Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 363

[MOZi] Code 46

Hír | 2004.07.21 13:55

A nem túl távoli jövőben a világ népessége olyannyira megnövekszik, hogy ez óriási szélsőségeket szül. Rengetegen lesüllyednek és nem is nagyon élnek, csupán léteznek a peremvidékeken, míg mások, akik ügyesebbek voltak vagy csak máshova születtek, azok a modern nagyvárosokban élhetik szürke, de jómódú életüket. Mi történik akkor, ha egy ilyen jómódú férfi egy peremvidékről származó nőbe lesz szerelmes? Ráadásul nem is tud a származásáról. Nos, a Code 46 erről szól. Szerintem nagyon jó filmet lehet kihozni ebből a történetből. A főszerepben Tim Robins és Samantha Morton. Érdemes megnézni az előzetesét.

Lawman

Hír | 2004.05.25 09:00

Na mégegy bejelentés... ma ilyen napunk van. A Techland is bejelentést tett: Lómen, mondhatni :D Ám a cím megtévesztő! Ugyanis! Lawman már egészen más jelentéstartalommal bír. A Vad és távoli Nyugatra kalandozhatunk ebben az FPS-ben, amiben mi vagyunk a törvény keze. A törvény keze pedig jól bánik a puskákkal is. A paraméterek: 12 küldetés, 18 fegyver (hová tűntek az arányok, kérem tisztelettel?). Az első képekre itt lőhetsz célba.

[MOVIE] Mercenaries

Hír | 2004.04.15 09:11

Befutott az első ingém videó a Mercenaries nevezetű akciójátékról. A Pandemic és a LucasArts közös gyermeke PS2, Xbox, valamint PC platformokon egyaránt valamikor a távoli jövőben debütál. Addigis lessétek meg a videnyót! Thanks Sirkhan

Crusader Kings Gold

Hír | 2004.03.11 14:44

Réges-régen, egy nem is olyan távoli oldalon, már hírt adtunk arról hogy készülget a Crusader Kings. Akkor még úgy volt, hogy 2002 őszén már kész lesznek a művel, és mindenki serényen kapkodja majd a boltok polcairól. Mint kitalálhattátok már, nem így lett. A játék a napokban készült el, cirka 2 évvel a bejelentése után. Ahogy a mondás tartja: "jobb később, mint soha" (vagy mégsem? Hiszen még mindig az Europe Universalis motort használja). A megjelenésre már nem is kell várnunk, csomó országban máris kapható.

Lost Paradise

Hír | 2004.02.28 17:32

Benoit Sokal, a Syberia játék írója és megalkotója saját csapatot hozott létre, ami a White Birds Productions nevet kapta. A mai nap bejelentették első játékukat, a Lost Paradise-t. Ez is egy kalandjáték, ami a távoli Afrikába kalauzol el minket, ahol az erőszak, varázslat és politika egyidejűleg létezik. A megjelenés még nagyon távoli (2005 közepe), de ha valami olyat sikerül készíteniük, mint a Syberia, akkor tuti befutó lesz. A WBP oldalán megszemlélhettek belőle egy képet papírformában és 3D-ben is.

[PATCH] UC & VS

Hír | 2004.02.10 16:56

Két játékjavítás landolt a neten. A Universal Combat 1.00.02-es ragtapasza még csak "béta", a hét vége felé fogják kiadni a végleges változatot, addig belső teszteléssel javítgatják tovább, ami enyhén loller dolog szerintem :). A másik a Virtual Skipper 3 folteltávolítója, mármint javítása. Ez szerencsére teljesen végleges, de ettől függetlenül még várható további patch a játékhoz. Ennek ellenére vagy éppen ezért, mindkét fájl letötése erősen javallott, mellékhatások nem valószínűek :).

