Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4022

'Reggelt...

Hír | 2004.02.04 10:07

Kész! Vagyis elkészültünk a legújabb GameStar magazin munkálataival, a kicsike már a nyomda felé zakatol! Hogy milesz benne ne kérdezzétek, mert már jómagam sem tudom :D De gondolom többen nem is ezért vagytok itt, hanem mert kiváncsiak vagytok a játékvilág legújabb történéseire. Nos, ezzel én is így vagyok, úgyhogy amíg csekkoljátok a viccet, körbescannelem a virtuálist!

A székely megharagudott az asszonyra, fogta a kucsmáját, és elment. Tizenöt évig még a faluban sem látták. Akkor aztán gondolt egyet, s hazament, kucsmáját a szegre akasztotta. Azt kérdezte a felesége: - Hát te hol voltál? - Künn - felelte a hallgatag székely.

Marine Sharpshooter II

Hír | 2004.02.03 21:19

A Groove Games már javában készíti a Marine Sharpshooter II. részét. Ez ugyebár egy FPS, amelynek az előző részében a világ tán legjobb csapatát irányíthattuk (már ha a gyilkolást kell értékelni). A 2. részben ez nem így lesz: egy kicsi lázadó bandát kell a sikerre vezetnünk, szóval semmi szuper skilles emberre ne számítsunk. Valamikor tavasszal már a boltok polcaira kerül a játék.

'Reggelt...

Hír | 2004.02.03 11:07

Üdv mindeneteknek. Békés nap ez a mai. Kisütött a nap, elsunnyogtak a hófelhők, és madarak is lassan felolvadnak. Mit kívánhatna még az átlag játékos? Hát persze, hogy valami jó kis gyilkolós játékot :) Najó, ez azért lehet, hogy kicsit erős volt, dehát valóban kellene már valami igazán jó játék. Valami Doom 3, vagy Half-Life 2, S.T.A.L.K.E.R. esetlet... Amíg sóvárgunk ezek után, töltsen el minket biztosan a tudat: megjelenésüket úgyis megint eltolják :)

- Kisasszony! - Igen uram? - Panaszt szeretnék emelni az önök légitársasága ellen. Akárhányszor repülök önökkel, mindig ugyanazt az ülést kapom, nem láthatom a filmet, amit vetítenek repülés közben, és az ablakon nincs sötétítő, így még aludni sem tudok! - Jobb lenne, ha a landolással törődne, Kapitány!

Havi S.T.A.L.K.E.R.

Hír | 2004.02.02 19:14

Headhunter testvérünk bocsátotta rendelkezésünkre a legújabb szívmelengető S.T.A.L.K.E.R. képcsemegéket. Mindkettő késő délután fele készült, hazafele jövet a kissé sivár vidámpark rozsdás területéről. Ha mindez nem lenne elég, egy újabb, az időpontnak épp megfelelő naptár is rendelkezésetekre áll.

'Reggelt...

Hír | 2004.02.02 10:04

Szép délelőttöt minden kedves olvasónknak! Új hét... már megint. Gondolom sokan inkább ki sem mozdultak volna a pihe-puhából, és nem is kezdték volna meg ezt a hetet. Tény, hogy pihizni jobb, dehát muszáj továbblépni. Ezen a héten mi is folytatjuk a fejlesztéseket néhány apró, és nagyobb fejlesztéssel egyaránt. Abszolut elsőbbséget élveznek a fórumosok, akik mostantól számíthatnak a változásokra. Indítsuk ezt a hetet Excaliburgod mester csodás viccével :)

A stewardess odamegy az utashoz: - Óhajt valamit enni? - Miből lehet választani? - kérdezi a turista. - Igen vagy nem.

'Reggelt!

Hír | 2004.02.01 07:46

Madárcsicsergős, pimpótlan, cickafarkos jó reggelt minden kedves ide tévedőnek! Ma február elseje, Ignác napja van, ne felejtsétek el felköszönteni ilyen nevű rokonaitokat, ismerőseiteket. Csapadék nem valószínű, de élénk szélre számíthatunk. Nagyjából ez az összes aktuális és friss hír, amit ma meg tudunk említeni... Úgy tűnik, elértünk az Internet végére? Azért majd ha lesz valami izgi, szót ejtünk ám róla! (Thanks: kombajn & R_Sub)

Egy púpos gyerek bemegy a pékségbe. - Kérek egy kiló kenyeret. Az eladó megveregeti a gyerek púpját: - Majd ha az előzőt lenyelted.

