Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4723

[MOVIE] Tabula Rasa

Hír | 2006.05.22 19:36

Egy igen szép, méretes animáció érkezett a Tabula Rasa című MMORPG-ről. A videó egészen pontosan az aktuális verzió gameplay anyagaival szórakoztat minket, méghozzá egyenesen 120 megabájtban. Majd 2,5 percig csodálhatjuk in-game a játékot. Aki meglesné a trailert, az erre kattanjon.

[MOVIE] Inhabited Island: Battlefield

Hír | 2006.05.21 14:05

Befutott az Inhabited Island: Battlefield E3-as videója is. Keveset hallhattunk eddig a játékról, így most különösen jó pont, hogy elérhető a trailere. Az Akella 3D-s, körökre osztott stratégiája több fronton is megmutatja magát. Némi háttértörténet, beállítások, no és in-game anyagok. Letöltésért ide katt.

[MOVIE] Swashbucklers: Blue vs. Grey

Hír | 2006.05.21 14:02

Az Akella egyik remekjének futott be az E3-ra készített videója. A Swashbucklers: Blue vs. Grey című TPS és tengerészeti stratégia keverékének showra szánt trailere majdnem egy percet mutat meg kizárólag gameplay anyagokkal a játékból. Aki letépné az animációt, az alám kattanjon.

[MOVIE] Star Wolves 2

Hír | 2006.05.20 12:05

Elérhető az orosz fejlesztésű Star Wolves 2 E3-as videója is. Az űrstartégia természetesen ismét 3D-ben pompázik, no és még idén megjelenik. A trailer 60 megabájt körül mozog, közel két percet mutat meg a játékból, és teszi ezt kizárólag in-game anyagokkal. Letöltésért ide katt:

PREY DEMO HAMAROSAN - Pár hét és a Föld retteghet!!!

Hír | 2006.05.19 21:51

Éppen a szokásos esti kis csemegézésem közbe akadtam rá egy érdekes kis hírecskére a 3DRealms weboldalán. A hír tanubizonysága szerint a Prey című Doom 3 motorra épülő FPS csoda demója pontosan június 22-én érkezik meg mind PC-re, mint Xboxra. A jelek szerint a demóban megtalálható lesz majd öt pálya, köztük szingli és multis változatok a teljesség igénye nélkül. Tehát ne feledjétek bejelölni a naptáratokba ezen napot, mert innentől ez piros betűs nap lesz, hisz ez...A PREY NAPJA! Addig is gyönyörködjünk a már meglévő anyagokban.

[MOVIE] Unreal Tournament 2007

Hír | 2006.05.18 20:44

No kérem szépen: nagyon nagyon nehéz szülés volt, de végre valahára megérkezett az Unreal Tournament 2007 legújabb, leglátványosabb és legbüntetősebb videója, melyet természetesen az idei E3 zugaiban mutogattak. Szemmel látható, hogy ez a bizonyos Unreal Engine 3 motor nem viccel - és anyám, el sem merem képzelni, hogy milyen lehet az Engine 4-es változata már most: mert ugyebár tudjátok, hogy azt is keményen fejlesztik már?! Visszatérve, itt a videó:

[MOZi] Uwe Boll nem maga rendezné a F.E.A.R.-t?!

Hír | 2006.05.18 17:26

Mint azt már jóideje tudjuk, Uwe Boll barátunk birtokolja a F.E.A.R. filmes jogait. Így nem tűnt merész feltételezésnek, hogy ő rendezi majd meg a filmet, mint tette azt már számos hasonló esetben. Nos, Hollywoodból jelentik, a filmet Stanley Tong rendezi. Tongot főként a Jackie Chan-filmekről ismerhetik a rajongók. Az ígéretek szerint a mozi bár a F.E.A.R. Effectet veszi alapjául, hű marad az eredeti ötlethez és játékhoz. A sztori szerint egy zsoldoscsapat kalandját kísérhetjük figyelemmel, akik feladata megtalálni egy iparmágnás lányát. A Shanghaitól Hong Kongon keresztül kitudjameddig elhúzódó rendezési helyszínlistával büszkélkedő film mintegy 25 millió dolláros összköltségvetésből gazdálkodhat. Mozikba kerülés 2007 végén, vagy 2008 elején. Továbbiak ezen az oldalon.

