Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 563

Ismét mesél az „amerikai”

Hír | 2007.02.24 13:46

A fantasztikus hangulatú, zseniális Alice után csak McGee „legrosszabb napját” láthattuk viszont a Bad Day LA-ben, ám most az igencsak zűrös kamaszkort maga mögött tudó, excentrikus designer újabb projecten, a Grimmen dolgozik.

2Moons bétázgatás

Hír | 2007.01.14 11:18

Az Acclaim régebben főleg a csődközeli helyzetei miatt került be a hírekbe, ám szerencsére már rendeződtek a dolgok a kiadó körül és már teljes egészében a játékok fejlesztésére koncentrálhat.

Boldog születésnapot Unreal Tournament!

Hír | 2006.11.26 21:31

7 év: pontosan ennyi telt el azóta, hogy megjelent az első Unreal Tournament. Az Unreal folytatásaként született alkotás főként a többjátékos módra koncentrált.

James Bond: Casino Royale

Teszt | 2006.11.21 18:10

„My name is Bond, James Bond.” Ránézek Daniel Craigre, lemegyek alfába, megpróbálok nagyon, nagyon koncentrálni és minden jóindulatomat összeszedni, de nem, sajnos nem bírok hinni neki, miközben ezeket a szavakat kimondja…

Bevásárolt a BioWare

Hír | 2006.10.31 18:39

A Scaleform Corporation képviselői bejelentették, hogy egy öt évre szóló szerződést írtak alá a BioWare-el, amely szerint a kanadai játékfejlesztő cég megvette tőlük Scaleform GFx UI programnyelvet felhasználásra. Állítólag ezzel sokkal kevesebb munkát kell elvégezniük a programozóknak és a fejlesztők sokkal jobban koncentrálhatnak majd a textúrák és az animációk kidolgozására.

Vistáért mentem! Centrino Pro

Hír | 2006.10.20 12:45

Az Intel a Windows Vista megjelenésével frissíti a Centrino technológia védjegyét és bevezeti a Centrino Prót. A kampányba 300 millió dollárt fektetnek.

[FuN] WoW a South Parkban

Hír | 2006.09.30 21:40

Sokak kedvenc sorozata a szókimondó, de mégis szellemes South Park. Október 4.-én a Comedy Central adón a 10. szezon új részeivel indul újra a sorozat.

'Napot!

Hír | 2006.09.11 10:31

Kellemes hétfőt! :) Ugye milyen jó is új hetet kezdeni... elfelejthetjük a múltat, s csak a jövőre koncentrálhatunk. Ez egy kicsit szektásra sikeredett :) Ne felejtsünk el arról sem megemlékezni, hogy ma van a 2001. szeptember 11-i terrortámadás ötödik évfordulója. Felhívnám azonban mindenki figyelmét arra, hogy véleményét kulturált módon ossza meg többiekkel kommentben. Köszi.

- Betartotta a tanácsot, és csak tíz szál cigarettát szív naponta? - Igen, doktor úr. - Akkor nem értem, miért nem javul az állapota? - Talán azért, mert azelőtt sosem dohányoztam...

A három muskétás is digitálisan érkezik

Hír | 2006.08.10 19:21

A Legendo Entertainment egyesítve erejét a Big Fish Games-zel a The Three Musketeers című játékot az interneten keresztül is megvásárolhatóvá tették, így ez a játék is beállt az interneten megvásárolhatók és letölthetők sorába. Nate Webb, a Big Fish Games operációs igazgatója szerint a Big Fish Games örömmel társult a Legendo Entertainmenttel. Arra koncentrálnak, hogy élménydús játékokat készítsenek a felhasználóknak, így ez a társulás remekül passzol a dologhoz és remélik, hogy a továbbiakban is terjeszthetik majd játékaikat.

