Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 344

[MOVIE] Black Buccaneer

Hír | 2006.05.09 09:44

Azta***! Ezt nem gondoltam volna - A Black Buccaneer akár Tomb Raider-klónnak is nevezhetjük, ám annál sokkal több. Legalábbis a grafikát és a megoldandó feladatok nehézségét nézve. Stílusát tekintve egyébként egy karib hangulatú akcióhorrorról van szó. Az új videóját lokálból tölthetitek.

[PATCH] Singles 2: Triple Trouble

Hír | 2006.01.25 19:56

A Sims nagyon sikeres - ez tény. És bár én ki nem állhatom az EA aranytojást tojó tyúkját, a tömeg számomra érthetetlen módon zabálja. Erre a többi kiadó is rájött, ezért készült el nem is egy Sims-klón, többek közt a Singles és folytatása is. Most az utóbbi európai kiadásához érkezett meg az 1.3-as verziószámot viselő javitás, melyet itt tölthettek le.

[MOZi] X-Men 3 teaser!

Hír | 2005.12.06 15:34

Az X-Men azon kevés képregényadaptációk egyike, amely olyannyira népszerű, hogy immár a harmadik részét várhatják a rajongók. Szerény véleményem szerint nem olyan gagyi, mint a Pókember (annak is készül a harmadik része), ráadásul sokkal több főhős kap fontos szerepet. A régi kedvencek megmaradtak. Újra feltűnik a Farkas, itt lesz Ciklon is (pedig úgy volt, hogy Halle Berry helyett valaki más alakítja majd), de új arcokból is akad pár. Mikulás napja alkalmából tekintsétek meg a film rövid, de annál ütősebb előzetesét! A lejátszásához továbbra is QuickTime 7-re és egy nagyjából 1 GHz-es processzorral rendelkező gépre van szükség.

[DEMO] Pilot Down

Hír | 2005.08.13 23:40

Megérkezett a várva várt Splinter Cell-klón (kimondom, elvégre maguk a fejlesztők is így nyilatkoztak a játékról egy elveszett interjúban), a Pilot Down egyjátékos, kipróbálható verziója. A 113 megás demóban a végleges játék első pályáján ügyködhetünk, célunk az ellenséges vonalak mögül barátságos területre jutni. Attól ne féljetek, hogy játék közben leesett állatokat kell majd keresgéljétek, mert ahogy a fenti linken is láthatjátok, a játék bizony nem a grafikájával gyönyörködtet :) Viszont mindenképpen töltsék azok, akik szeretnének egy jót lopakodni. Az alábbi 2 linkről cibálhatjátok az anyagot: Demó (Worthplaying) Demó (3dGamers)

[MOVIE] True Crime 2

Hír | 2005.06.04 13:41

Az első rész nem kimondottan kasszarobbantó sikere után a fejlesztők nem csüggednek, (nem is baj) és elkészítik a True Crime című GTA klón második epizódját. Ebből láthattok most egy konkrétan 28,1 megás ízelítőt. Ha megtetszett, és többre vagytok kíváncsiak, akkor ajánlom figyelmetekbe a játék hivatalos oldalát.

[MOVIE] Singles 2: Triple Trouble

Hír | 2005.05.31 21:26

Elérhető egy új, német nyelvű előzetes a Rotobee szexorientált Sims-klónjából, pontosabban annak második részéből. A cím beszédes, minden bizonnyal egy szerelmi háromszög fergetes izgalmait kell megoldani minden lehetséges csábítási trükkel. Nem jártatom tovább a szám, klikk!

Akció, kaland, üldözés - bejelentések

Hír | 2005.05.19 14:06

Örömteli hírekkel szolgálhatok! Két, pontosabban csak egy remek játék folytatását jelentették be a mai napon, biztosan sokak régi nagy kedvence elevenedik fel most újra.

  • Prince Of Persia Kindred Blades Ő valójában a harmadik rész, de csak most derült fény az alcímére. Ebben az epizódban tér haza a herceg Babilonba az Idő Szigetéről kedvesével, Kaileenával. Ám hazáját feldúlták, mindenki ellene fordult, el is fogják. Kaileena ezért útjára engedi az idő homokját, hogy megmentse szerelmét.
  • True Crime 2 Ebben a GTA klónban rengeteg izgalmas, akciódús küldetésen verekedhetjük át magunkat egy Marcus Reed nevű zsaru bőrébe bújva. Egyelőre más infó nincs róla, a honlapján viszont találhattok egy videót, valamint főhősünk kedvenc kis kocsijáról is akad néhány kép, amit egyébként egy szerencsés nyertes magáénak is tudhat. Az Activision ugyanis meghirdetett egy akciót, melynek lényege, hogy júnis 16-ig szavazzunk, melyik városban játszódjon a játék. A szavazók közül egy megnyeri a verdát. Ahhoz képest, hogy jövőre kívánják megjelentetni a játékot, még csak most akarják eldöntetni velünk, hol is játszódjon? :)

