[KéPZ] Frissítés!!
Újabb aprókkal töltöttem fel az egyre elegánsabb galériánkat. Van egy olyan érzésem, hogy a mai napon további frissítések várhatóak. Addig azonban:
Újabb aprókkal töltöttem fel az egyre elegánsabb galériánkat. Van egy olyan érzésem, hogy a mai napon további frissítések várhatóak. Addig azonban:
A hamarosan megrendezésre kerülő Games Convention rendezvényen az NCSoft is képviseltetni fogja magát. Az angliai központú kiadó két játékát is elviszi bemutatni. Az egyik az Auto Assault lesz, míg a másik a City of Villains. A Games Convention augusztus 18. és 21. között lesz Lipcsében.
jd papa újabb gyönyörű képeket talált a Black & White második epizódjáról. Szerintem valahogy ezek az effektek jobbak, mint amiket eddig mutogattak, kiváltképp a vízre gondolok. Viszont eszembe jutott, hogy az E3-on látott verzió (ami nem volt ilyen szép) úgy szaggatott, hogy alig lehetett vele játszani... kiváncsi lennék, mennyit sikerült ezen optimalizálni azóta. Ímhol valának a képek:
Az orosz illetőségű Quazar Studio és Akella cégek jóvoltából új játék jelent meg a porondon. Enosta: Discovery Beyond a címe, amiből azért sejteni lehet a témáját. Ugye? Naná, hogy egy futurisztikus, űrben játszódó szerepjátékot kapunk majd a pénzünkért. Itt találhattok egy videócskát, ami azért elég korrekt... szerintem :) Nekem legalábbis tetszik, meglátjuk mi lesz belőle.
Elkészült Top of the Pops legfrissebb felmérésével az IGN.com. Az ő adataik alapján a július 16-ával végződő héten a következőképp alakultak az eladások: 1. Battlefield 2 2. World of Warcraft 3. Guild Wars 4. The Sims 2 5. The Sims 2 University 6. The Sims Deluxe 7. Rollercoaster Tycoon 3 8. The Sims: Unleashed 9. Grand Theft Auto: San Andreas 10. Half-Life 2
A Microsoft bejelentette, hogy 2005. július 26-tól új szakaszba lép az "Eredeti Windows - Valódi Előny" (Windows Genuine Advantage) program, és kezdetét veszi a kezdeményezés 1.0 verziójának működése. A program célja, hogy visszaszorítsa az illegális szoftverhasználatot. A kezdeményezés keretében a Microsoft Letöltő Központ ellenőrzi a felhasználó szoftverének eredetiségét. A tesztelésen túljutott jogtiszta Windows-t használók számára a Microsoft ingyenes hozzáférést biztosít különböző népszerű programokhoz, és további előnyökhöz juttatja az egyéni és vállalati felhasználókat. Ha érdekelnek a további részletek, klikk ide.
Hihi, ez lenne csak az igazán vicces :) Történt ugyanis, hogy a minap a Microsoft hivatalosan is bejelentette, hogy az eddig Windows Longhorn néven közismertté vált következő generációs operációs rendszerük végleges neve Windows Vista lett. Nos, nem is kellett több a nevet birtokló Vista Inc.-nek, akik azonnal jelezték, hogy ez így nem lesz jó. Jogilag elméletileg kötelezhetik a szoftveróriást, hogy változtassa meg a nevet, de van egy olyan érzésem, hogy egy ilyen, látszólag nem túl gigantikus céget előbb fog a Microsoft kilóra felvásárolni...
Újabb szösszenet, csak most (najó, ez nem igaz), csak nektek, csak tőlünk. Jó netezgetést!
Ráérő időmben képeket gyűjtögettem. Kicsit el voltunk vele maradva és ezúton is elnézést kérek azoktól, akik például a Preyről küldték nekünk szorgalmasan a képeket. Megkerestem őket logó nélkül és repültek is a galériába, ahogy a többi is. Elég kellemes csokor.
Sorra érkeznek az animációk a City of Heroes: City of Villains című szuperhősös MMORPG kiegészítőből. A legújabb már ki tudja, hanyadik... a lényeg nem is ez. Három percig enged bepillantást a "Nerva" zónába, s közben Dave Zebb designer kellemes hangját is élvezhetjük.
Még két javítás, amik valahogy majdnem kiestek a látószögből, de a periférikus látás mindig jól jön... :)
Három új videót adott ki az NCsoft az Auto Assault című játékukból. Mindhárom animáció 10 megabájt környékén mozog, és in-game jelenetet mutat be, a hazard módra koncentrálva, ami szerepel majd az Auto Assaultban. Az érdeklődők a három csomagot erről a címről tölthetik.
Új animáció érkezett az Auto Assault című játékból. Ebben a videóban az érdeklődők közel 1,5 percnyi in-game jelenetet csodálhatnak meg az anyagból, mindezt kb 15 megabájtban. Aki megkukkantaná a videót, az erre a linkre kattanjon.
Noh, ráértem, hírek sincsenek, örüljetek a vézna képfrissítésnek. :)
A lelkes fejlesztőcsapat által készített Might & Magic részek ötvözéseként létrejött Might & Magic Tribute készítése pár hónappal ezelőtt komoly gondok elé nézett, nevezetesen, hogy elvesztette a gárda főnökét. Azonban a hasonló nehézségek ellenére is tovább készül és hamarosan megjelenésre készül. Hivatalos oldal itt, demó az új grafikai motorról erre található.
Megérkezett a következő gigantikus méretű képfrissítés. Kicsit nehezen landolt a szerverünkön, de megérte szenvedni vele :) Ne fáradjatok... harminchat játékról, 622 új képről van szó, amik összesn körülbelül hatvan megát nyomnak. Ne hari, de nem volt kedvem névsorba rendezni őket...
Hogyan készül a Gothic III? Erre a kérdésre próbál meg nekünk választ adni a játék fejlesztőcsoportjának vezető 3D-grafikusa, Mario Röske. A Gothic III hivatalos oldalán indult ugyanis egy rovat, melyben az imént említett úr segítségével ismerhetjük meg azt, hogy miként készülnek el az RPG egyes elemei. Az érdeklődők erre mindent megtalálhatnak.
A mai napon jelentette be a Nokia egyik szóvivője, hogy a finn vállalat áprilisban bejelentett három csúcskategóriás telefonja - N70, N90, N91 - várhatóan később kerül majd a piacra. Az N-series sorozat három tagjának bolti megjelenése elcsúszott. Az N90-nek már ebben a hónapban a forgalmazóknál kellett volna lennie, ám a végső tesztek tovább tartottak a vártnál, így előreláthatólag az N90 júliusban jelenik majd meg, körülbelül 150.000 Ft-os áron. A másik két családtag várhatóan minimális késéssel kerül majd forgalomba, így az N70 ezév harmadik negyedévében, az N91 pedig 2005 végén. A három készülékről egyébként itt, vagy a gyártó hivatalos oldalán olvashattok.
"MMORPG-ből sosem elég." Gondolhatta ezt az Icarus Studios, majd bele kezdtek a Fallen Earth nevezetű MMORPG-jükbe, melyről nem rég két videó és sok sok kép is megjelent. A játékban egy poszt-apokaliptikus jövőképben kell majd életben maradnunk és teljesítenünk a sztorihoz tartozó missziókat, vagy deathmatch arénákban írtani a többi játékost.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)