Duke Nukem Forever - Újabb mérföldkő, már nincs sok hátra
A 3D Realms soha el nem készülő klasszikusának, a Duke Nukem Forever fejlesztése újabb mérföldkőhöz érkezet -állítja George Broussard
A 3D Realms soha el nem készülő klasszikusának, a Duke Nukem Forever fejlesztése újabb mérföldkőhöz érkezet -állítja George Broussard
A Microsoft sikerként könyveli el, hogy riválisai hazájában sikerült túllépnie egy rendkívül fontos lélektani határt.
Különösen fontos és örömteli mérföldkőhöz érkezett videós portálunk: megszületett a 2000. feltöltés!
Az Ubisoft Shanghai több okból is mérföldkövet kíván lebetonozni az általuk készített játékkal. Először is ez lesz az első teljesen saját játékuk, mikor nem portolniuk kellett valamit az anyacégnek, vagy épp csak besegíteni valamilyen apróbb dologban.
Az Xbox 360-as közösség megállás nélkül bővül Európában is, sőt újabb, nagy jelentőséggel bíró mérföldkőhöz érkezett.
Egy játék életében mindig nagy siker, ha félmillióan játszanak vele. Ugyanígy dicséretre méltó, ha még senki sem játszik vele, de legalább ennyien szeretnének. Az Age of Conan mérföldkőhöz érkezett.
Két és fél hónap alatt jutott el az Apple telefonja az egymilliós mérföldkőig - már ami az eladásokat illeti.
A Blizzard újabb mérföldkőhöz érkezett, mivel a World Of Warcraft előfizetőinek a száma ismét emelkedett.
Szép jó napot! Az új GameStar Online fejlesztése újabb mérföldkőhöz érkezett, ami sajnos kisebb problémákat okozott a rendszerben, amit természetesen gyorsan sikerült is kijavítani. A mai napon már nem lesz több leállás, így megszakítás nélkül kapjátok majd tőlünk a legfrissebb híreket :).
A Steam digitális disztribúciós rendszer üzemeltetője, a Valve Software közleményében adta tudtunkra, hogy a Steam elérte a 13 milliós aktív felhasználói számot.
Miközben az Apple eladta százmilliomodik lejátszóját, aközben a - valljuk be: komolyan lemaradt - versenytársak sem tétlenkednek és igyekeznek lefaragni a cég 73%-os piaci részesedéséből.
Az Apple húsvét hétfőn jelentette be, hogy értékesítette a százmilliomodik iPod lejátszóját is.
A mai napon már beszámoltunk a PS3 jó angliai kezdéséről. Most a Nintedno kézi konzolja a DS ért el újabb mérföldkövet az eladások tekintetében.
Az ingyenes játékokat futtató Acclaim elérte a mérföldkőnek számító 1 milliós határt. Az elért mennyiség valószínűleg annak köszönhető, hogy az az Acclaim játékok egytől-egyig ingyenesek.
Rendkívüli mérföldkőhöz érkezett a 2002-ben indult, az amerikai hadsereg által szponzorált America's Army, a regisztrált felhasználók száma ugyanis már meghaladja a 8 milliót, s számuk havonta átlagosan 150 000-el növekszik, vetekedve ezzel a legnagyobb MMORPG-kkel.
A kibocsátás újabb mérföldkő a Mozilla nyílt forráskódú böngészőjének történetében, bár a felhasználóknak még egy évet kell rá várniuk.
Az érdekesnek tűnő kalózos, Karib-tengeres MMO fejlesztői új adatokkal update-olták honlapjukat. A játék a 22-es mérföldkőhöz érkezett.
