Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4021

'Reggelt!

Hír | 2004.04.22 07:13

Csákány! Mindenki hepi, amiért végül sikerült áttelepíteni az egész hóbelevancot az új szerverkére. Nagyon úgy néz ki, hogy bírja a megterhelést, aminek szívből örülünk :) Megszűntek a fórumos hibaüzenetek is; a letöltések már egy ideje át lettek telepítve. Mindenkinek kellemes csütörtököt kívánok, már csak egy nap van a suliból és újra hétvége. Természetesen köszöntöm a Csillákat, a Noémiket, meg a szülinaposokat is :) Végre kezd jó idő lenne, úgyhogy ideje lesz megszervezni a kirándulásokat. Jut eszembe! Holnaptól lehet jelentkezni a GSTábor04re itt, a GSO-n! Holnap kiteszünk minden szükséges infót. Gyertek minél többen!

Két barát beszélget: -Neked olyan kocka fejed van, mitől? -Tudod, mikor anyukám terhes volt velem, a hasára esett egy tv. -Az én anyukámnak egy lemezjátszó esett a hasára, de mégse néz ki úgy a fejem, mint egy lemezjátszó, lemezjátszó, lemezjátszó, lemezjátszó...

'Reggelt...

Hír | 2004.04.21 07:41

Békés, nyugodalmas reggelt mindenkinek! Nem tudom, ki, hogy van vele, de én még mindig nem tudok igazából észheztérni a nemrégiben bemutatott NV40 mérési eredményeitől. Mindazonáltal még nagyobb érdeklődéssel várom, hogy mit mutat be cserébe az ATi 26-án. Ki lesz a nyertes? Melyik kártya lesz minden idők legjobbja? Ilyen, és ehhez hasonló kérdések tömkelege fogalmazódott meg bennem, miközben a híreket kerestem. Megnyugtatásként közlöm, hogy van rendesen :) Vágjunk is bele!

A mise után találnak a perselyben az egy- és ötfontosok mellett négy darab egypenny-st. A pap felkiált mérgesen: - Ezt biztos egy skót dobta be... Mire a templomszolga: - Egy? Szerintem négy...

Beyond Divinity GOLD

Hír | 2004.04.20 20:40

A Larian Studios RPG-jének német változatát dajcsföldön már rongyolják a szerencsések. Hosszan tartó kemény munka után végre befejeződött az angol verzió fejlesztése is, így már semmi akadálya annak, hogy sötét lovagunk és lenge öltözékű harcosunk a boltok polcaira kerüljön. A nagy dátum 2004. április 27-e, azaz már nem kell sokat aludnunk... Aki többet szeretne olvasni, az megteheti, egész pontosan itt!

Battlefield 2 infók

Hír | 2004.04.20 10:01

Immáron hivatalosan is bejelentették a következő Battlefield játékot. Lássunk néhány apró részletet: a játék egy teljesen új rendszeren alapszik, mely a következő generációs PC-s élményt hozza el, ha igaz valamikor 2005 tavaszán. Három szuperhatalom (Kína, Egyesült Államok, Közel-Keleti Koalíció) oldalán harcolhatunk. Mindhárom félnek megvannak a maga különlegességei és fegyver extrái. Csak néhányat említenék: M4-es rohampuska, M203-as gránátlövő, Abrams tank, Apache helikopter, és természetesen a jó öreg Humvee.

'Reggelt...

Hír | 2004.04.20 06:44

Buenos días! Gyors körbenézés után sajnos arra kellett eszmélnem, hogy ez a reggel picit hírtelen. Tivadar névnapján reméljük nem érkezik senkihez sem zivatar, de még csak esőcseppek sem. Sok véleményt hallottam minden irányban az UEFA Euro 2004 demóval kapcsolatban a minap. Az vita nélküli, hogy az EA féle "demós 45 perc" igen rövid, ahogyan azt hiszem az is, nem lett rossz maga a kicsike...

Egy hatalmas oroszlán kerget egy vézna keresztény embert. Az ember bukdácsolva menekül árkon-bokron keresztül, ám a vadállat nem tágít, továbbra is a nyomában van. Amikor az üldözött érzi, hogy már nem bírja tovább ezt az őrült hajszát, letérdel és kétségbeesetten imádkozni kezd: - Uram, végtelen a te hatalmad! Kérlek tedd meg, hogy ez a vad oroszlán kereszténnyé váljon! Ugyanebben a pillanatban megáll, és térde borul az oroszlán is. - Édes Jézus, légy vendégünk, áldd meg, amit adtál nekünk...

'Reggelt...

