Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 489

Trash nyílt béta kliens

Hír | 2005.08.16 19:22

Az Inhuman Games kiadta Trash című stratégiájuk legfrissebb béta kliensét. A játék valamikor idén fog megjelenni, addig is el lehet ezzel szórakozni, főleg, hogy a kliens is a multira és a csapatjátékra gyúr rá. A 21 megás csomagot innen tölthetitek.

Top 10-es lista

Hír | 2005.07.22 10:49

Ahogy az várható volt, a július 9-ei héten is taroltak a különféle Sims verziók. Mindazonáltal számomra megdöbbentő, hogy nincs a listán a GTA San Andreas. Miért is lehet ez rossz? Nos, ha nem megy elég jól az eladás, nem kizárt, hogy a következő néhány PC-s átirat elmarad... 1. Battlefield 2 (CD) - Electronic Arts 2. World of Warcraft - Blizzard 3. Guild Wars - NCsoft 4. The Sims 2 - Electronic Arts 5. The Sims 2 University - Electronic Arts 6. The Sims Deluxe - Electronic Arts 7. Battlefield 2 (DVD) - Electronic Arts 8. RollerCoaster Tycoon 3 - Atari 9. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 10. RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! - Atari

Samsung SCH-S380 - a 128-szólamos

Hír | 2005.06.10 07:51

A Samsung Electronics egy új fejlesztésű készülékének megjelenéséről számolt be. A Samsung SCH-S380 hamarosan megérkezik a boltokba. Mit érdemes tudni róla? Nos, úgy tűnik, hogy a világ első telefonja lesz, amely 128 szólamú csengőhangokat képes kezelni. 1,3 megapixeles kamera, 50 megabájt beépített memória, nomeg minden más, amit megszoktunk. Érdekesség, hogy négy- vagy ötirányú joystick helyett egy korongot alkalmaztak vezérlőszervként. Ez talán adhat némi panaszra okot. Az ár 400 dollár körül várható.

Incrazyball

Hír | 2005.05.03 09:38

A francia Lexis Numérique fejlesztőcsapat, akiknek olyan címeket köszönhetünk már, mint a Missing, vagy a Dracula: Resurrection, új játékot jelentett be Incrazyball címmel. Most hirtelen nem jut eszembe hasonló stílusú játék, pedig biztos, hogy már van. Arról van szó, hogy egy labdát kell végigirányítanod a pályákon. Multira is van lehetőség számtalan módozatban. Csak néhányat ízelítőül: rally, találd meg és hozd vissza (LOL), zászlórablás... Királyság lesz ez :) Még pályaszerkesztőt is adnak hozzá. Sajnos megjelenési dátumot nem adtak, de néhány képet igen.

JA 3D - tutira jön

Hír | 2005.04.13 14:32

Réges régen... Egy messzi messzi galaxisban... Szóval itt és ekkor tudtuk meg, hogy lesz Jagged Alliance 3D. Most viszont a fejlesztő és kiadó együttes bejelentéséből ténylegesen kiderül, az ügy hivatalos, lesz JA 3D. Nos emberek, én ehhez semmi mást nem fűznék, kivéve ezt a borzalmasan részletező bemutatást, amit itt találtok meg: katt!

[MOVIE] Sudeki

Hír | 2005.03.27 23:50

Na, most hogy minden visszazökkent a régi kerékvágásba, és jómagam is hazataláltam valahogy, ideje dolgozni egy kicsit. Vanit tnekünk kapásból egy Sudeki nevezetű RPG, ami első ránézésre egy konzolátiratnak tűnik... és másodikra is az. A cucc már Xboxon megjelent (természetesen hatalmas siker, meg ilyenek), és most a PC-s gamerek szívét próbálja elnyerni. Hogy sikerül-e, azt ebb[l a videóból mindenki eldöntheti.

[MOVIE] Worms 4: Mayhem

Hír | 2005.03.24 21:00

Belegondoltatok már, milyen jó lenne akkor, ha mondjuk idegesek vagytok, egy jó kis géppuskát adni a falon mászó légynek, hogy írtsa ki a környezetedet? Naugye. Ha minden állatfajt nem is fegyverezhetünk fel, van egy, ami már évek óta harcban áll az emberiség szolgálatában: a kukacok! Ennek jegyében készül a Worms sorozat legújabb tagja, Mayhem alcímmel, immáron harmadik alkalommal a jó kis 3D-s grafikával. Hogy ne csak én lázongjak itt, hanem Titeket is kicsit felvillanyozzalak, ezennel átirányítom a tisztelt társaságot ide.