'Reggelt!

Hír | 2004.01.31 07:35

Napsugaras pitymallatot, Kedves Barátaim! :) Akik újak, vagy csak szimplán nem jó megfigyelők, észrevehetik, hogy bizony egy csöppet megújult a GameStar Online... Ez egy hosszú folyamat része, s e folyamat megállíthatatlan - értem én ezt úgy, hogy amit most láttok, nem a végleges kép, többek között azért, mert rengeteg új skin lesz elérhető és még számtalan ötletünk vár megvalósításra. Lehet ötletelni, bármilyen tanácsot, észrevételt, problémát szívesen fogadunk! Hétfőtől nekilátunk a Forum GameStarorum renoválásának is, úgyhogy az oda tett javaslataitokat ebbe a topikba várjuk, míg a GSO-val kapcsolatos véleményeket ide... Most pedig következzen a napi betevő, elsősorban egy vitz, de nem utolsó sorban némi hírlemény képében.

Taxiból száll ki a rendőr és kérdezi: - Mennyibe került ez a furikázás? - 1000 forint. A rendőr kivesz egy ötszázast és a taxisnak nyújtja: - Itt van 500. - De uram, ez csak a fele! - Tán azt akarod, hogy a te részed is én fizessem?

Championship Manager 5

Hír | 2004.01.30 13:28

Lippi, Ancellotti, Cooper, Trapattoni, Wenger, Ferguson, Camacho. Hogy csak egy pár nevet említsünk a futball-edzők nagyjai közül... Valószínűleg mindenki belebújna a sztárgárdák edzőiének bőrébe. Ebben nyújt segítséget a Championship Manager 5, mely a sorozat utolsó tagjának készül. A fejlesztő egész pontosan a BGS, azaz a Beautiful Game Studios. Ezen az oldalon február 1-től megtalálhattok érdekességeket, valamint információkat mind az új fejlesztőről, mind a managelős sorozat utolsó tagjáról, mely ismét készül arra, hogy felejthetetlen órákat szerezzen a virtuális trénereknek, csapat tulajdonosoknak.

'Reggelt...

Hír | 2004.01.30 09:29

Üdv mindenkinek. Nos, úgy néz ki, hogy a nulla elérésével el tudjuk indítani a felújított oldalt, igaz, jónéhány korábbi ötletünk ebben az esetben kimarad belőle. De inkább tartjuk magunkat a szavunkhoz, hiszen nem tudhatjátok, hogy mi minden marad ki :D Ezen érdekességeket az elkövetkezendő időszakban fogjuk belepaszírozni az oldalba, minden változásról értesülni fogtok. A fórumozók kedvéért örömmel jelentem, hogy miután elindul ma délután az oldal, igyekszünk rendet teremteni és új szabályokat hozni az ő univerzumukban is. Az erő legyen mindenkivel, és szorítsatok, hogy drága jó internetszolgáltatónk ne akkor haldokoljon, amikor lelőttük az aktuális oldalt :)

Tudod mi lesz azzal a gyerekkel, aki hazudik? - kérdezi a pap hittan órán. - Pokolra jut - hangzik a gyerek felelete. - Tudod mi az a pokol? - A pokol az egy szörnyű hely, ahol az ember megég. - És mit kell tenned azért, hogy ne juss a pokolba? - Vigyázni kell az egészségemre, nehogy meghaljak.

'Reggelt...

Hír | 2004.01.29 10:37

Üdv vándorok! Érdekes, hogy mostanság ismét kezd kicsit elcsendesendi a játékos világ. Nem özönlenek a napi hírek oly mértékben, mint az elvárható lenne. Hogy miért is van ez, nem lehet tudni. Biztosan nem az E3 miatt, hiszen az még igencsak odébb van. Mindegy, valami csak lesz ma is. A számláló hamarosan eléri a nullát. Talán már nem árulok el nagy dolgot azzal, hogy holnap, kora délután lesz ez a pillanat. Ekkor az oldal, remélhetőleg rövid ideig leáll majd, de igyekszünk minél gyorsabb tisztogatást végezni :) Sokan azt híresztelik, hogy teljesen új design lesz, és ez mennyire jó. Nos, ez részben igaz is - bár alapból csak egy felújításon esett át az oldal. De lesz egy kis trükk, a poént pedig nem szeretném most lelőni :) Most pedig vágjunk bele a mai napba!