[MOVIE] Huxley

Hír | 2006.05.18 06:51

Rég láttunk anyagot a Huxley című akcióból, most viszont a Webzen egyenesen a játék E3-ra készített trailerét adta ki. A videó egyébként egy, még februárban megjelent animáció folytatása, amely az MMO egyik gyakorlópályáját mutatja be. Aki leszaggatná a jó 300 megás videót, az alant kattanjon.

[MOVIE] Terrorist Takedown: War in Colombia

Hír | 2006.05.17 09:53

Jack Jeffers, a Különleges Egység kapitánya vagy. A kolumbiaiak és az amerikai erők oldalán harcolsz. Ám ezen felül saját küldetésed is van. Végső célod eltenni láb alól a Bendictions kartel tagjait és vezetőit. A játékról megérkezett a második videó.

[MOVIE] Darkstar One

Hír | 2006.05.16 22:19

A német nyelvű demó után most egyenesen négy videó is érkezett a Darkstar Oneból. Ezek mindegyike a perpillanat érvényben lévő verzióból mutat meg némi gameplay anyagot, így a rajongóknak mindenképp érdemes meglesniük. Akik érdeklődnek, azok erre kattanjanak.

"Nagyot szól majd a Duke Nukem Forever"

Hír | 2006.05.15 20:48

A 3DRealm és a Duke Nukem Forever neveket szinte mindenki ismeri, az utóbbi jó néhány évben valamelyet figyelemmel kíséri a PC-s játékok piacát. A kettő kötődik egymáshoz, ugyanis a 3DRealms adta ki annak idején a Duke Nukem 3D-t, amivel a jelek szerint évtizedekre beírta magát a történelembe. Sajnos azonban most már nem is emiatt, hanem a folytatás sorsa miatt összpontosul a cégre óriási figyelem. A Duke Nukem Forever a 90-es évek vége óta folyamatosan "késik", s azóta mintegy 8 millió dollárra nőttek annak fejlesztési költségei. A vállalat elnök-vezérigazgatója, Scott Miller egy friss interjúban nyilatkozott a játék jelenlegi helyzetéről. Miller kifejtette, hogy mekkora hangsúlyt fektetnek az eredeti szellemi tőkére, vagyis az innovációra, az újításokra, amelyek igazán egyedivé tehetnek egy játékot. Ehhez az is hozzátartozik, hogy a fejlesztők semilyen filmből vagy más játékból nem merítettek ötleteket. A DNF-ben fellelhető játékelemek, történések, szereplők, stb. teljes mértékben saját kútfőből létrehozottak, s pontosan ez az, ami a legtöbb időt veszi igénybe a fejlesztés során. Ez sem magyarázat azonban ekkora mértékű késedelemre. "Nagyon nehéz igazán jó fejlesztőket találni, akik hajlandóak lennének Dallasba jönni. Régen ez a hely volt a játékfejlesztők álma." - mondta. Szót ejtett még másik projektjükről, a Prey-ről is, amely szintén jó régen be lett jelentve, majd hányattatott sorsát mégis sikerült helyrehozni. Valójában négy és fél éve készülget a háttérben, ám a jelek szerint mégis hamarabb jelenhet meg, mint a DNF.

S.T.A.L.K.E.R. - Mi van máááár?!

