Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 453

NFS: MOST WANTED?!!

Hír | 2004.03.05 13:02

ÉS IGEN ÉS IGEN ÉS IGEEEEEEN :) Egyértelmű, hogy az Electronic Arts jelenleg is dolgozik a Need for Speed játéksorozat folytatásán. Ezt már egy interjúban ki is fejtette az egyik fejlesztő. A Tiscali Games egyik aloldalán rátaláltak egy domain névre, melyet maga az EA regisztrált be magának. A www.needforspeedmostwanted.com név arról tanuskodik, hogy "Most Wanted" is lehet a következő NFS alcíme. Persze ez még nem hivatalos infó, lehet, hogy még 150 másik címet is megvettek, a jónép megtévesztésére :) Az viszont tuti, hogy a közeljövőben érkezik a játék hivatalos bejelentése (még E3 előtt). Thanks jd. Update: Hehe, találtam egy másik Electronic Arts-os regisztrációt :) Itt leolvashatjátok, hogy kinek a birtokában van a www.needforspeedunderground2.com. Készülne hát az NFS: Underground 2 is? Mekkora királyság lenne, nem? :D

[DEMO] SpellForce #2

Hír | 2004.02.25 08:51

A jó hír, hogy ebben a második, változásokkal bíró demóban új single és új multiplayeres pályát találnak, akik leszedik a 339 Mbyteos csomagot. Az időt rabló dolog pedig az, hogy ezt kizárólag a GameSpot által előnyöket élvező regisztrált felhasználók tehetik meg, amennyiben kedvük tartja. Ide ellátogatva megkezdhetitek a letöltést, de csak is bejelentkezve!

Új skin és egyebek...

Hír | 2004.02.14 23:34

Örömmel jelenthetem, hogy időközben elkészült a harmadik skin is a GSOnline-hoz. Ezúttal egyik kedvenc alkotásom témája, és annak weboldala ichletett meg. Remélem tetszik majd mindenkinek. Bármely regisztrált tagunk váltogathatja az oldal kinézetét: bejelentkezés után a bal felső résznél (logo alatt) a saját nevünkre kell kattintani, majd Adatmódosítás!, végül pediglen legalul: skin.

  • Többen kérdeztétek, hogy pontosan mikor is lesz kész a már napok óta emlegetett chat. Jelentem teljesen elkészült, csupán még tanuljuk az egyes fogásokat, lehetőségeket. Már tényleg csak rövid napok kérdése, és indulhat a cseverészés.
  • Nagyon köszönöm azok munkáját, akik már küldtek cikket a "Ti küldtétek" részlegünkbe. Ne féljetek, munkátok nem vészett el, csak egyelőre még várjuk a további munkákat. A jövő hét folyamán megleshetitek az eddigi cikkeket, melyek többsége valóban minőségi iromány! Egyelőre ennyi, jó szórakozást mindenkinek itt a GameStar Online-non!

  • FarCry béta - újabb esély

    Hír | 2004.02.04 19:39

    Az UbiSoft még egy esélyt ad mindenkinek, akinek nem sikerült bekerülniük a FarCry bétatesztelésére, de nagyon szeretnék ezt a melót csinálni. A ShackNews-nak adott egy lehetőséget, hogy kiválogasson 500 embert, akik bekerülnek a következő verzió tesztcsapatába. Minden válogatást ráhagytak a ShackNews munkatársaira, és ők úgy döntöttek, hogy kisorsolják a felhasználóik közt a "nyereményeket". Nem kell mást tenned, mint regisztrálnod magad náluk, az UbiSoft-nál, azután pedig jelentkezni a sorsolásra, amint pár óra múlva megtartanak.

    [MOVIE] Torc Tech

    Hír | 2004.01.26 21:47

    A hírcímben esti nyelv- és kiejtésleckénket olvashatták... Komoly(abb)ra fordítva a szót: A Torc Interactive nevű, egyelőre szinte teljes névtelenségbe és ismeretlenségbe burkolózó fejlesztőcsapat végre mutat valamit készülő alkotásából, mely nem más, mint egy Tech Demó. A honlapon található képek tanúsága szerint igencsak impozáns darabról lesz szó. Na, most ezt nem tölthetitek le :) Érjétek be egy Bink formátumú videóval, melyet innen tölthettek le. Ingyenes regisztráció lehet, hogy szükséges lesz.

    DRIVER 3 RTG!!!