Hír | 2004.04.19 06:41

Köszöntök mindenkit ezen az utálatos napon, melyen még a Nap se süt, már megint. Ha már ennyit esik az eső, legalább lennénk angol-földön, ott jobbak a körülmények :) A hétvégén - néhányunk legnagyobb örömére - sok-sok motorsportban megmérkőztek egymással a világbajnoki címre törő versenyzők. Reméljük, hogy az SCi-sek Új-Zélandon, a Simbinesek Valenciában és az őszintén szólva hirtelen fogalmam sincs kik a Dél-Afrikai Nagydíjon, a Moto GP-n tartózkodtak. Készítsétek az ásót, a következő hírben előásunk egy antik darabot!

Bíró a vádlott feleségnek: - Nem tagadja, hogy ön lelőtte a férjét, miközben az meccset nézett? - Nem. - És mik voltak a férje utolsó szavai? - Lőj már! Lőj már, te béna!

[MOZi] The Terminal

Hír | 2004.04.18 08:11

Viktor Navorski (Tom Hanks) New Yorkba érkezik Kelet-Európából. Utazás közben hazájában elég zűrös politikai helyzet alakul ki, így hát főhősünk kénytelen Amerikában maradni, mivel vissza addig nem engedhetik, míg nem rendeződnek az ottani viszonyok. Mivel nincs hova mennie, kénytelen a repülőtéren "laknia", ebben az elég szűk és különös világban. Az ott eltöltött hetek során történik vele és körülötte egy, s más, többek között megismerkedik egy Amélia nevű légiutas-kísérővel (Catherine Zeta-Jones), ám nem csak jó oldala van a repülőtéren lakásnak... Steven Spielberg új filmje: romantikus vígjáték egy abszurd történet elmesélésében. Mindenkinek ajánlom az előzetesét.

'Reggelt!

Hír | 2004.04.18 07:22

Már megint vasárnap... Használjuk ki az utolsó lehetőséget. A szerki például arra, hogy kijózanodjon :) Boldog névnap illet meg minden Andreát és Ilmát, és mégegyszer sok boldogságot az ifjú párnak! A mai nappal nem várható túl sok újdonság, de azért érdemes lesz itt maradni, mert máris találtam néhány cuccot. Na haladjunk...

Nagyképű vendég a villájára tűzi a húst, és így szól a pincérnőhöz: - Már megbocsásson hölgyem, de ezt nevezik önök disznónak? - Elnézést uram, de a villa melyik végére gondol?

'Reggelt! - BÁDOGNAP

Hír | 2004.04.17 06:50

Szép jó reggelt! Emlékezetes nap lesz ez a mai. Azon túl, hogy a Rudolfok ünneplik a névnapjukat, ZeroCool a mi tiszteletbeli szülinaposunk, ráadásul ma lesz Szittyó és kedves jövendőbelijének esküvője! Megpróbáltuk a magunk módján hozzásegíteni Őket a jó kedvhez, ami ilyenkor kell. Ebben segítségünkre volt sHadeS.

Bádog Születésnapot kívánok ZeroCoolnak az egész Szerkesztőség és az Olvasók nevében!
Szittyóéknak pedig Sok Boldogságot
és alapos lerészegedést ma estére! :)

'Reggelt...

Hír | 2004.04.16 06:36

Üdvözlet mindenkinek! Ismét elérkeztünk a péntekhez, amin túl már két könnyebb nap vár minket. Én csöppet még mindig hidegnek találom az időt, node sebaj, lesz ez jobb is :) A mai reggelen lesz egy nagy meglepi, különösen az autósportosoknak :) Ezzel egy kis poént már lelőttem, de amíg jön a hír, legyen titok, hogy miből lesz meglepi.

Ahmed találkozik a sivatagban barátjával, Alival, aki öt felesége után kullog. - Node Ali! Egy igazhitű sosem ballag a feleségei után. Múlt héten, mikor utoljára láttalak, még az asszonyok előtt mentél! - Így igaz, de akkor még nem volt aláaknázva a Szahara...

'Reggelt...

Hír | 2004.04.15 06:36

A mai, valamennyivel barátságosabb kora reggeli időjárás hívogató lehet a bent űlők számára, ugyanakkor még így is visszataszító a reggel azoknak, akiknek ide vagy oda kell menni. Nincs mit tenni, amennyire lehet, élvezni a jó időt :)