Késik a Savage 2 bétája

Hír | 2006.08.01 11:05

Az S2Games bejelentette, hogy elhalasztják a Savage 2: A Tortured Soul című online akciójáték bétatesztjének indulását. Elméletileg a móka tegnap indult volna, de inkább úgy döntöttek, hogy az időközben felbukkant bugokat még a publikálás előtt kijavítják, hogy csak ténylegesen azokra a hibákra koncentrálhasanak a tesztelők, amiket a fejlesztők addig nem vettek észre. Az új bétateszt indulása egyelőre nem ismert, de az ígéret szerint két héten belül újabb információkkal szolgálhatnak erre vonatkozólag is.

Miért veszi meg az AMD az ATI-t?

Hír | 2006.07.28 12:22

Ezen a héten jelentette be szándékát az ATI felvásárlására az AMD. Az IDG hírszolgálata Thomas M. McCoyt, a cég alelnökét kérdezte arról, hogy mire jó mindez az AMD-nek. Az alelnök úgy véli, hogy a felvásárlás révén az AMD rugalmasabb termékkínálatot tud kialakítani, például olyan platformot, amely a CPU-t, a grafikus vezérlőt és a perifériákat vezérlő lapkát is tartalmazza. A "platformban" való gondolkodás ötlete az Inteltől ered, a Centrino platform sikere nyilván komoly fejfájást okozott az AMD mobil CPU-kat fejlesztő részlegének. McCoy szerint az olyan, alacsony PC telítettségű piacok, mint Kína vagy Dél-Amerika, olcsó eszközökkel hódíthatóak meg, például olyan processzorral, amelynek a lapkája tartalmazza a grafikus vezérlőt is. (Néhány évvel ezelőtt ilyen terve az Intelnek is volt, az elképzelés szerint a lapka a perifériavezérlőkön kívül minden szükséges elemet - CPU-t, grafikus vezérlőt, memóriavezérlőt - tartalmazott volna. A tervet közvetlenül a gyártás elindítása előtt ejtették el.) Tovább >>

Internet Explorer 7, mint Windows-frissítés

Hír | 2006.07.26 22:10

A Microsoft ma tudatta a nagyvilággal, hogy az idei év végén megjelenő vadiúj böngészője, az Internet Explorer 7 az automatikusan letölthető Windows-frissítések keretén belül lesz beszerezhető és telepíthető. A böngésző esetében a biztonságra koncentráltak, hiszen az elődőt igen sok kritika érte. Noha mint automatikus frissítés lesz elérhető az IE7, a felhasználó kiválaszthatja majd, hogy szeretné-e letölteni a böngészőt, avagy nem.

Colin McRae: DIRT - széles skálán

Hír | 2006.07.21 13:26

Tegnap ahogyan azt már megtudtuk a Colin McRae: DIRT című autós játékról, a WRC történetének legfiatalabb világbajnokáról elnevezett legújabb szimulátor ezúttal főként az offroad stílusra koncentrál majd. A sár és a homok alapvető pályaelemként szolgálnak majd, és az is elképzelhető, hogy amolyan baja stílusú futamokkal is találkozunk. Itt főként könnyűvázas, 850 lóerős autókkal lesz dolgunk. Az offroad mellett a tereprali is komoly szerepet kap majd a játékban, és bekerül a ralikrossz-világkupa-sorozat is, amely szintén igen népszerű a terepralit kedvelők körében. Természetesen a hagyományos ralizással sem szakít a cím, ugyanis mind európai, mind vb-futamok helyszínével találkozunk majd. Lesznek négykerékhajtású WRC-ink, de első-vagy hátsókerekes autókkal is versenyezhetünk. A Codemasters következőgenerációs fizikát ígér, így minden ugrató és szikladarab élményszámba megy, legalábbis reméljük. Elsősorban azonban most mégis inkább a Grand Raid Offroadra hajaz a brit világbajnok nevéhez kötődő legújabb cím, ugyanis az autók számát tekintve is alaposan túlsúlyban lesznek az offroadra és terepralira szánt járgányok. Colin McRae egyébiránt az elmúlt hónapokban saját raliautó fejlesztésével foglalatoskodott, amelyet hamarosan bárki megvásárolhat, és rajthoz állhat vele a rali-világbajnokság futamain.

