Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3633

Lukasarc késések

Hír | 2004.06.14 09:06

Egy keveset késni fog a Star Wars: Republic Commando, legalábbis a hivatalos oldala szerint, ugyanis az eddigi 'Availability' felirat mellett Fall, vagyis ősz és nem Winter, vagyis tél állt. További lelki csapás, hogy a Star Wars: Knights of the Old Republic: Sith Lords megjelenési dátumát is módosították. Ugyanis ott eddig 2005 febrár állt, most meg szimplán az, hogy winter. Vajon ez a 2004-es telet jelenti, vagy a 2005-öset?? Reménykedjünk, hogy az előbbit, és hogy elvegyék a kedvünk a morfondírozástól, elénk vágtak egy adagnyi új képet is.

Colin McRae Rally 2005 - Colinék

Hír | 2004.06.12 13:40

Bár Colin McRae ma éppen első Le Mansban tett versenyköreit teljesíti, azért jut ideje arra is; hogy egykori ralis navigátorával, Nicky Gristtel bekukkantson a Colin McRae Rally 2005 fejlesztőihez, és meglesse miként haladnak a munkálatok. Noha számomra mindenképp kételkedésre ad okot az igen korai megjelenési dátum, remélem, hogy esélyesként száll majd ringbe a "minden idők legjobb rali-szimulátora" címért a széria ötödik része. Ha sajnos egy autóban nem is, azért jó így egymás mellett látni a két sztárt:

Ground Control 2 GOLD

Hír | 2004.06.09 20:12

Tegnap még multi demó, ma már aranylemez! Így kell ezt csinálni, főleg ha olyan kiváló játékról van szó, mint a Ground Control 2: Operation Exodus. Felesleges regélnem róla, hiszen már mindenki ismeri. Aki viszont nem, az szégyellje össze magát, és informálódjon, vagy ugorjon neki az egyjátékos demó letöltésének. Csupán egyetlen dolog maradt hátra, ez pedig a megjelenési dátum, ami Június 25 lesz.

Richard Burns Rally - szeptember 2.

Hír | 2004.06.08 21:30

Ahogyan azt olvashatjuk, a Richard Burns Rally hivatalos megjelenési dátuma napvilágot látott. Mondanám, hogy kiugrok sok emberrel együtt a bőrömből, de inkább lehervaszt. Túl későinek tartom a szeptember 2-t, pláne, hogy PS 2-re már július 9-én megjelenik! Nade, ne siessünk el semmit, a lényeg, hogy jó legyen. Jó esetben ebben a hónapban nyűhetjük a demót, éltessen minden szomorkodót ez!

Még mindig DNF

Hír | 2004.06.07 19:42

Lassan már egy évtizede dolgoznak a Duke Nukem: Foreverön, és ha így folytatják tovább, akár még a Guiness rekordokba is bekerülhetnek. A legutóbbi megjelenési dátum 2004 vége volt, ám George Broussard minap kijelentette, hogy azért nem mutogatják a játékot, mert még "nem igazán járunk a fejlesztés vége fele", azaz még mindig nem tartanak sehol:) Szerintem pompás dolog lehet ilyet mondani olyan embereknek, akik már alig várják a méltán népszerű folytatást.

Singles kiegészítő

Hír | 2004.06.04 12:22

Úgy tűnik, a Singles kiadója elégedett a játék eladásait tekintve, hisz máris bejelentették első kiegészítőlemezét, melynek alcíme: Threesomes... Nocsak, hárman párban? :D Némileg turbózott megjelenítést, új ojjektumok százait, valamint 2005 áprilisi megjelenési dátumot ígérnek.

Catwoman megjelenés

Hír | 2004.06.02 09:44

Bár az Electronic Arts nem nagyon szokott játékkéséseket jelenteni, az sem mindennapi, hogy megjelenési dátumokat közöl. Most azonban elárulták, hogy pontosan mikor érkezik a szexi cicalány, Catwoman kalandjainak virtuális változata. Ez nem is olyan sokkal a film bemutatója után leszen... amire pediglen pontosan július 23-án kerül sor (legalábbis más kontinenseken...). A játékról bővebben itt olvashatsz.

Ryzom késés

Hír | 2004.06.01 18:06

A The Saga of Ryzom nyílt bétatesztelése már a végéhez közeledik, hiszen a játék hivatalos eredeti megjelenési dátuma „Valamikor Junius” volt. Mivel elég sok hibát találtak a teszterek, és a készítőknek is van még egy-két ötletük, egy kis időre visszavonulnak majd, hogy mindent véghezvigyenek, amit akarnak. A mostani játékosokat szeretettel várják az utolsó bétateszt fázisban, hogy a lehető legkevesebb hibával érkezzen a boltokba a stuff. A jelenlegi állás szerint a World of WarCraft is ekkor kerül majd a nagyközönség kezébe, ami nyilván elhomályosítja majd a Ryzom fényét…

Pariah, az év végén támad!

