Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 399

Guild Wars Sorrow's Furnace dátum

Hír | 2005.08.30 10:10

A Guild Wars hivatalos oldalán feltüntették a kiegészítő, a Sorrow's Furnace indulásának dátumát, mely a tervek szerint szeptember 7-én várható. További részletekért fáradjatok el erre az oldalra. Thanks Chekow.

DOFUS indulás dátuma

Hír | 2005.08.18 19:06

DOFUS egy taktikai MMORPG mely a játékosokat egy valós idejű világba kalauzolja, azonban ha szörnyekkel vagy egymással küzdenek, akkor az akció körökre osztott, mikor is minden körben meghatározott számú támadást intézhetünk. Az ANKAMA Studio bejelentette, hogy a játék pontban szeptember 1-jén fog indulni.

Le a nőkkel!

Hír | 2005.05.15 02:10

No, nem kell megijedni, nem ment el az eszem, csak próbálom dióhéjban leírni az Anti Booth Babes nevezetű mozgalom célját. Az Agetec kiadó által indított, az E3-on szép számmal fellelhető gyönyörű -és kevésbé gyönyörű- leányzók ellen(jesszusom, megőrültek ezek? Ezt a kis örömöt is elveszik tőlünk, akik nem lehetünk ott!) indított felindulás kedden veszi kezdetét. Mást még nem tudni róla, csak egy szlogen("real people, real games") és egy honlap látott napvilágot. Reméljük a... legrosszabbakat. :)

Warcraft III account zárás

Hír | 2005.03.06 09:07

Bár már sok ilyen hír volt, elrettentésnek első osztályúak. Tudva levő, hogy a Blizzard az ún. "Zero Tolerance" elvét követi, ami azon kívül, hogy a fő online szerkesztőúrról lett elnevezve, azt jelenti, hogy ha valakit akár milyen stiklin kapnak, annak viszlát. Elég egyetlen apró csalás egy partyban. Elég egy beszólás az ellenfélnek! Sőt elég, ha csak gondoltok rá! A Blizzard figyel titeket! Na szóval: mindneki játsszon tisztességesen, úgy a legjobb. Mondjuk megfigyeltétek, hogy az európai WoW indulása óta (1 hónap) még nem zártak be accountot? Úgy látszik, beválik a megfélemlítés taktikája.

Galactic Civ. 2 honlap

Hír | 2005.01.23 19:05

A napokban beindították a Galactic Civilizations II: Dread Lords honlapját. Az oldalon megannyi infót találhattok a játékról, fórumot, előrendelési lehetőséget, képeket, nomeg minden mást, ami szép és jó. Eredetileg februárra tervezék a hivatalos honlap indulását, de sikerült már most elkészülni a munkálatokkal. Aki kíváncsi, erre fáradjon.

WoW európai dátum?

Hír | 2005.01.06 12:18

A GRY-OnLine információi szerint a World of Warcraft európai indulásának dátuma egészen pontosan 2005 február 11. A forrás nem más, mint a CD Projekt nevű kiadó, akik első ízben adtak hírt annó az Age of Empires 3-ról. Tehát nem kizárt, hogy ez tényleg igaz. Majd kiderül... Thanks Lazy.

Hozz magaddal mégegy...

Hír | 2004.10.25 19:01

Ezek a nevraxosok valami részben újkeletű dologgal rukkoltak elő. Meghirdettek egy "Bring a Friend", vagyis "Hozz egy barátot" nevű programot. Ennek keretein belül ha a haverod, akit beszervezel, hogy kipróbálja a 14 napos ingyenes változatot, és hirtelen felindulásból előfizet a játékra, akkor cserébe Te egy hónapig ingyen nyomulhatsz. Bővebb infóért olvasd el ezt a .pdf fájlt (Acrobat Readerrel), vagy látogass el ide.

Újabb Unreal Tournament?

Hír | 2004.10.16 10:54

Nocsak... nem is kell sokat várni a friss pletykák beindulásáig :) A minap kiderült, hogy a világ egyik legnagyobb játékbajnokságának, a CPL-nek nem az UT2004, hanem a Painkiller lesz a hivatalos játéka. Miközben a rendezvény elnöke (Angel Munoz) próbálta védeni az érdekeit (és a hátsóját a rajongókkal szemben) elhintette, hogy az Epic Games egy új UT játékon munkálkodik. Egyelőre még kiadót is keresnek, szóval még csak körülbelülre sem lehet megmondani, hogy mikor lesz róla első hivatalos információ. Thanks PlanetUnreal.

'Reggelt...

