Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 442

[PATCH] RollerCoaster Tycoon 3

Hír | 2005.01.13 22:42

Az Atari volt olyan drága, és megadta a tycoon típusú játékok kedvelőinek a mai betevőt. Legjobban persze az ifjú virtuális vidámpark tulajdonosok örülhetnek, hiszen a folt a RollerCoaster Tycoon 3 című gammához érkezet, és természetesen egy temérdek bugfix-et tartalmaz. Ide kell fáradnotok ahhoz, hogy a droid cibálni tudja a kb. 13 megás csomagot.

[PATCH] The Sims 2

Hír | 2005.01.12 18:32

Az első, decemberi patch megjelenése után máris itt a következő, a közkedvelt (:P) toplista-bitorló Sims 2 című játékhoz, amit akár az EA aranytojást tojó tyúkjának is nevezhetnénk:) A folt nem túl méretes, mindössze 17 MB, de így is számos hibát kijavít. Aki pontosabb infót szeretne erről, illetőleg le akarja cibálni a cuccot annak erre tessék.

[PATCH] Call of Duty

Hír | 2004.12.17 13:00

Egy újabb folt bukkant elő, mégpedig az általatok tavalyi év játékának valásztott 2. világháborús FPS-hez, a Call of Duty-hoz. Aki esetleg nem tudná, a game az Infinity Ward srácainak keze alatt készült. A patch többek közt egy új multi pályát is tartalmaz. Erre tessék. Ja, majd' elfeledem, ezzel a javítással együtt kijött egy másik is, a United Offensive című kiegészítőjéhez aminek részletes leírását itt, magát a patchet pedig itt találjátok.

[PATCH] Beyond Divinity

Hír | 2004.12.16 18:38

Rég hallottunk már a közkedvelt Beyond Divinityről. Az RPG-hez a Larian Studios most egy patchet adott ki, amely 1.47-es verziószámot hord a gatyájának címkéjén. Egyenlőre csak angol változatban érhető el a tapasz. A játék kedvelőinek minden bizonnyal érdemes föltenniük a patchet, erre tessék minden továbbiért...

[KéPZ] Frissítés!

Hír | 2004.12.14 23:53

Na, csakazértis bezsúfoltam mára a galéria frissítést. Nem sok, de dicső :) Imhol:

  • Empire Earth 2 (2)
  • RPM Tuning (6)
  • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (14)
  • Still Life (6)
  • Tortuga: Pirate's Revenge (5)

  • [Patch] Mortyr 2

    Hír | 2004.12.07 08:50

    Kijött az első folt a Mortyr 2 című II. világháborús FPS-hez.Az 1.352-es számot hordozza a hátán, egyetlen dolog,ami ront az összképen,hogy csak a német nyelvű változathoz telepíthető. Akit még ez sem tántorít vissza erre találja a cuccost.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.12.04 09:02

    Szép jó napot, kellemes hétvégét mindenkinek. Az utóbbi időkben megszokottól eltérően ma lesznek hírek, nem is egy. Noha a holnapi uborkanap hírtől zsúfoltsága nem biztosított, ma legalább nem kell emiatt szomorkodni... Lassacskán pedig lehet pucolni a háborús bakancsokat is :).

    Két skót beszélget: - Képzeld a legkorszerűbb társkereső szolgálatánál voltam a múlt hónapban. Befizettem öt pennyt, és már küldtek is egy fényképet a leendő menyasszonyomról. - És hogy néz ki ? - Nem tudom, még nem hivattam elő.

    [PATCH] Men of Valor

    Hír | 2004.12.01 17:45

    A Vivendi volt oly kedves, és kiadta, a legújabb foltot a 2015 nevű fejlesztőgárda legújabb történelmi FPS gammájához a Men of Valor - hoz. Mellesleg az ő nevükhöz fűződik a nagysikerű Medal of Honor is. Ahhoz hogy az új patchet fel tudjátok telepíteni, kell a régi is, az újért pedig ide szörfözzetek.

