[KéPZ] Frissítés!!
Ismét frissítettem csöppet a galériát. NFS még mindig aláz mindent, a többiek elmennek. Ok, Splinter Cell se rossz, csak a képek sajna nem túl jó minőségűek.
Ismét frissítettem csöppet a galériát. NFS még mindig aláz mindent, a többiek elmennek. Ok, Splinter Cell se rossz, csak a képek sajna nem túl jó minőségűek.
A SEGA felkereste a Petroglyph fejlesztőgárdát, akikkel közösen szeretne megalkotni egy modern katonai sci-fi valós idejű stratégiai játékot. A Petroglyph csupa veteránokból áll, legtöbben a Westwoodból érkeztek, melynek hírneve szintén nagy. Olyan játékokat tudhatnak magukénak, mint a Dune II, a Blade Runner, és a Command & Conquer sorozat. A Petroglyph jelenleg is dolgozik egy alkotáson, a Star Wars: Empire at War-on a Lucas Arts megbízásából. Valószínűleg ezt követően gőzerővel nekilátnak a SEGA játékához és hamarosan újabb információkat is közölnek majd róla.
Ki ne ismerné a Namco-t?! A hír láttán felidéződtek bennem az emlékek, amikor anno a BVSC uszodájában egy-egy edzés után izgalommal fogtam a kezemben a 20 forintost, hogy nekiláthassak a Namco egy újabb arcade játékának az ottani játékgépen. Akiknek hasonló emlékekik vannak, azok számára nyújthat majd nosztalgiát a Namco most megjelenő 14 régi arcade játékot rejtő csomagja, amely a két vezető konzol mellett PC-re is megvásárolható lesz majd. A játékokon természetesen semmit sem változtattak a készítők csak a jó kis SEGA korszakot idéző csipogásokat cserélték le valódi zenékre. A zenék a játékok korához igazodóan a 70-es és 80-as évek slágerei közül kerültek ki. Lesz itt "Come On Eileen" a Dexy's Midnight Runners-től, "She Drives Me Crazy" a Fine Young Cannibals-tól és "Working for the Weekend" a Loverboy-tól, akiknek ez mond valamit. A válogatás egyébiránt ez év augusztusában kerül majd a boltok polcaira.
A SteamNews adta a tudtunkra, hogy 3 új DeathMatch pálya tölthető le a Steamen keresztül a Half-Life 2-höz. Ezek név szerint a következők:
Rég hallottunk már a közkedvelt Beyond Divinityről. Az RPG-hez a Larian Studios most egy patchet adott ki, amely 1.47-es verziószámot hord a gatyájának címkéjén. Egyenlőre csak angol változatban érhető el a tapasz. A játék kedvelőinek minden bizonnyal érdemes föltenniük a patchet, erre tessék minden továbbiért...
Elérkeztünk azon nemes dátumhoz, melyen a júliusban bemutatott első rész után megérkezett a folytatása a Dennis the death knight című Beyond Divinity paródiának. Biztos lehet mindenki, hogy ismét kellemes poénokban lesz része. A második epizódot itt találjátok meg!
Egy felettébb vicces kis animáció, mely bemutatja a Beyond Divinity főszereplőinek rövid életútját. Szegény death knightunk nyuszikkal álmodik, majd egy imppel gyűlik meg a baja :). Ha vágysz pár vidám percre, mindenképp csekkold!
A Larian Studios szorgos-dolgos kezei ismét szabtak-varrtak, ennek eredménye az újabb, 1.45-ös Beyond Divinity patch. Angol és német verzió egyaránt elérhető. Itt mind a javításokat, mind az adatokat -mi változott- megtaláljátok!
A PFC és a Larian is beindult, hiszen mind a Painkiller, mind a Beyond Divinity új javítóegységet kapott. Előbbi esetében új multis pályát, felvevőt, új szavazó rendszert, egy új spectator módot és még sok más kellemes dolgot tartalmaz az 50 megás cucc. Másik javítani kívánt apróságunk az 1.4-es patchét kapta meg. Nemes egyszerűséggel lerendezték annyival a javítások listáját, hogy: "Ez a patch kijavít néhány dolgot, amely az előző javításban nem volt elérhető."
Egy, a szívemhez nőtt RPG ügyében született legfrisebb információkról kaptam hírt levélben -mindazokkal együtt, akik feliratkoztak a hírlevélre- a Lariantól. Nem másról van szó, mint a végre-valahára megjelent angol verziós Beyond Divinity javításról. Az első, 1.32-es patch 24 megát nyom. Erre tessék...
