Overwatch 2 - ezzel a négy új pályával bővül a felhozatal
A jelenleg is zajló Blizzconon egyre több részlet derül ki az Overwatch következő részéről, ezek közül jó pár pedig az első epizódot is érinti.
A jelenleg is zajló Blizzconon egyre több részlet derül ki az Overwatch következő részéről, ezek közül jó pár pedig az első epizódot is érinti.
Ha szeretnétek egy kis extra tűzerőt, akkor éljetek a lehetőséggel. De nem csak virtuális fegyverekkel, hanem információkkal is szolgálhatunk.
Folytatjuk az azerothi kalandozást, ideje felkészülni a late game instákra.
A Blizzard bejelentette a Battle for Azeroth következő fejezetét, amivel rengeteg új tartalom érkezik a játékba.
Állítólag olyan karakterekkel verekedhetünk majd, mint Pókember vagy a Horizon: Zero Dawn főszereplője, Aloy.
Borzongás egy szellemhajón vagy a Black Hills-i erdőben, esetleg visszatérés Azeroth hőskorába? Titeket mi tartott leginkább lázban augusztusban?
Egyre többen jutnak el a maximális szinthatárig, teljesítményüket pedig meg is jutalmazza a Blizzard.
A Capcom bejelentette, hogy hamarosan még egy Mega Man gyűjteményt fogunk kapni, ami ezúttal a Zero és ZX részeket hozza majd modern konzolokra.
Az előző részek forgatókönyvírói most is gőzerővel dolgoznak valamin, ami nagy valószínűséggel a következő Pókember mozi lesz.
A Frozen Wilds után nem okozhat gondot Aloynak a zord időjárás, végre valódi szörnyetegek ellen is kamatoztathatja robotokon gyakorolt tudását.
Az Utolsó fejezet után itt az ideje, hogy a franchise újjászülessen és közelebb húzódjon a játékszériához. Reméljük, hogy megéri.
Minden jel arra utal, hogy a Blizzard egy külön kis zugot szentel Azeroth-on a kártyajátéknak.
Miközben a Hitman 2 utolsó DLC-jét kalapálják, az IO Interactive-nál már gőzerővel dolgoznak a folytatáson, és egy nagy meglepetésen is.
Az ESA és a Raspberry Pi Foundation Astro Pi: Mission Zero kihívása részeként több mint egy tucat gyerekkel készítettünk Python kódot, amit utána lefuttattak a Nemzetközi Űrállomáson.
Újabb színész csatlakozott a mozihoz, amit maga a Warner Bros. felügyel.
Könnyen lehet, hogy a jövőben már nem 120-as szintig fejlődhetünk hőseinkkel Azerothon.
A Seed of Evil DLC megjelenésével folytatódik a poszt-apokaliptikus jövőben játszódó állatos, körökre osztott stratégia.
Már idén ősszel fejest ugorhatnak a switchesek a kalandba, és gőzerővel készülnek a következő új tartalmak is.
Megtudtunk néhány dolgot a Seed of Evil nevű csomagról.
A világ nagy részéről eltűnnek az Xperia okostelefonok, de az ügyvezető szerint a mobilos részleg szükséges eleme a hardveres üzletágnak, tehát nem szüntetik meg.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)