    [MoD] Battlefield 1942

    Hír | 2004.11.24 15:26

    Az igazat megvallva, elég sok második világháborús játék van manapság a piacon. Mit elég sok, rengeteg! "Vidám" színfoltot hozhat ebbe a monoton háborúba a Battlefield 1942 hvatalos modifikációja, ami roppant lényegretörően a Battlefield 1918 nevet viseli. Mindenki kitalálhatta, az első világháború véres eseményei tárulnak szemünk elé, ha kipróbáljuk ezt. Felettébb érdemes mindenkinek, aki akár csak egy kicsit is fogákony a téma iránt. A bő háromszáz megás, v1.50-es verziót itt éritek el.

    [DEMO] Worms Forts: Under Siege

    Hír | 2004.11.11 11:08

    Igen, nagyon jól tudom, hogy volt már egy Under Siege demó, de ez most valami egészen új, valami puha, valami jó illatú... hmmm, kicsit elkalandoztam volna? Szóval a második demóban egy újabb pályát szemlélhettek meg, némileg foltozgatott engine kiséretében. Akit érdekel, töltse innen.

    ES: Oblivion - na EZ bizonyíték!

    Hír | 2004.11.05 09:20

    Két, nem kicsit büntetőképes ingém szkrínsot érkezett az Elder Scrolls: Oblivion-ból. Az én egyetlen aprócska gondom, hogy még távolról sem tisztázott, hogy ezen képek a PC-s, az Xbox 2-es, vagy pediglen a PS3-as verzióból származnak. Jó, biztosan lesznek szebb játékok is, de korunk igen látványos színfoltja ez. Erre tessék:

    [MOVIE] Shade: Wrath of Angels

    Hír | 2004.10.01 20:52

    Újabb videó érkezett meg a Shade: Wrath of Angels nevű játékot prezentálandó. Szerintem már lassan elég lesz a videókból, ide a játékot, de izibe! :) Mindenesetre azért megnézni feltétlenül érdemes, nem semmi, amit a készítők 71 megába összezsúfoltak. Az animációt megtaláljátok, ha követitek ezt a linket.

    [PATCH] 3DMark05

    Hír | 2004.10.01 20:12

    A 3DMark05 megjelenése előtt néhány órával megjelent egy NVIDIA rekord. Nem sokkal később az ATI jelentette, hogy egyetlen szem X800 kártyával megdöntötték a nagy ellenfél SLI kártyás rekordját. Na, már akkor furcsa volt a dolog. Most befutott az első, igen fontos javítás. Mit is orvosol? Elsősorban betöm egy olyan rést, mely lehetővé tette a mért eredmény manipulálását. Aki valóban helyes méréseket akar, cibálja még le ezt a picinyke, mindössze 3 megás foltot:

    'Reggelt...

    Hír | 2004.08.27 06:53

    Ismét hűvös reggelre ébredhedtünk, ami igencsak sok vízzel párosult. Lesz-e még pár napig jó idő? Nem tudni... No mindegy, ebben a kietlen időben is lesznek azért hírek :). Nézzük is meg, hogy mi a reggeli adag.

    Kovács, kék-zöld foltokkal, hiányos fogsorral állít be a munkahelyére: - Képzeljétek - meséli a kollégáknak - tegnap este nem ismert meg a kutyám, amikor a kocsmából hazamentem. Nekem ugrott és jól ellátta a bajom. A társai összenéznek, s az egyikük így szól: - Te Kovács, én elválnék az ilyen kutyától...

    'Reggelt...

    Hír | 2004.08.25 07:01

    Szép jó reggelt mindenkinek. Kitekintve az ablakon nem másra leszek figyelmes, mint arra, hogy károgó varjak suhannak az égen, melyen csak néhol bukkan elő egy-egy világoskék folt a sötét fátyolba burkolódzó szürke felhők szárnyai alól. Miután az előzetes jelzések vasárnapig vihart és maximum 25 fokig terjedő hőmérsékletet mondtak, joggal teszem fel a kérdést a tavalyi évre hivatkozva: itt az ősz? Ami persze mérlegelve a tényezőket nem nevezhető annak, de előősznek és utónyárnak se. Akkor mi?

    Sétál egy ember a városban, és látja, hogy a parkosítási munkálatoknál két munkás dolgozik. Az egyik gödröt ás, a másik azonnal visszatemeti a gödröt. Emberünk odamegy hozzájuk és megkérdezi: - Mondják, jóemberek! Van valami értelme annak, amit csinálnak? - Tudja, valójában mi hárman vagyunk, a Géza kiássa a gödröt, a Pista ülteti a fát, én meg visszatemetem a gödröt. De ha a Pista éppen betegszabadságon van, az még nem jelenti azt, hogy nekünk nem kell dolgoznunk!