GTA: San Andreas morzsák

Hír | 2005.03.04 09:47

Néhány apróság került elő a világ egyik legismertebb játékának aktuális epizódjáról. Lássuk csak mi van itt a GTA: San Andreasról: előszöris úgy fest, hogy a tervezett júniusi PC-s megjelenést tartani tudják a fejlesztők, tehát nem is olyan nagyon sokára már nemcsak konzolon hódít a kicsike. Másrészről kiderült, hogy ezerrel készítik a PSP-s átiratot is. Végül, de nem utolsó sorban fény derült arra is, hogy a játék PS2-es verziója immáron több, mint 12 millió (!) példányban fogyott. Nem semmi!

Area 51 weblap

Hír | 2005.02.22 19:18

A Midway Games csapata a mai napon fellőtte az alig néhány napja bejelentett Area 51 PC-s átiratának hivatalos oldalát. Az idegen gyakós FPS szerelmesei nem is olyan sokára, néhány nappal a szülinapom után :P, pontosan április 25-én már alázhatnak. Amúgy, ha érdekel az oldal itt csekkolhatod.

Reservoir Dogs PC-re is

Hír | 2005.02.11 09:55

Még 2003-ban jelentette be az SCi, Reservoir Dogs című játékát különféle konzolokra. A progi Quentin Tarantino egy korai, 1992-es filmjén alapszik. Blues szállította az infót, miszerint a Take 2 leányvállalata, a 2K Games adja majd ki a progi PC-s átiratát. A történet szerint a belvárosi bűnözés világába kavaroghatunk be. A tervek szerint csak valamikor 2006-ban jön, szóval még van idő fejleszteni...

A jövő zenéi

Hír | 2005.02.04 11:29

A minap több új érdekes, figyelemreméltó masina mutatkozott be a nagyvilág előtt. Valószínűleg mindegyik meghatározó útirányba tereli majd a kommunikéciós és mobiltechnológiát.

  • HP iPAQ Mobile Messenger A február 14-17. között megrendezésre kerülő 3GSM World Congress-en mutatják be hivatalosan is a HP új kütyüjét. Gyakorlatilag az alábbi kép már mindent elmond, a készülék remek ötvözete a kézitehcnológia összes képviselőjének, így a PDA-knak, telefonoknak, zene-és videólejátszóknak, fényképezőknek, nomeg a napestig sorolható dolgoknak.
  • Pantech&Curitel PH-L4000V A Pantech&Curitel nagy előrelépést tett mind design, mind minőség és szolgáltatás ügyileg. Az ő új mobiltelefonjuk nem holmi VGA fényképezőket mutat be tartozékként, hanem egy valóságos kamerára épül. A gépezet egy 2,1 megapixeles CCD szenzoros, autófókuszos kamerával van ellátva, mely 2x-es optikai zoomra képes. Rengeteg szolgálatás, igen kecses forma - nem is csoda, hogy megnyert egy európai designversenyt.
  • T-Mobile MDA IV PDA, vagy mininotebook, a lényeg, hogy a T-Mobile egy új, VGA képernyős kommunikátort mutatott be. A háromsávos UMTS, Wi-Fi, Bluetooth technológiás szerekezet sokak szerint könnyedén maga mögé utasítja majd az új 9500 kommunikátort. Az MDA IV-et egy 520 Mhz-s XScale processzor hajtja, Windows Magneto rendszer társaságában. Megjelenése a piacon valamikor ezév nyarán várható.

  • Driv3r PC-s képek

    Hír | 2005.01.26 21:15

    Már nagyon sok képet láthattunk a már nagyon sokak által várt Driv3r-ről, azonban ezek nagy része konzolos verzióból származott. A most befutott ötös fogat (thanks jd) már a PC-s átiratot prezentálja, mely szemmel láthatóan szebb - ahogy azt elvárhatjuk tőle. Ok, nem az a "hűde" grafika, de estére jó lesz :) Tessék csak, tessék:

    Dungeon Lords megjelenés

    Hír | 2005.01.25 18:28

    A GamersHell sajnálattal jelenti, hogy a Dungeon Lords megint csúszik... Mármint a játék megjelenése. Az eredetileg terbve vett első negyedév (ami a még eredetibb tervekhez képest is hátrébb tolt dátum volt) most átíródott áprilisra, ami röpke matekszámítások után kiderül, hogy bizony már a második negyedév! Irgumburgum! Vígasztalásul következő hónapra a fejlesztők új képeket, sőt egy trailert is ígérnek. Szóval van fény az alagút végén :)

    'Napot...

    Hír | 2005.01.21 09:06

    Szép jó napot, üdvözlök mindenkit. A tegnapi nap fénye többek közt Bill volt, aki biztosan még most is felemelően nosztalgikus érzéssel nézegeti gyönyörűséges képeit :). Ma délelőtt várható néhány érdekesség, azonban igazán nagy durranásra nem lehet számítani.