  • Universal Combat v1.00.02 Patch (10.1 MB)
  • Virtual Skipper 3 v1.1 Patch (18.6 MB)

  • Breed megjelenés

    Hír | 2004.02.05 20:35

    A Breed egyik része már jó ideje megvásárolható Németországban, ám a másik még kész sincs. Elég szokatlan helyzet ez, nemde? Szerencsére az angol verzió közelebb van mint gondolnátok! A CDV végre bejelentette, hogy Március 23-án érkezik az észak-amerikai boltokba. Kis hazánkba valószínűleg ez a változat fog kerülni, ám az a bizonyos nap sajnos még ennél is távolibb…

    Végetért egy legenda

    Hír | 2004.01.17 13:14

    Úgy néz ki, hogy az Atari ma bezárta a Legend Entertainment-et. Ez a kicsiny csapat készítette az Unreal 2. részét, és szintén ők fejlesztették hozzá a többjátékos kiegészítést. Nem kell aggódni, a mutlis szerver maradni fog, és a fejlesztését is be fogják fejezni. A fejlesztőcég weboldalát se keressétek, hiszen azt eltávolították. Arról, hogy mindez miért is volt szükséges, még semmit sem mondott az Atari.

    [PATCH] Postal 2: STP

    Hír | 2004.01.16 06:50

    A Running With Scissors kiadta 1408-as verziójú javítását a Postal 2: Share The Pain című FPS kiegészítőhöz. A bugeltüntetések közül a legfigyelemreméltóbb az, hogy az eddig multiplayer-ben meglévő isten-módot eltávolították. De, mint az általában van, most is tetemes a lista. Katt!

    E3 2004 regisztrálj!

    Hír | 2003.12.15 19:53

    Megkezdődött a jövő évi E3-as játékkiállítás előregisztrációja. Kár, hogy a világnak oly távoli pontján helyezkedik a show, gondolom így nem túl sokan tudnak eljutni. De azon kevesek, akik esetleg mégis rászánják magukat, jobb, hogy tudják, itt a lehetőség a regisztrálásra. Amint lehet, természetesen közöljük, hogy jövőre kik állítanak majd ki!

    Playlogic - Új játékok

    Hír | 2003.11.29 08:46

    A holland illetőségű Playlogic kiadó egy helyi rendezvényen bemutatatta a közeli és távoli jövőben megjelenő játékait:

  • Alpha Black Zero 2 Lövöldözős taktikai játék folytatása, 2004 végén jelenik meg. A szenzációs küldetések folyamán járműveket is vezethetünk. A játékos Kyle Hardlaws hadnagyot alakítja, akinek feladata az ellenszegülő nagyhatalmak politikai konfliktusainak kemény kézzel történő lerendezése...
  • Inuits Korábban White Fear néven volt ismert, azóta tehát átnevezték és a megjelenését 2004 végére tolták. Amúgy egy akció-kaland játék lesz.
  • Project Snap A fejlesztők szerint nagy durranás lesz, egyelőre semmit se árultak el róla. A kiadó többi bejelentett játéka nem jelenik meg PC-re.

  • [DEMO] De jó!

    Hír | 2003.11.16 07:04

    Egyelőre kettő érkezett, az egyik nagy, másik nagyon kicsi, de ez semmit nem von le az értékükből!

  • Kao The Kangaroo 2 Lengyel Pontosan egy hírrel alattam olvashattál már rólam. Sajnos nem beszélek angolul, de ez ne tántorítson el tőlem! Légyszi próbálj ki!! Segítek eligazodni: Konfiguracja = Beállítások, Graj = Indítás/Játék, Odinstaluj = Eltávolítás, Tak = Igen, Nie = Nem.
  • Harry Potter Quidditch World Cup Csá! A nevem Harry Potter. Én vagyok a világ legjobb Kviddics-játékosa, de nem akarok én ezzel dicsekedni. Szeretnélek Téged is megtanítani erre a nagyszerű sportra, amihez csak annyit kell tenned, hogy letöltöd a fenti programot. A demó tartalmaz egy bevezető- és egy 'így készült' animációt, valamint a játék gyakorló részét (abból is a kvaff fortélyait). Többet most nem mutatok, gyakorolj csak, mert a játékban úgyis megverlek! ;)

  • [DEMO] Worms 3D, az igazi!!!

    Hír | 2003.09.19 14:23

    Nemrég történt velünk egy kis "becsapás"... Ugyanis mint kiderült, az nem az igazi demó volt, az eltávolítások után pedig azt az ígéretet tették a Team 17-esek, hogy 7 napon belül kiadják a végleges demó verziót is. Nah, most ez nem telt 7 napba, szerencsére, szóval most ittvan a hivatalos végleges demó, BONCSAD TŐCCSED!