    Hír | 2004.01.23 22:25

    Ahogy azt már az előző trailerekből megtudhattuk, a mai napon számíthattunk az első, filmes Driver 3 videóra. Ez el is készült, és elérhető a játék hivatalos oldalán. Mondom a pontos teendőkat: www.driver3.com, English (UK), bal oldalt lent klikk az "Episode 01. available" feliratra, ezután jobb fent a "Watch episode 1". Sajnos ahhoz, hogy megszemlélhessük, egy ingyenes regisztrációs folyamaton is át kell verekednünk magunkat. Bár szerintm megéri :) Csekkoljátok ezerrel! Update 1: Persze némi csalással ezt a linket is használhatjátok :) Update 2: Még egy kis trükközéssel pedig... tádáááááá :D

    [MOVIE] Joan of Arc

    Hír | 2004.01.20 06:45

    Az Enlight és a FilePlanet együttműködéséből fakadóan előbbi kiadta a Joan of Arc hivatalos videóját, utóbbi pedig lecsapott rá. Az akció-RPG filmanyaga 60 mega környékén mozog. Letölteni csak akkor tudja a kedves nép, ha áldoz egy pár percet a FilePlanet-en való ingyenes regisztrációra! Aki ezt megteszi, vagy már rendelkezik account-tal az ide fáradjon!

    FFXI - túl a félmillán

    Hír | 2004.01.07 18:58

    Kár, hogy hazánkba még el sem ért a Final Fantasy sorozat aktuális PC-s változata... a jelek szerint a világnak bizonyos térségeiben igencsak jól elvannak vele. Épp ma jött egy levélke, amiből feltűnően kimagaslott egy számocska: 500,000. Bizony, immáron több, mint fél millió regisztrált felhasználója van a játéknak! Arról ugyan nem árulkodik a jelentés, hogy ebből mennyi az aktív előfizető, de az tény, hogy igen szép eredmény ez!

    'Napot...

    Hír | 2004.01.07 11:54

    Víg napot polgár! Na, megint zuhog a fehér, legalábbis itt pest területén. Bebugyoltáltam jéghideg végtagjaimat, és nekiláttam hát a mai klimpírozásnak. Ezúton hívnám fel kedves mindannyiótok figyelmét, hogy közeleg újabb nyilt napunk! A pontos részleteket itt olvashatjátok el, MINDENKIT szeretettel várunk! Már többen kérdeztétek, hogy hol lehet regisztrálni, de ezúttal nem kell semmi mást csinálni, mint eljönni. Ne felejtsétek továbbá, hogy novemberi és decemberi előfizetési akciónk nyerteseit is itt sorsoljuk ki! Gyertek minél többen!

    Hajótörést szenved egy hajó. Egyedül egy fiatal első tiszt és harminc nő marad életben. Kiúsznak a szigetre, de egy hét múlva a férfi nem bírja, és úgy dönt, hogy vízbe fojtja magát. El is indul, amikor a a tenger partra vet még egy férfit. Elkezd ordítani: - Ember! Ez a sziget tele van bombanőkkel! És mind a magáé lehet! Mindet megkaphatja! Mire a férfi elmosolyodik, és kilibbent egy hajtincset a szeméből: - De szépen lebarnultál, szivi.

    Új S.T.A.L.K.E.R. Contest!

    Hír | 2004.01.05 12:42

    Nemrégiben befejeződött a szörnyike rajzolós S.T.A.L.K.E.R. feladvány. Akkor bárki rajzolhatott alieneket, a legjobb három pedig bekerül a végleges játékba. A mai napon újabb érdekesség került előtérbe. Headhunter újabb lehetőséget ad a játékosok kezébe. Ezúttal vicceket lehet kreálni, természetesen a játékkal kapcsolatban. A kis történeteket erre (news@oblivion-lost.com) a címre kell elküldened, természetesen neved, beceneved és e-mail címed feltüntetésével. 2004 március 1-ig bárki küldhet akár többet is, de mielőtt elküldöd, pontosan nézd át (később ugyanis nem módosíthatsz rajta). A beküldött poénokat az Oblivion-Lost.com fórumain olvashatod, és a regisztrált felhasználók szavazhatnak rájuk. Itt dől el, hogy ki lesz a két nyertes! Ha van kedved, less be ide.

    [DEMO] In The Raven Shadow

    Hír | 2004.01.04 16:45

    A cseh Cinemax által bütykölgetett "point and klick" alapokra épülő kalandjáték demója érkezett meg a mai napon. Erről nagy hirtelenjében annyit tudni, hogy a közel 100 mega, maga a teljes játék. Abban, amelyet letölthettek a kezdeteket próbálgathatjátok, majdan ha vásároltok egy regisztrációs kódot, akkor már tiétek is amit akartok... Jah, és, hogy senkinek ne maradjak adósa, a link :)

    [OST] S.T.A.L.K.E.R.

    Hír | 2003.12.25 22:34

    Bizony kedves éjjeli bagjok :) Épp most került fel a netre három muzsika, a hiperűberistencsászárkirály S.T.A.L.K.E.R.-ből. Egyetlen aprócska lépést kell csupán tenned érte. Ellátogatsz erre az oldalra, egy szempillantás alatt regisztrálod magad, majd ezen az oldalon letöltöd a muzsikákat! Eléggé "ottvannak", szóval szerintem egy rövidke regisztrációt igazán megér :) Thanks HeadHunter!

