Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4723

[MOVIE] World in Conflict

Hír | 2006.05.12 12:07

A három az három - a World in Conflict című alkotásból is ennyi videó került fel az IGN weblapjára. Az E3-as trailer cibálható tőlünk is, a két friss in-game anyaggal telezsúfolt animért pedig erre katt.

[MOVIE] Medieval 2: Total War - Harcolj, maci!

Hír | 2006.05.12 11:06

A múltkori hivatalos Medieval II: Total War trailer után most két újabb animációt zsebelhetünk be, ha ellátogatunk ide. A szemfülesebbek már regisztrálták magukat ingyen a GameSpotra - ehhez kötik ugyanis a videók letöltését, illetve megtekintését. A többiek tegyék meg most, úgyis lesz még anyag, ami itt lesz fent először :)

[MOVIE] E3 Babes 2006

Hír | 2006.05.11 20:04

Nos, ha esetleg valaki belefáradt volna a jobbnál jobb játékok töménytelen médiaanyagába, az most lazíthat, dús keblek csodáinak egész tömkelege között: azaz befutott egy videó, amelyen az idei E3 szép lányai vannak. Érdemes meglesni :)

The Sims 2: Pets - "kisállatoskodás"

Hír | 2006.05.11 15:26

Miért nem vagyok meglepve? :) A The Sims 2 újabb kiegészítéssel bővül. A Pets, ahogy a neve is mutatja a különféle kisállatokra gyúr rá. Hamarosan tehát már édi-bédi kis "tamagocsi" utánzataink is lehetnek a még mindig hihetetlenül népszerű Sims univerzumban. Igazából arra vagyok csak kiváncsi, hogy még meddig lehet ezt spirázni, és, hogy körülbelül mikor jelenti be az EA a The Sims 3-at... :) A kiegészítésről egyébiránt itt a bizonyíték - hivatalos bejelentés hiányában... Thanks jd.

[MOVIE] World in Conflict

Hír | 2006.05.11 04:13

Következő anyagunk a World in Conflict című stratégiai játékból származik, amely sajnálatos módon csak 2007 második negyede körül jelenik meg. A videó kizárólag valódi, játék közbeni jeleneteket tartalmaz, de mindent összevetve semmi extra... Azért érdemes megnézni, s talán az is kedvet csinálhat, hogy nem a második világháborús, hanem a hidegháborús témát dolgozza fel az alkotás.

'Hajnalt...

Hír | 2006.05.11 00:00

A közelégedetlenség nyomására akkor hát ne feledkezzünk meg a hírzáporban szegény köszöntő hírünkről sem :) Javában zajlik az E3, az infó és médiaanyag-rengetegben elég kiigazodni, azonban egyik kellemesebb csemege mint a másik. Érdemes figyelni a fenti live sávunkat, ahol mindenki megtaláhatja saját kedvencét. Alant álljon most egy, a multkorihoz hasonló lista a legnagyobb durranásokról, no és nem marad el a vicc sem, mielőtt még fejem vétetik :)

  • [DEMO] Titan Quest
  • [KéPZ] F.E.A.R.: Extraction Point
  • [MOVIE] CellFactor E3 2006
  • [MOVIE] Dark Messiah of Might and Magic
  • [MOVIE] ENEMY TERRITORY: QUAKE WARS
  • [MOVIE] GTR 2
  • [MOVIE] Hitman: Blood Money
  • [MOVIE] PREY!!!!!! - ANYÁÁÁÁÁÁM!!!!
  • [MOVIE] SW Empire at War: Forces of Corruption
  • [MOVIE] WARHAMMER: MARK OF CHAOS INTRO
  • [MOVIE] WOW: BURNING CRUSADE SHACKYCAM!!!!
  • [MOVIE] World of Warcraft: Burning Crusade
    - Hol voltál az idén nyaralni? - A tenger mellett. - Milyen volt? - Szenzációs! - És mit csináltatok nap mint nap? - A feleségem betemetett a homokba. - És aztán? - Utána kikapart, és én temettem be őt. - Na és aztán? - Jövőre újra elmegyek, és kikaparom. A férj korábban megy haza, a feleségét meztelenül találja. - Kapj valamit magadra! Ég a ház! Egy hang szólal meg a szekrényből: - Először a bútorokat mentsék!

  • [MOVIE] PREY!!!!!! - ANYÁÁÁÁÁÁM!!!!

