Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4022

Serious Sam 2 képek!

Hír | 2004.03.25 16:40

Megérkeztek az első fényképek Serious Sam 2-ről. Természetesen a GDC-n tartott prezentációról sunnyogtak ki, ahogy azt elvárhattuk :) Bár még elég rossz felbontásúak, már most látszik, hogy megint iszonyat jó munkát végeztek a fejlesztők. Lessétek meg mindet:

Uru kiegészítés

Hír | 2004.03.22 20:30

Sajnos már egy ideje kiderült, hogy az alig néhány hónapja indult Uru: Ages Beyond Myst online részlegét lelövik. Ettől függetlenül folyamatosan bővül valamennyit a játék. A fejlesztők és a kiadó éppen a mai napon bocsátotta rendelkezésünkre az innen letölthető, teljesen ingyenes kiegészítést. Több új kor, területek, ruházatok, és ezernyi más dolog került a közel 180 megás pakkba. Akinek tetszett a játék, szerintem töltse bátran.

[MOVIE] Soldiers: Heroes of WWII

Hír | 2004.03.22 20:28

A Második Világháború már mindenkinek a könyökén jön ki, ám még mindig érkeznek ilyen témájú játékok. A Codemasters idén nyáron adja ki a Soldiers Heroes of WWII-t (korábban: Outfront), melyben 25 küldetésen át irányíthatjuk speciálisan kiképzett csapatunkat. Típusát tekintve stratégia, így nem meglepő hogy több mint 100 féle járgány és 25 féle fegyver áll majd rendelkezésünkre. Akinek felkeltette érdeklődését a játék, az bátran töltse le az itt található 12 megás filmet.

'Reggelt...

Hír | 2004.03.22 06:32

Az indulatoktól elburjánzott reggelen üdv mindenkinek... Hétfő reggel jut eszünkbe, hogy nincs igazság :) A Beátáknak és az Izoldáknak boldog névnapot kívánunk, tessék őket felköszönteni! Bár a mai hírkezdet szegényesnek néz ki, reméljük nem lesz semmiféle negatív jellzővel illetett hírszegény hétfő.

Az asszony mérgesen mondja a férjének: - Mindig az-az átkozott futball! Más téged nem is érdekel. Te még azt sem tudod, melyik évben vettél feleségül! - Dehogynem, anyukám, egészen pontosan emlékszem. Abban az évben verte meg a Fradi az Anderlechtet a Bajnokok Ligájában.

Live from CeBIT #3

Hír | 2004.03.21 09:11

Tiszteletem feleim. A CeBIT harmadik napján úgy határoztam, kicsit szétnézek a mobiltelefonok világában. Meg kell mondjam, kevesebb érdekességet láttam, mint amennyire számítottam. Mindazonáltal jelen volt egy kis érdekesség a Nokia háza táján. Van egy készülékük, mellyel egy mobilos cellán keresztül teljesen ingyenesen lehet társalogni. Ez egyes országokban már tökéletesen működik, kíváncsian várom, hogy kis hazánkba mikor ér el, illetve, hogy egyáltalán engedélyezve lesz-e vagy sem... A Panasonic, a Siemens, és a többiek is hoztak újabb mobilokat, de más extra nem nagyon érkezett. A nap élménye pediglen az volt, mikor a Samsung birodalomban volt szerencsém lecsüccsenni a világ legnagyobb plazma TV-je elé, mely 80 incses csöppnyi méretével hamar belopta magát a szívembe :)

'Éjszakát...

