Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 420

[PATCH] NWN

Hír | 2004.12.14 14:01

Megérkezett a hatalmas köznépszerűségnek örvendő Neverwinter Nights legújabb javítása, mely 1.65-ös verziószámot hordoz a hátulján. Az 1.65-ös végleges patch Windowshoz érhető el, az RPG-ben javítandó hibákról pedig részletesebben itt. A legújabb tapaszért erre fáradjatok.

Olvasói Cikkek #10

Hír | 2004.12.12 12:35

Nos kérem, elérkezett a jubileumi szám. Immáron tizedszer kerülnek ki az általatok küldött cikkek az oldalra. Újfent elnézést a késlekedésért, de sajnos sok más teendő is van az oldalon (például a hírezés :D). Többször volt belőle vita, úgyhogy el szeretném mondani, hogy Mi nem javítunk semmit a cikkeken. Az irományok teljes egészében a Ti alkotásotok, ilyen formán a helyesírási hibák is tőletek származik. Akinek nem tetszik a másik olvasmánya, egyszerűen ne olvassa. Változatlanul azt mondom, ha úgy gondolod jobbat tudsz írni, mint mások, próbálkozz itt. Tanácsokat természetesen lehet adni másoknak kommentben, de csak mértékkel szidjuk egymást. Kösssze! Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

Barni, Daninet, fojesz, Iam The Ghost, Pog, Zahak, Zoly

[PATCH] Aura: Fate Of The Ages

Hír | 2004.12.01 17:07

Kijött az első patch a Aura: Fate Of The Ages című puzzle/kalandjátékához. A kijavított hibákról nem adtak listát a fejlesztők. Aki erre a gamere izgul innen cibálhatja cuccost.

[PATCH] Club Football 2005

Hír | 2004.11.26 07:41

Megérkezett a Club Football 2005 1.2-es javítása, hála a Codemastersnek. Minden bizonnyal nem olyan hibák javításáról van szó, minthogy van Nistelrooy kihagyja a büntetőt, vagy Del Piero nem lövi be a szabadrugást két tagú sorfal mellett, de azért nem árt leszedni és feltenni a tapaszt :). Erre tessék...

[PATCH] D-Day

Hír | 2004.11.24 17:32

Új patch, a D-Dayhez. A Digital Jesters taktikai stratégiájához a 2.16-os verziószámú javítás érkezett meg, mely további kellemetlen hibákat orvosol a játékban. A tapasz alatt igencsak leszakad a mérleg, 70 megabájtot nyom ugyanis. A cuccost innen vihetitek.

[PATCH] Nexus MP

Hír | 2004.11.01 20:26

Előkerült a nemrég megjelent Nexus: The Jupiter Incident című hazai fejlesztésű űrstratégia multis demójához egy javítás. Most már elindul Win 98 alatt, meg még egyéb, itt felsorolt hibákra is orvosságot nyújt, ha letöltitek innen a 10 megás fájlt.

[MOVIE] GTA: SA

Hír | 2004.10.26 20:09

A következő sorokért rendkívül hálásak vagyunk OsOnO-nak, és PizzaGuy-nak, a GTAOnline.hu lelkes és nagyrabecsült készítőinek. Hallga' "Az IGN.com-on egyre több GamePlay videó jelenik meg. Ezúttal +11 jött ki, ami azt jelenti, hogy már 18 kisvideó tekinthető meg a publikum által! Ám az utóbbi 9 jóval hosszabb, mint az eddigiek. Teljes missziókat nézhetünk végig, egy kis ízelítőt kapunk az autós-üldözésekből, és az utcai kegyetlenkedésekből :) Játékközben láthatjuk a HUD-ot, a térképet, az épületeket, a gyalogosokat... egyszerűen fantasztikus. Ám fellelhetők, a már a Vice City-ből is ismert "játék-hibák" - autónk leresztül megy a járókelőkön, úgy, hogy azoknak semmi bajuk nem lesz, ugyanígy az oszlopokkal is, stb. Viszont láthatjuk az új célzási-rendszert! Érthető, hogy mért most jön ki ennyi GamePlay video - a San Andreas szép lassan a világ minden táján megérkezik a boltokba." Remélem mindenki megértette, most pedig mars őket! Ne feledjétek azonban, hogy ezek PS2-es képsorozatok.

[PATCH] Kult

Hír | 2004.10.18 15:00

Megérkezett a legelső javítás a Kult: Heretic Kingdomhoz. A játék 1.1-es patche természetes módon a nem kívánatos hibákat javítja ki, melyek szemet szúrnak. A tapaszt itt érhetitek el.

[PATCH] Wanted: WWA

Hír | 2004.10.17 08:26

Tegnap videó, ma az első patch érkezett meg a játékhoz (pontosabban annak is az angol verziójához). A cuccos igen kicsiny, ám fontos hibákat javít ki. A javítást innen tölthetitek.

[PATCH] MS Flight Sim 2004

Hír | 2004.10.10 11:04

Egy kicsit sem akaródzva a Microsoft orrára hányni a dolgokat mondom, hogy én egy olyan korú játékhoz, mint a Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight kicsit soknak tartom a 9.1-es verziójú patch érkezését ebben az időben... Persze még mindig jobb, mintha maradnának a hibák. A lényeg, hogy megérkezett a 9.1-es patch a játékhoz, melyben kijavítottak pár csúnyaságot. A tapaszt és a változtatások listáját itt találhatjátok meg.