  • Motorola V3 klón a Samsungtól

    Hír | 2005.04.25 07:02

    Az összetéveszthetetlenség kimondottan fellelhető jegyeit dugja orrunk alá a Samsung V740, amely formatervében, kialakításában és méreteiben is olyan alakot ölt, hogy ráakaszthatjuk a Razor V3-klón jelzőt. A hivatalos tényállás szerint a Samsung tagadja, hogy lemásolták volna a V3-mat, hiszen ők már évekkel ezelőtt a fejlesztésébe kezdtek egy 8 mm vastagságú telefonnak. Maradjunk annyiban, hogy a Motorola designügyileg jobban eltálta az igényeket.

    Commodore 64 - nosztalgia újonnan

    Hír | 2005.01.14 19:32

    Minden bizonnyal érdekesen hangzik, de igaz. A Gadgets.co.uk oldal sok mindent forgalmaz, nemrég pedig egy érdekes dologgal bővült a kínálatuk. Egész pontosan a Commodore 64-es szerkezetről van szó. A világ legnagyobb példányszámban eladott otthoni számítógépét meg lehet vásárolni, méghozzá vadiúj állapotban, több, mint 30 játékkal! És nem is akármilyenekkel. Nem klónokról, utángyártásokról van szó - az eredetiekről. A gépezet egyébként közvetlenül televízióra csatlakoztatható. Minden további a fenti linken.

    Constantine PC-re

    Hír | 2004.12.27 23:33

    Még február tájékán jelent meg különféle konzolokra a Constantine című third-person akciójáték. Néhány képét elsőre megpillantva azt is hihetnénk, hogy egy Max Payne klónnal van dolgunk. Nos részben ez igaz is. Itt azonban a valóságtól igen komolyan elrugaszkodva, egyfajta fél démoni világban pusztítunk. Miért is érdekes ez nekünk? Mivel felbukkantak a hírek egy esetleges PC verzió megjelenéséről. A megjelenést illetően csak annyit lehet tudni, hogy valamikor 2005-ben. Addig csekkoljátok néhány képét, hátha kedvet kaptok hozzá.

    Playboy: The Mansion dátum

    Hír | 2004.12.17 20:28

    Úgy tűnik, ma elég sokan ígérgetik be portékáikat :) Most a Playboy: The Mansion megjelenési ideje futott be. Lássuk csak: A tervezett dátum egészen pontosan 2005 január 25. Kis szerencsével ez már nem is változik. Nem is tudom miért, de ez az első szimsz klón, ami kezd érdekelni. Mondjuk ehhez a téma is hozzájárul :D

    Doom 3 szingli pálya

    Hír | 2004.08.25 19:07

    Elkészült az első szingli módra kreált Doom III pálya is a Kiltron jóvoltából. Mielőtt valaki félreértené, ez nem hivatalos, hanem "fan-made", vagyis rajongók készítették. Valami poénkodás lehet a dologban, mert a leírás szerint a Trite elfoglalta a UAC klónozó bázist és azt tenyésztő, illetve keltető fészekké alakította. :) Bár ez nem feltétlenül jelenti, hogy vicces lesz kipróbálni, sőt. Gondolom azokban a keltetőkben nem kiscsibék nevelkednek. :) Innen tölthető le a 20 megás csomag. Update: ha esetleg a fenti linken kicsit túlterheltek a szerverek, és/vagy netán sokat kell sorban állni, akkor itt a megoldás!

    [MOVIE] True Crime

    Hír | 2004.05.06 21:30

    Már 3 napja begördült a gyárba a True Crime: Streets of LA, és nemsoká megérkezik a boltokba is. Aki egész véletlen még nem tudná, ez amolyan GTA klón, mely már konzolokon kisebb-nagyobb sikereket aratott. Aki tervezi a megvételét, annak egy most 36 megás trailerrel enyhítik az étvágyát. Letölteni innen tudjátok.

    Nem megy a gőzös...

