Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3633

Vice City, SS3, Max Payne 2, DNF!!!

Hír | 2002.12.17 21:59

A Take Two Interactive nemrégiben megtartott konferenciáján egy rakat érdekes infót tolt az arcunkba! A jelek szerint mostmár biztosra vehetjük, hogy a konzolon már hatalmas sikereket elér Vice City PC-re is megjelenik, valamikor 2003 tavaszán! További érdekesség, hogy a Hidden and Dangerous 2, a Railroad Tycoon 3, valamint a Serious Sam 3 játékok valamikor 2003 második felében készülnek el. A Max Payne 2-re azonban sajna egészen a jövő év végéig várnotok kell... Egy kis ráadásként annyit mondott a cég, a már nagyon régóta készülő Duke Nukem Forever-ről, hogy legközelebb akkor mondanak megjelenési dátumot, ha attól a pillanattól kezdve 90-napon belül biztosan megjelenhet az alkotás. Vagyis talán soha... :D persze csak viccelek :)

MoO3 csak jövőre...

Hír | 2002.12.16 17:21

Az Infogrames egyik producere a tegnapi napn hivatalosan is megerősítette a hírt, miszerint nem sikerült befejezni a sokak által várt Master of Orion 3 fejlesztését, ami sajnos azt jelenti, hogy már biztosan nem jelenik meg ebben az évben. Újabb dátumot ugyan még nem árultak el, csak azt mondták, hogy már tényleg nagyon közel vannak a végéhez...

Késik a MOO3...

Hír | 2002.11.28 08:24

A GameSpot interjújából egy igen kellemetlen dolog derült ki, a Quicksilver készülő alkotásáról, a Master of Orion III-ról... Sajnos úgy tűnik, hogy a néhány napja "előbukkant" december 4-ei megjelenési dátum nem volt teljesen hivatalos. A fejlesztők azt állítják, hogy még jó néhány hétig tesztelni fognak, így valószínűleg már idén meg sem jelenik... :(

Késik a Xabre 600

Hír | 2002.11.09 10:26

A Silicon Integrated Systems (SiS) ismét elcsúsztatta Xabre 600 grafikus chipjének debütálását. A nyári kavalkád során a cég még a szeptemberi megjelenést hangoztatta, ma az aktuális dátum a SiS elmondása szerint november vége, december eleje. A tények nem indokolják a késlekedést, hiszen a Xabre 600 magja alig 25MHz-el végzi gyorsabban a műveleteket, mint a "kistestvér" 400. Sebességbeli vagy bármilyen más áttörés tehát nem várható, csupán egy érdekes, indokolatlannak tűnő halasztás.

Késik az ATF

Hír | 2002.11.05 19:12

Már olyan régen jelentettek be késést... nem? Nos, ezúttal a Sharpnel Games adta hírül, hogy ATF: Armored Task Force nevezetű alkotásuk, csupán csak a jövő héten jelenik meg. Ez egészen pontosan két hetes csúszást jelent, a nemrégiben megigért dátumhoz képest. Ha addig meg akarsz vele ismerkedni, feltétlenül látogass el ide!

A Breed is késik...

Hír | 2002.10.22 19:18

A CDV, az IGIII eltolása után elárulta, hogy a Brat Designs féle Breed nevezetű akciójáték sem lát napvilágot ebben az évben. Az új megjelenési dátuma (akárcsak az IGIII esetében) 2003 első féléve... A játék honlapját itt találhatod meg.

Rejtett Doom 3 kód...

Hír | 2002.10.21 17:52

Néhány nappal ezelőtt jelentettük, hogy beindult a Doom 3, még igencsak kezdeti fázisban lévő honlapocskája. Német harcosaink információi szerint, ennek a forráskódjában találhatunk egy bizonyos kódrészletet, melyet lefordítva egy megjelenési dátumot kapunk :) Ez egyelőre eképpen hangzik: "When it's done". Ez azonban azt jelenti, hogy érdemes lesz odafigyelni az oldalra, mert lehet, hogy a kódjában más érdekességeket is elrejtenek majd a kis cseles fejlesztők... Ha érdekel, klikk ide! (itt még a kifényképezett forráskódot is megszemlélheted)

Késik az Indy is...

Hír | 2002.09.24 18:30

Valóban egyre jobban igazzáválik Mersolo barátunk azon kijelentése, mely szerint: "Nincs játék késés nélkül!" Ezúttal ugyanis a LucasArts legújabb akció-kalandjátékának, az Indiana Jones and the Emperor's Tomb-nak csúsztatták el amegjelenését. Az új dátum 2003 tavasza. Addigis van időtök megszemlélni a hivatalos oldalát...

UT2003... új dátum!

Hír | 2002.09.12 08:05

Az Infogrames legfrissebb megjelenési listájából kiderült, hogy néhány napot ismét csúszott a végleges Unreal Tournament 2003 megjelenési dátuma... Ez nem annyira vészes, mivel szeptember 27-ről, október 4-re tették át! Amíg meg nem érkezik a kipróbálható demója, kuksold meg a hivatalos oldalát!

Késik a Shadowbane...

