Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 366

'Reggelt...

Hír | 2005.01.29 07:42

Szép napsütéses reggelt mindenkinek innen a fagyos Szibériából. Örömmel jelenthetem, hogy sikerült elkergetnem a farkasokat a gép elől, úgyhogy újra itten vagyunk, és jobb formában, mint valaha! Sajnos a World of Warcraft béta szerverek még mindig nem mennek, ergo lássuk a híreket!

Két kutya ólálkodik egy eszpresszó előtt. Az egyik: - Na mit gondolsz, bemenjünk? A másik: - Én nem merek, mert ki van írva hogy kutyáknak tilos a bemenet! Az egyik: - És ki tudja hogy mi ezt el is tudjuk olvasni???

'Reggelt...

Hír | 2005.01.25 06:53

Napsugarak hiányától elsötétült macskabajusz-fagyasztó madárcsicsergőtlen deres reggelre ébredtünk ma. Node, egy biztos: most több érdekességnek nézünk elébe, mint tegnap :). Aki tud, maradjon velünk, akinek pedig dolga van, az nézzen vissza később. Addig is:

A gróf és felesége egy este elmennek színházba. A nőnek azonban nem tetszik az előadás, így hazamegy. Ahogy belép a házba, szembetalálkozik az inassal, és így szól hozzá: - James, vegye le az ingemet! James megteszi. - James, vegye le a szoknyámat! James ezt is megteszi. - James, vegye le a harisnyámat! Az inas engedelmeskedik. - James, vegye le a melltartómat! Megtörténik ez is. - James, vegye le a bugyimat is! És ha még egyszer meglátom, hogy az én ruháimat viseli, kirúgom!

'Reggelt...

Hír | 2005.01.24 06:57

Üdvözletem eme korai hétfő reggelen. Igen hideg van odakint, úgyhogy érdemes nagyon jól felöltözni, de legalább egy radiátort a hátatokra kötni, mert tényleg vérfagyasztó a hideg... :) Ma reggelre egy valamit találtam, ezt nézzük is meg gyorsan a vicc után:

Japán turista megy ki a reptérre. Egyszer csak a taxit megelőzi egy Honda. - Á, Honda nagyon gyors, Japánban készült! - kiált fel a japán. Mennek tovább, amikor egy Toyota előzi meg őket. - Á, Toyota nagyon gyors, Japánban készült! - kiált fel ismét a japán. Harmadszorra egy Mitsubishi suhan el mellettük. - Mitsubishi nagyon gyors, Japánban készült! - mondja ismét a turista. A sofőr nem szól semmit, hamarosan kiérnek a reptérre. - 100000 forint lesz - mondja a taxis. - Micsoda? Az nagyon sok - hápog a japán. - Taxióra nagyon gyors, Magyarországon készült - válaszolja a sofőr.

Pariah ápdét

Hír | 2005.01.11 20:17

Kecsegtető hírrel szolgál a Pariah hivatalos oldala. Az előzetes bejelentés, miszerint az Xbox verzió márciusban a boltok polcaira kerül... minden bizonnyal valóra válik. Ez mind szép és jó, de mi van a PC-s verziónkkal?! Hát igen, ez az a pont, ahol megszakadt a telefonvonal, becsapódott a meteor, vagy csak simán lefagyott a mátrix, de sajna erre nem kaptunk választ. Persze a remény hal meg utojára...

Doom 3: RoE - március?!

Hír | 2005.01.10 16:49

Egy, most meg nem nevezett GamersHell-es hír tanúbizonysága szerint egy szintén meg nem nevezett román internetes bó't előrendelhetővé tette a Doom III kiegészítőjét, a Resurrection of Evil-t. Ez önmagában nem olyan nagy dolog, viszont ha jobban megnézitek, ott van egy ismeretlen számkombináció: 13.03.2005. Aki kitalálja, hogy mit jelent, kap egy fagyit :) De ha ez az, amire gondolok, akkor sok szeretettel várjuk a hivatalos megerősítést.

'Napot...

Hír | 2005.01.08 12:05

Kellemes szombat delet mindenkinek. Túl a 15.000-en, közel a húszhoz, hamarabb itt lesz, mintsem azt gondolnátok :). Ennek érdekében nézzük is meg, hogy mára mi jó jutott az ebéd előttre. Apropó ebéd... Aki még nem tudja mi lesz a mai áldozat, az gyorsan vágjon be valamit a fagyasztóból a sütőbe :)

Piroska odaér a nagymama házához és bemegy. - Nagymama! Miért olyan nagy a füled? - Azért, hogy jobban halljalak. - Nagymama! Miért olyan nagy a szemed? - Azért, hogy jobban lássalak. - Nagymama! Miért olyan nagy az orrod? - Azért, hogy jobban érezzem a sütemény illatát. - De nagymama! Miért olyan nagyok a fogaid? - Azért, hogy jobban meg tudjam rágni a répát, amit nekem hoztál. - De nagymama! Én nem is szoktam répát hozni neked! - Hát ez nem jött össze - mondta a Nyúl és kimászott a nagymama ágyából.