Hír | 2004.03.21 00:04

A GameStar Online történelmében immáron harmadszor történik meg az az esemény, hogy a reggelt köszöntő hír és az őt követő érdekességek -a megszokottal ellentétben- kora hajnalban, éjfél után telepednek szemeitek elé. A Forma 1 kevdelésének okán sokan lehet nem is alszotok, csak majd délelőtt, esetleg a fogpiszkáló módszert használjátok fel céljaitok érdekében. Amíg érkeznek a hírek nézzük meg kacagtató viccünket, mely arról tanúskodik, sosem lehetünk biztosak a dolgunkban :) :

A székely legény hazaviszi leendő feleségét, hogy bemutassa szüleinek, mire az apja a fülébe súgja: - Ne vedd el fiam, tőlem van. Legközelebb beállít a fiú egy másik lánnyal, az apja megint a fülébe súgja: - Ne vedd el fiam, tőlem van. Egy idő után a fiú beállít egy újabb lánnyal, mire az apja megint félrevonja: - Ezt se vedd el fiam, ez is tőlem van. Az anyja nem bírja tovább szó nélkül, magához inti a fiát: - Fiam, vedd el bármelyiket, te sem apádtól vagy...

'Reggelt!

Hír | 2004.03.20 09:00

Szépet, vidámat! Berkenye bácsi még mindig beteg, dehát a publikálási vágy legyőzi a lázat meg a szédülést is, úgyhogy kéne már nyomatni valamit... :) Szokásomhoz híven kezdeném azzal, hogy Isten éltessen minden Klaudiát névnapjuk alkalmából és mindenkit, akinek ma van a szülinapja! A tavaszi idő kicsit megingani látszik, változó fronthatások várhatóak, de nagyobb részt minden rendben lesz az égen. ZeroCool már megküldte mai jelentését, sőt egy kis exkluzív képanyagot is küldött (végre!), úgyhogy ez a nap is jól indul. Tetézzük meg ezt egy viccel, amit CartM dobott át nekünk.

Két óvodás beszélget: - Tavaty van. - Mi??? - Tavaty van!!!! - Nem éjtem! - Batynak a matykák!!! - Ja! Tavaty van!

'Reggelt...

Hír | 2004.03.18 06:42

Fémséges reggelt kívánnék, ha fémkedvelő lennék... Már, hogyha van ilyen :) Így legyen inkább sz-szel. Odakint fölöttébb jó idő tátong ránk, innentől már csak az lehet a kérdés, nyáron 50 vagy 60 fok lesz? :) A ma reggeli kacagtató szósorozatunkat G-San kolléga fülelte le a határnál. Begyűjtés után úgy döntött, megosztja veletek:

Három elnök, a magyar, a bulgár és a román, készülõdnek az EU-ba. Az interjú elõtt figyelmeztetik õket, hogy a "green", "pink" és "yellow" szavakkal kell mondatot alkossanak. Elsõ a bulgár elnök: - I wake up in the morning. I see the yellow sun. I see the green grass and I think to myself: I hope it will be a pink day. Második Mádl: - I wake up in the morning, I eat a yellow banana, a green pepper and in the evening I watch the pink panther on TV. Majd Ion Iliescu: - I wake up in ze morning, I hear ze "green...green...", pink up the phone and I say... "Yellow?"

'Reggelt...

Hír | 2004.03.17 06:41

Víg napot! A jó időben császkálással egyre közelebb érezhetitek magatok a nyárhoz és azzal együtt a hőn szeretett GameStar táborotokhoz :) Azért párat még aludnotok kell rá... A Battlefield: Vietnam szeremleseinek csoportja igen nagy, ezt jól tudom. Ezért most a figyelmükbe ajánlom az ezután következő hírt!

Két rendőr vitatkozik, hogy kinek a fia hülyébb. Fölmennek az egyikük lakására, s ott az apa így szól a fiához: - Fiam, menj le a villamosmegállóba, és nézd meg, ott vagyok-e! A gyerek lemegy, körülnéz a megállóban, majd visszajön, és megmondja az apjának, hogy nincs ott lent. - Na, mit szólsz? - kérdezi társától a rendőr. - Hát, tényleg nagyon hülye, hiszen megnézhette volna az ablakból is.

'Reggelt...