Hír | 2006.05.15 14:58

Azt reméltük, hogy kint lesz a THQ standján a S.T.A.L.K.E.R., de tévedtünk. Ha volt is róla valami plakát vagy kép, érdemleges anyagot nem láthattunk, ráadásul semmilyen információ nem szivárgott ki. A Demonews értesülései szerint azonban a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl 2007. első negyedévében érkezik. Mondjuk korábban is valami ilyesmirő volt szó, ugyanis a játék már gyakorlatialg elkészült, már csak a renderelt animációk és a balanszírozás van hátra. A többi már csak a kiadón múlik. Nos, ez most annyival egészült ki, hogy állítólag a fennmaradó több mint fél évet új fícsörök és lehetőségek beépítésére használják fel. Köszönjük szépen.

[MOVIE] Stranger

Hír | 2006.05.15 07:34

A FireGlownak hála a Stranger E3-as videója is letölthető. A fantasy RTS animációja közel két perces, és temérdek in-game anyaggal szolgál letöltőinek. Érdemes belekukkantani a videóba. Aki megtenné, az innen töltheti.

'Reggelt...

Hír | 2006.05.15 07:23

Kellemes reggelt mindenkinek. Sajnos munkanap, az E3-nak vége, az idő rossz, úgyhogy érdemes akár nagyítóval is kutatni a mai jó dolgok után. Hogy az E3-ra visszakanyarodjunk, úgy tűnik néhány trailer még csak előkerül a showról. Addig is:

A férfi bemegy - sürgető érzései támadván - egy nyilvános WC-be. Nagyot sóhajtva végzi a dolgát, amikor egy "jótékony" mosollyal átnéz a másik piszoárhoz. Látja, hogy a mellette állónak 2 sugárban folyik... - Hogy csinálja ezt, ember? - kérdi. - Ne is kérdezze. Repeszt kaptam a háborúban, ez maradt vissza. Másnap ismét letéved ugyanoda. Most már szétnéz. Mellette 5 sugárban célozza a piszoárt egy férfi. - Hogy csinálja? Hát maga is...? - Háborús sérülés - mondja a szomszéd. Harmadnap csak azért is lemegy a WC-be. Kiszúr egy férfit rendőrruhában, aki 15-20 sugárban célozza a piszoárt. - Tudom, ne is mondja! Repeszt kapott a háborúban! - Nem, csak nem tudom lehúzni a zippzárt...

Honlaplesen...

Hír | 2006.05.14 09:35

Tegnap óta több játék hivatalos weboldala is beindult. A Spore honlapja egy nagy rakat anyaggal frissült, hála az E3-nak. Megtekinthető a Haze oldala is, itt azonban sok coming soon felirattal találkozunk egyelőre. Végül frissült az Inhabitated Island szekciója is; ám itt csupán annyi az újdonság, hogy a játék kapott egy alcímet: Battlefield.

Késik a WarPath

Hír | 2006.05.14 09:26

A WarPath weboldalán feltűnt egy rövidke anyag, amely szerint az eredetileg idén márciusra tervezett WarPath késik, és csak júniusban jelenik meg. Nos, az már nincs olyan messze, a játék rajongói talán kibírják még ezt a két hetet. Addig is továbbiak itt.

