Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 331

Republik Games - Új fejlesztő a vidéken

Hír | 2005.08.11 08:38

Robert Coshland, a Buena Vista Games producere otthagyta a céget és új stúdiót alapított Republik Games néven. A csapat máris elkezdte egy online randizós játék munkálatait, amelyet a közeljövőben be is fognak jelenteni. Elmondásuk szerint a "kizárólag felnőtteknek" besorolásig meg sem állnak, nem kívánnak málnaszörpöt készíteni, hanem a saját elképzeléseik szerint akarnak alkotni. Nyilván ezért is jött létre az új cég. Coshland egyébként elég nagy múltra tekint vissza, a legtöbb mai nagy kiadónál dolgozott már, és nem takarítómunkás volt :)

GTA botrány... megint

Hír | 2005.07.28 11:06

Bizonyára mindenki tud róla, hogy a GTA: San Andreasban állítólagos rejtett, erotikusabb részeket tartalmazó jelenetek vannak. Ez rendben is van, a Rockstar elismerte, hogy a bolti változatban ezek benne vannak, elrejtve. A játék kategorizálásában is történt változás, M helyett AO lett, vagyis a "17 évesnél idősebbeknek" jelzést lecserélték "Csak felnőtteknek"-re. Azonban most megint balhé van, ugyanis egy new yorki nagymama megvette a játékot a 14 éves unokácskájának. Annak ellenére, hogy a dobozon még az M betű díszelgett. Persze a nő elvette a játékot a gyerektől, és most hangosan tiltakozik a Rockstar és a Take Two üzleti-, és reklámpolitikája ellen, a szokásos "hogymerészeltekilyettenni?!" jelszóval. Hát... ilyet már hallottunk sokat.

18 éven aluliaknak játékot tilos...

Hír | 2005.07.26 11:40

Illinois állam kormányzója beterjesztett egy törvényjavaslatot, amelyet 2006. január 1-jei hatállyal kívánnak életbe léptetni. A www.safegamesillinois.org oldalon részletesen ki is fejti, szerinte miért vált szükségessé napjaink elkorcsosodott világában arra, hogy az említett államban kizárólag 18. életévüket betöltött személyek vásárolhassanak olyan videojátékokat, amelyeket kis- és fiatalkorúaknak nem ajánlanak. Ezt hallva azonnal szövetségre lépett a Szórakoztató Szoftverek Szövetsége (ESA) a Videojaték Értékesítők Szövetségével, valamint a Illinois-i Kereskedők Szövetségével, hogy közösen lépjenek fel, ugyanis nem csak a vásárlót, hanem az eladót is ezer dolláros pénzbírságra büntetnék. A törvény ráadásul a hivatalos ESRB mintától eltérően definiálja az "erőszak" és a "szexuálitás" különböző fogalmait. A törvényhozók a GTA: San Andreasban elrejtett "Hot Coffee" modifikációra is hivatkoztak, amely azonban csak szánt szándékkal csalogatható elő a játékból. Az ESA elnöke szerint egyenesen alkotmányellenes lenne megfosztani a vásárlókat attól a joguktól, hogy cselekedetük teljes tudatában azt vásároljanak, amit akarnak és hozzátette, 2004-ben mindössze 16% volt a kizárólag felnőtteknek ajánlott játékok eladási aránya, pedig a legtöbb vásárló és játékos felnőtt korú.

Politikusok támadják a GTASA-t

Hír | 2005.07.14 23:14

Úgy néz ki, hogy a R* ismét elérte nem várt célját:összeakasztotta a bajuszt az előző First Ladyvel, Hillary Clintonnal is, ugyanis a nemrégiben elérhető erotikus minigame, valamint az amúgy is erőszakos játék szerintük "Csak felnőtteknek" minősítést kellett volna kapjon korhatározás helyett. Ez ugyebár megérthető. Az már kevésbé, hogy miért pont a pornográf minijátékot támadják, mikor azt egy modder készítette, a R* pedig gyakorlatilag ártatlan ezügyben. Persze csak egy kis fájlmódosítás volt a dolog mögött, de ezt csak zárójelben jegyzem meg :) Jelenleg a feljesztők nyakán liheg az FTC (Federal Trade Commission) gyanús nyomok után kutatva.

[DEMO] Virtual EVE (18+)

Hír | 2005.06.28 07:42

Az EVE Interactive elérkezettnek látta az időt arra, hogy legújabb, felnőtteknek való játékából egy demót adjon ki. Ez lett a Virtual EVE, amelynek kipróbálható verziója mindösszesen 10 megabájt. Ebben a 10 megában különféle szexpozíciókat állíthatunk be, majd egy kamerával minden szögből megnézhetjük. A demó innen tölthető.