[FuN] Bill Gates beszívta :P

Hír | 2005.01.06 19:25

Szegény Billy testvérünk... :) Az idei CES keretein belül artott egy átfogó előadást a jövő tervezeteiről. Szó esett az egyre gyorsabb internet kapcsolatokról, a folyamatosan alacsonyabb áron hozzáférhető adattárolókról és az egyre terjedő digitális állományokról. De nem is ez a lényeg: Mikor be akart mutatni valamit, viszonylag új oprendszerük, a Windows Media Center friss verziója nemes egyszerűséggel kifagyott. Bááháááhááááháááá. Ennyit tudok mondani, kérem kaccsolja ki.

'Reggelt...

Hír | 2004.12.22 08:11

Szép naposat! Bár ahogy nézem, ebből idefele nem lesz sok nap. Képzeljétek, ahogy kinéztem az ablakon, minden csupa fehér! Először azt hittem, megjött a hav, de második pillantásra (nomeg pár másodperc szemdörzsölgetés után) kiderült, hogy csak megfagyott minden. Mindenesetre királyosan néz ki. No de, nem meteorológiai szolgálat vagyunk, lássuk a mai híreket!

A tiszt sorbaállítja a katonákat: - Akinél van kés, az lépjen ki! Az egyik kilép és jelenti, hogy neki van kése. - Jól van fiam, ma este kimenőt kapsz, plusz dupla zsoldot. Másnap a tiszt újból sorbaállítja az újoncokat. - Akinél van kés, az lépjen ki! Erre mindenki egyszerre kilép. - Jól van fiaim, akkor ma mindenki megy a konyhára krumplit pucolni!

'Napot...

Hír | 2004.12.20 09:13

Szép jó napot. Az időjárás magyarországi kutatói szerint a jó idő a mai és a holnapi napon még folytatódik, a hét második felében pedig ránkszakad az égi áldás. Sajnos én ma nem látom a Napot. Az a rózsátlan helyzet, hogy ma egyenlőre semmi érdekfeszítő... No nembaj.

Nyuszika bemegy a cukrászdába: - Van bogaras fagyi? - Nincs - feleli a cukrász. Másnap megint bemegy nyuszika a cukrászdába: - Van bogaras fagyi? - Nincs. Harmadnap megint: - Van bogaras fagyi? - Nincs, nyuszika, de ígérem, lesz, ha ennyire akarod. Negyednap: - Van bogaras fagyi? - Van. - Oké... Az ÁNTSZ-től jöttem...

'Napot...

Hír | 2004.11.28 14:51

Üdvözletem. Jómagam ma délelőtt/délben kilátogattam kedvenc csapatom mérkőzését megtekinteni, végül annak tudatában jöttem haza, hogy a jó meccs/hangulat ára az volt, hogy halálra fagytam. Még most is darabokban csordogál bennem a vér, de arra már rá kellett jönnöm, hogy reggel óta továbbra sincs semmi hír - sajnos. No nembaj, talán estére...

Van két titkárnő is a cégnél, de nagyon lassan gépelnek. Az egyik a sikítós módszert használja: lázasan keresgéli a betűt, és sikít, amikor megtalálja. A másik a sas módszerrel gépel: köröz a billentyűzet fölött, és lecsap, ha megtalálja. - Miért nem mos kezet a rendőr pisilés után? - Mert mire felmászik a láncon, kiürül a tartály.

'Reggelt...

Hír | 2004.11.26 07:31

Felhős és fagyasztó, ám mégis napos reggelt. Hideg van, olyannyira, hogy a macska szarva lefagy, a kutya szakálla pedig letörik. Ma reggelre van pár érdekesség, így mindenképpen érdemes velünk maradni és meglesni ezeket. Addig is:

Két rendőr beszélget: - Te, mi van a kezedben? - Termosz. - Hát az meg mire jó? - A hideget hidegen tartja, a meleget meg melegen! - Az király!! És mi van benne? - Két gombóc fagyi meg egy adag húsleves.

'Napot!...