Részletek a LucasArts új csodájáról

Hír | 2006.05.12 20:38

A játékkészítés következő generációjának láthatták egy lenyűgöző mintáját azon szerencsések, akik ott voltak a LucasArts titokban rendezett bemutatóján. Azt már tudjuk, hogy újabb Star Wars témájú játékon dolgoznak a srácok és már azt is tudjuk, hogy egy Digital Molecular Matter nevű technológiát alkalmaznak majd benne, melynek köszönhetően olyan effekteket kelthetnek életre, amit eddig csak az AGEIA PhysX chipje volt hajlandó megjeleníteni. Na már most erről a technológiáról tartottak egy kis előadást. Első alkalommal egy egyszerű fát jelenítettek meg demójuk keretében, melyet óriási labdákkal dobáltak meg. Az eredmény a már korábbi játékokból megszokott neki ment valami, hát eltörik látványt, a szokásos semmitmondó effekttel, egyszerűen kidől a fa. Ezt követte az új technológiával felvértezett világ tesztje. Az alany ismét egy fa, ám ezúttal szegény fát szegény kis R2-D2-kkal dobálták meg, bámulatos látványt keltve. A fa nem egyszerűen csak kidölt, de minden egyes apró karcolás meglátszott rajta, az ágak letörte, a törzse megsérült és csak később, mikor már nem bírta tovább, akkor dőlt ki. Ezt követte egy másik bemutató, ahol Jar jar fémből készült bábúja volt az áldozat, a fegyver ismét R2! Itt is hasonló hatást értek el. A sérülések helyén a test anyaga behorpadt, megkopott, csak úgy mint a valóságban. Mikor a testet gumira cserélték, a kis robot csak úgy lepattant róla. Mikor pedig jégből készült Jar Jar állta ki a próbákat, akkor a körülötte lévő világ fénye gyönyörűen csillogott rajta. Bizony a LucasArts emberei nem fecsérlik az idejüket, és megalkottak egy olyan látványvilágot, mely tényleg egy messzi-messzi galaxisba repít el minket, valamikor egy nagyon régi időbe. Na és lássuk hát az új játékot. Túl sok konkrétumot nem lehet tudni róla, csupán annyit, hogy a Star Wars világában játszódik és 2007-ben jelenik meg. Ám jelenleg már zavaros, hogy Darth Vaderrel kéne majd nyomulni, vagy csak hozzá kapcsolódnak az események. Fény került négy új képre, egészen pontosan négy remekbe szabott concept artra. Ám ezek csak tovább bonyolítják a helyzetet. Az egyiken magát a Sith nagyúrt láthatjuk aprítani az ellent, egy másikon éppen csatlósai küzdenek a jó ellen, a harmadik már meg a fény harcosai láthatjuk előnyben. Most találja ki az ember, hogy kit alakíthatunk mi. Esetleg mindkét oldalra ellátogathatunk? Minden esetre még annyit tudni vélhetünk, hogy a történet valamikor a harmadik rész után játszódik majd. A képeket pedig itt tekinthetitek meg. Hamarosan remélhetőleg újabb részletek látnak napvilágot. Thanks Goten

[MOVIE] Rainbow Six: Vegas - Borogass, anyám!

Hír | 2006.05.12 13:10

Huh, jó lesz ez a Rainbow Six: Vegas is :) Gyorsan nézd meg az E3-as trailert, ha lemaradtál volna róla, most viszont itt van egy több mint tíz perces videó, ami a zárt ajtók mögött vetített realtime demóból származik. Sajnos a minőség nem tökéletes, de elképesztő fílign árad a felvételből! Tőőcccsed!!

Spellforce 2: Dragon Storm - íme a folytatás!

Hír | 2006.05.12 12:43

Bármennyire hihetetlen, még mindig érkeznek bejelentések az idei E3-ról. Ezúttal megtudtuk, hogy készül a Spellforce 2: Dragon Storm - már pletykáltak egy esetleges folytatásról, titkon reméltük, hogy nem egy kiegészítés lesz, hanem egy komolyabb harmadik rész. De azért érjük be ennyivel. Hivatalos bejelentés hiányában egyelőre nem tudunk mondani róla semmi infót, csak néhány képet mutatunk alant - a jelek szerint az idei E3-on igen kedvelt a sárkányos téma :)

[MOVIE] FreeStyle Street Basketball - csak könnyedén

Hír | 2006.05.12 12:09

Csak lazán! Egyenesen négy in-game videó érkezett a FreeStyle Street Basketball című játékból. Minő meglepő, a streetball rejtelmeibe kalauzol el minket az EA kreálmánya. Az animációk bár csöppek, érdemes megkukkantani őket. A megtekintéshez ide katt.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)