    FFXI részletek

    Hír | 2003.08.11 22:42

    A GameSpy emberei lekémleltek néhány új információt, a PC-re is megjelenő Final Fantasy XI-ről. Na lássuk csak, mi van itt: Úgy fest, hogy a bolti verzió idén októberben lát napvilágot, ám MMORPG révén egyértelműen folyamatosan fejleszteni/javítgatni fogják. A játék különlegessége, hogy nemcsak PC-s ismerősökkel, hanem a PS2-n nyomuló rajongókkal is összefuthatunk majd online! A megjelenéséről még annyit lehet tudni, hogy Amerikában a PS2-es változat előtt jelenik majd meg a PC-s. Hogy idehaza hogyan jut el, vagy egyáltalán mennyire fog menni a távoli, tengeren túli szervereken, még nyitott kérdés...

    [DEMO] Shanghai Dragon

    Hír | 2003.06.03 19:32

    A Kínai - Japán II. VH-s harcokat feldolgozó Shanghai Dragonnak kijött a demója. Az eredeti letöltési linken, azaz itt 274 MB a letöltenivaló. A 3D Gamers-ről is le lehet tölteni a gammát, de ott már csak 249 MB a lehúzandó. És hogy miért? Mert a 3D eltávolította belőle a DirectXet, mivel teljesen felesleges bele (hiszen nem ez az első játék, senki gépén. Ha mégis, akkor mindenképp az eredeti helyről szedjétek). A kisebb, ám semmivel sem kevesebb demót itt találjátok, az ismerkedést pedig itt kezdhetitek meg.

    DirectX gyilok...

    Hír | 2003.06.03 18:16

    Nos, csak most, csak nektek, csak... nem tőlünk :D Nah, félre a tréfával. Már elég sokan kérdeztétek, hogy melyik az a program, mellyel el lehet távolítani gépünkről az egyes DirectX verziókat. Én csak olyat tudtam mondani, ami nem teljes biztonsággal tette ezt. Most azonban találtam egy stuffot, ami úgy tűnik működőképes (igen, a DX9 esetén is :D). A DirectX Eradicator-t itt találhatjátok meg, de ahogy az oldal is felhívja a figyelmeteket, ez is beta! Mindenki csak saját felelősségére használja!

    DX9.0 Uninstaller

    Hír | 2002.11.30 22:33

    Nos, már többen kértétek, hogy keressem meg a DirectX letörléséhez alkalmas kis matériát. Jelentem, hogy misszióm a végéhez ért, hiszen megtaláltam a legújabbet, mely képes a napokban megjelent DirectX 9.0 beta-t is eltávolítani. Használjátok egészséggel... ja, itt a link :)

    Harbringer előzetes

    Hír | 2002.07.18 16:14

    Eddig elég kevés RPG dolgozott fel valamilyen sci-fi témát, ami meglehetősen furcsa. Talán ezért is szerettem bele első látásba a Harbringer-be, hisz a Silverback fejlesztése az igazán távoli jövőbe repít el bennünket. No lássuk!

    Eden Eclipse a láthatáron

    Hír | 2002.04.18 11:05

    Egy igen új fejlesztőcég, a Renegade Gods máris bemutatta első játékát, az Eden Eclips-t. Ez egy sci-fi FPS-akció lesz, mely a távoli jövőben játszódik majd. Mi egy bátor női katonát, Lt. Amber Hawke-ot irányíthatjuk, feladatunk megközdeni a különféle lényekkel, ellenfelekkel, bárhol is legyen az akció... A már elindított hivatalos oldalán találhattok további infókat, néhány korai képecskét, és még hasonló érdekességeket is.

    XIII bejelentve

    Hír | 2002.03.13 18:26

    Az UbiSoft bejelentette legújabb készülő játékát, mely XIII névre hallgat, műfaját tekintve pedig FPS alkotás lesz. A történetnek egy Belgiumban elég szép sikereket elért képregénysorozat lesz az alapja. A játék megjelenése egyelőre elég távolinak tűnik, ugyanis a 2003 harmadik negyedévére ígérik a fejlesztők, PC-re, PS2-re és Xbox-ra. Ha érdekel pár kép (csupán csak artwork), látogass el ide.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)