- Mi a különbség a pedofil és a pedagógus között? - A pedofil szereti a gyerekeket.

'Reggelt...

Hír | 2004.01.27 10:06

Napsugarast mindenkinek... mármint... de jó is lenne, ha ezt mondhatnám. Újfent úgy repkednek a mínuszok, mintha tél lenne. Hát nem felháborító? :) Mindegy, a hírek terjedését szerencsére nem gátolja a fagy, és bizony van is néhány igazi nyalánkság reggelire. Előbb azonban egy kissé Rém Rendes Családba illő poén. Mai lélekmelegítőnket újfent Dencsi Bálintnak köszönjük!

Fiatal menyecske pajzánul odabújik az urához. - Drágám, súgjál valami mocskosat a fülembe! - Konyha.

'Reggelt...

Hír | 2004.01.26 09:47

Na, lassacskán elérünk a nullához. Na, nem arról van szó, hogy teljesen lenullázzuk magunkat, de a kis fenti számláló lassan eléri célját. Sok találgatás érkezett már, hogy mi fog történni akkor. Nem, nem akkor megyünk csődbe, nem akkor jelenik meg az új magazin, és nem is akkor van az én szülinapom (de azért köszi a feltételezést) :D Amíg azonban peregnek a számok, bizonyosan érkeznek szép hírek. Mint most is. Előbb azonban egy igencsak ütős vicc, hála Dencsi Bálint mesternek!

Szőke nő a pszichológusnál: - Doktor úr, engem mindenki ostobának tart. - Értem a problémáját. Mondjon el szépen, lassan mindent az elejétől. - Dok-tor úr, en-gem min-den-ki os-to-bá-nak tart...

'Reggelt...

Hír | 2004.01.25 07:58

Jót meg szépet! Úgy érzem magam, mint egy lomha hófelleg, mely tovaúszik az égen a szellő hatására, s belül állandóan változik, gomolyog. Egyszerűen kifejezve szédülök és éhes vagyok :D Nos, költői rovatunk után következzen most olyasmi, ami egyáltalán nem szokatlan a rendszeres látogatók számára... Hogy mi, azt jelenleg magam sem tudom, de majd útközben kiderül. Az a lényeg, hogy biztos jó lesz. Amúgy most miről beszélek? :) Hír nincs, van vicc. Érjétek be ennyivel :)

Egyik páciens a másiknak: - Az orvosom azt mondta, hogy paranoiás vagyok. - Igen? Ezt így kijelentette előtted? - Hát, igazából nem mondta, de ezt gondolta... Thanks: Brits

[DEMO] Devil Whiskey + patch

Hír | 2004.01.24 07:25

A Shifting Suns Studios előhozakodott egy újabb - 1.4-es verziójú és 84 megás - demóval Devil Whiskey című belső személyű fantasy RPG-jéhez... Szeptemberben már hírt adtunk egy kezdetlegesebb változatról, s ha valakinek az még mindig meglenne, elegendő ezt a húszmegás csomagot lepakolnia, majd rápasszíroznia bármelyik korábbi demó verzióra. Jó játékot! :)

'Reggelt...

Hír | 2004.01.24 07:03

Szép reggelt mindenkinek! Végre hétvége van, végre megtörtént a félévzárás, lehet egy kicsit lazítani, de aztán újból hajtani kell, gondolom az érettségi "problémájával" sem vagyok egyedül... De ezt most hagyjuk is! Punnyadásról jut eszembe... nagyon hideg van! Vegyük előb kedvenc bögrénket és csináljunk egy adag forró csokit majd gyógyuljunk be a gép elé egy kicsit! Erőteljesen figyelgessétek a GameStar Online-t, mert ahogy nézegettem, így korán is akad már csemegézni való, de haladjunk csak szép sorjában. Először is a napi betevő, amit ezennel megköszönnék Excaliburgodnak! (A SpyNewsra bárki küldhet vicceket, vagy humoros dolgokat is az érdekességek és hírek mellett!)