Hír | 2004.06.01 14:19

A Digital Extremes emberkéi elárulták a nagynépnek, hogy hamarosan dörzsölhetik a tenyerüket az érkező Pariah ügyében. Még aludni kell párat amíg piacra dobják a kicsikét, ámbár pontos dátumot nem is árult el a csapat. Ami biztos, hogy ennek az évnek a negyedik negyedévében valamikor kapjuk meg a Pariaht. A játékról további információkért erre tessék...

Késik az Axis és az Allies bétatesztje

Hír | 2004.06.01 14:15

Kedves-rendes kiadónk, az Atari június 1-re írta ki ezen két játék bétatesztjét. Most mégis úgy néz ki, hogy késik a dolog. De ez ne törje le a tesztelni kívánkozókat, hiszen ha figyelik ezt az oldalt, akkor meglátják a pontos dátumot. Egyelőre úgy fest, minimum egy héttel lesz eltolva a dolog.

Ubi Soft megjelenések

Hír | 2004.05.26 17:05

A francia Ubi Soft az idei E3-as kiállításon igen szépséges felhozatalt prezentált. Ennél is jobb hír, hogy ezeket még ebben az évben piacra is akarják dobni. Lássuk a tervezett PC-s dátumokat:

  • Brothers In Arms - 2004 nyara
  • Chessmaster 10th Edition - 2004
  • Heritage Of Kings: The Settlers - 2004 negyedik negyedév
  • Myst IV Revelation - 2004 harmadik negyedév
  • Pacific Fighters - 2004 ősze
  • Prince Of Persia 2 - 2004 negyedik negyedév
  • Silent Hunter III - 2004 harmadik negyedév
  • Splinter Cell 3 - 2004
  • Tom Clancy's Ghost Recon 2 - 2004 harmadik negyedév

  • [MOZi] Új pofterek

    Hír | 2004.05.25 17:24

    Két filmből is szolgálhatok fincsi kis plakátokkal.

  • Az egyik a Pixar új számítógépes animációs filmjéből, az Incredibles-ből van (amiből mellesleg itt megszemlélhettek egy előzetest is). Magyar premierről még sajnos nincs infó.
  • A másik filmünk a The Village címet viseli. Úgy látom, nem tettük fel az előzetesét, de annyit elárulhatok, hogy a júniusi DVD-nken rajta lesz ;) Ez M. Night Shyamalan (Hatodik érzék, Jelek, Sebezhetetlen) új, paráztatós filmje...
  • S még így ráadásként - bár nem poszterek - figyelmetekbe ajánlanék egy nagy rakat új Harry Potter 3 képet. Már nagyon közel van a premierdátum (kint június 4., itthon 10.), úgyhogy ezek a képek már igazán szpojleresek: csak azok nézzék meg, akiket nem zavar, ha nem látnak már szinte semmi újat a moziban :) Erre tessék...

  • Késik a Mafioso

    Hír | 2004.05.25 16:41

    Talán inkább először be kellett volna ezt a játékot jelenteni... :D Nem nagyon sikerült, de mindegy. Szóval hát késik a Mafioso, ami kb. annyit jelent, hogy 2004 első negyedévéről 2005 elejére csúsztatták a megjelenési dátumot. Vagyis szerintem totális koncepcióváltás lehet a dolog mögött. Esetleg terhes lett a fejlesztők vezetője, vagy ilyesmi :) Egyébként ez egy ilyen RPG elemekkel tarkított RTS és a honlapján találhattok róla képségeket is...

    [MOVIE] The Sims 2

    Hír | 2004.05.22 09:10

    A várva várt szeptember 17-i dátum mellé újabb tárggyal csillogtatják meg a The Sims 2-t. Ez nem más, mint egy jó 20 megás trailer. Láttuk már a nagyapót orkánt eregetni, a cicababát koktélt inni, ezúttal mozgókép formájában is szemünk elé kerül a tartalom bizonyos részlet-armadája. Innen téphetitek a videjót!