[MOVIE] 7 Sins

Hír | 2005.03.02 20:11

Megérkezett a második videócska a 7 Sins nevű eléggé ...öhm... felnőtteknek szóló jelenetekkel telezsúfolt játékocska. Hmm, micsoda mondat. A lényeg: mivel ez a téma világéletében hatalmas népszerűségnek örvend, gondolom mindneki megpróbálja letölteni ezt a kis szösszenetet. Hát, az Erő veletek van, tegyétek, menjetek, katt a download-ra, és élvezzétek a videót.

[MOVIE] 7 Sins - 18+

Hír | 2005.02.10 19:57

A Playboy: The Mansion után itt a következő, elsősorban felnőtteknek (azon belül is férfiaknak) szóló,enyhén pikáns jeleneteket felvonultató játék, a 7 Sins! A játék egyfajta életszimulátor, a lényeg, hogy gyors pénzszerző-kurzus után mi legyunk a környék Casanovája, aki minden csinosabb nőszemélyt megk...megkörnyékez. Előre hát, ez tetszeni fog mindnekinek! A legjobb az egészben, hogy már videó is van, alant nézhetitek.

A 10 legerőszakosabb játék

Hír | 2004.11.28 19:25

A közelmúltban megszületett egy cikk, mely a videójátékok elhatalmasodó durvaságtartalmáról számol be, ennek következményeivel, mellékhatásaival és lehetséges megoldásaival társítva az érdekes tartalmat. A dolog lényege, hogy a monitorokon egyre több az erőszak, amely a játékos gyermekeket erőszakossá, ingerlékennyé és veszekedőssé teszi, továbbá könnyebben kerülnek verekedésekbe, a világot is olyan szemmel nézik, hogy egy csatateret látnak maguk előtt. A fejlesztők és kiadók az elmúlt évben tömegével adták (és adják) ki a felnőtt kategóriába sorolt játékokat, amelyeket rendre a fiatal korosztály vásárol meg. A cikket itt olvashatjátok, míg a 10 legdurvábbnak vélt játék neve alant: 1. Doom III 2. GTA: San Andreas 3. Gunslinger Girls 2 4. Half-Life 2 5. Halo 2 6. Hitman: Blood Money 7. Manhunt 8. Mortal Kombat: Deception 9. Postal 2 10. Shadow Heart

LSL - Adults Only, vágatlan!

Hír | 2004.10.23 09:10

Bizonyára mindenki jól isermi a Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude című játékot. A nemrégiben történt bejelentés értelmében a jövőben egy új verziója jelenik meg, mely "vágatlan", és egy AO rövidítést hordoz dobozán - Adults Only. Ez a verzió ugyanaz, mint az alapjáték, azonban sokkalta több nudista és szexjelenetet tartalmaz. Ám tudjátok, csak felnőtteknek! :) Thanks IGN.

'Napot...

Hír | 2004.01.17 10:25

Kellemes napot kívánunk mindenkinek! Akárhogy is nézzük meg a dolgot, felnőtt, vagy iskolás, ez, vagy az, a hét legnyugodtabb napjának a szombat tekinthető. Aki már fent kukorékol a gép előtt, az várja türelemmel a hírecskéket, aki pedig még épp az ágyából tápászkodik, annak yó reggelt :)

Az olasz, a lengyel és a magyar maffiózó tanácskozik. Kérdi az olasz és a magyar a lengyelt. -Lássuk milyen nagy bűnöző vagy te?! Van 2 szintes házad? -Hááát sajnos az nincs... -Milyen bűnöző vagy te? És van sötétített ablakú mercid? -Sajnos az sincsen... -Akkor milyen maffiózó vagy te? És van aranylánc a nyakadban? -Attól tartok az sincsen... -Hát nagyon béna egy bűnöző vagy.- mondja az olasz és a magyar... Megy haza a lenyel bánatosan. Szól a fiainak: -Hé fiúk! Bontsátok le a 3. emeletet, cseréljétek le a helikoptereket sötétített ablakú Mercédeszekre, és a kutya nyakából vegyétek le az 5 kilós aranyláncot, mert ezentúl én fogom hordani!

EQ Renaissance bétateszt!

Hír | 2002.09.24 08:27

Biztosan sokan ismerik az online szerepjátékok atyját, az Everquest-tet. Nos, ennek jelenleg is készül egy újabb kiegészítése, és mostanság elég sokat lehetett róla hallani. Ezen az oldalon bárki jelentkezhet a nyilvános bétatesztelésére! Ha úgy érzed, hogy felnőttél a feladathoz, feltétlenül tegyél meg mindent, hogy téged is beválasszanak!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)