Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

Haegemonia: A Solon Hagyaték

Hír | 2003.10.22 17:03

Dauby mester jelentette a galaxis túloldaláról, hogy nagysikerű Haegemonia című játékuk teljesen magyar változata idén, egészen pontosan október 31-én érkezik a boltokba! Szerencsére nem volt ennyire szűkszavú :) Lássuk a jellemzőket:

  • Teljesen átdolgozott játékmenet – találmányok, hajók, fajok tulajdonságai jobban ki vannak egyensúlyozva
  • Több mint 70 új találmány – átértékelt és áthelyezett régi találmányokkal
  • Rengeteg új kombinációs lehetőség – kereskedj, kémkedj, vezesd a népedet és háborúzz kedved szerint!
  • Új űrhajók, speciális egységek, épületek és véletlen események – többek között játszható Solon hajókkal
  • Új típusú multiplayer pályák – 15, egyjátékos és többjátékos módban is egyaránt kihívást és élvezetes játékmenetet garantáló egyedi pálya
  • Továbbfejlesztett Mesterséges Intelligencia – gyorsan, merészen és taktikusan játszó MI, mely minden pillanatban képes a meglepetésszerű döntésekre Most pedig szemléljétek meg a gyöngyszemet!!! Egyszerűen hihetetlenül jól fest!

  • BattleCards beta

    Hír | 2003.10.17 06:06

    A svéd D.O.M AB bétatesztet hírdetett a BattleCards című "Massive Multiplayer Online Trading Card Game" című játékukra. Na most ehhez annyit, hogy regisztrálni kell, aztán követni az utasításokat. Jah..., hogy hol? :D Itt!

    [PATCH] Duó

    Hír | 2003.10.16 21:25

    Két remek játékhoz is megérkezett a javítás. Az egyik a sokak általkedvelt Chrome, mely most már Radeon 7500-as kártyákon is kompatibilis lesz ezzel a patchel. Természetesen néhány egyjátékos és multis bogarat is kiírt a játékból. A másik üdvöske az UFO Aftermath, mely szerintem minden UFO kedvelőnek nagyon jól jön, hiszen rengeteg hibát orvosol, és a verziószámot is megemeli 1.2-re:) Ez utóbbit innen tudjátok lecibálni.

    UT2004 gépigény

    Hír | 2003.10.12 19:13

    A Worthplayingen felbukkant az Unreal Tournament 2004 hivatalos gépigénye. Lássuk hát, milyen vasat kell összehoznunk annak érdekében, hogy legalább elinduljon a legújabb UT:

  • Windows 98/Me/2000/XP
  • Legalább 1 GHzs Intel vagy AMD processzor
  • 128 MB RAM
  • 3,5 Giga szabadhely
  • Legalább 64 megás GeForce 2 vagy Ati Radeon
  • DirectX 8.1 vagy újabb
  • 33,6 K-s modem a multihoz Ha már a megjelenéskor tolni akarod a játékot, és nincs meg még a kellő vas, jó lesz belehúzni a pénzspórolásba, hiszen November 21-én érkezik a gamma.

  • Új Call of Duty demó

    Hír | 2003.10.11 22:24

    Nos, sajna elmarad a sokak által várt Call of Duty multi demója, de egy másik érdekességgel azért kedveskedett az Activision. A Call of Duty második demójában egy újabb harcteret kostolhattok meg. A dolog egyetlen szépséghibája, hogy ez a demó még nem annyira hivatalos. Egészen addig amíg a PC Gamer birtokolja az exkluzív jogokat. Így aztán lokálba nem teszem fel egyelőre, de "itt" (FileFront) azért már megtalálhatjátok. Thanx Iam_The_Ghost / SPLINTERCELL A linket inkább leszedtem, hátha zavarná az Activision kémeit :)

    [PATCH] Halo

    Hír | 2003.10.09 06:08

    Hála a Gearboxnak, megérkezett a Halo PC-s változatához immáron a második patch, mely 1.02-es verziószámot visel a hátán. Elég sok javítás van, így csak párat most, pl. a kártyatámogatásoknál, a servereknél multiban, egy dll fájlal is babrálnak, de aki szükségét érzi a cuccosnak ide fáradjon.