    [MOVIE] Driv3r

    Hír | 2004.05.21 14:21

    Az Atari meglepett minket egy kis csomaggal, ami 7 rövidke részletet mutat a Driver 3 című csodából. Sajnos pontos megjelenési dátummal még nem tudunk szolgálni PC-s vonatkozásban, de mivel már júniusban kiadják PS2-re és Xboxra - s egyes infók szerint párhuzamosan folyt a fejlesztés -, valószínűsíthető, hogy már a számítógépes szülőcsatorna vége felé járhat a kicsike. Úgyhogy ennek örömére tőccsed boncsad!

    Half-Life 2 infók

    Hír | 2004.05.18 09:10

    Egy internetes játékrendelős oldalon találta Invicible az alábbi infókat: A Half-Life 2 2004. július 2-án érkezik és a minimális gépigénye

  • 700 MHz processzor
  • 128 MB RAM
  • DirectX 6.0 kompatibilis videókártya (TNT2) A májusi számunkban is hasonlókat nyilatkozott Gabe Newell, a játék szellemi szülőatyja és a Valve teljhatalmú ura, s azt eddig is hangoztatták, hogy a Source engine irtózatos módon skálázható lesz, s a mostanában már igencsak alapnak számító konfigurációkon ugyanúgy képes lesz hasítani, mint a megjelenésekor csúcskategóriába tartozó masinákon, ami persze jelentős látványbeli különbséget is jelent. Szóval a lényeg, hogy ez a dátum már igencsak reálisnak tűnik!! Update: Mersolo koma megmondta a frankót: "Ez egy remek időpont, addigra pont végzek a doom-mal."

  • Doom 3 előrendelés!

    Hír | 2004.05.13 18:41

    Az idei E3-on csak az X-boxos Doom 3 képviselteti magát. Megindultak a találgatások, hogy nem véletlen, hiszen biztos hamarosan megjelenik. Majd kiderült, hogy legkésőbb nyár végéig meg is kapja minden bolt a legenda vadiúj epizódját. Az EB Games oldalán csekély 55 dolláros ár ellenében előrendelhető a Doom 3! Nem is akárhogy, hiszen a leírás alapján egy limitált, exkluzív szériával lepik meg a vevőiket, amelyben például egy hivatalos Pinky Demon figura is szerepel. A megjelenési dátum is ott díszeleg, amely 2004. június 15.!!! Reméljük valóban igaz :) Klikk!

    Szívünk fájdalma

    Hír | 2004.05.12 12:25

    Tudom, nem szoktunk, és nem is akarunk kozolos híreket megosztani veletek, de ebben az esetben tegyünk kivételt, hiszen a Grand Theft Auto -ról van szó. Ez egy olyan sorozat, amely minden PC játékos szívéhez közel áll... Sajnos a legújabb résszel is úgy jártunk, mint az utóbbi kettővel: előbb konzolra jelenik meg, aztán talán majd PC-re. Elindult a hivatalos San Andreas oldala, amin 3 friss képen kívül egy dátum is megtalálható: 2004 Október. Ekkor érkezik a sorozat legújabb darabja, kizárólag Sony gépekre. Remélhetőleg ez idő tájt bejelentik a PC-s változatot, és egy dátumot is mellékelnek majd hozzá.

    [MOZi] Hétvégi filmeső

    Hír | 2004.05.08 08:41

    Több, egymástól igencsak különböző filmhírrel szolgálhatok.

  • Például azt remélem sokan tudják, hogy az X-men nem csupán két részes. Bár én azt hittem, már javában forgatják a folytatást, kiderült, hogy még több mint egy év (!) van hátra a forgatás kezdéséig: 2005 júniusa. Legalábbis a scifi.com értesülései szerint. Ennek megfelelően 2006-ig biztosan nem kerül moziba. Kár.
  • Aztán itt van a Resident Evil második része, az Apocalypse. Pontosabban még nincs itt, csak néhány kép belőle. Magyar premierdátum még nincs, de ősznél előbb biztos nem mutatják be. Amcsiknak se :)
  • És a végére maradt a lényeg: Spider-Man 2. Jó kis film lesz és augusztusban bemászik a mozikba... Most pedig megtekinthettek egy rövidke promót belőle. Nem túl jó minőségű, de értő szemek sok felfedezhetnek benne néhány újdonságot.

  • UFO: Aftershock

    Hír | 2004.05.05 15:00

    A ToTheGame felfedte a leplet az UFO: Aftershock-ról. Szinte semmi konkrétumot nem tudunk még róla, csak annyit hogy az UFO: Aftermath folytatása lesz, és történetileg is illeszkedni fog hozzá. A kiadó egyenlőre homályba burkolodzott, ám a fejlesztőcsapat továbbra is az ALTAR interactive. A megjelenési dátum helyén is a megszokott TBA, avagy "majd bejelentjük" szócska áll.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)