Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4021

'Reggelt...

Hír | 2004.04.09 06:54

Jó reggelt mindenkinek! Már a munkába indulóknak is utolsó nap ez a mai, így hát készíthetik szépen lassan a vízágyúkat. A tegnapi nap igen széles körben hozott jó híreket, reméljük, hogy ez ma sem lesz másképp. Addig is a következő viccből megtudhatjuk, milyen is szegény ügyvédek élete... :)

Egy férfi elmegy a barátjához, és látja, hogy annak autója össze-vissza van törve, fű- és fadarabok vannak mindenfelé, az eleje meg tiszta vér. - Te meg mit csináltál? - kérdi döbbenten. - Elütöttem egy ügyvédet - feleli az. - Gondolom ettől véres az eleje. De mik ezek a fű meg fa maradványok rajta? - Sajnos bemenekült a parkba.

EXIGO PREZENTÁCIÓ!

Hír | 2004.04.08 16:51

Épp ezekben a percekben értem haza az Armies of Exigo első, sajtó számára tartott hivatalos prezentációjáról. Hát gyerekek, az EA tudja mire kellett lecsapnia, a hazai Black Hole Games pedig egy valóban remek játékot alkot. Lássunk néhány apró tényt az előadásból (májusi számunkban részletesebb, több oldalas összefoglalót olvashattok róla):

  • 3 fajjal nyomulhatunk
  • 36 küldetés lesz a játékban, melyek 30-35 órás folyamatos élményt ígérnek
  • különleges AI, mely a kétszintű stratégiai rendszert is kiválóan lekezeli
  • minden élő organizmusnak saját árnyéka van
  • multiplayerben 12 játékos küzdhet majd egymás ellen
  • a tervezett gépigény: 1GHz CPU, 256MB RAM, GeForce 2
  • megjelenése 2004 szeptemberére várható, még ekkortájt egy játszható demó is a kezünkbe kerül
  • az első publikus animáció az E3 ideje alatt kerül fel a netre
  • előreláthatólag 2 CD lesz, de nem kizárt egy DVD-s kiadás sem a jobbminőségű animációk érdekében
  • a csapat a jövőben is együttdolgozik az EA-val, vagyis lesznek itt még érdekes projektek :)
  • ez lesz az első olyan EA játék, mely teljesen MAGYAR NYELVEN is megjelenik majd

  • Rakomány a pokolból

    Hír | 2004.04.07 13:40

    Ha ugyan a The Bloody Magicről jó régen nem hallottunk semmit, úgy gondolom kár egy ilyen RPG-t a felejtés tengerébe dobni. Kutakodva a fejlesztők szavai közt például bizonyítékot leltem arra, hogy 1-2 hónap és kapunk egy szép demót! Rátérve a címre, és annak lényegére, az inventory rendszer. Sok játékban sok fajta megvalósítást láttunk már. Aki RPG fanatikus, annak valószínűleg leginkább a Diablo, vagy Baldurs's Gate, Icewind Dale stílusú "zsák" tetszik. A The Bloody Magic esetében szintén bevonják a játékosokat némiképp a fejlesztés menetébe. Például előkerült egy szavazás, melyben arra tehetünk javaslatot, milyen módon cipelje hősünk a nagy fáradtsággal begyűjtött cuccost. Nagyon előnyös és ötletes lenne, ha annyit cipelhetnénk, amit emberi erővel is elbír gladiátorunk, ám veszteséges is, hiszen ez nem egy tonna páncél és fegyverzet. Így tehát igen érdekes a dilemma, aki úgy érzi egyedi ötlete van, bátran keresse fel a Sky Fallent!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.07 06:35

    Engem valósággal megőrít már az SCi azzal, hogy várat a Richard Burns Rally megjelentetésével... Ezzel nem vagyok egyedül, láttam, hogy kvanta is érdeklődik :) Nos egyelőre annyit tudni, hogy 2004. nyár. Kinek ez az utolsó nap, kinek már bevánszorogni sem kell az iskolások közül, az biztos, hogy előbbit nagy méreggel teszik. Mielőtt elkezdenénk a napi hírözönt, nézzük meg mi újság Jean testvérünknél:

