Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 14804

Splinter Cell: Double Agent késés...

Hír | 2006.01.27 14:35

Bizony...csúszik. Erről az információról Malleus testvérünk, valamint ez az oldal tanúskodik. Természetesen most is a "pénz beszél, kutya ugat"-elv érvényesül, el is mondom, hogy miért: ugyebár márciusra volt kitűzve a játék. Nomost az Ubi azzal érvel, hogy pl. az Xbox360-nak nem lenne olyan nyerő, ha a ekkor érkezne a Double Agent, ezért tegyük szeptemberre, amikor is már sokkal több ember birtokolja a kicsikét, magyarán elterjedtebb lesz a platform. Ha belegondolunk, akkor jogos, nyilván nem akarnak bukni vele, de ezt előre is tudhatták volna, igazán. A hivatalos megjelenés így 2006 szeptembere.

[MOVIE] Titan Quest

Hír | 2006.01.27 06:34

Megérkezett az újabb, szám szerint a második videó a Titan Quest című játékból. Aki meglesné az akció-RPG-ből készült videót, az erre a linkre kattintva töltheti az 50 megabájtos csomagot.

[MOVIE] Empire Earth II: The Art of Supremacy

Hír | 2006.01.26 15:44

Érkezett egy újabb videóbemutató a szintén a Mad Doc Software-nél készülő Empire Earth II stratégiai játék kiegészítőjéből, mely a The Art of Supremacy alcímet kapta. A közel háromperces videó a kulisszák mögé enged némi betekintést. Számos játék közbeni jelenettel szakítják meg az érdekes interjúkat.

Getting Up: Contents Under Pressure GOLD

Hír | 2006.01.26 15:15

Elkészült a Marc Ecko’s Getting Up: Contents Under Pressure című városi akció-kalandjáték, és várhatóan február 17-től vásárolható meg az európai boltokban. Ha nehéz lenne kivárni, figyelmedbe ajánlanék néhány korábbi animációt. Kezdve itt, folytatva ezzel, majd lezárva vele.

Star Trek Legacy - Hivatalosan is!

Hír | 2006.01.26 15:09

A múlt héten számoltunk be a Star Trek Legacy-ról, mely akkor még egy feltételezett új stratégiai játékként szerepelt. Azóta megérkezett a hivatalos bejelentés is. Ebben a Bethesda Softworks elmondja, hogy megvásárolta a Star Trek licenszjogait, és azt egyszerre két játék készítésére használja fel. Az egyik a mobil eszközökre készülő Star Trek Tactical Assault, míg a másik a már ismert, PC-re és Xbox 360-ra fejlesztett Star Trek Legacy, melyet valóban a Mad Doc Software fejleszt, és idén szeptemberre jelenik meg. A Legacy-ban mi leszünk a csatahajók irányítója az admirális személyében. A kicsi és óriási harcok kimenetele egyaránt a kezünkben van. Valósághű sérülési rendszert és gyönyörű vizuális effekteket ígérnek a fejlesztők. A történet az egész Star Trek univerzumot felöleli. Az eredeti sorozattól kezdődően az Új Generációt, a Deep Space Nine-t, a Voyagert és az Enterprise-t is beleszámítva. Ezt nagyjából eddig is tudtuk. A látványvilághoz tartoznak még a ködök, a féreglyukak, a bolygók és a csillagok is. Érdemes megemlíteni még a multiplayer támogatást, ahol kis csatáktól egészen a galaktikus háborúkig szintén minden megtalálható lesz. A játékosok statisztikáit központilag összegyűjtik majd.

[MOVIE] X3: REUNION

Hír | 2006.01.26 14:42

Az Enlight négy új videót küldött szét X3: REUNION című űrszimulátoráról, amelyet egyébként az Egosoft készített. Az animációk a harcrendszert, a kereskedelmet, az építkezést és a stratégiai aspektusokat mutatják be egy picit. A kényelem kedvéért egybecsomagoltuk őket, és úgy tölthetitek alant.

Késik a Battlefield 2: Euro Force booster pack

Hír | 2006.01.26 14:38

Egy fórumhozzászólás tanúsága szerint késni fog a Batlefield 2: Euro Force booster pack megjelenése február 8-ra. A csomag egyébként tartalmazni fog három új pályát, hét új fegyvert és négy új járművet is. Várjuk szeretettel...

[MOVIE] LotR: The Battle For Middle-Earth II

Hír | 2006.01.26 14:33

A tegnapi BFME 2 videó áradtaból kimaradt egy animáció... a fene se érti, hogyan. A karakterkreálásról szóló bemutató igen hosszúra és nagyra sikeredett, úgyhogy egy apró optimalizálással 130 megáról 57-re csökkentettem a méretét. Remélem, senki nem sértődik meg, ha hamarabb tudja letölteni :)

[DEMO] CRASHDAY!!!