Maga a Lionhead Studios tett közzé egy kis irományt, hogy mi is zajlik épp a stúdió azon részében, ahol a Fable 2 fejlesztése zajlik. A csapat egyébként külön is költözött, hogy senki ne zavarhassa meg a munkát (nyilván más volt a fő indok). A cikk azért született, mert elérkeztek egy mérföldkőhöz a fejlesztés során: közölték a játékot majdan kiadó Microsoft Game Studios vezetőivel a tervezett elkészülési időpontot. Jelenleg nagyjából hetvenen dolgoznak a projekten, de igazából még csak a tartalmi gyártás kezdődött el, vagyis készülnek a textúrák, a dizájnerek rajzai alapján épülgetnek a pályák, a karakterek, stb. A történet ezúttal is aprólékosan kidolgozott lesz. Ez a gyakorlatban úgy formálódik, hogy a sztoriért felelős emberkék beülnek a tárgyalóba és naphosszat vitáznak a jelentéktelennek tűnő részleteken. Minden felmerülő kérdést megvitatnak és kizárják a felesleges szálakat. Ebből alakul majd ki végül a karakterek cselekedetei, s csak ezután írhatók meg a dialógusok. Nos, ez a rész már nagyjából megvan. A Fable 2 ötszáz évvel az első rész története után játszódik, így a környezet jelentős változáson esik át. Ami talán a legjobb, hogy jóval hosszabbra nyúlik a történet, ami remélhetőleg a játékidőre is jótékony hatással lesz, valamint a hangulat is valamivel érettebb lesz.
A Nintendo már egy nappal az amerikai elnök születésnapja előtt megajándékozta George W. Bush-t, méghozzá igencsak rendhagyó módon. A játék- és konzolfejlesztő vállalat egy DS Lite hordozható játékgépet, valamint egy Brain Age című játékot rejtett el az ajándékcsomagban. Utóbbit azzal a szlogennel hirdetik, hogy "Tornáztasd az agyad legalább napi egy percben". Azt azonban nem tudni, hogy a ma hatvanadik születésnapját ünneplő Bush játszik-e egyáltalán videojátékokkal. Az már korábban kiderült viszont, hogy rendelkezik iPod zenelejátszóval az elnök úr. Íme a levél, melyet a csomaghoz mellékelt a Nintendo: "Kedves Bush Elnök úr! Boldog születésnapot! Ne aggódjon, hatvan évesnek lenni egy igazán izgalmas mérföldkő az ember életében. (...) Ha még fontosnak tartja elméjének élesítését, kérjük fogadja tőlünk szeretettel az új Nintendo DS Lite rendszert egy 'Brain Age: Tornáztasd az agyad legalább napi egy percben' című játékkal. (...) Ha még soha nem játszott videojátékokkal, semmi gond. A Brain Age része az új Touch Generations márkánknak, amely lehetővé teszi a könnyű használatot bármilyen korosztály számára - függetlenül a játékosok tapasztalatától. Nyilvánvalóan nincs túl sok ideje ilyesmire, de pontosan ezért lesz nagyszerű szórakozás a Brain Age. Napi néhány perc játék elegendő agyunk karbantartására. Olyan kategóriák közül választhat, mint a matematika vagy az olvasás és memorizálás. Próbálja ki őket, és figyelje meg a napról napra javuló eredményeit! Több mint száz sudoku kirakós feladvány is helyet kapott a játékban, amelyekkel egyszerűen elütheti az időt az Air Force One fedélzetén eltöltött következő hosszabb utazása során. Reméljük, örömét leli a játékban és az új konzolgépünkben. Még egyszer boldog születésnapot kívánunk! A Nintendo csapata"
Megérkezett a Windows Live szoftverkészlet legfrissebb tagja. A Microsoft új generációs azonnali üzenetküldője, a Windows Live Messenger szerda reggeltől tölthető le. Aggodalomra semmi ok, az MSN azért megmarad. A szoftver ezen az internetes címen lesz majd először elérhető, a hónapokig tartó bétateszt tehát sikeresen befejeződött. Nem ez az első Live szolgáltatás, ami már végleges formájában áll az érdeklődők rendelkezésére, viszont ez az első igazi mérföldkő a vállalat szerint. Tovább >>
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)