    Az autót vezető Stirlitz meglátta az út mellett stoppoló Müllert. Gonoszul elvigyorodott, majd elhajtott mellette. 3 perc múlva ismét észrevette, amint Müller kétségbeesetten stoppol az út mentén. Ez még háromszor megismétlődött. Stirlitz gyanút fogott. A tizenötödik alkalom után fény gyúlt az agyában: - Aha, ez körforgalom! - gondolta.

    [MOVIE] RPM Tuning

    Hír | 2005.01.20 20:19

    A most érkezett RPM Tuning trailer sokkal, de sokkal ütősebb, mint a képeken, amiket kiadtak róla! Tuning szeremesek február közepétől már nem csupán a Need for Speed Underground egyes elemeinek örvendhetnek, akár hiszitek, akár nem, itt sokkal többet lehet alakítani. A PS2-es verzió már korábban megjelent, ezzel szemben a PC-s átiratban sokkal több a tényleges kontent', szebbek a fények, és még sorolhatnám :) A videó megszemlélése természetesen kötelező:

    [PATCH] Codename: Panzers

    Hír | 2005.01.19 10:25

    A CDV egy többnyelvű mod-patchet adott ki kedvenc második világháborús RTS-éhez. Lényegében nincs túl sok dolog, amit hozzá lehetne tenni a csomag tartalmához - pályákat alkothatunk vele multira és singlere egyaránt. Persze másba is belepiszkálhatunk a 38 megás programmal, de ezzel tényleg kimerült a leírás. Aki szeretné magáénak tudni a cuccost, az erre kattanjon.

    DN Source leállítva

    Hír | 2005.01.18 18:28

    Mint arról a minap hírt adtunk, készülget a Duke Nukem source motorra való átirata. Nos a dolog egy csöpp fordulatot vett, mégpedig annyiban, hogy a projektet leállították. Pontosabban leállítatta a 3DRealms a szerzői jogokra hivatkozva. Lehet sírni-ríni de ez van...Mostmár csak annyi maradt nekünk, hogy bízunk abban, hogy a DNF valaha a boltok polcaira kerül...

    [MOVIE] STALKER Multiplayer

    Hír | 2004.12.12 11:26

    Két adag csöppség is érkezett a jövő év egyik legnagyobb dobásáról. A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl kezdeti multiplayer pályái igen aprók voltak. Az itt található kis videók (Thanks StalkerFiles) azt bizonyítják, hogy fejlődött egy csöppet a dolog :) A másik érdekesség a még ezekben a percekben is zajló HomePC partiról érkezett (Thanks Headhunter). Egy emberke riportja olvasható itt, aki igen szép dolgokat mond. Csak néhány apróság:

  • játszottam már a HL2-vel, ahol azt hittem rájöttem milyen a jó fizikai motor. A STALKER-t kipróbálva rá kellett döbbennem, hogy mi a valóságos!
  • futás közben a mozgás, a fegyvertartás, a kifáradás és minden momentum teljesen olyan, mint a való életben
  • a sérülés teljes egészébena találati pontosságtól függ. Egy fejlövés azonnali végét jelenti életednek.
  • Ha érdekel a teljes cikk, és a helyszínen készült képek, kattanj ide.

    Half-Life 2 jelölések

    Hír | 2004.11.18 12:18

    A Half-Life 2 akkora durranás lett, hogy 5 kategóriában indul december 14-én (kedden) a los angeles-i Spike TV VideoGames Awards-on, ahol Snoop Dogg lesz a házigazda: Az Év Játéka A Legjobb Belső Személyű Akciójáték A Legjobb Számítógépes Játék A Legjobb Grafika A Legjobb Új Technológia Komoly rivális híján nagy eséllyel befutó lesz, de aki tutira akar menni a hivatalos oldalról eljuthat a rendezvény oldalára, ahol szavazhat is. És ez csak egy díjátadó, lesz egy csomó másik :) Thanks Hellraider from SpyNEWS.

    [DEMO] Német páros

    Hír | 2004.11.17 08:38

    Az éjszaka két játéknak is befutott a német nyelvű demója. Nos, majd akkor feltétlen felteszem őket lokálba, ha megérkezik az angol átiratuk. Addigis a GH szerverei biztosítanak mindenkinek cibálanciós terepet. Alant lehet kattanni:

  • Fire Department 2 Tűzoltós akció-stratégia a Monte Cristo gondozásában
  • Kult: Heretic Kingdoms A Project 3 Interactive izometrikus szerepjátéka

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)