    FFXI - mikó?

    Hír | 2003.10.08 18:21

    Biztos tetszik ismerni a Final Fantasy sorozatot... Na, hát annak a tizenegyedik mittudomén teccikérteni, aminek jött egy ilyen megjelenési dátumja. Itten van egy ilyen szöveg, amit lefordítva az a lényeg, hogy Észak-Amerikában október 28-tól vásárolható meg a Square új üdvöskéje $50-ért, 5 (vagy öt?) CD-n. Ez az ár csak az első 30 napi online játékot tartalmazza, ha tovább szeretnénk játszogatni vele, le kell perkálnunk 13 dolcsicskát havi szinten. Ráadás! A Tetra Master nevű minijátékkal havi egy dolcsiért nyomulhatunk az MMORPG-n belül. És még mondják, hogy nem a pénzre mennek a mai multicégek? :D

    [PATCH] XIII Multiplayer

    Hír | 2003.10.03 21:56

    Végre megérkezett a XIII multis demójának a javítása. Az installálása roppant egyszerű: másoljuk be a betömörített fájlokat a XIII demó System könyvtárába (általában: C:Program FilesUbisoftXIII Demo OnlineSystem ). Mellesleg mindenképp megéri letölteni, hiszen ennek segítségével tudunk botok ellen játszani úgy, hogy közben nem fagy meg a gamma.

    [DEMO] XIII MULTI!!!

    Hír | 2003.10.03 08:16

    IGEEEEEEEEEEEEN! Szóval végülis megérkezett éjjel a kicsike, nem kis kavarodást okozva a neten... Sajnálatos tény, hogy egy igen hatalmas hibát is találtak benne, amin jelenleg is keményen dolgoznak a fejlesztők. De azért lehet vele játszani, ezért érdemes letölteni. Felért lokálba :) Tessék:

    XIII még idén?

    Hír | 2003.10.02 16:25

    Nemrégiben felreppent a pleytka, miszerint a XIII csak valamikor jövő év elején jelenik meg. Német testvérlapunk kapott egy fülest a Ubi Soft-tól, hogy a game egészen pontosan 2003 november 6-án megérkezik. Remélem valóban így lesz! Ha nem tudnátok egyébként, elvileg ma jön a multiplayer demója :) Este találkozunk valamelyik szerveren! Update: Sajna a demó csúszik egy napot :( Brühühűűűű... Na akkor holnap találkozunk a gémben :D

    [DEMO] Lords of EverQuest

    Hír | 2003.10.02 06:01

    Megérkezett a második Lords of EverQuest demó, mellyel multiban játékunk lényegét az Elddar Alliance takarja majd. Szintén 409 mega, úgyhogy csak a jó nettel rendelkezőknek ajánlatos. Klikk...

    Chrome multi demó hamarosan

    Hír | 2003.09.29 06:19

    Történt egy információcsere a Chrome fórumán hivatalos részről. E szerint a jövőhéten megérkezik a Chrome multiplayeres demója... Addig lehet szépen várni, míg meg nem jelenik az orrotok előtt a link. :)

    Painkiller multi béta

    Hír | 2003.09.26 18:38

    A DreamCatcher Games ma bejelentette, lehet jelentkezni a Painkiller multiplayeres bétatesztjére. Októberben indul majd, mint egy zárt körű "rendezvény", de erről ők jobban tudnak beszélni, mint én, ezért kérem akiket érdekel ide fáradjanak.

    Fileplanet drágaszágok!

    Hír | 2003.09.25 23:51

    A Fileplanet-tet folyamatosan bővítő GameSpy csapata egyre keményebb eszközökkel próbál előfizetőket szerezni. Ezúttal két indokot is tudok mondani, hogy miért érdemes "csengetni" nekik. Az egyik a Contract Jack, a másik pedig a War of the Ring című játékok zárt multiplayer tesztje. Ha ezért nem, akkor semmiért nem éri meg az egy éves előfizetés... Persze az én májam is jobban viselné, ha mindenki hozzáférhetne :(