Hír | 2006.01.26 14:15

Az Atari kiadta a Crashday demóját! Aki nem ismerné, ez egy olyan autóversenyzős játék, amelyben a dobogóra kizárólag úgy kerülhetünk, ha az ellenfeleinket szó szerint lemossuk a pályáról. Ehhez fegyverek is rendelkezésre állnak. Emellett fontosak a mutaványos elemek is. A demó a wrecking match (roncsderbi) módot, valamint egy stunt show pályát. Ráadásul LAN-on és neten is játszhatunk egymással. Sajnos csak ötvenszer indhítható el a játék (Micsoda?! Ez valami új megszorítás...).

Resident Evil 4 PC-re is

Hír | 2006.01.26 06:42

A jelek szerint PC-re is megérkezik majd a Resident Evil 4. A Play.com már a dátumot is egész bizonyosan tudja, az oldal szerint ugyanis márciusban jelenik meg szeretett platforumunkra a negyedik rész. Minden további a fenti linken.

[MOVIE] Lineage II Chronicle 4: Scions of Destiny

Hír | 2006.01.26 06:37

Két új videó érkezett a Lineage II Chronicle 4: Scions of Destiny című játékból. A kiegészítő várhatóan még idén megjelenik, ám ettől pontosabbat egyelőre nem tudni. Addig is itt a két majd 100 megás anim. Erre tessék...

[MOVIE] American Conquest: Divided Nation

Hír | 2006.01.25 20:20

Ezen a dermesztő napon került ki a CDV-s srácok kezei közül egy új múvi a American Conquest: Divided Nation című kiegjükhöz. Aki nemtudná, egy valós idejű stratégiáról van szó. Az alant található videóban megláthatjátok a grafikus motor technikai fejlődését, illetve a játékmenet egyes elemeibe is bepillantást nyerhettek.Erre tessék..

[PATCH] Singles 2: Triple Trouble

Hír | 2006.01.25 19:56

A Sims nagyon sikeres - ez tény. És bár én ki nem állhatom az EA aranytojást tojó tyúkját, a tömeg számomra érthetetlen módon zabálja. Erre a többi kiadó is rájött, ezért készült el nem is egy Sims-klón, többek közt a Singles és folytatása is. Most az utóbbi európai kiadásához érkezett meg az 1.3-as verziószámot viselő javitás, melyet itt tölthettek le.

[MOVIE] PSI: Syberian Conflict, Seed, Trackmania Nations

Hír | 2006.01.25 17:32

A mai késő délutáni órákban további három videó érkezett. Az első anim a PSI: Syberian Conflict című startégiát mutatja be, a második a Seed online kalandjait, míg a harmadikban a Trackmania Nationst csodálhatjuk meg.

Szóljon a te zenéd a Team6 játékaiban!

Hír | 2006.01.25 17:15

A Team6 és az MP3Unsinged közös játékot hirdetett, melynek keretein belül bárki készíthet saját zenét és elküldheti azt a két csapatnak. A legjobbak díjazása nem más lesz, mintsem, hogy az ő zenéjük szólal majd meg a Team6 három legújabb játéka alatt. Címek és részletek itt.

[MOVIE] Elder Scrolls IV: Oblivion Collector's Edition

Hír | 2006.01.25 16:49

A Bethesda Software bejelentette, hogy a sokak által várt szerepjáték folytatásuk, a The Elder Scrolls IV: Oblivion két változatban jelenik meg, mint ahogy az mostanában szokás a nagyobb játékok esetében. A Collector's Edition változat különleges DVD csomagolásban kerül majd a boltokba, ami tartalmazza egy, a játékban található fizetőeszközről mintázott Septim replikát, valamint egy 112 oldalas leírást Tamriel birodalmáról. Aztán a vásárlók kapnak egy bónusz DVD-t is, ami tele lesz koncepciós rajzokkal, renderekkel, és játékképekkel, és még sorolhatnám. A lemezt a Thinkfilm vállalat készíti, akik rengeteg TV show és film interaktív DVD-jét tudhatják maguk mögött. Rengeteg anyagot vettek fel a fejlesztők stúdiójában. Minderről egy rövid videót is készítettek, amelyet most akár meg is tekinthettek.

[KéPZ] Heroes 5

Hír | 2006.01.25 06:11

Nos bizony nemsokára elérkezik az az idő, amikor is a Heroes of Might & Magic V-nek meg kell jelennie :) Addig is azonban van nekünk bétateszt, no meg például olyan, hogy ismét kiadtak néhány friss képet a játékból. Igen jól festenek... Erre tessék...

[PATCH] Age of Empires 3

Hír | 2006.01.25 06:07

Senkinek sem kell bemutatni azt a játékot, amihez az alábbi tapasz érkezett. Az Age of Empires III legújabb javítása 12 megabájt körüli súlyt nyom a virtuális mérlegen, és egész szép bugsorozatot javít. Aki meglesné, hogy pontosan miket is, avagy egyből letöltené a javítást, az erre kattanjon.

Az ATI és a hatalomátvétel

Hír | 2006.01.24 15:56

Immáron szokássá vált, hogy az ATI és az NVIDIA félévente új kártyával örvendezteti meg a nagyérdeműt. Az ATI X1k sorozat ibizai bemutatója óta még ennyi idő sem telt el, és máris új csúcskártyát köszönthetünk: első kézből számolunk be az X1900XT-X-ről. Részletek a PC World Online-on!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)