Hír | 2004.10.04 09:43

Szép napot minden kedves idelátogató egyénnek. Remélem már mindannyian láttátok következő számunk étvágygerjesztőinek listáját. Ha nem, akkor ezt most megteheted itt. Öt évesek lettünk hát (pontosabban még nem, de mire a magazin megjelenik, addigra igen). Ki hitte volna? Bevallom, voltak kétségeim :D Najó, ez ilyen formán nem igaz, de azért olyan furcsa, hogy már ennyi idő eltelt az indulás óta. Node ne merengjünk ennyire a múltban, lássuk a friss híreket!

A tanítónéni kérdezi a kis Juliskát, hogy mi lesz, ha nagy lesz. - Ha nagy mellem lesz, akkor színésznő, ha kis mellem lesz, akkor tanítónő.

Hazai Quake IV portál!

Hír | 2004.04.08 20:52

Egy kedves ismerősöm, ifj. Zsigmond Attila szólt az első magyar Quake IV-el foglalkozó oldal elindulásáról. A honlap szerkesztése igen nehéz egyelőre, ugyanis, mint azt jól tudjátok, egyelőre senki semmit nem tud az FPS sorozat legújabb tagjáról. Ez azonban nem mutatkozik meg a siteon sehol, hiszen bármi, ami a Quakehez kapcsolódik, az kint van az oldalon is. Csak ajánlani tudom a design terén is frappáns, és emberesen gatyába rázott portált! Ezen a helyen mindenki elérheti a kvadrológia új tagjának nevével fémjelzett oldalt, jó böngészést! Kommentárt, híreket, javaslatokat és minden egyebet ide küldhettek!

'Reggelt...

Hír | 2004.01.21 06:28

Úgy látszik elkiabáltam a tegnapi dolgot... Akkora hóvihar kerekedett mifelénk, hogy alig bírtam kötélen behúzni magam a házba. De, mint azt hallottam nálatok is hasonló volt a helyzet. Ellenben lehet készíteni a droidokat, meg még itt maradni legalább pár percig a kötelező suliba, munkahelyre való indulás előtt. Addig is, míg megtudjátok miért marasztallak titeket, próbáljátok ki ezt a minikalandot !:) (Thanx *Jam*)

'Reggelt...

Hír | 2004.01.04 09:15

Víg napot polgártársak! Használjátok ki bölcsen az időt a hét és egyben a tanszünet utolsó napján, feküdjetek le hamar... Mert holnap reggel kurblival sem lehet majd titeket feltekerni, de az 5 liter kávétól kezdve a fogpiszkálós módszerig minden kevésnek fog bizonyulni :D. A játékokkal pedig vigyázzatok, hirtelen felindulásokból ne tegyetek ilyet: (Thanx lba)

Késik az Athena Sword?

Hír | 2003.10.15 09:01

Felröppent a hír, miszerint a Rainbow Six 3 legújabb megvalósulása, nevezetesen az Athena Sword megjelenését eltolták 2004 januárjáig. Nos, röviddel a hír indulása után Blues utánajárt a témának és kiderítette, hogy nem, a híresztelések nem valós alapokon nyugszanak. Vagyis örüljünk, mert kacsa volt az egész. A végleges játék idén novemberben érkezik (pont jó lesz a Call of Duty után :D).

'Reggelt!

Hír | 2003.07.12 08:20

Szép nap ez a mai! A Kiválasztottak egy újbóli szunyálás után elindulhatnak a végzet útján, hogy betöltsék szerepüket az életben, és elérjék végső úticéljukat: A GameStar Tábort! :) Mindenkinek előre is jó szórakozást kívánok, akik pedig itt maradnak, azok nagyrészt velem fognak találkozni egész jövőhéten. Azért remélem, jól megleszünk :) Most pedig adózzunk a humor istenének:

Szőke nő felül a repülőre, és indulás után egy-két perccel észreveszi, hogy a mellette lévő helyen egy helyes férfi ül. Elkezd gondolkozni, vajon miként szólítsa meg... Egy kis idő múlva felcsillan a nő szeme: - Elnézést uram, maga is ezen a gépen utazik?

Stratégia Central start...

