Hurrá! A német eredetű Oil Tycoon játék fejlesztői újabb sikervárományos produkcióval lepték meg a népet. A cucc neve Handball Manager, amiből ismét kitalálhatunk két dolgot is: egyrészt, hogy miről szól... másrészt hogy bizony ez a játék sem fogja veszélyeztetni mondjuk az Age of Empires 3 leendő trónját :) Kicsit több infóért erre tessék.
Kicsit késve bár, de megérkezett az Age of Empires III E3-as bemutatójának jó minőségű és könnyedén letölthető változata, amely másfél percen keresztül in-game és renderelt jeleneteket egyaránt felvonultat. A 25 megás fájlt innen vihetitek.
Az Ensemble Studios oldalán egy bizonyos álláshírdetés jelent meg, amelyben a fejlesztőcéghez szerverprogramozót keresnek, egy bizonyos MMO készítéséhez. Ez az amit tudunk, más semmi sem biztos. Ám erre a tényre alapozva olyan pletykák kezdtek el terjedni, melyek szerint Age of Empires MMO van készülőben, így majdan már a híres sorozat online-játékbirodalmában is kipróbálhatjuk magunkat, mint hadvezért. További infók itt.
Na végre, valami értelmes ma estére :) Nagy kedvencem, az Age of Empires sorozat, aminek gőzerővel készül a harmadik, minden bizonnyal sokmindent megreformáló része, az Age of Discovery. Amit láttunk, az eddig is nagyon baba volt, de ha netán elfelejtettünk volna nyálat csorgatni, ideje feleleveníteni az emlékeket. Erre nyújt kiváló lehetőséget ez a videó.
Az IGN szerint legalábbis az alábbi játékok voltak a legmeggyőzőbb PC-s alkotások a 2005-ös E3-on: Legjobb akció: Battlefield 2 Legjobb kaland: Myst V: End of Ages Legjobb MMO: Dungeons & Dragons Online: Stormreach Legjobb RPG: The Elder Scrolls IV: Oblivion Legjobb szimuláció: The Movies Legjobb stratégia: Age of Empires III Legjobb grafika: Age of Empires III Legformabontóbb design: Spore Legnagyobb tehchnológiai bravúr: Unreal Engine 3.0 Legnagyobb meglepetés: nem volt kint a S.T.A.L.K.E.R.! LEGJOBB JÁTÉK: SPORE
[MOVIE] Age of Empires IIINa, számomra megvan a nap híre. Eddig azt hittem, a Paraworld múvi, de nem. Meghazudtolom magamat. Ugyanis most kaptam a hírt, hogy elindult az Age of Empires III hivatalos oldala! Megáll az ész, még egy parányi kis videót is mellékeltek, amin azért a részletek nem látszanak, de amikor a kamera átrepül az indián tábor felett.... kész. KELL!
Természetesen mindenki kedvenc Microsoftja is ott lesz a 4 napos shown, méghozzá nem is akármilyen játékokkal! A lista alant található, halkan hozzátenném, hogy az Endangered Species című Zoo Tycoon 2 kiegészítő újdonságnak számít.
Nocsak, nocsak!!! jd bácsi nem csak scaneket, hanem még egy pofás (legnagyobb bánatomra igazán nevetségesen kisfelbontású) videjót is talált az Age of Empires 3-ról. A csöppséget a Multiplayer.it szemfüles emberkéi rögzítették egy kézi kamerával. Tényleg gáz, hogy olyan rosszul látható, de akkoris ez az első ingém mozgókép. Szerintem kötelező megnézni!!! Erre tessék:
jd barátom újabb scannelt képpárokat szállított az Ensemble Studios sikersorozatának legújabb tagjából. Az Age of Empires 3, már bejelentése pillanatában nagyon hangulatosnak tűnt, ám igazi, izometrikus perspektívából eddig nem nagyon láthattunk belőle semmit. Most azonban erre is sor került. De nem is fárasztanék senkit apróságokkal, beszéljenek helyettem a képek. Íme:
Szép nap, süt a nap, satöbbi, satöbbi. Hoztam egy kis ajándékhalmazt. Egészségetekre! Kis köszönet jár jd mesternek a gyűjtögetésért :)
Örömteli pillanat ez az IDG Magyarország életében. A mai napon újabb sikertörténet indult, melyet egyszerűen csak GamePro-nak hívunk. Az első számban olyan aprócska játékok leírásai találhatóak, mint a Star Wars: Knights of the Old Republic 2, az Age of Empires III, a Bloodrayne 2, vagy a Rainbox Six 4: Lockdown. Ha már kézhez kaptad, várjuk a véleményeket, ha még nem, itt az idő, hogy beszerezz egyet!
Xerl mester szállított egy pofás kis linkecskét, mely a napokban bejelentett Age of Empires III egy szem zenéjét tartogatja kedves mindannyiótoknak. Sajna nem egy egész album, de mivel még videó nincs, ezzel kell beérnetek. Mindenesetre ez sem rossz ajándék, én tuti elteszem későbbre :) Erre parancsoljatok.
A GRY-OnLine információi szerint a World of Warcraft európai indulásának dátuma egészen pontosan 2005 február 11. A forrás nem más, mint a CD Projekt nevű kiadó, akik első ízben adtak hírt annó az Age of Empires 3-ról. Tehát nem kizárt, hogy ez tényleg igaz. Majd kiderül... Thanks Lazy.
Szebb napot! Hát, a tegnapi nap koronáját egyértelműen az Age of Empires III képei vitték el, és arról biztosíthatok mindenkit, hogy a mai napon is lesznek hasonló érdekességek - ha minden igaz, pont ma jelentik be hivatalosan a játékot, kis szerencsével pedig jónéhány képet, és infó hegyet is kapunk. Addig azonban be kell érnünk a további, közösbe beszórt apróságokkal. Máris hozom a reggelit...
| Egy hosszú repülőút közepén az egyik pilóta elkezd rémülten ordítozni: - Ó, istenem! Nézd a jelzést! Kifogyott az üzemanyag! MINDANNYIAN SZÖRNYET FOGUNK HALNI! - Hülye barom, ez a lámpa csak azt jelzi, hogy hallanak minket az utasok... |
Tény, hogy egészen egyszerűen lehetetlen elvonni a szemeket az Age of Empires III-ról, de azért én ajánlanék még pár másik játékot is :) Íme:
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, és még sorolhatnám a VÁ-kat, de inkább átadnám a szót a képeknek. Beszéljenek azok helyettem :) Csak annyit, hogy ezek néhány jobb felbontású szkenek (melyeket korábban is láthattatok kisebben), és néhány nagyfelbontású ingém kép! Thanks jd!!! Íme:
Hát eljött!!! A PC Gamer legújabb számában első kézből értesülhetünk az Age of Empires legújabb epizódjának rakat infójáról. A folytatásban az 1500-as évektől indul a történet, mikor Kolumbusz felfedezi az új világot. Az egyjátékos mód az amerikai történelmet dolgozza fel egészen 1850-ig. Multiban összesen nyolc különféle nemzet közül választhattok majd. Nem lesz semmi, az már tuti!!! Update: Találtam néhány, sajnos elég rossz minőségű képet a játékról. Miért érzem azt, hogy ez iszonyatosan dúúúúrva lesz? :D
Update 2: Nem kis érdekességre bukkantam ezen az oldalon. Úgy fest, hogy az Age 3-ban, a Half-Life 2-ben is alkalmazott Havok fizikai motor egy átalakított változata került. Nem tudom ki játszott a HL2-vel, de, ha olyan fizikát tesznek egy stratégiába... hmmm, fincsíííí :)Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)