    - Jean, mászik a ribizli? - Nem, uram. - Akkor megint katicabogarat ettem. - Jean, fejje meg a disznót! - Minek, uram? - Hogy disznósajtot csinálhassunk. - Jean, esik az eső? - Esik, uram! - Akkor vigye a halakat sétálni!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.06 06:33

    Üdvözlet! Már nem kell sokat várni, és csücsülhet mindenki otthon tavaszi szünet alkalmából. Addig muszáj kibírni valahogy... Mondjuk maradjatok itt szépen, és töltikézzétek az elkövetkezendő órákban kikerülő cuccosokat :) Addig is tekintsünk be a hazaszolgálat jegyében kardot... öö... puskát fogó férfijú testvéreinkhez:

    Újoncok vonulnak be. Az őrmester írja a neveket, és megszólal: - Akinek th-val, y-al vagy valamilyen különleges módon írják a nevét, az előre szóljon! Jelentkezik egy újonc: - Én y-al írom a nevemet. - Igen? Hogy hívják? - Nagy Pál.

    'Napot...

    Hír | 2004.04.04 13:05

    Szép jó napot! Ismét másnap van, ez egy kis fejfájással járhat némelyeknek, ám most legalább nem kell sehova menni. Holnap hétfő lesz, így ma már nem érdemes túl sok kakaót inni. Jó hír minden nebulónak, hogy csütörtökön már szünet van! Rossz hír viszont mindenkinek, hogy vasárnap lévén már megint hír szűkében vagyunk:( De sebaj, vicc azért van, és talán némi friss dolog is érkezik.

    Felszáll egy nő a villamosra, egy férfi azonnal feláll, és átadja a helyét. - Fogadjunk, hogy maga vidéki - modja a nő. - Igen. Honnan tudja? - Mert átadta a helyét. - Fogadjunk, hogy maga meg pesti. - Igen. Honnan tudja? - Mert nem köszönte meg.

    [MOVIE] Esti kettős

    Hír | 2004.04.03 20:07

    Elsőként ejtsünk szót az EA macska-egér játékáról bőrruhába bújtatva, mely a Catwomen. Az ezév nyarán megjelenő alkotásból egy 10 Mbyteos videó érkezett. Eddig nem mondhatni, hogy sok anyagot zúdottak ránk a Catwomenből, így mindenképp érdemes megnézni! Aztán itt a Ryzom, melynek a GDC-s trailerje került ki sokhelyre a hivatalos oldal szervere után. A 34 megába sűrített mozi a lehető legjobban igyekszik demonstrálni, hogy mit ez az MMORPG, melyet a stílus fanjai tárt karokkal várnak. Klikk!

    'Napot...

    Hír | 2004.04.03 09:04

    Nagy dilemmában voltam abból a szempontból, hogy most jó reggelt, vagy jó napot kívánjak... Hosszas hezitálás után úgy döntöttem erősítem a koránkelők hadát a mai napon. Felhőtől mentes meleg időnk van, így ha lehetséges akkor irány ki a szabadba! Ha mindenáron gépezni akartok, akkor fogjátok meg az egész hóbelevancot, és irány a terasz, erkély! :D Szegény embert pedig mikor már az ág is húzza, előfordul, hogy fejjel és kézzel egyben lekaszabolja és darabokra szedi egy véletlen baleset folytán a csillárt. Most mehet szegény a barkácsáruházba... (hozok szeget is :D):)

    Egy nagyvállalatnál focimeccset rendeznek a marketing és a karbantartó osztályok között. A meccset a karbantartók nyerik nagy fölénnyel. A vállalati hirdetőtáblán megjelenik a marketing osztály beszámolója a mérkőzésről: "Örömmel jelenthetjük, hogy a 2000. évi futball-szezonban a marketing osztály kiélezett csatában a második helyet szerezte meg, míg a karbantartók mindössze egyetlen győzelemmel, az utolsó előtti helyen végeztek."