[MOVIE] Battlefield 2: Armored Fury

Hír | 2006.07.15 15:54

Az EA kiadta a Digital Illusions által készített Battlefield 2: Armored Fury című FPS-kiegészítő utolsó videóját. Mint ismeretes, a BF 2 második addonjáról van szó. Ebben a videóban több mint két percnyi in-game jelenetet figyelhetünk meg, amelyek kizárólag a pakkban található új járművekre koncentrálnak. Letöltéshez ide katt.

[MOVIE] Dark Messiah - A választás

Hír | 2006.07.13 18:51

Újabb videó érkezett az Arkane Studios által fejlesztett Source engine-es Dark Messiah of Migth & Magic-ből. Ezúttal nem a mágikus képességekre, hanem gyakorlatilag minden másra koncentrálnak. Ölhetsz varázzsal, puszta kézzel, vagy furmánnyal. Választanod sem kell ezek közül, minden képesség megtalálható benned. Tök zsír!!

Nincs 3G a HP-től

Hír | 2006.07.07 14:46

A HP márka kedvelői most bizony némileg elkenődhetnek az alábbi hír hallatán. Míg a HTC, a PalmOne és társaik sorra mutatják be legújabb, 3G-képes GSM-PDA kombóikat, addig a Hewlett Packard bizony igen visszafogottan mozog a PDA-k világában az utóbb eltelt időben. Végre valahára kapható a hw6915, amely a GSM és GPS funkciók után már beépített Wi-Fivel is rendelkezik, azonban a 3G ebből a kütyüből is kimaradt. A hw6915-höz hasonlóan az rw6828 sem vonultat fel hasonló technológiát, amely képes lenne az UMTS vagy a HSDPA adatátviteli technológiákra. A gyártó hivatalos jelentése szerint nem is lesz olyan készülék, amelyet ezzel szerelnének.

Az egyre inkább beigazolódni látszó gyanú, mely szerint a HP kifelé tekint a PDA, GSM-PDA iparból, most megpecsételődni látszik, a márka ugyanis elmondása szerint inkább a notebookokba szerelt 3G-s technikára koncentrál majd.

[MOVIE] CRYSIS SZÖSSZENET

Hír | 2006.07.03 09:24

Ezúttal a GameSpot ült le a Crytek elnökével, Cevat Yerlivel beszélgetni új játékukról, a Crysisról. Mivel már korábban is mesélt az alkotásról, s mindent úgyse árulnak el, most inkább az érdekességekre koncentráltak. S az öt perces szösszenethez társult néhány új kép is. Íme:

Age of Mourning névváltás

Hír | 2006.06.12 09:55

Szegény Realms of Torment elég hányattatott sorsú: eredetileg 2005. februárjában kellett volna megjelennie, de idő közben átnevezték Mourning-ra, amit az Age of Mourning cím követett. Amikor már megint kezdett volna elfelejtődni a projekt, akkor a Loud Ant Software és a Nuanced Entertainment ismét felkarolta őket. Ez persze ismét névváltást eredményezett. Ezentúl Thrones of Chaos címen keressük majd ezt a szegény MMORPG-t. A koncepció egyelőre nem változott, továbbra is középkori környezetben játszódik, ahol a játékos vs. játékos felállásra koncentrálhatunk. Az új megjelenési időpont továbbra sem ismert.

Kivesézték a S.T.A.L.K.E.R.-t az E3-on - jövő év elején biztos jön!