    POSTAL 2: Share The Pain

    Hír | 2003.09.25 15:35

    A POSTAL 2: Share The Pain (magyarul: Postal 2: Oszd meg a fájdalmat) egy teljesen egyedi többjátékos módot fog a játékosok kezébe adni. Lesznek különféle "változatai" a multinak, olyanok, mint például a Hasidic Jews vs. Towel-head Terrorist Tent-Dwellers (hmm... na ezt nehéz lenne jól lefordítani. Aki játszott a Postal 2-ővel, az nyilván emlékszik még a templomos jelenetre. Kb. ez is olyan lesz.). Lesz egy nagyon brutális zászlólopós mód is, melyben a Postal Babák is benne lesznek. Aki nem tudná kik is azok, azoknak alább nézelődjenek.

    PLUSZ: A Postal 2 oldalt nézelődve rábukkantam egy remek kis videóra, mely csupán csak 8 mega (és több mint 3 perc). Két fontos dologról szól: csajok és a fegyverek, de leginkább a kettő együtt. Vannak még benne pukkanások, durranások és robbanások is, szóval minden, ami kell. Itt találjátok meg ezt a jó kis matériát, melynek letöltés erősen ajánlott mindenki számára!

    Lords of EverQuest Updated Demo

    Hír | 2003.09.25 06:14

    A Sony Online Entertainment jóvoltából elérhető egy feljavított Shadow Realm multiplayer demó, mely 29 megával nyom többet és pár technikai újítást eszközöltek az előző változathoz képest. Hogy őszinték legyünk, eddig sem volt kicsi ez a demó, de mostmár végképp nem. :) Akinek kedve van lecibálni a közel 402 megás alkotást, az fáradjon el érte ide.

    [MOVIE] XIII Multiplayer

    Hír | 2003.09.22 09:33

    A Fileplanetre ezúttal egy újabb animáció került felfele. A GameSpy által kész1tet mozgóképen megszemlélhetitek a sajnos csak jövő év elején érkező XIII című akciójátékot, többjátékos mód közepette. Érdekes kis csaták lesznek, az egyszer biztos :) Ha érdekel, cibáld le innen.

    [DEMO] Húdemennyi!

    Hír | 2003.09.20 09:05

    Ez a nap bővelkedik demókból. Igaz, hogy nem "A" kategóriás mind, de azért ha van egy kis szabadidőtök (hey! hétvége van!;)), kellemesen el lehet velük tölteni felesleges perceiteket. Kezdjük a sort egy vadász-szimulátorral: Deer Hunter 2004. Következő versenyzőnk a Judge Dredd vs. Death. A stufa még nem végleges, de játszható :) Aztán itt van Lords of Everquest: Shadow Realm multi demója, amiről tudni érdemes hogy egy szinttel az előbbi kettő felett van minőségileg, meg méretileg is. Mellesleg egy RTS, és e verzió tartalmaz egy tutorial misönt is. Utoljára marad egy vámpíros FPS, mely a Nosferatu: The Wrath of Malachi címet viseli. Kinek mi a zsánere, válasszon magának és nyomja :D

    Whiptail megjelenések

    Hír | 2003.09.18 23:48

    A Postal 2 kiadója, a Whiptail Interactive felvillantotta ez év végi tervezett felhozatalát. Lássuk csak mi áll előttünk. Október és november környékén három játékuk is megjelenik. Nevezetesen az RC Cars, a Blade & Sword, valamint a Postal 2 Gold Edition (ez utóbbiban már van multiplayer modul is - egész jól sikerült, épp beta teszterkedem :D). Ugyan nem egy Electronic Arts féle felhozatal, de azért jó lesz ez nekünk :)

    Minijátékok - királyok(?)

    Hír | 2003.09.18 18:57

    Az egyiket a Hidden & Dangerous 2 weboldalról lehet leszedni. Ez egy ilyen kis multi cucc, neten játszandó, lehetőleg bekapcsolt monitor mellett. A másik játék a C&C Comanche-hoz jött ki. Ez már Java alapú - ezt csak úgy mondtam :) Többet nem tudok róla mondani, mert regisztrálni kell az EA-hoz, hogy kipróbálhasd... sőt, az előbbihez is regelni kell magad. Ez van, srácok :D

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)