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.02 06:41

    Meghallgatva a bejelentéseket, én valahogy úgy érzem, hogy mostanság túlsúlyban akcióznak a szimulátor és az FPS fajtájú alkotások. Nameg az RPG-kel sem spórolnak :) Itt van például a tegnapi FIA GT-n alapuló kicsike. Ez a sorozat mellesleg a Forma 1 betétfutama, talán így több embert is érdekel majd. Reméljük a virtuális Gollinik is legalább úgy száguldoznak majd, ahogy a nemrégiben kiadott TOCA RD 2 demóban a virtuális Jean Alesik :)

    Vizsgáztatják az amerikai pilótát, mielőtt kivezénylik Irakba. A szokásos kérdések után megkérdik tőle: - Két tank áll az úton, egy iraki és egy angol, melyiket lövi le? - Hát az angolt! - vágja rá a katona. - Hülye! Menjen ki, gondolkodjon el és majd utána jöjjön vissza. Kis idő elteltével behívják megint és újra felteszik neki a kérdést: - Két tank áll az úton, egy iraki és egy angol, melyiket lövi le? - Az őrmester úr melyiket lőné le? - kérdezi félve a katona. - Hát az irakit! - Akkor nekem megint csak az angol jut

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.01 06:39

    A még mindig hideg reggelen, de már egy-két madárral -igaz majd megfagynak :)- reméljük mindenkinek sikerül(t) felkelnie. Mostanság egyre több játék kerül a boltokba, valahogy nagyszabású megjelenés-akció tört ki mindenkinél... Ma elsőként egy ilyennel foglalkozunk, melyhez máris hozzácsaptak valamit :) És hát... Ne felejtéstek milyen nap van ma :D Addig is engedjetek meg egy hosszabb viccecskét:

    Az iraki katona levelet kap kedvesétől: "Kedves Joe! Nem tartható tovább a kapcsolatunk. A közöttünk lévő távolság egyszerűen túlságosan nagy. Be kell ismerjem, hogy mióta nem vagy itt két sráccal is megcsaltalak, nem volna becsületes ha tovább hazudnék neked. Nagyon sajnálom. Kérlek küldd vissza a fényképem, amit korábban küldtem neked. Szeretettel: Nicole" Joe nagyon elszomorodott és megbántottságában megkérte katonatársait, hogy gyűjtsék össze nekik valamennyi fényképüket, amin nők szerepelnek. A barátai egy nagy halom fotót adtak neki húgaikról, nővéreikről, barátnőikről, nőrokonaikról. Végül ezekhez hozzácsapta Nicole fényképét és a következő levelet küldte hozzá: "Kedves Nicole! Én is nagyon sajnálom, de sajnos nem emlékszek rád. Légy szíves, keresd ki a képed és a többit küldd vissza nekem. Köszönöm: Joe"

    [HuN] WarCraft III TFT

    Hír | 2004.03.31 14:01

    Igen, végre elkészült!! Részletek alant, egyenesen a tűzkeresztségből... "Nagy örömmel jelenthetem be, hogy közel fél éves munka eredményeként a mai napon megjelent a teljes Warcraft III: Reign of Chaos felújított és The Frozen Throne magyarításunk egyben. Rengeteg munka volt benne és igyekeztünk a lehető legminőségibb és hibamentesebb magyarítást elétek tárni. Ha nem is sikerült teljesen hibamentes honosítást készítenünk, azért reméljük mindenki élvezni fogja a munkánkat. Szeretnénk kérni mindenkit, hogy véleményét a Fórumunkban, vagy levélben ossza meg velünk, szeretnénk visszajelzéseket hallani. Ha valahol máshol találtok magyarításunkról véleményezést, fórumot, kérünk, hogy arról is értesítsetek. Jó szórakozást kívánunk! Katt ide!" (Thanks: Cerberus & VargaZe)

    'Reggelt...

    Hír | 2004.03.31 06:32

    A kételyek eloszlatása érdekében, a tegnapi demó teljesének neve Európában mindenképp TOCA Race Driver 2 lesz. Ausztráliában kacérkodnak a V8-as jelzővel. Aki eddig nem szedte le, és van kormánya, az sürgősen rohanjon megnyomi a letöltés gombot! Bár még nem tudunk sokat sem az Xpand Rallyról, sem a Richard Burns Rallyról, ez magasan ver minden eddigit... Ha valaki rendelkezik műalváskreáló géppel, melynek használatával több alvás lehetséges (ugyanannyi idő alatt persze), kérem nálam jelentkezzen! :D

    Orvos az alkoholistának: - Nem tudom meghatározni a vércsoportját. - Miért? - Elpárolog, mielőtt elemezhetném.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.03.30 06:38