Hír | 2006.06.01 18:52

Az atomic munkatársai igen szoros kapcsolatba kerültek a THQ S.T.A.L.K.E.R. nevű gyöngyszemével az idei E3-on. Több mint fél hónappal a show után úgy döntöttek, megosztják a nagyközönséggel, mit láttak és tapasztaltak. A GSC Gameworld bizony kivitt egy demót az E3-ra, amelyet a szerencsések meg is leshettek. Első és legfontosabb információ, hogy immáron véglegesnek tűnően látott napvilágot az az adat, amely szerint a S.T.A.L.K.E.R.: Shadows of Chernobyl 2007 elején már megjelenik. A demóban megfigyeltek szerint PDA-centrikus kaland vár ránk, akárcsak a Doom 3-ban volt, itt azonban sokkal élvezhetőbb stílusban. A menet közben talált gépezetek elárulják majd hogy gazdájuk mit tett, vitt véghez vagy írt, és olvashatjuk személyes történeteiket is. Az állapotjelző soron láthatjuk, hogy mennyire vagyunk feltűnőek és zajosak. Ezek rendre változnak, és ezen tényezők befolyásolják, hogy mennyire tudunk tisztán gyilkolászni. Realisztikus robbanások és sebződések kerülnek majd előtérbe, amelyek életerőnket zöldről sárgára majd pirosra színezik. Nem csak különböző gyógypakkokkal regenerálódhatunk, olykor a földön talált vodka is megteszi a kellő hatást. A fegyverek teljes mértékben testreszabhatóak, több funkcióval is rendelkeznek. Az egyes részek között különböző loading screenekkel találkozunk majd. A THQ munkatársának elmondása szerint a demó pontos befejezése a következő: elérkezünk egy sötét és hosszú alagút végére, ahol egy groteszk külsejű mutáns veszi át az irányítást az elménk felett. A szerzet magához cibál, letépi karakterünk arcát, visszalöki, tesz egy kört, majd felzabálja a testét. A cég mindenáron 2007 elején akarja kihozni a játékot, így sajnálatos módon nem a sok változtatásról, hanem a sok lecsípésről beszélhetünk. Több mutánsfaj is kimarad az FPS-ből, és kikerülnek az olyan RPG-elemek mint például az evés vagy az alvás. Kevesebb párbeszéd lesz, és elképzelhető, hogy a járvművek is végleg kikerülnek a programból. Utóbbi egyelőre kérdéses. Grafikailag a S.T.A.L.K.E.R. a DirectX 9 legfrissebb lehetőségeit is kihasználja.

Conan licensz 2023-ig a Funcomnál

Hír | 2006.05.30 20:04

A Funcom megvásárolta a Conan licenszét egészen 2023-ig, így továbbra is ettől a vállalattól várhatunk programokat ebben a témában. A Funcom 2018-ig hosszabbította meg azon szerződését, melynek értelmében a licensz kizárólagos jogtulajdonosává válik. A megállapodás szerint ezt lehetősége van a cégnek további öt évvel kitoldani, így 2023-ig biztosított a Conan-orientált programok sorsa. A jelen tervek szerint erősen rákoncentrálnának az MMO-piacra, és több Conan-MMO fejlesztésébe kezdenének, PC-re, következőgenerációs konzolokra és mobil platformokra egyaránt. Trond Arne Aas, a Funcom szóvivője így nyilatkozott: "Jó látni az Age of Conan fejlődését, mi a cégnél úgy hisszük, hogy sikerül majd egy különleges és szórakoztató online élményt a képernyőkre hoznunk - mondta Trond. Ugyanakkor előre tekintünk, és magabiztosak vagyunk, hiszen a Conané egy olyan világ, amely még évszázadokig megállja a helyét. A legújabb online játékok hosszútávú befektetései és működetései megkövetelik azt, hogy kellően hosszú jogi szerződés legyen a cégek között. Ezzel a megállapodásunkkal mi tovább dolgozhatunk a Conan márkáján." Az Age of Conan mellesleg biztosan megérkezik majd a Windows Vista operációs rendszerre. Fontos megemlíteni, hogy az MMO-t háromszorosan választották meg az idei E3 legjobb online játékának - az IGN, a GameSpy és a GameSpot is az Age of Conanra szavazott. Az imént említett MMORPG-ről továbbiakat itt olvashattok.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)