    Hír | 2006.05.10 22:26

    VÉÉÉÉÉGREEEEEEEEE, Mennyire vártam már ezt a pillanatot!!! Sikerült megkaparintani az új Prey Trailert is, mely újfent meggyőzött arról, hogy ez a játék távolról sem sz@rral gurít - már elnézést :) Professzionális rendezés, kiváló akciók, eszméletlen nagy kihívás, és valami hihetetlenül büntető grafika. Mi kell még? Talán a letöltő link nemde? :) Nyomás:

    [MOVIE] Tabula Rasa

    Hír | 2006.05.10 22:14

    A Destination Games jóvoltából egy újabb videóval gazdagíthattuk a Tabula Rasaból származó anyagaink felhozatalát. A techno-fantasy 3D-s MMORPG már jó ideje készül, ám az igéretek szerint az E3 után nem sokkal már el is készül végre.

    [MOVIE] Age of Pirates: Captain Blood

    Hír | 2006.05.10 21:53

    Szárazföldi kalandok egy tengeri patkánynak, különböző fegyverek: pisztoly, kés, valamint rengeteg ellenfél. Mi kellhet még? Talán valami szemléltető anyag. Nosza tölteni a legújabb trailert.

    [DEMO] DarkStar One GER

    Hír | 2006.05.10 18:17

    Nagyon beindult a DarkStar One: egy csodaszép videó után most itt a demója, ami sajnálatos módon csak német nyelven érhető el egyelőre. Mérete azért ilyen óriási, mert nagyjából az összes tartalmat magában foglalja, amivel azonban fizetség hiányában csak egy órát játszhatunk. A 900 megás demót innen tölthetitek le. Érdemes a kettes mirrort választani. (Gamer's Hell mirror)

    [KéPZ] BattleStations: Midway - új hazai bizonyíték

    Hír | 2006.05.10 18:10

    Akárhogyis, szerintem elég erősan tarolnak a hazai játékok :) Itt van például a már valóban régen készülő BattleStations: Midway. A Most Wanted Entertainment elképzeléséhez egy kellemes 3D-s motor társul, erről kiválóan árulkodnak a mellékelt képek - megjegyzem csak néhányat tettem ki ide, a továbbiakat a galériában találhatod meg. Ismét kötelező matériáról beszélünk! Íme:

    [MOVIE] GTR 2

    Hír | 2006.05.10 16:08

    Megérkezett a GTR 2 remek kis autóversenyzős játék új videobemutatója. A majdnem három perces anyag teljesen olyan, mintha egy televíziós közvetítésen ülnénk, a kommentátor végig elemzi az eseményeket. A játék várhatóan idén augusztus végén kerülhet boltokba.

    [MOVIE] Microsoft konferencia @ E3

    Hír | 2006.05.10 15:26

    Akik esetleg lemaradtak volna a tegnap éjjel megrendezett Microsoft E3-as sajtótájékoztatójáról (vannak egy páran, tekintve, hogy az élő közvetítést a vállalat nem engedélyezte, kizárólag hang formájában követhettük valós időben az eseményeket), az most örüljön jól, mert itt az egész anyag. Bár tegnap már közzétettük azokat a részleteket, amik a legnagyobb visszhangot váltották ki a közönségből, no de mégiscsak így az igazi. Némi angoltudás sem árt azért.

    [MOVIE] Shadowrun - TÉNYLEG!!

    Hír | 2006.05.10 06:45

    A Microsoft sajtótájékoztatóján bemutatott anyagban szinte csak a Shadowrun konzol és PC közötti átjárhatóságát elemezték, ám most itt egy normális videobemutató is, ami a háttértörtörténetről, és a főbb szereplőkről szól, szóval megpróbálja elhelyezni a játékot. Azt hiszem, sikerrel...

    [MOVIE] Exteel

    Hír | 2006.05.10 04:04

    Az NCsoft csendben előrukkolt az Exteel című kizárólag online játszható mecha robotos akciójátékának új, E3-as videobemutatójával. A nagyjából két perces anyagban minden fontosat megtudhatunk az alkotásról, amely egyébként még valamikor idén érkezik.

    [MOVIE] Splinter Cell 4

    Hír | 2006.05.10 03:59

    Az Xboxyde.com jóvoltából egy több mint ötperces játék közbeni videót zsebeltünk be, amelyben a Splinter Cell: Double Agent valószínűleg konzolos verzióját mutatják be. A minőség nem tökéletes, mivel mégiscsak kézikamerás anyagról van szó, de a lényeget így is megmutatja: a grafikán kívül a fejlesztők nagyrészt meghagytak mindent a régiben, ami persze nem feltélenül baj. S egy rövid videóból ne is akarjunk komoly következtetéseket levonni.

    [MOVIE] DX10-es játékok - Prezentáció!!!