Hír | 2002.09.10 07:08

Úgy látszik, valami globális probléma van a játékfejlesztéssel. A SWAT után, a Shadowbane megjelenési dátumát is eltolták. Még a dátum is hasonló, hiszen annyit mondtak, hogy valamikor jövőre érkezik a boltokba. A Shadowbane-nak egyébként éppen most zajlik a beta tesztelése, és a jelek szerint valami igencsak nagy, vagy sok kicsi hibát találhattak benne... A játékról részletesen itt olvashatsz!

BHD Demo dátum...

Hír | 2002.09.10 06:27

Többen tudjátok, hogy a NovaLogic némileg eltolta a Delta Force: Black Hawk Down című játékuk multiplayer demójának megjelenését. Nos, ezúttal elárulták, hogy szeptember 12-én érkezik a stufa! Állítólag ez már biztos időpont, azonban elvileg az első is az volt... A játékról bővebb infót itt találhatsz!

Csak késik... DF: BHD

Hír | 2002.09.07 10:09

A Novalogic tovább halasztotta készülő akciójátékának, a Delta Force: Black Hawk Down demójának a megjelenését. Valami igencsak ocsmány bugot találhattak benne, ha ennyire késik, hiszen még csak a jövő héten fogják bejelenteni a következő megjelenési dátumot - vagyis lehet, hogy még heteket kell majd várni rá...

NV30 csak jövőre?

Hír | 2002.09.06 16:20

Ha gyakran böngészitek a GameStar Online híreit, bizonyára értesültetek már arról, hogy az Nvidia következő generációs grafikus chipjét, az NV30-at (ha úgy tetszik a leendő GeForce 5 kártyák "lelkét") ezév végén kívánja piacra dobni. Nos, lehet, hogy ez mégsem lesz így és a megjelenési dátum a jövő év első negyedére tolódik. Hivatalosan még nem erősítették meg, de elképzelehető, hogy a tervezett megjelenéshez képest pár hónappal később fut csak be az NV30...hamarosan úgyis megtudjuk!

Készül a Vietnam Med Evac

Hír | 2002.09.05 14:08

Az InterActive Vision a mai napon bejelentette, hogy készül a Vietnam Med Evac című játékuk. Ez, legfőképpen a nagysikerű Search And Rescue játéksorozathoz hasonlítható, ahol különféle veszélyhelyzetekből kellett megmenteni az embereket! A megjelenési dátumát egyelőre még nem árulták el! Ha jobban is érdekel a gamma, feltétlenül csattogj el ide!

Sims Online Europában is!

Hír | 2002.09.05 07:31

Korábban úgy értesültünk, hogy az EA megjelenési listájában, csupán az amerikai megjelenési dátuma van feltüntetve, a még készülő Sims Online-nak! Ezek után megindultak a pletykák, melyek szerint elképzelhető, hogy ezen a kontinensen nem is adják majd ki... A GamesWeb forrása szerint arról van szó, hogy először a tengerentúlon akarják elindítani a játékot, majd néhány hetes késéssel európában is! Ez jó hír a Sims megszállotjainak... nemde?! A játék hivatalos oldalát itt lelheted meg!

Újabb Vice City képek!

Hír | 2002.09.03 07:21

A Gamekult-ra ismét felkerült néhány szkennelt képecske, a PS2-ra alig néhány nap múlva megjelenő GTA: Vice City nevezetű játékból! A PC-s verzió eljövetelének dátumát még nem lehet tudni, de biztosan erre is sor kerül majd... Addigis szemezgessetek itt!

Tovább késik az Arx!

Hír | 2002.09.02 19:32

Az RPGDot forrásai szerint, egy kicsit tovább késik, az Arx Fatalis nevezetű akció-szerepjáték angol változatának megjelenése. Két új dátumot is kapott, ezeket alant láthatjátok: - UK: 2002 október 18. - US: 2002 november közepe

PC-s megjelenési lista...

Hír | 2002.09.01 15:36

Az Avault, jó szokáséhoz híven, ismét frissítgette saját kis megjelenési listáját. A legaktuálisabb változatot itt szemlélheted meg! Még egyszer felhívjuk a figyelmeteket, hogy ezen dátumok csupán a tervezett megjelenések, nem vehetjük ezeket 100%-osnak! Azt is megemlíteném, hogy a Duke Nukem Forever ismét csúszott kicsit... pontosabban nem lehet tudni, hogy mennyit, hiszen a dátum ezúttal "valamikor 2003-ra" tolódott!

DirectX 9 elnapolva

Hír | 2002.08.29 10:57

Ugyan a Beta 2 már elkészült, a Microsoft mai döntése szerint mégis várnunk kell még pár hónapot a DirectX legújabb, 9-es verziójára. A döntést különösképpen nem indokolták, az aktuális dátum most: november vége. Ha végre megérkezik az új DirectX, akkor se örüljünk annyira, hiszen az olyan játékokra, melyek teljes egészében kiaknázzák a lehetőségeit, még kb. egy évet kell várnunk.

Knight Rider megjelenés!

Hír | 2002.08.22 18:28

A Davilex árulkodott egy kicsit, és az arcunkba nyomta, nemrégiben előkreült Knight Rider című autós-akciójátékuk megjelenési dátumát! A jelek szerint, PS2-re, valamint PC-re is egyaránt idén november 8-án érkezik a gamma. Már csak eddig kell kibírnotok a fekete csodagépezet, K.I.T.T. nélkül!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)