    DNF infók?!

    Hír | 2004.08.19 14:01

    Pár napja frissült a 3D Realms honlapja. A rövid szösszenet lényege, hogy a csapat még mindig él, és annyira elfoglalt, hogy az oldaluk frissítésére sincs idejük. Aha...! :D Ezen felindulva elkapta a VE3D George Broussard-ot, a csapat fejét pár kérdés erejéig. A csávó arról mesél, hogy a legtöbb időt a pályák elkészítése jelenti. Ezek szerint még azokkal sincsenek készen? Aztán megkérdezték, mi a véleménye az UnrealEngine 3-ról, s hogy a Duke Nukem Forever néz-e úgy ki, hiszen annak motorja még a legelső generációra épül, a legutóbbi hírek szerint. Ezt nem erősítette meg, de nem is cáfolta, csupán annyit mondott, hogy az UE3 engine olyan, mint a Doom III motorja felturbózva nagyobb textúrákkal és sokkalta nagyobb poligonszámmal. Ezzel nem akart semmit lehúzni, hisz saját bevallása szerint tetszett neki a D3. Mellékes infó, hogy nem lesz korlátozva a mentések száma a játékban és hogy szerinte még mindig nem gáz, hogy nem készültek el a projekttel... Oké, de vajon miből finanszírozzák a 25 tagú csapat költségeit? Na mindegy, George megigérte, hogy még a mi életünkben meg fog jelenni a DNF! :D

    [PATCH] D-Day

    Hír | 2004.08.06 14:21

    Dauby mester küldött infót legutóbb megjelent játékuk javításáról. Át is adományozom neki a szót: "A D-Day tegnapi megjelenés után máris itt az első javitás! A 2.14-es folt a következő javitásokat tartalmazza: Egyjátékos mód: - Framerate javulás, főként az Omaha térképen. - Memory leak javítás - Légi/tüzérségi támogatás kérésekor hanghiba javítása - Angol mesterlövész modell cseréje - Hibás ház-ikonok korrigálása - Szöveghibák javításai - A játékmenetet érintő apró változtatások Többjátékos mód: - GameSpy-on keresztüli csatlakozási hiba javítása - Pályaáttöltési hiba javítása - A játékmenetet érintő apró változtatások"

    [DEMO] Söldner

    Hír | 2004.08.05 17:38

    Bár a Söldner: Secret Wars már megjelent, a demója még csak most érkezett meg. Ennek az az előnye, hogy nem kell ezt is javításokkal foltozgatni majd a jövőben - ez ugyanis már új divattá nőtte ki magát. Ha letöltitek, elétek tárul 24 fegyver, 22 jármű, és mindezt négy pálya keretein belül nyüstölhetitek.

    TOP 10 megint

    Hír | 2004.08.04 21:31

    Olybá tűnik, egyre inkább kiéleződik a küzdelem az eladási toplisták első helyéért a Sims, és úgy az egész Microsoft között. Azért néha fel-feltűnik egy üdítő színfolt a rengetegben :) (Thanks HomeLan Fed) 1. Rise Of Nations - Microsoft 2. The Sims Deluxe - Electronic Arts 3. MS Flight Simulator 2004: Century Of Flight - Microsoft 4. MS Zoo Tycoon: Complete Collection - Microsoft 5. MS Age Of Mythology - Microsoft 6. The Sims Mega Deluxe - Electronic Arts 7. Far Cry - Ubisoft 8. The Sims: Superstar Expansion Pack - Electronic Arts 9. City Of Heroes - NCsoft 10. Halo: Combat Evolved - Microsoft

    [PATCH] Empires: DotMW

    Hír | 2004.07.30 07:57

    Az Activision most nem videózik, inkább foltozgat. Ezúttal az Empires: Dawn of the Modern World című stratégiájukhoz jelentették meg legújabb, 1.2-es javításukat. A változtatások listáját itt olvashatjátok, míg a fájlt itt találjátok, mind az összes két és fél megájával.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)