Hír | 2004.03.16 06:34

JÓ reggelt! Valóban, én aztán letargiába esem, mikor föl kell kelni, de láss csodát, jó idő van :) Ennek okán lehet, hogy sok embernek el is tűnt a hétfő délelőtti szívinfarktus érzete... (egy felmérés szerint a legtöbben ennek hétfő délelőttönként esnek áldozatul) Nah, ha már ilyen szép reggelünk van időjárás ügyileg, legyen szép játékok terén is, mindjárt jön egy-két dolog :)

A vonat étkezőkocsijában az egyik utas alaposan "bevacsorázott" és nem talált vissza a fülkéjébe, ahol a cuccait hagyta. A kalauz azonban a segítségére siet: - Kérem, mondja meg a fülkéje számát! - Hukk... nem tudom... - Nem emlékszik semmire, amiről felismerné a fülkét? - Dehogynem! - ragyog fel az utas arca - Az ablak előtt hatalmas rét volt és tehenek legeltek rajta...

'Napot...

Hír | 2004.03.14 10:08

Madárcsicsergős reggeltet mindenkinek! Azt hiszem végre elértünk oda, hogy megéri felkelni, mert jó idő van! Bár a pólóban való kint tartózkodásom valószínű magával vonz nem kívánt mellékhatásokat is, de én mindenképp örülök ennek az időnek :) Valószínűsítem, hogy az eddig hír nélküli délelőtt láttán azt hittétek, ismét hírszegény napnak nézünk elébe, de ha maradtok velünk, jön a cáfolat!

A Manchester United egyik mérkőzése után egy gyerek lelkesen meséli a barátainak: - Képzeljétek, ahogy kilépek a stadionból, mindenki elkezd sikoltozni meg fényképezni. A többiek eléggé hitetlenül néznek rá, mire a srác: - Ha nem hiszitek, kérdezzétek meg David Beckhamet, ott állt mellettem egész végig.

'Reggelt!

Hír | 2004.03.13 06:11

Kellemest és hasznosat mindenkinek mára! Végre kezd tavaszias idő lenni (bár ez azért március közepén már elvárható, és a mai napra annyira nem is igaz), úgyhogy lassan el lehet tenni a nagykabátokat. Ma például nyugaton még felhős marad az ég, de legalább nem fog esni sok eső :D. Mellesleg köszöntök minden Ajtonyt és Krisztiánt és azokat is, akiknek ma van a szülinapja! A PC-k világában különösebb eseményt nem jósoltak mára, de ez még változhat, úgyhogy szerintem lóduljunk neki. Ki szereti a macskákat? És ki nem? Mindenki szeret velük játszani, nem? Próbáljátok ki ezt! (Thanks: Gyu)

Az állatorvos elmegy a háziorvoshoz. - Mi a panasza? - kérdezi a doki. - Ja, hát így könnyű!

S.T.A.L.K.E.R. duplás

Hír | 2004.03.12 20:46

Headhunter mesterünk ezúttal két új képecskét kapott a GSC csapatából. Sokadszorra is elmondhatnám, hogy milyen szépek is ezek a képek, de nem teszem. Mostmár igazán jöhetne a beígért videjó, mert...na. Azt akarjuk és kész :) Egyébiránt Kievben tett kiruccanásunkkor láttuk a kicsikét. Tetszeni fog nektek, az tuti :) Addigis íme az újdonságok:

'Reggelt...

Hír | 2004.03.12 06:34

Víg napot! Elgondolkodtam a tegnapi Xpand Rally videón, amiben olyasmit írtak "ha unod a WRC stílusú szimulátorokat...". Én viszont amennyire tudom, pontosan, hogy azokat kedveli inkább a többség. Bár még demót nem láttunk, a legtöbb ember irányítás és fizika beli problémákat emleget vele kapcsolatban.

Két ördög találkozik. Az egyik vidám, a másik szomorú. A vidám megkérdezi a szomorút: - Miért vagy szomorú? - Az utóbbi időben sok gondot okoznak nekünk a felvételnél a programozók. - Miféle gondokat? - Például tegnap az egyik motorfűrésszel a fél részleget likvidálta, mire sikerült neki megmagyarázni, hogy ez nem a DOOM folytatása!

