Napi képömleny!
Két cikk megírása között szakítottam kis időt, hogy hírezzem...Ím a mai képanyag:
Két cikk megírása között szakítottam kis időt, hogy hírezzem...Ím a mai képanyag:
A UbiSoft elárulta, hogy a Sony Pictures Consumer Products-al kötött megállapodásuk szerint, mindenféle kiadási jogot megszereztek a Charlie Angyalai "körül". Ha minden igaz, akkor GameCube-ra, Game Boy Advance-re, Xbox-ra, PS2-re, és PC-re is készíthetnek ezentúl játékokat. Azt egyelőre nem mondák, hogy mire lesz az első program, de a cég annyit elárult, hogy hamarosan megtudhatjuk...
Azt hiszem, ha Marion Wolfe nevét, esetleg Cutter Slade nevét megemlíteném, mindenkinek a híres Outcast ugorna be rögtön. Aki e név hallatán kellemes bizsergést érez, az biztosan örülni fog ennek a kis kérdezz felelek összeállításnak.
Hétvégén általában nem hírezek, de úgy gondoltam, erről érdemes tudnotok! Tegnap óta egy újabb fontos dologgal bővült a Stormregion honlapja (amellett, hogy beindult a honosított oldal is). Innen ugyanis előbb, vagy utóbb letölthető lesz a nemrégiben megjelent S.W.I.N.E. című stratégiai remekmű soundtrack-je. Egyelőre két szám érhető el, de folyamatosan bővül a választék! Köszi Mogyi!
Ha a Microsoft honlapján kitöltöd ezt a kis kérdőívet, már a tiéd is lehet, egy elég jó HALO-s Windows XP Theme...ennyire azért mégsem egyszerű a feladat. Az itt található kérdeívben tesztelheted magad, hogy mégis mennyire ismered ezt az operációs rendszert. Ha minden kérdésre helyesen felelsz, akkor már le is töltheted a "nyereményt"...Ha mindenáron meg akarod ezt szerezni, ne csüggedj, ugyanis az első hibás kitöltésnél a honlap megadja a helyes választ...:)
Két Motor City bajnokság közepette szakítottam egy kis időt a hírezésre is... :)
A CD melléklet készítésének hevében szinte teljesen megfeledkeztem a hírezésről. Remélem azért még így is meglesitek a mai ömlenyt...
A tegnapi támadások a neten is érezhető "lassulásokat" okoztak. Ennek következtében nem igazán tudok ma képömlenyt adni nektek. Elnézéseteket kérem, holnap remélem már jobb lesz a helyzet...
Hello mindenkinek. Végre sikerült hozzájutni egy szabad sajtógéphez...nem kis feladat, elhihetitek. Kis körképet adok arról, hogy pontosan mi is zajlik itt Londonban, az idei ECTS 2001 játékkiállításon: Gyu teljesen oda van az Anarchy Online-ért, Bad Sector is talált magának jó néhány RPG-t (melyek közül magasan kiemelkedik a Divine Divinity), és azért nekem is jutott némi autós (Motor City Online) és akciós õrület (Breed, Project Nomads). A Lionhead-tõl Peter Molyneux néhány perce prezentálta a B&W elsõ hivatalos kiegészítését, és megemlítette, hogy már erõsen gondolkoznak a második epízódon... Amint hazaérünk, felteszem a netre a legfrissebb képeinket, a helyi bombázókról! Ezeket nem lehet kihagyni!!! A teljes összeállítást persze elolvashatjátok majd az októberi lapban! Addig is jó játékot!
Legtöbbetek biztosan ismeri a Maxis régebben megjelent The Sims című játékát, illetve a napokban debütált Remedy féle Max Payne-t. Ezzel még rendben is volnánk, ám most figyeljetek. A The Sims-hez le lehet tölteni a Payne rezidenciát, mégpedig úgy, hogy a játékban Max Payne szerepébe beleélhetjük magunkat. Ezúttal persze nem, mint bosszúálló, hanem, mint dolgozó ember...(bár valakinek mindkettő munka :)). A családnak azonban csak egy tagja van (Max), hiszen a többiek meghaltak kb. 3 évvel ezelőtt...Ha érdekel ez a kis kiegészítés, klikkelj ide, regisztráld magad, és már le is töltheted! A hírért köszönet a 3DRealms-nek.
A Lucasfilm nemrégiben bejelentette, hogy a már régóta készülő Star Wars: Episode II filmjük alcíme Attack of the Clones lesz. Ezt a bejelentést azért érezték fontosnak, hiszen a következő évben megjelenő több Star Wars univerzumban játszódó program is csatlakozni fog ehhez a címhez (akárcsak az Episode I esetében). A filmet egyébként valamikor 2002-ben fogják vetíteni. Érdekesség, hogy egyes meg nem erősített pletykák szerint a film már teljesen készen van...
