Kezdődik a Skynet uralom? Megvásárolható az első mech!
Emlékeztek még a Terminátor sorozat koncepciójára, ahol a Skynet rendszer öntudatára ébred és felhasználja a robotokat az emberiség kiírtására?
Emlékeztek még a Terminátor sorozat koncepciójára, ahol a Skynet rendszer öntudatára ébred és felhasználja a robotokat az emberiség kiírtására?
Raiden aprítását láthatjuk két és fél percen keresztül a Metal Gear Rising: Revengeance jegyében.
Szinte épp, hogy vége a Labdarúgó EB-nek, máris kezdődik majd a világ legnagyobb sporteseménye, az Olimpia.
Az Egyesült Államokban tegnaptól kapható az általunk már nagyon várt Lollipop Chainsaw, ennek kapcsán került kiadásra az alábbi launch trailer is.
A néhol borúsra forduló ég ne szegje nyári kedvünket, hiszen újabb hét kezdődik megannyi izgalmas hírrel és történéssel.
Nemsokára kezdődik a Microsoft E3-as konferenciája, ahol a spekulációk szerint ezt a tabletet is bejelentik majd.
Az év egyik fénypontja (a karácsony után természetesen), amikor az Activision és az Electronic Arts emberei egymásnak feszülnek és megkezdődik a szokásos sárdobálás.
A hét aDaM híreivel kezdődik: Sony, Torchlight II, Lollypop Chainsaw & Kebel, Jack Tramiel, Dark Souls, Epic Games, Rockstar Games, Wasteland 2, aDaM holnap reggel a Mokkában.
Épp ma egy hónapos az Star Wars: The Old Republic - most kezdődik az igazi "mmorpg létezés".
A holnapi nap a VGA jegyében telne, ha a tengerentúlon élnénk. Magyar idő szerint viszont csak vasárnap hajnalban kezdődik a haddelhadd.
Hivatalosan is beköszöntött a naptári tél, kezdődik az ünnepi szezon. Megvan ennek is a hangulata, az éjjel már azt álmodtam, hogy gyönyörű szépen esik a hó. Aztán felébredtem.
Búcsúzunk tőled november - holnap kezdődik a karácsonyi időszak!
Már csak egyet kell aludnunk, és kezdődik a hétvége. Búcsúztassuk hát az ősz poétáival a napot.
Milyen nagyszerű, amikor egy új hét kezdődik, és pont hétfővel.
2012 márciusában kezdődik meg a Street Fighter és Tekken világainak összecsapása.
Ismét új hét kezdődik, szépen csavarodunk bele az augusztusba, nemsokára vége a nyárnak. Jön az iskola, hullnak a levelek, deresedik a szélvédő, brrr. De még nyár van, minek keseregni.
Bár már 2 napja lehet ropni a Szigeten, maga a hivatalos program csak ma kezdődik. Lesz is miből csemegézni bőven.
Holnap új hét kezdődik, mindenkire új élmények várnak - ahogy a GS táborozókra is!
Négy napos buli kezdődik a Balaton partján AXE angyalokkal és kamerázó GS-stábbal.
Hamarosan kezdődik az öcsém ballagása, és utána folytatódik a hétvége.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)