    [PATCH] X2: The Threat

    Hír | 2003.12.17 21:34

    Az Encore és az Egosoft alkotásához is érkezett egy javítás, ez azonban a legelső, 1.1-es patch. A dolog "érdekessége" az, hogy csak is a regisztrált felhasználók tölthetik a cuccost, egész pontosan innen.

    [DEMO] WildSnake Pinball

    Hír | 2003.12.17 14:32

    Ugye már mindenkinek ott van a karácsonyfa a szobában, tetején a dísszel? Na és a többi díszítés is megvan a fán? Akinek nem volt még ereje, vagy csak nem tudja rendesen feldíszíteni a fenyőt, az most begyakorolhatja a WildSnake Pinball: Christmas Tree demójában. Igaz, mindez flipper gépen történik, de semmi sem lehet tökéletes. Letölteni innen tudjátok. Akinek nagyon megtetszett ez a kis gamma, az csupán 12 dollárért meg is tudja vásárolni ezen az oldalon.

    E3 2004 regisztrálj!

    Hír | 2003.12.15 19:53

    Megkezdődött a jövő évi E3-as játékkiállítás előregisztrációja. Kár, hogy a világnak oly távoli pontján helyezkedik a show, gondolom így nem túl sokan tudnak eljutni. De azon kevesek, akik esetleg mégis rászánják magukat, jobb, hogy tudják, itt a lehetőség a regisztrálásra. Amint lehet, természetesen közöljük, hogy jövőre kik állítanak majd ki!

    [MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

    Hír | 2003.12.08 15:28

    IGEEEEEN :D Habár nem igazán hivatalos, új trailerek bukkantak elő, de szerintem nem sokan láttátok még. A GameSpot regisztrált tagjai valamikor még november közepén hozzájuthattak. Most, az Oblivion-Lost.com-nak köszönhetően előkerült egy link, ami ezen animációkat elérhetővé tette. Nem tudom pontosan, hogy a GameSpot leszedeti e ezeket, de amíg fent vannak, cibáljátok :D Érdemes!

  • Movie 1 - 117 MB
  • Movie 2 - 54 MB
  • Movie 3 - 75 MB
  • Movie 4 - 121 MB

  • Syberia 2 Beta Demo

    Hír | 2003.12.04 19:48

    Megjelent az utóbbi idők egyik legnagyobb kalandjátékának a folyatatásából egy béta demó. Ezt a multiplayer.it-ről szedhetik le mindazok, akik regisztrálták magukat (figyelem, ez egy Olasz oldal!). Aki nem regisztrált felhasználó, az se búsuljon, hisz vasárnaptól bárki leszedheti az E3on bemutatott demót.

    Update: Ahogy arra számítani lehetett, már le is szedték. Sebaj, hamarosan itt a végleges!

    [MOVIE] Battlefield Vietnam

    Hír | 2003.11.26 23:49

    Tudom jól, hogy legtöbben nem szeretitek a FilePlanet-tet. Viszont én mégis fontosnak érzem megosztani veletek egy olyan linket, mely egy elég ütős animot rejt. Nevezetesen a Battlefield Vietnam-ról, a sorozat legújabb tagjáról vagyon szó. Szerintem ennyit megér, hogy végigmenjetek egyszer a teljesen ingyenes regisztráción... akinek még így sem kell... hááááát :) Erre tessék.

    Warcraft III Art Tools

    Hír | 2003.11.17 14:23

    Fanatikus WarCraft rajongók figyelem! Morzsi adta tudtunkra, hogy kiadtak Blizzardék egy "Art Tools"-t, amivel a hozzáértők képesek a játékban található összes modellt és azok animációit módosítani, illetve újakat létrehozni. A használatához szükségetek lesz regisztrált 3Ds Max 4-re is, ami azért nem kis pénz, de hátha vannak érdekelt személyek. Egy Gyakran Ismételt Kérdések (GyIK) rovatot találhattok itt, a 10 megás fájlt pedig itt.

    Lords of EQ Béta!

    Hír | 2003.11.15 10:40

    Gondolom mindenkinek ismerős a cím, hiszen egyszer már volt szó arról, hogy lehet tesztelni a Lords of Everquestet. Akkor csak a szerencséseknek adatott meg a tesztelés lehetősége. Ezután a File Planet regisztrált (fizetős) tagja is segíthettek a tesztelésben. Mátol bárki tesztelheti, hiszen a File Planet minden ingyenes tagságot váltott személynek is lehetővé teszi a letöltést. Ha máris nekilátnál a letöltésnek, nincs más dolgod mint ide ellátogatni (meg persze bejelentkezni a FPre).

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)