Hír | 2004.11.24 14:52

Szép szeleset! Megkésve bár, de itt vagyunk. Szó mi szó, nem találni sok hírféleséget. Azért meg kell próbálni :) Amíg én körülnézek, tessék kimenni a strandra, enni egy fagyit, napozni, aztán vissza a gép elé. Imhol egy vicc, valamint egy képecske is, hogy ne legyetek elégedetlenek se :)

Két szöszi beszélget: - Jaj, rémes ez az idő. Nem elég, hogy esik az eső, de még az esernyőmet is elhagytam! - És mikor vetted észre? - Amikor a kapuban össze akartam csukni!

'Reggelt...

Hír | 2004.11.21 08:13

Kellemes vasárnap reggelt, üdvözletem. A hideg reggel jégtől fagyos földjén hónak látszó tárgy kukucskált fölfelé, de kiderült, hogy az csak pár jégdarab. Ha jól informáltak, akkor viszont pár helyen már elkezdődött a karácsonyi hangulat, a Mikulás a hóval együtt lehullott :)

Vesz a maci egy mikrobuszt, és meghívja a barátait egy kis piknikre. Mivel a busz hétszemélyes, a maci magával viszi még a rókát, a farkast, a sünit, a mókust, a vakondot és a nyuszikát. Szépen becsomagolnak mindent, beszállnak a mikrobuszba, és elindulnak. Egyszer csak látják, hogy ott áll a hal az út szélén, és stoppol. A maci megáll neki, és kiszól neki, hogy nem tudják fölvenni, mert már minden hely foglalt. Erre a hal megkéri, hogy hadd szálljon be mégis, legföljebb nem fog tudni leülni. A többiek beleegyeznek. Ahogy mennek tovább, egyszer csak felkiált a nyuszika: Odanézzetek! A nyolcadik utas, a hal, áll!

'Reggelt...

Hír | 2004.11.10 07:46

Napsugaras fagyosat mindenkinek! Nos, a tegnapról elmondhatjuk, hogy egészen eseménydúsan zárult. Mára az igaz, hogy a reggeli sodor visz el mindent, legalábbis ahogy eddig kinéz. Vannak animációink, demók, és minden olyasmi, ami kell a letöltő robotnak, és a mi játékos arcunknak. Máris tálalom az egészet, hogy jó étvággyal fogyaszthassátok elfele!

Sír a Nyuszika az erdö szélén. Arra ballag a medve, megsajnálja: - Miért sírsz ilyen keservesen, Nyuszika? - Mert megeröszakolt a Farkas! - Ejnye, hát ez nem volt szép töle. És mikor történt ? - Tegnapelött, tegnap, és most is éppen oda megyek.

'Reggelt...

Hír | 2004.10.15 06:52

Üdvözlet eme korai reggelen. Nem árt vastagon felöltözni, akár kesztyűbe, sapkába, mert igencsak csonttá fagyhat az ember, ha azt hiszi jegesmedve módjára neki is 10 centiméteres zsírréteg védi testét a fagy ellen - mi nem vagyunk jegesmacik :). Sõt, az elõrejelzések szerint a kabát mellé esernyő sem fog ártani... Nézzük mi jut ma reggelre, van 1-2 jó dolog.

Az idős néninek elintéznivalója van az önkormányzatnál. A papírok kitöltése után így szól az elõadó: - Itt tessék aláírni. - Hogy írjam alá? - Hát, ahogy a leveleket szokta. -Rendben. "Sok, sok szeretettel: Nagyi."

NASA szuperegységek

Hír | 2004.08.22 09:45

A NASA szakemberei a fejlődés mellett döntöttek. A probléma a következő: a Marson tevékenykedő robotok visszaküldik a jeleket a Földre, itt a jel-átalakítás után az emberek mérlegelnek, döntenek, kódolnak, majd visszaküldik a parancsokat a Marsra - ez lassúnak bizonyul, amit a haladásban élen járó professzorok nem néznek jó szemmel; hiszen egy parancs kiadása beletlik 3 napba. A forradalmian új terepjáró robotok továbbfejlesztett MI szoftverrel (Intelligent Deployable Execution Agents rendszeralapokra építő) rendelkeznek majd, amik képesek ember módjára maguk mérlegelni a helyzetet és dönteni. Jelenleg csótány szintű képességekkel tudják felvértezni a robotagyat, amit eddig még nem próbáltak ki. A következő tíz év munkája arra öszpontosul, hogy ilyen robotok csoportokban tudjanak dolgozni a Marson, mellettük pedig pilóta nélküli űrhajók ellenőrizzék a csillagokat, bolygókat és holdakat a világűr kietlen fagyosságában. Ezeket természetesen a Föld szélsőséges körülményei között is ki fogják próbálni - vulkánbelsőkben, földrengések által boronált vidékeken.

