír | 2003.07.11 10:04

A Lock On: Modern Air Combat című röppentyűs játék hivatalos oldalára feltettek egy 14 megás in-game animációt, melyben látottakat így foglalhatnánk össze: egy Su-27-es Flanker pár Tomcat ellen. Vajon sikerrel jár? Nézd meg! Klatty!

RC Squad Land Machines

Hír | 2003.07.11 08:27

Az into3d a minap bemutatta újdonsült fejlesztését, mely az RC Squad Land Machines nevet kapta. Ebben távirányítós autókat irányíthatunk, különféle bajnokságokon, vagy egyszerű szórakozásból. Saját grafikus motoruk egész jól sikerült, és a célnak tökéletesen megfelel. Az oldalán nemcsak további infókat, képeket, hanem még egy animációt is találhattok róla. Utóbbit lokálba is feltettem, mert az nektek is jó :D

[FuN] Mátrix - japán módra

Hír | 2003.07.10 14:20

Ilyen már úgyis rég volt :) Zombie talált egy nagyon ... khm, "érdekes" videjót egy ping-pong mérkőzésről :D "Különleges" effekteket láthatsz benne, s a végén rájössz, nem a kanál hajlik, hanem te magad! :) Megtekintését mindenkinek ajánlom, kemény! :D

[MOVIE] Endless Ages

Hír | 2003.07.10 07:41

Hogy megünnepeljék az Endless Ages bolti megjelenését, kiadtak egy újabb animációt a cuccosról. Ebben több, mint 3 perces játék közbeni akciót szemlélhettek meg. Ha érdekel, rántsd le tőlünk.

[MOVIE] Advent Rising

Hír | 2003.07.09 14:34

A Majesco kiadott egy animációt a harmadik személyű akció/kaland játékából, ami az új Unreal Warfare engine képességeit is megmutatja, mivel azt használja :) 2004 tavaszán fog megjelenni, ha a késést nem számítjuk bele :) Innen akár le is ránthatjátok! Mármint az animációt ;)

Raven Shield pálya

Hír | 2003.07.09 14:17

Az Ubi Soft közkézre adott egy újabb multi pályát közkedvelt akciójátékukhoz. A Counter-Strike-os "de_clan" alapján készült. Ezt a mindössze egy megás térképet innen tudjátok letölteni.

[MOVIE] Sacred: Teaser

Hír | 2003.07.08 23:07

A német Ascaron kiadott egy nagyfelbontású videót, már egy jó ideje készülő akció szerepjátékáról, a Sacred-ről. Ezt az animot mutogatták a jónépnek az idei E3-on, ám most mindenki számára elérhetővé tették. Akár te is letöltheted innen, mérete 35MB.

[MOVIE] Nexagon Deathmatch

Hír | 2003.07.08 22:54

A Strategy First meglepte a nagyérdeműt egy kis filmmel a Nexagon Deathmatch elnevezésű játékából. Ez egy percnyi CGI grafos képadagot jelent. A játék még ebben a hónapban a boltokba kerül, egészen pontosan 22-én. A trailert innen tudjátok letölteni.

[MOVIE] XIII

Hír | 2003.07.08 12:34

A Ubi Soft úgy gondolta, itt az idő egy újabb XIII videó kiadásának. Az Unreal grafikus motorjával operáló rajfilmszerű alkotás idén októberben debütál PC-re, PS2-re, Xbox-ra és Gamecube-ra (vagyis újfent csúszott egy csöppet). Az animot máris letöltheted tőlünk:

Rise of Nations cuccok

Hír | 2003.07.06 12:39

Találtam egy remekbeszabott oldalt, ahol mindent megtalálhattok ezzel a játékkal kapcsolatban: Képek, videók, hasznos programok, háttérképek, extrák, sőt, még demó is van :) Aki jobban meg szeretné ismerni ezt a játékot, kattintson tehát ide.

Ragtapasz-adag

Hír | 2003.07.06 09:54

Tekintélyes mennyiségű játékhoz jelent meg javítás a mai napon. Mindenféle kommentár nélkül lássuk őket ábécé sorrendben:

  • Beach Head: Desert War v.1.1
  • Chariots of War v.1.21
  • Empire of Magic v.#3
  • EVE Online v1022 to v1105
  • EVE Online v1054 to v1105
  • EVE Online v1077 to v1105
  • Prince of Qin v1.21 (Retail)
  • Prince of Qin v1.21 (Demo)

  • [PATCH] Tomb Raider 6

    Hír | 2003.07.04 15:48

    A játék még épp hogy megjelent (már ahol...), de máris kiadtak hozzá egy 5 megás javítást, amit innen ránthattok le, már ha megvan a progi :)

    [PATCH] Diablo 2 beta

    Hír | 2003.07.04 10:39

    A Blizzard közkinccsé tette a Diablo 2: Lord of Destruction c. játékához jelenleg is készülő 1.10-es verziójú hibajavításának béta változatát :) Csak azok töltsék le, akiknek az eredeti US verzió van meg, a ragtapasz csak szingliben, ill. TCP/IP hálózaton keresztül játszott multiban használható, a Battle.net-en keresztül nem. A végleges változatban - ami hamarosan megjelenik -, ilyen megkötések nem lesznek. Letöltés itt!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)