Egy paraszt vett egy Mercedes C 180 D-t a Daimler-Chrysler-AG-tól. Sokat mérgelődött az extrákért fizetendő felár miatt. Nem sokkal később a Daimler-Chrysler-AG egyik vezetőségi tagja vett ettől a paraszttól egy tehenet a hétvégi birtokára. A következő számlát kapta: Számla:
  • 1 tehén - alapmodell Alapár 2.400,- EUR
  • 1 tehen - kétszinű (fekete/fehér) Felár 150,- EUR
  • Marhabőr huzat 100,- EUR
  • Tejtartó nyári és téli üzemre 50,- EUR
  • 4 lefejtő szelep 12,50 EUR/db, 50,- EUR
  • 2 lökháritó, szaru 17,50 EUR/db, 35,- EUR
  • Trágyázó berendezés (Bio) 60,- EUR
  • Paták (párosujjú, négyévszakos) 100,- EUR
  • Kétkörös fékrendszer (első és hátsó) 400,- EUR
  • Légycsapó, félautomata 30,- EUR
  • Többhangú hangjelző 135,- EUR
  • Becsukható halogénszemek 150,- EUR
  • Vegyes üzemű tápanyaglebontó 1.250,- EUR
  • Teljes tehén a kívánt kivitelben: 4.910,- EUR* *Gyári ár
  • Strategic Command 2

    Hír | 2004.04.14 13:19

    A Battlefront.com jelentéséből az derült ki, hogy fejlesztés alatt áll a Strategic Command 2 Blitzkrieg című játék. Közel két éve készült el az előd. Ez lényegében egy körökre osztott stratégia, melyben 28 nemzet fog a rendelkezésünkre állni. Egyelőre nagyjából ez minden, amit tudni lehet, azon kívül, hogy még idén tervezik piacra dobni. Esetleg nézelődjetek szét itt néhány képség reményében.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.14 06:34

    Jó reggelt mindenkinek! Már amennyire nevezhetjük ezt annak... Elgondolkoztam az egyik magyar televízió-adó ténykedésén, és rábukkantam valamire. Tudom, hogy köztetek is van sok olyan emberke, aki szereti a Star Trekket, legyen az most filmsorozat, vagy játék. Most arra szeretnék kérni mindenkit, aki kicsit is kedveli az ST világát, fogjunk össze egy nemes cél érdekében, és tegyünk jót! Aki szeretne segíteni a magyarországi Star Trek rajongóknak, az írja alá ezt a papirost! Tudjátok, -ahogyan azt az Elite Force 1-2-ből jól megszoktuk :)- Resistance is futile (a linken találtok részleteket is)! A mai hírek előtt pedig tekinstsük meg rendőr kollégáink színes életének egy rövidke darabját :):

    Két rendőr szolgálatban beszélget, azt mondja az egyik: - Te, nekem olyan erekcióm van, hogy nem merek bemenni a továbbképzésre. Mire a másik: - Akkor meg miért nem mész haza és rendezed le az asszonyt? Megfogadja a társa tanácsát és ragyogó arccal jön vissza néhány óra múlva. - Látom jól esett. - mondja a másik. - Fantasztikus volt! De nem is mondtad, hogy ilyen rohadt nagy nappalitok van...

    [MoD] CMR 04 - 2003/2004!!

    Hír | 2004.04.13 12:10

    HÁHÁ!!! Valaki figyel ránk... Nemrég arról beszéltünk, de jó is lenne végre egy WRC mod a Colin McRae Rally 04-hez... Erre máris nagyobb öröm ér minket ma délben a cím láttán, mint a Húsvét alatt összelocsolt pénzösszeg boldogító gondolata. Egy 113 megás csomag, mely tartalmazza a 2003-as, illetve 2004-es év anyagát, szépen beépül a CMR 04-be. Új Focus, új Lancer, új Xsara, új Impreza. A kis 206-osunk is megújúlt, az egyetlen problémám ezzel, hogy nem 307-essé. Na persze a modell adott, így be kell érnünk az átfestett drágasággal. Persze nem csak ezt rejti magában a 113 mega. Valódi nevek, új ikonok, animációk, vadiúj menü... Mi kell még? Zene? :) Azt még komponálják a PC Mozartjai, de hamarosan kapunk hozzá azt is. Sajnos a letöltés sebessége (0,72 Kbyte) arra enged következtetnem, hogy ma ezzel én már nem fogok harcolni a legjobb időkért... Azért lehet addig is próbálkozni, hátha valakinek NASA kialakítású vonala van :) Klikk!!

    Gothic 3 interjú

    Hír | 2004.04.13 10:51

    A World of Gothic rajongói oldal készített egy rövidke interjút a Piranha Byte emberkéivel (thanks RPGDot). Lássunk néhány apróságot belőle:

  • Jelenleg a Gothic 3 a fő projekt a csapatnál
  • A történet még nincs teljesen kitalálva, de az ötlet az, hogy a sztori a játékmenettel együtt formálódik.
  • A játékvilág jóval nagyobb lesz, mint az elődökben
  • Az engine nagy részét kompletten átírta a csapat, és néhány licenszelt apróság is belekerült
  • Jelenlegi terveink szerint a folytatásban lesz nehézségi szint választás A teljes cikket itt olvashatod el.