Hír | 2002.08.02 23:59

G-San, alig néhány perce hozzámvágott egy levelet, melyet úgy érzem nem szabad sokáig csak a magaménak tekinteni. Halljátok hát a szózatot, melynek végeredményeképpen egy teljesen új játékportál nyílik meg előttetek:

Pontosan 1 éve kezdtünk hozzá az FPS-Central alapjainak kidolgozásához, készült az engine, készültek a különféle koncepciók, dizájnok. Az indulás mégis jelentősen eltolódott az előzetes tervekhez képest, hiszen csak december végén tudtunk elindulni az oldallal. Azóta született jó pár aloldal, az előzetes várakozásunkon felül tisztelték meg a látogatók az oldalainkat, bár a valódi interaktivitás, saját fórum hiányában egyelőre még várat magára. Már akkor megfordult a fejünkben a gondolat, mi legyen a következő lépés, merre fejlődjön a mi kis oldalunk. Több alternatíva közül választhattunk, melyek nagy részét a közeljövőben a nyilvánosság elé tárjuk. A társaságunk úgy határozott, hogy az első bővítést egy teljesen más műfajjal foglalkozó oldal elkészítésével kezdjük. Ez pedig nem más mint a Stratégia Central. Ezennel ünnepélyesen megnyitom a Stratégia Central kapuit a tisztelt látogatók előtt.

Lassan indul az XP-d?

Hír | 2002.03.31 22:59

Ha esetleg nem rendelkezel felsőkategóriás géppel, elképzelhető, hogy a Windows XP nem fog éppen úgy futni, ahogy azt szeretnéd. Konkrétan az XP indulásáról van szó, ami néhány gépen bizony igen kiábrándítónak tűnhet. Számos megoldás kínálkozik a gyorsításra, de most végre egy igazán teljes leírást kaphattok, egyenesen a Microsoft-tól. Itt ugyanis egy nagyon tartalmas, 28 oldalas kivesézést találhattok a témáról. Figyelem: a szöveg angol, tehát jó nyelvtudás szükségeltetik.

XOL - hamarosan!

Hír | 2002.03.28 23:44

A címben szereplő három betű nem valami misztikus szervezet elnevezése, de mégcsak napolajat sem árusítanak ilyen névvel (bár ebben nem vagyok igazán biztos :)). A rövidítés az Xbox Online-t, vagyis Microsoft konzoljainak hálózatát, egyfajta Xbox internetet takar. Gondolom sokan tudjátok, hogy a szoftveróriás terveiben szerepel a XOL létesítése, de ezidáig konkrét időpontot nem közöltek. Most sem adtak ki teljesen pontos információt, de a XOL beindulását nyár közepére prognosztizálták. Ha beindul a rendszer, végre összemérhetik a játékosok képességeiket egy világméretű (és remélhetőleg kifogástalan minőségű) hálózaton belül.

A problémáról...

Hír | 2001.10.03 09:11

Az Ubi Soft bejelentette, hogy pontosan mi is okozza azt a bizonyos, igen kellemetlen hibát a nemrégiben megjelent Pool of Radiance című játékban (amit a minap említettünk). A jelek szerint bizonyos emberek CD meghajtója nem kompatibilis a legújabb SafeDisc másolásvédelemmel (ez magyarázza a telepítés közbeni újraindulást). Az eltünő rendszerfájlokra egyelőre nem találtak biztos választ, hiszen nagyon kevesen jelezték ezt a problémát. Amint valami biztosabbat tudnak, azonnal jelezni fogják!

Activision az E3-on

Hír | 2001.05.15 13:51

Az Activision végülis kiadta teljes listáját azokról a játékairól, melyeket bemutatnak az idei E3-on. A tervek szerint egyébként a teljes lista, csak a show elindulásának pillanatában derült volna ki! Return to Castle Wolfenstein: (PC) Soldier of Fortune II: Double Helix: (PC) Tony Hawk's Pro Skater 3: (PS2, Xbox, GAMECUBE, PlayStation, Game Boy Advance, Game Boy Color, PC) Mat Hoffman's Pro BMX: (Playstation, Game Boy Advance, Sega Dreamcast, PC) Supercar Street Challenge: (PS2, PC) Star Trek - Bridge Commander: (PC) Star Trek: Armada II (PC) The Weakest Link (PC, PS2, PlayStation) Bomberman Tournament: (Game Boy Advance) Tony Hawk's Pro Skater 2x: (Xbox) Tony Hawk's Pro Skater 2: (Game Boy Advance) Shaun Palmer's Pro Snowboarder: (PS2, Game Boy Advance, Game Boy Color) Mat Hoffman's Pro BMX 2: (PS2) Spider-Man: (PS2, GAMECUBE) Spider-Man 2 Enter: Electro: (PlayStation) Spider-Man 2: The Sinister Six: (Game Boy Color) X-Men: Wolverine's Rage: (Game Boy Color) Pinobee: Wings of Adventure: (Game Boy Advance) Commander Keen: (Game Boy Color) X-Men: Mutant Academy 2: (PlayStation) X-Men: Reign of Apocalypse: (Game Boy Advance) Bloody Roar 3: (PS2) World's Scariest Police Chases: (PlayStation) Stuart Little: The Journey Home: (Game Boy Color)

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)