Gotcha

Hír | 2004.03.10 22:26

A Take 2 felfedte legújabb taktikai akciójátékát, ami egyszerűen a Gotcha nevet kapta. Ez tulajdonképpen egy paintball, csak nehezen kimosható festéklövedékekkel szórhatjuk meg majd az ellent. Mindezek ellenére 12 különféle fegyver áll rendelkezésünkre, mind a 12 pályán. Többjátékos része is lesz a dolognak, így a haverjainkat is lilára festhetjük, és mindezt még idén nyáron.

'Reggelt...

Hír | 2004.03.10 06:36

Sleeping in the sun... Valahogy ez járogat a fejemben :) Be kell vallanom nagyon ritkán járok moziba, a tegnapi Alien vs. Predator előzetes viszont megfogott, de gondolom ezzel sokan így vagytok. A meleg helyzetekben szívdobogtató alkotás lesz, az egyszer biztos. A mai reggelt mindjárt egy kellemes dologgal indítjuk. A skótokkal pedig nincs semmi bajunk, szeretjük őket :)

A skót fia elvégzi az általános iskolát. Elmennek a piacra és az apa azt mondja: - Válasszál bármit, én megveszem. - Azt a dinnyét kérem. Az apa megveszi. Amikor a fiú a főiskolát is elvégzi ugyanez történik, de ezúttal a fiú sört kér. Erre az apa: - Megőrültél fiam? Dinnyére sört?

'Reggelt...

Hír | 2004.03.09 06:40

Annak ellenére, hogy csak azt hallottam nyugatabbra mennyire esik a hó, itt meg meleg volt -igaz jó hideg szél fújt-, hihetetlen kiábrándító március 9-én egy akkora havazás, ami fejsérüléseket okozhat első ránézésre... Azt hiszem beszerzek egy lángszórót.

Haldoklik az öreg skót. Körülötte ott ül a családja. - Szörnyű - mondja az egyik -, egy vagyont fog elvinni a temetés. - Szerintem - feleli a leendő özvegy - elég lesz másodosztályú temetést kérni. - Megfelel egy harmadosztályú is! Az öreg skót egy kicsit felül az ágyában, és azt pihegi: - Lovaskocsit ne rendeljetek! Majd kimegyek gyalog.

Genie Joe and the Axeman

Hír | 2004.03.08 06:50

Szeretjük, amikor egy cég abba fog, hogy ingyenes játékot fejlesszen. Pláne akkor, ha ez tényleg szórakoztató :) Ez történt meg a Genie Joe and the Axemannel, melyet a Star Mountains Studios rakott össze. Nem ecsetelek róla semmit, mert aki megnézi egyből rájön mivel kell irányítani, hogyan és miről szól a küldetésünk. Klikk!

'Reggelt...

Hír | 2004.03.08 06:39

Azok után, hogy rádöbbentünk megint hétfő, gondoljunk bele egy másik dologba. Nőnap van! Ezúton szeretnénk minden kedves hölgy olvasónknak kellemes nőnapot kívánni! Az ellentétes nem pedig ne felejtse el felköszönteni környezetében, akiket kell.

Az étteremben a pincértanuló egy egész malacsültet szolgál fel a vendégnek. A főpincér figyeli, és nincs vele megelégedve: - Legközelebb, ha ilyen ételt tálal, legyen szíves a fülébe egy kis petrezselymet tenni, a szájába pedig citromkarikát. A farkára külön kössön egy arany szalagot. Megértette? - Hogyne, uram! De nem leszek úgy röhejes?

'Napot...

Hír | 2004.03.07 12:31

Jóóó napot! Vasárnap lévén hírszegények vagyunk, ilyenkor mindenki kipihenheti a hét fáradalmat, esetleg folytathatja minap megkezdett játékát. Holnap megint hétfő… szóval élvezzétek ki a szabadnap hátralévő részét! Persze mindenekelőtt jöjjön a jól megérdemelt vicc:

Az ötéves Évikét megkérdezi a mamája, mit szeretne kapni karácsonyra. - Fogamzásgátló tablettát - válaszolja a kicsike. - Minek az neked? - Tudod, már van négy babám és nem szeretnék még egyet.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)