    Hír | 2004.04.29 19:52

    A Microsoft újabb kegyetlen döfést intézett a PC-sek szíve felé, legalábbis ami a masinisztákat illeti. A mai nappal leállították a Train Simulator 2 fejlesztését. Az indok igen nemes, és sablonos: nekik nem éri meg (szerintem az X-Boxsem éri meg, azt miért nem állították még le?). Ezek után már csak az lenne a vicces, ha ők is elkezdenének Sims klónokat gyártani:)

    [MOVIE] Playboy: The Mansion

    Hír | 2004.04.19 20:57

    Bár még csak az előzetes oldala indult be itt, a TeamXbox csapata levadászta az első videót a Playboy: The Mansion című játékról (Thanks Lazy). Nos, mit is mondjak. Nem gondoltam volna, hogy ez is egy afféle Sims klón lesz. Bár elnézegetve, megmondom őszintén egy Singles / Sims mixnek tűnik, szép grafikával, és óriási... hát... szóval szép leányokkal :) Lessétek meg az animot:

    Singles @ GC

    Hír | 2003.08.23 17:29

    Mikor először megtudtam, hogy készül a Singles, rögtön felötlött bennem, hogy mi a fenének csinálnak egy újabb Sims klónt? Persze a válasz egyszerű... degeszre keresheti vele magát a kiadó. Persze ezek csak a tervek, és bár 98%-ban a Sims egyes epizódjainak legjobb tulajdonságain alapszik a játék, mégis más szemszögből vizsgálja a szimulációt... A kicsit korai verzión is remekül látszott, hogy akárcsak a Sims-ben, rengeteg lehetőségünk lesz, habár ezen érdekességeket egy szimpla Sims kiegbe is bele lehetett volna passzírozni. Az biztos, hogy a Sims rajongók egy újabb színfolttal bővíthetik amúgy sem szürke "felhozatalukat".

    Joint Operations

    Hír | 2003.07.07 19:40

    Nem, nem valami füves játékról van szó, hanem a NovaLogic legújabb fejlesztéséről. A Joint Operations egy akció játék lesz, amiben vezethetünk vízi, földi és légi járműveket (avagy egy Battlefield 1942 klón). A csaták színhelyéül Indonézia (mégiscsak lesz fű) szolgál. A gammát az "öregecske" Black Hawk motor fogja hajtani. Multiban akár 64en is játszhatunk majd, természetesen a Cooperativ mód fog uralkodni (azért ennyire nem kéne az a bőrlehúzás). Idén ősszel fog a boltok polcaira kerülni a gamma (addigra bár fincsi BF mod is napvilágot lát). Megjelentek az első screenshotok is, ezeket alább láthatjátok.

    School Tycoon - a csodasuli

    Hír | 2003.05.13 17:51

    A Gamershell egy... hááát, érdekes játékról adott hírt :) A Riverdeep gondozásában készülő School Tycoon-ban mi magunk kreálhatjuk meg saját álomsulinkat. Nos, gondolom sokan úgy érzitek most, hogy az lehetetlen :D De hátha mégis megoldható. Az idén ősszel érkező alkotásban minden egyes diák egyéni döntése hatással van környezetére, vagyis akárhányszor visszük végig, elvileg mindig más lesz. Ha úgy vesszük, egy újabb Sims klónnal állunk szemben :) De sebaj, nem biztos, hogy ez is amolyan szélsőséges kritikákat kap :)

    Aktuális Top 10-ek!

    Hír | 2002.12.05 22:30

    Megérkeztek a legújabb amerikai, Top 10-es PC eladási adatok. A jelek szerint, hosszú idő után sikerült lenyomni a trónról a Sims valamelyik klónját... :) Az adatok november 17 és 23 között érvényesek:

    1. Harry Potter 2 - Electronic Arts 2. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 3. The Sims Deluxe - Electronic Arts 4. Roller Coaster Tycoon 2 - Infogrames Entertainment 5. Backyard Hockey - Infogrames Entertainment 6. Medal Of Honor: Spearhead - Electronic Arts 7. Zoo Tycoon - Microsoft 8. Age Of Mythology - Microsoft 9. Zoo Tycoon: Marine Mania - Microsoft 10. The Sims: Vacation - Electronic Arts

    SW: klónozták a klónokat...

    Hír | 2002.05.11 11:36

    A CNN.com tegnapi jelentése szerint az internetet máris elárasztották a Star Wars Epidose II: Attack of the Clones kalóz másolataival (kb. egy héttel a világpremier előtt...). A két, már létező változatot kézikamerával rögzítették, valószínűleg egy exkluzív vetítés folyamán. A film készítői az mondják, hogy nem hiszik, hogy a mozi bevételeket ez bármilyen formában is csökkentené, hiszen az igazi rajongók nem fognak megelégedni ezekkel a minőségekkel, és mindenképpen megnézik majd a "nagy vásznon" is. Attól azonban már igenis tartanak, hogy a későbbi videókazetta és DVD eladásokat milyen mértékben támadja majd az illegális másolatok hihetetlen gyors terjedése. Ha érdekel a teljes cikk, látogass el ide.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)