    Hír | 2006.05.10 00:21

    Itten van még egy csöpp összeállítás, melyben a DirectX 10-es játékok közül szemlélhettek meg néhányat. Ebben a videóban láthatunk némi friss jelenetet az Age of Conan-ból, a Flight Simulator X-ből, valamint a Crysis-ből (nem ugyanazt, mint az előbbi hírben). Örömmel tapasztalhattuk tehát, hogy a Microsoft igenis nagy figyelmet szentel a PC-s dolgokra is!!! Íme a videó:

    'Hajnalt...

    Hír | 2006.05.10 00:00

    Noha az E3 ténylegesen még meg sem kezdődött, már most úgy ömlenek a jobbnál jobb anyagok, mintha dézsából öntenék. Néhány sorral lentebb ezért találtok is egy rövidke listát, amely összefoglalja a legkeresettebb és legérdekesebb híreket. Ne feledjétek, magyarországi idő szerint ma koraeste indul az E3! 9 nap múlva pedig Heroes V! :)

  • C&C 3: Tiberium Wars képződmények!
  • Folytatódik a Star Wars Empire at War!
  • GTA 4!!!!!!!!!!!! KÉSZÜLGET MÁÁÁÁÁR!
  • [MOVIE] ALAN WAKE!!!!!!!!!!!
  • [MOVIE] FABLE 2 - IGEN, FABLE 2!!!
  • [MOVIE] HALO 3
  • [MOVIE] PC és XBOX mix - Shadowrun is! :)
  • [MOVIE] RAINBOW SIX: VEGAS!!!
  • [MOZi] World of Warcraft MOZIFILM!!!!
  • Új faj lesz a World of Warcraftban!

  • Molekuláris technológia a Lucasarts játékaiban

    Hír | 2006.05.09 22:04

    A LucasArts bejelentette, hogy partnerkapcsolatot létesített a Pixelux Entertainment vállalattal, melynek értelmében a kiadó belső fejlesztésű játékaiba a jövőben beépítik a Digital Molecular Matter (DMM) technológiát. Az első ilyen alkotás az Indiana Jones 2007 (munkacím) lesz, amit Star Wars játékok követnek. A technológia az anyagi fizika terén hoz előrelépést azáltal, hogy a környezeti reakciókat teljesen reálisan valósítja meg. Képzeljünk el például egy fadarabot, amit szétverünk. A mostani játékokban ez legfeljebb néhány darabra hullik, ami ugyanazzal az animációval párosul. Ezzel a megoldással azonban a fa részei egymásra is hatással vannak az amortizáció ideje alatt. Ugyanez igaz lesz a kristályos és kőből álló anyagokra is, hasonló módon, mint ahogy azt már láthattuk az AGEIA PhysX esetén. A legnagyobb különbség az, hogy ehhez nincs szükség külön kártyára.

    James Blunt zenéje is útitársad lehet a Nokia 3250-essel

    Hír | 2006.05.09 13:47

    A csavaros zenetelefonokat most "induló" zenei anyaggal töltik fel a Nokia mintaboltokban. A Nokia meglepetéssel várja a zenekedvelő mobilozókat. A kezdeményezés lényege, hogy a május 31-ig Nokia 3250-est vásárlókat James Blunt Back to Bedlam című új albumával ajándékozzák meg a Nokia mintaboltokban. A népszerű brit énekes zenéjét a telefonok memória-kártyájára töltik fel, amit aztán kiváló minőségben élvezhetünk a zenehallgatásra optimalizált készülékeken. Bárhol, ahol éppen kedvünk tartja. A Nokia 3250-est kifejezetten a zene-imádóknak fejlesztették ki, akiknek fontos, hogy készülékük a hagyományos és továbbfejlesztett mobiltelefon-funkciókon kívül minden zenei igénynek is megfeleljen. Ennek szolgálatába állították az elcsavarható billentyűzetet, ami a funkciók közötti váltogatást gyerekjátékká teszi. A telefon akár 750 dal tárolására is képes, és fel van szerelve FM rádióval is. A Nokia 3250 zenelejátszója számos digitális zeneformátumot támogat, többek között az MP3-at, a WMA-t, az M4A-t, és az AAC-t, így a zenék egyszerűen feltölthetők és továbbíthatók. A zenéket emellett menet közben a hálózaton keresztül is letölthetjük, kedvenc dalainkat pedig beállíthatjuk csengőhangként. A felhasználók a kedvenc CD-iken található dalokat a Nokia Audio Manager szoftverrel digitális zenefájlokká alakíthatják, majd saját zenei gyűjteményük és kedvenc válogatásaik ikonját a számítógépről közvetlenül a telefonra tehetik.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)