'Reggelt...

Hír | 2004.05.25 06:52

Üdvözlet mindenkinek! A víg napban ha ez az átkozott hideg nem is segít, lesz itt ma olyan, ami igen :). Addig is, amíg megtudjátok, hogy mi ez, amennyiben van köztetek fűtéstechnikai szakember, nagyon örülnék, ha tervezne nekem egy mancsmelegítőt, mert folyton lefagy mindkettő. Még a végén letörik, és nem láttok majd ilyet:

A falusi lagziban hatalmas botrány tör ki, mert a vőlegény belerúg a menyasszonyba. A botrányból verekedés lesz, majd az egész társulat a rendőrségen köt ki. Miután az orvos ellátja a sérülteket, a rendőrök megkezdik a vendégsereg kihallgatását. Először azt a vendéget hallgatják ki, aki éppen a menyasszonnyal táncolt a verekedés kitörésekor. - Na, mondja el, mi történt! - mondja a rendőr. - Én azt nem tudom, kérem! - mondja a vendég. - Menyasszonytánc volt, éppen a menyasszonnyal táncoltam, amikor a vőlegény hirtelen felugrott a székéből, és minden ok nélkül az ara lába közé rúgott! - Húú, az biztos nagyon fájdalmas volt! - szisszen fel a rendőr. - Azt elhiheti! Három ujjam is eltört!

WB 3 demó pénteken

Hír | 2004.04.14 06:47

Ahogy arról olvashattok, elsőként a GameSpoton lesz fönt a Warlords Battlecry III szépséges demója, mely pénteken jelenik meg. A kipróbálható verzió 280 megát nyom, található benne a 4 pálya mellett 2 gyakorló hadszíntér is. A 28 féle hős közül 4-et próbálhatunk majd ki ezúttal. Ebben segítségünkre lesznek majd a dwarf és a swarm lényecskék, hajmeresztő külsejük mellett vérfagyasztó gonoszságukkal is :).

'Reggelt...

Hír | 2004.04.01 06:39

A még mindig hideg reggelen, de már egy-két madárral -igaz majd megfagynak :)- reméljük mindenkinek sikerül(t) felkelnie. Mostanság egyre több játék kerül a boltokba, valahogy nagyszabású megjelenés-akció tört ki mindenkinél... Ma elsőként egy ilyennel foglalkozunk, melyhez máris hozzácsaptak valamit :) És hát... Ne felejtéstek milyen nap van ma :D Addig is engedjetek meg egy hosszabb viccecskét:

Az iraki katona levelet kap kedvesétől: "Kedves Joe! Nem tartható tovább a kapcsolatunk. A közöttünk lévő távolság egyszerűen túlságosan nagy. Be kell ismerjem, hogy mióta nem vagy itt két sráccal is megcsaltalak, nem volna becsületes ha tovább hazudnék neked. Nagyon sajnálom. Kérlek küldd vissza a fényképem, amit korábban küldtem neked. Szeretettel: Nicole" Joe nagyon elszomorodott és megbántottságában megkérte katonatársait, hogy gyűjtsék össze nekik valamennyi fényképüket, amin nők szerepelnek. A barátai egy nagy halom fotót adtak neki húgaikról, nővéreikről, barátnőikről, nőrokonaikról. Végül ezekhez hozzácsapta Nicole fényképét és a következő levelet küldte hozzá: "Kedves Nicole! Én is nagyon sajnálom, de sajnos nem emlékszek rád. Légy szíves, keresd ki a képed és a többit küldd vissza nekem. Köszönöm: Joe"

'Reggelt...

Hír | 2004.03.30 06:38

Örömteli reggelt mindenkinek! De jó lenne az enyhén hűvös reggelben madárcsicsergésre ébredni... Sajnos ők is lefagytak a fákról. Csak egy-két igen ellenszenves módon zene-bonáló bagoly huhog, ami azért a semminél jobb. A tegnapi Settlers és Painkiller bejelentések kicsit fellendítették az elaludni készülőket. Így hát türelem, és jönnek, amiket vártok :)

Egyik bolond le-fel sétál és egy cipőt húz a fűzőjénél fogva. Meglátja az orvos és megkérdi: - Mondd bolond, miért húzod azt a cipőt? Mire a bolond odanyújtja a dokinak a fűzőt és mérgesen mondja: - Nesze, itt van, próbáld meg tolni..

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)