'Reggelt...

Hír | 2004.10.01 09:24

Békés hét végét mindenkinek. Ha jól láttam, egészen jól elkezdtétek belakni az újonnan indult fórumunkat. A még meglévő, apró, vagy nagyobb hibákat igyekszünk javítani. Remélhetőleg hamarosan lecseng már a 3DMark05 láz, és akkor még gyorsabb lesz a kicsike :) Ma reggelire egészen sok, és kifejezetten jó hírek érkeztek. Előbb azonban némi móka:

A kamion beszorul a híd alá, odamegy a rendőr és gúnyosan megkérdezi: -Beszorultunk, beszorultunk? Mire a kamionos: -Nem, cseszd meg, hidat szállítok!!!

[PATCH] Warhammer 40K: DoW

Hír | 2004.09.27 23:49

Alig jelent meg a Warhammer 40K: Dawn of War nevű RTS-csoda, máris kiadtak a készítők egy javítócsomagot. Ez egyrészt hátrányos, mert talán egy picit rossz fényt vet az üdvöskére, ha már ilyen hamar javítani kell, másrészt pedig jó dolog, hogy legalább javítja a hibákat :) Viccet félretéve a peccs a különböző nyelvű verziók multiplayeres kommunikálásában keletkezett bugot írtja ki. A csomagot itt éritek el.

[PATCH] Richard Burns Rally

Hír | 2004.09.24 18:12

Megérkezett a Richard Burns Rally 1.01-es, legelső hivatalos javítása. A csomagban olyan kompatibilitási hibákat orvosolnak, mint a Thrustmaster kormányokkal való együttműködés. A javítások listáját és magát a patchet ezen az oldalon megtaláljátok.

HL2 képz'

Hír | 2004.09.06 09:40

Bár magazinunk olvasói már láthatták ezen képeket, netes körben még csak a tegnapi naptól terjedhetnek. Annyit azért elmondanék, hogy nem érdemes hibákat keresni a képeken (mert vannak dögivel, kezdve az árnyékolástól az illesztésekig), hiszen már vagy egy három hónapos verziót láthattok. Azért így is elég jók! Thanks HalLife2.net

[PATCH] Sacred

Hír | 2004.08.20 09:15

Megérkezett a Sacred legújabb javítócsomaga. A sorszám ezúttal v1.7 beta 38, amiből a szemfülesebbek azonnal kitalálhatják, hogy a cucc még béta, úgyhogy kicsit bugos lehet. Ilyenkor szokták a fejlesztők a játékosok segítségét kérni, hogy minél előbb rendbehozzák a hibákat. A peccset itt érhetitek el.

SP2 és a játékok

Hír | 2004.08.15 12:07

Mindenki kedvenc Windowsához készül a második javítócsomag, ami stílusosan az SP2 nevet kapta. Ez edig rendben is van, de kiderült, a cucc nem igazán kedvel pár játékot. Magyarul hibák léphetnek föl, amennyiben telepítitek. Kikerült egy lista, az eddig ismert programokról, amikkel felmerültek a fennt említett problémák. Mit is mondhatnék... szép nevek vannak közöttük. Erre tessék!

[PATCH] Chaos League

Hír | 2004.08.09 17:48

Új javítás érkezett a talán forradalmi úttörőnek is mondható (stílus terén) Chaos Leaguehez. A Digital Jesters apróságának patche 16 megában orvosolja a hibákat és biggyeszt az alsó sarokba egy 1.02-es verziószámot is. Erre tessék...

[PATCH] D-Day

Hír | 2004.08.06 14:21

Dauby mester küldött infót legutóbb megjelent játékuk javításáról. Át is adományozom neki a szót: "A D-Day tegnapi megjelenés után máris itt az első javitás! A 2.14-es folt a következő javitásokat tartalmazza: Egyjátékos mód: - Framerate javulás, főként az Omaha térképen. - Memory leak javítás - Légi/tüzérségi támogatás kérésekor hanghiba javítása - Angol mesterlövész modell cseréje - Hibás ház-ikonok korrigálása - Szöveghibák javításai - A játékmenetet érintő apró változtatások Többjátékos mód: - GameSpy-on keresztüli csatlakozási hiba javítása - Pályaáttöltési hiba javítása - A játékmenetet érintő apró változtatások"

WoW novemberben?

Hír | 2004.08.03 09:33

A Vivendi emberkéi igen bizakodó kijelentéssel éltek a GoneGold fórumain. Azt szeretnék, ha a World of Warcraft október 16-án gold lenne, és már november elején a boltokba is kerülne. Ok, tény, hogy az eredeti ígéretek szerint réges régen meg kellett volna jelenjen, dehát ez van :) Jelenleg is tart az MMORPG tesztelése, a hibákat pedig pergő ütemben javítják. Ja igen, mivel elég sokan kérdezitek: igen, ezért a játékért havi díjat kell majd fizetni! Thanks Mike.

Warhammer 40k: DoW béta start

Hír | 2004.08.03 08:41

Mint ahogyan azt látjuk, a Relic Entertainment beindította a Warhammer 40.000: Dawn of War bétáját, open üzemmódban. Innentől tehát reméljük, hogy olyan elit szakértők keresik a hibákat, akik meg is találják, ha van. A fenti linken további infókat találtok.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)