Az agresszív kismalac elmegy a vonatállomásra jegyet venni. - Egy returjegyet kérek! - Hova? - kérdi a jegyárus. - Oda-vissza!!!

'Reggelt...

Hír | 2004.01.23 06:36

Végre péntekkel köszönthetlek titeket! Ennél már csak a péntek délután lenne jobb, igaz? :) Na de ne szaladjunk ennyire előre, addig lesznek itt még hírek is. Influenza járvány ide, vagy oda, gondolom aki beteg is a gépe előtt ücsörög :).

Egy spániel ül az emeleti ablakban. Arra megy egy buldog, és felugat neki: - Gyere le, sétáljunk egyet! - Nem lehet, be vagyok zárva. - Ugorj ki az ablakon! - Hogyne, hogy pofára essek és betörjem az orrom? Épp olyan ronda lennék, mint te!

'Reggelt...

Hír | 2004.01.22 06:39

Az Ubi Soft igazmondásának köszönhetően tegnap megkaptuk a Far Cry demóját. Aki eddig nem merte leszedni, nyugodtan kezdje meg, mert nem fog csalódni :). Ellenben az az egy biztos, a gépünket jól megdolgoztatja. Reméljük, hogy például a Heroes V-nél is ilyen pontosan csinálnak majd mindent. Azt pedig csak méginkább, hogy más kiadó, fejlesztő párosokra is ez a stílus lesz jellemző.

Az Aberdeen-Glasgow vonalon a kalauz lefülel egy jegy nélkül utazó skótot. Hosszas vita után a kalauz azt mondja a potyautasnak: - Jó, én befejeztem! Ha nem fizet, kihajítom a bőröndjét a vonatablakon. - Maga vadállat! - hördül fel a skót -, megölné a fiamat, aki már amúgyis elgémberedett odabent?

Kézikonzol a Nintendotól

Hír | 2004.01.21 12:21

A sokáig csak pletykaként terjedő Nintendo féle kézi konzol a mai napot valós alakot öltött. A Ninento DS - avagy Dual Screen egy 3 incses TFT LCD kijelzővel lett felszerelve. 1 gigabit memória áll rendelkezésünkre a játékok és elmentések tárolására. A rá készülő játékokról egyelőre semmi biztos infó nincs, de az egyértelmű, hogy az idei E3 ad otthont az első igazi bemutatkozásnak! Ha tartják a terveket, akkor még idén a boltokba is kerül. További részletek itt.

'Reggelt...

Hír | 2004.01.20 06:40

Ha már Mulder ügynök is beszállt a HL 2 ügybe, akkor biztos jobb eredményt érnek el a srácok... :) Ellenben a hírek nem akarnak éledezni. A bátrabbak lassan fürdőnadrágban közlekedhetnek majd az utcákon, az idő egyre jobb :). Nem kell aggódni, hírek ma is lesznek, egy érdekesség pedig reggelire is jut. Addig is:

Egy teknős felmászik egy fára, kirohan egy ág végére, elkezd csapkodni az uszonyaival, elrugaszkodik, de összetöri magát. Másnap és harmadnap megismétlődik a dolog. A másik fáról végig szemmel tartotta ezt egy gerlepár. Negyedik napon már nem bírják nézni, megszólal az egyik: -Te, szerinted megmondjuk neki, hogy csak örökbefogadtuk?

'Reggelt...

Hír | 2004.01.19 06:38

Jó reggelt Viet..., izé GameStar Online! :) Személy szerint hiába keltem korán, aranyat nem találtam, sőt még hírnek mondható anyagot sem nagyon. Tartja a "mondás", hogy aki korán kel az hamarabb iszik, de azt ne tegyétek, mert rossz :) Ellenben lehet tornáztatni picit az izmokat. És hát, ketyeg az órátok...

-Képzeld, megházasodtam! -Mi a neve? -Jézus Mária. -Nem hiszem. -De igen, nézd, itt a fényképe. -Jézus Mária!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)