A sötét lovaggal elvégzendő munka a végén biztosan meghozza várva várt gyümölcsét. Végre angol változatban is kapható a Beyond Divinity, de ez csak egy mellékes adalék :). A Larian Studios időről időre bővíti az RPG-je galériáját, melybe ezúttal az ACT 3 képei kerültek fel. Itt mindent megtaláltok!
Hanem három:
Némileg frissült a Larian Studios weboldala (Thanks Mike). Igen rövid időn belül a boltokban lesz a Beyond Divinity, mindazonáltal a csapat úgy gondolta, hogy tovább spirázza a Divinity univerzumot. Bár egyelőre semmi háttérinformáció nem szivárgott ki, a "yes, there will be a Divinity 2" mondatrész egyértelműen elárulja. Igen, lesz folytatás.
A Larian Studios RPG-jének német változatát dajcsföldön már rongyolják a szerencsések. Hosszan tartó kemény munka után végre befejeződött az angol verzió fejlesztése is, így már semmi akadálya annak, hogy sötét lovagunk és lenge öltözékű harcosunk a boltok polcaira kerüljön. A nagy dátum 2004. április 27-e, azaz már nem kell sokat aludnunk... Aki többet szeretne olvasni, az megteheti, egész pontosan itt!
Meg kell, hogy mondjam rám a Beyond Divinity már kép-ügyileg is olyan hatással van, hogy de nagyon :D Erre lapozgatva leltem rá egy olyan hivatalos közleményre, mely az imént említett alkotás - Divinie Divinity utód - közelgő tesztverziójáról árulkodik. A március 3-án megjelenő demó 168 Mbyteos mérettel telepszik fel majd a szerverekre, "központi" idő szerint pontban délkor. A vadonat új motorral hajtott szekérben kipróbálhatjuk majd az első act kezdeti szakaszát. Aki jót akar, leszedi!
Valentin napi ajándékként kedveskedett némileg a Larian Studios, akik napjaikat a Beyond Divinity fejlesztésével töltögetik. A játékos egy kis manó vezet kalandjai során, feladatunk, hogy elcsípjük szívünk választottját :) Najó, nem egy Doom 3, de szerintem jópofa, és alkalomhoz illő. Innen máris letölthetitek.
A Larian Studios felhívta a figyelmeket a következő témára: a Beyond Divinity című RPG a boltokba készül lassacskán, ám! Bétatesztre keresnek emberkéket. Először is kezdem a legfontosabbal és egyben számunkra legszomorúbbal. Ugyanis olyanok jelentkezését várják, akik Belgiumban laknak, esetleg el tudnak oda jutni. Merthogy Gent mellett, egy kis "bázison" történik a teszt. Akinek lehetősége van eljutni az Ardenneket "birtokló" országba, vagy pont ott lakik, és épp a GameStar Online-t böngészi teljes erejével, az küldje el nevét, életkorát és eddigi RPG-s tapasztalatait (játszott játékok) a csapatnak, erre a címre: test@larian.com. Mellesleg itt találhattok még infót, jellemzést, képeket a játékból. Utóbbiak már magukban is képesek gigászi hangulatot adni az embernek, bár repülőjegyet Belgiumba nem :-) Update: Megérkezett az első hírlevél is háttérinformációkkal, érdekességekkel, képekkel és még sok mással. Erre tessék... Thanks RPGDot!
A Larian Studios is kedveskedett némi karácsonyi meglepivel. Ezen az oldalon megtalálhatjátok készülő szerepjátékuk, a Beyond Divinity dobozképét, egy szép 2004-es naptárt, valamint egy Fansite Kit-tet. Ez utóbbi főleg azoknak kellhet, akik rajongói oldalakat akarnak csinálni (persze titokban használhatjátok az alkatrészeket saját oldalad csinosítására is :D).
Ugyan maga a játék lényegén mit sem változtat a dolog, a LArian Studios úgy gondolta megváltoztatja jelenlegi fejlesztésének címét. A Riftrunner néven megismert alkotás mától fogva hivatalosan is megkapta a Beyond Divinity nevet. Ezzel mintegy egyértelmű Divine Divinity folytatássá avanzsált... Bővebb infó és némi újdonság a hivatalos honlapon található.
Tegnap elosztogatta a Mitulátbáti az összes ajándékát, szerintem már gyűjthet jövő szombatra... úgyhogy most kénytelenek lesztek beérni ennyivel:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)