    Örömteli reggelt mindenkinek! De jó lenne az enyhén hűvös reggelben madárcsicsergésre ébredni... Sajnos ők is lefagytak a fákról. Csak egy-két igen ellenszenves módon zene-bonáló bagoly huhog, ami azért a semminél jobb. A tegnapi Settlers és Painkiller bejelentések kicsit fellendítették az elaludni készülőket. Így hát türelem, és jönnek, amiket vártok :)

    Egyik bolond le-fel sétál és egy cipőt húz a fűzőjénél fogva. Meglátja az orvos és megkérdi: - Mondd bolond, miért húzod azt a cipőt? Mire a bolond odanyújtja a dokinak a fűzőt és mérgesen mondja: - Nesze, itt van, próbáld meg tolni..

    Bugix

    Hír | 2004.03.29 16:48

    A Sunny Games bejelentette legújabb alkotását, melyet Bugix: Adventures on the Flying Islands névre kereszteltek. A név már önmagában is sokat sejtet, hiszen a szigetek nem sűrűn szoktak röpdösni. Ez egy 3D-s árkád játék lesz, ami csupán annyiban különbözik a Xonix-tól, hogy beleraktak egy "mentsük meg a világot" részt is. A demóját máris kiadták, melyet egy 7 megás fájlba sikerült belezsúfolniuk, innen le is tudjátok tölteni.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.03.29 06:36

    Kellemes hétfő reggelt (ezt nehezemre esett leírni...)! Ami felöntheti az adrenalin szintet az a közelgő bolondok napja, ki-ki milyen tréfát fog űzni :) Hírek terén az a gyanúm, igen szegény napnak nézünk elébe. No sebaj, nézzük mi a helyzet:

    A bolondnak eltörik a keze. - Doktor úr, ha majd leveszik a gipszet a kezemről, fogok tudni hegedülni? - Természetesen - mondja a doktor. - De jó! Eddig csak zongorázni tudtam.

    'Napot!

    Hír | 2004.03.28 12:37

    Üdv mindenkinek újfent! Remélhetőleg túléltétek az óraátállítást és sikeresen elbúcsúztatok attól a plusz egy órányi alvástól... Nekem elég nehéz volt, de vígasztaljon a tudat, hogy ősszel újra kaphatunk hatvan percet ajándékba ingyér. Hétvége lévén a hírek is pihennek... sebaj, legalább lesz idő tanulni. Mi?! Tanulni? Na neee. Egyébként Isten éltessen minden Gedeont és Johannát és azokat is, akik ma ünneplik a szülinapjukat! Nem jöttök ki velem hógolyózni? :D

    Két bolond ül a tengerparton. Egyik a vízbe dob egy kockacukrot, a másik gyorsan szalad és megkóstolja: - Te ez a víz még mindig sós. - Bolond vagy, még nem kevertem meg.

    [OST] Knights of Honor

    Hír | 2004.03.26 23:31

    Újabb kis zenerészlettel bővült a Knights of Honor honlapjának korábbi felhozatala. A Sunflowers játéka a lovagkorba kalauzol el minket, ahol akár egész Európa uralkodóivá is válhatunk. Stílusos, korhű zene, mindenkinek ajánlom. Erre tessék.

    Képvihar délutánra

    Hír | 2004.03.26 14:27

    Képrakománnyal megpakolt napsugaras délutáni jókívánságokon túlesve invitálok mindenkit egy körre a "screenshot járaton" :). Van egy nyertesünk is... A Kreed igazán kitett magáért:

    Update: A RollerCoaster Tycoon 3 és DRIV3R is igen komolyan ringbe száll!!!
    A többiek:
  • City of Heroes
  • Desert Rats vs Afrika Korps
  • Lagsters
  • Sims 2
  • Warhammer Online

  • Serious Sam 2 képek!

    Hír | 2004.03.25 16:40

    Megérkeztek az első fényképek Serious Sam 2-ről. Természetesen a GDC-n tartott prezentációról sunnyogtak ki, ahogy azt elvárhattuk :) Bár még elég rossz felbontásúak, már most látszik, hogy megint iszonyat jó munkát végeztek a fejlesztők. Lessétek meg mindet:

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)