A Pyro Studios vezető designere, Gonzalo Suárez bejelentette, hogy régóta készülő csapat-orientált akció-stratégiájuk, a Commandos 2 valóban elkészült. De ennek ellenére is, csak valamikor szeptemberben fogják a piacra dobni! addigis tekintsétek meg a hivatalos honlapját.
Az Infogrames tegnap bejelentette, hogy megszerezte a Terminator 1 és 2 filmek játék adaptációjának elkészítési jogait (legalábbis licenszeli ezeket). A jelek szerint a következő generációs játékkonzolokra, ezen felül Mac-re és PC-re készülnek majd ezen a témán alapuló játékok. Az első ilyen termés, 2002 tavaszán várható, de egyelőre nem lehet tudni, hogy milyen platforma lesz.
Azért ez nem teljesen fedi az igazságot, hiszen nem az id Software egykori úttörő játéka, a Wolfenstein 3D került fel a webre, hanem egy minőségileg arra emlékeztető kis FPS. A Java-ban megírt játékban robot lépegetőket kell elpusztítanunk, és persze meg kell szereznünk a különféle töltényeket, gyógyítást és kulcsokat is. Ha érdekel a dolog, látogass el ide.
A JoWood kiadott 6 teljesen új képet, éppen készülő valós idejű stratégiai játékukból, a World War III-ból. Ahogy a neve is mutatja, nekünk - játékosoknak a harmadik világháborúban kell vezető szerepet szereznünk. Még nem lehet pontosan tudni, hogy mikor fog megjelenni.
A Philos Laboratories tegnap jelentette be hivatalosan, hogy már egy jó ideje dolgoznak a nagysikerű Imperium Galactica sorozat következő, harmadik epizódján. Ebben, az előző két részhez képest sokkal inkább a taktikai űrcsata kapott szerepet, némileg háttérbe került a birodalomépítés és a kolonizáció. A játék történetét a népszerű fantasy és sci-fi regényíró, a M.A.G.U.S. és a Codex szerepjátékok megálmodója, Nyulászi Zsolt írta. A játék főbb jellemzői: - klasszikus sci-fi hangulat - új tipusú játékmenet: first person stratégia - részletes és izgalmas űrcsaták - egyszerű, de valósághű háttér stratégia - új koncepció a kutatás és fejlesztés területén - sokféleképpen felszerelhető és felfegyverezhető egyedi űrhajók és kolóniák - 6 idegen faj különböző AI-val - 30 idegen űrhajó - több mint 100 bolygó - több mint 50 féle fegyver és eszköz - több mint 50 NPC - új, saját fejlesztésű 3D engine sosem látott képességekkel a szabad játékmenet nagyfokú újrajátszási lehetőséget biztosit Várható megjelenés 2001 vége.
Elkészült a Tomb Raider című film felújított honlapja. Itt immáron rengeteg képet, és információt találhattok a forgatás körülményeiről, eseményeiről. Sőt, még több olyan 3D-s képet is találhattok belőle, melyek segítségével körülnézhettek Lara kisasszony rezidenciáján. Ha felkeltette az érdeklődésedet, akkor látogass el ide.
A Novalogic hivatalosan is bejelentette, hogy nem lesz jelen az idén Los Angelesben megrendezésre kerülő E3-on. A cég azt tervezi, hogy a nyár végén egy nagyobb sajtóbemutatón prezentálja Necrocid neveztű programját, amit eredetileg az E3-ra ígértek.
Az idei Electronic Entertainment Expo az előzetes mérések szerint több, mint 750 új játéknak fog otthont adni. Ezt kb. 400 cég fogja prezentálni, melyből 123 most megy először E3-ra. Érdekesség, hogy ezen játékok 90 százaléka családoknak illetve gyerekeknek, 40%-a nőknek, 8%-a öregebbeknek, elhanyagolható része PC, 4% pedig kifejezetten online játék.
Az elmúlt évek talán legfelkavaróbb eseménye volt az E3-on, mikor a Eidos/Core Design féle Lara Croft modell (legyen az bárki is) kijött a "placcra", és elkezdte előadni műsorszámát. A jelek szerint felhagynak ezzel a jól bevált üzleti fogással, és idén nem prezentálnak új modellt. Hogy miért? Azt senki sem tudja. Pedig új Tomb Raider játék valószínűleg be lesz mutatva a shown...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)