  • 'Reggelt...

    Hír | 2004.04.13 07:38

    Jaaaaj... fájdalmas nap ez a mai. Legalábbis a sulisok számára. Biztosan mindenki érzi, ahogy ezt a borongós időjárás is belénk veri, hogy holnap bizony már korán kell kelni, ráadásul sok esetben nagy csomó leckét is meg kellene csinálni. Most mondhatnám, hogy ez az élet rendje, de könyörgöm... :D Tényleg tanulni kellene egy kicsit! Sok sikert hozzá. Boldog névnapot minden Idának, és Isten éltesse a szülinaposokat is. Próbáljatok mosolyt erőltetni a pofitokra és lehetséges mértékben maradjatok velünk.

    Egy taxi ezerrel száguld, az utasa fal fehér. Megveregeti a sofőr vállát. - Nem mehetnénk egy kicsit lassabban? - Maga mondta, hogy hamar a kórházba akar érni. - Na igen, de nem olyan állapotban, hogy ott is tartsanak.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.12 09:19

    Húsvét illatú reggelt! Amíg eldöntitek, hogy tűzoltó-autóval, vagy csak szimplán vödörrel érdemes megkezdeni locsoló körutatokat, addig nem árt enni egy kis ünnepi reggelit, mert bizony sok erő kell ahhoz, hogy 5 tonnát magatok után húzzatok :) Az, aki kiválasztja a tegnap felsorolt helyeken megszületett legjobb versikét, nagy valószínűséggel nem én leszek, de persze még ma is lehet alkotni gőzerővel. A hírek csermelye úgy néz ki megcsappant picit, de reméljük megnyitják a csapot még estig. Addig is:

    A kamionsofőr telefonfülkéből hívja a központot: - Főnök, van egy kis baj! Összetört a bal oldali visszapillantó tükröm. - Nem nagy gond, cseréld ki! - Nem lehet főnök, rajta fekszik az egész kamion!

    'Reggelt!

    Hír | 2004.04.11 09:04

    Mindenkinek kellemes Húsvét Vasárnapot kívánok! Talán nem mindenki tudja, hogy a húsvét egybeesik a tavaszi napéjegyenlőség idején tartott termékenységi ünnepekkel, melynek elemei a feltámadás, az újjászületés. Húsvét napja az 1582-ből származó egyházi szabályzat szerint a tavaszi holdtölte utáni első vasárnapra esik: március 22 és április 25-e közé. Na, elég is ebből :) Inkább locsolóversekre lennék kíváncsi, hisz holnap (némi pénzmag reményében) elő kellene adni valamit, legalább a hozzánk legközelebb álló hölgyeményeknek. Küldjétek el őket kommentben, vagy a SpyNewsra, vagy a Fórumunk megfelelő topikjába. Persze a modern családokban már mondóka nélkül is odaadják a zsét... nekem miért nem ilyen van?! Sajnos az időjárás még ma se igazán mondható túlzottan kellemetesnek, mert továbbra is várható eső, mindemellett melegfronti hatás is várható. Isten éltessen minden Leót és Szaniszlót, meg a szülinaposokat is. Ahogy így körülnéztem, egyelőre nincs miről hírezni, úgyhogy rendhagyó módon most jöjjön két versike (tudom, mindenki ismeri már őket...).

    Zöld erdőben jártam, Barna medvét láttam, Szereti a mézet, Add ide a pénzed! Piros tojás, kék tojás, Nekem is van két tojás, Föl a szoknyát, le a bugyit, Hadd locsoljam meg a nyuszit.

    SpeedTree az Unreal-ben!

    Hír | 2004.04.10 16:36

    Lazy mesterünk talált rá egy érdekes kis oldalra. A jelek szerint az Epic belentegrálta eddig sem csúnya grafikus motorjába a SpeedTree fa generátor algoritmuscsoportot. Ezen az oldalon találhattok néhány eszményi képet és egy videót a képességeiről. Iszonyat jó játékok lesznek még itt :)

    [MOZi] SPIDERMAN 2!!!

    Hír | 2004.04.09 08:41

    Eljött az idő... hogya újra belekukkantsunk a Pókember második részének csodás jeleneteibe. Az első részt, a vetítése idején még nem néztem meg. Aztán egyszer mégis elmentem moziba. Megnéztem. Azóta csak a folytatást várom :) És lám, a jelek szerint már igencsak közel van a vetítéshez. Úgy gondolom feltétlenül érdemes megnézni ezt a videót! KÖTELEZŐ!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)