Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3633

Spellforce: Shadow of the Phoenix

Hír | 2004.10.06 18:08

Ahogy azt mondottuk volt, készülget az új Spellforce kiegészítés. Igen ám, viszont eddig semmi információ nem volt róla, egy megjelenési dátum kivételével (ami ebben a hírben meg fog dőlni). Nos úgy látszik, hogy a Jowood nem elégedett meg az Extension 2 munkacímmel, az új üdvöskét ugyanis Shadow of the Phoenix-nek keresztelték. Ezen kívül kiderült, hogy bővült az egységek és épületek darabszáma (mindegyik két-két darabbal), teljesen új kampány készül, valamint 25 multi pályát (amiből 15 co-op) is belezsúfolnak a készítők a kicsikébe. A módosított megjelenési dátum pediglen 2004 november! Mit is mondhatnék még? Várjuk sok szeretettel :) (Thanks Worthplaying)

Starship Troopers - tovább csúszik

Hír | 2004.10.05 09:39

Az Empire legutóbbi megjelenési listája arra utal, hogy a Strangelite által fejlesztett Starship Troopers elég sokat késik. A méltán népszerű filmre épülő FPS eredetileg 2004 telén érkezett volna, ezt nemrégiben módosították 2005 tavaszra. A PC-s változat legújabb dátuma immáron 2005 szeptember, míg az Xbox átiratot 2005 utánra jelezték.

WoW megjelenések??

Hír | 2004.10.04 10:10

Az IGN kapott némi fülest, a sokak által várt MMORPG, a World of Warcraft megjelenését illetően. A VUGames azt mondta nekik, hogy: Amerika: november, Kórea: december, Európa: 2005 eleje, Kína + Tajvan: mindezek után. Namost, mivel jelen esetben nem a Vivendi, hanem a Blizzard mondja ki a végleges dátumot, ezek még sajnos csúszkálhatnak...

Half-Life 2 novemberben!

Hír | 2004.10.01 12:51

Őőőő, szóval most én inkább nem örülök annyira, hiszen már annyi dátumot hallottunk a Half-Life 2 megjelenését illetően. De azért az Eurogamer csapata, állítólag a Vivenditől kapta az infót, mely szerint Amerikában november 23-án, Európában pedig november 26-án (igen, ebben az évben :D) debütál a kicsike. Várjuk a hivatalos bejelentést. Kis érdekesség: A PC Gamer legújabb számában megjelenő első bemutatóban 96%-ra értékelték a stuffot. Lehet, hogy nem is olyan rossz? :D

Késik a Battle for Middle-Earth

Hír | 2004.10.01 09:35

Egy sajnálatos hír is becsorgott a levelesládámba. Kiderült ugyanis, hogy legújabb Gyűrűk Ura RTS, a Battle for Middle-Earth megjelenése csúszik egy csöppet. Ez szerencsére csak két hetet jelent, hiszen november 16-ról, december 6-ra formálódott az ominózus dátum. Addig szerintem csekkoljátok párszor az oldalát.

Hearts of Iron 2 megjelenés

Hír | 2004.09.30 19:31

A Paradox Entertainment ma kiadott egy (igazából több) megjelenési dátumot, készülő a játékukhoz, a Hearts of Iron 2-höz! Hurrá! Eddig a helyzet úgy áll, hogy a cucc Amerikába, és a skandináv államokba január negyedikén, Spanyolországba 10-én, Németországba, valamint Franciaországba 21-én, Olaszországba február elsején, Ausztráliába, illetve Angliába pedig 18-án érkezik meg. Szép kis kavar, nemde? :)

FIFA 2005 októberben, 21-én

Hír | 2004.09.30 14:38

Az EA Sports hivatalos oldalára felkerült egy kisebb frissítés, melyből véglegesített információként derül ki a megjelenés pontos dátuma. A FIFA sorozat következő tagja egész pontosan október 21-én kerül a boltokba, minden platformra. Felkerült egy izgi kis visszaszámláló is, lehet leskelődni. Erre tessék...

Scrapland megjelenés

Hír | 2004.09.27 18:42

Lassan a fejlesztés finishébe ér az American McGee nevével fémjelezett Scrapland! Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a frissibe' kiadott megjelenési dátum, ami nem más, mint 2005 január. Igaz, az még egy kicsit messze van, de addig úgyis teli leszünk jobbnál jobb cuccokkal. Akit esetleg érdekel, annak elárulom, hogy a PC-s verzió kemény £29.99-ba kerül majd. Ne felejtsétek kipróbálni a nemrég debütált demót!

A Microsoft beszél...

Hír | 2004.09.27 09:58

A GameSpot leült Dean Lesterrel, hogy kifaggassák a Microsoft jövőbeli terveiről. A kulcsszavak az egységesítés és az egyszerűsítés.

  • Szándékukban áll ugyanis ún. szinteket létrehozni az egyes új számítógépek teljesítményének függvényében, amiken már majd a Longhorn fog futni. A mezei felhasználó könnyebben fog majd tudni eligazodni a játékok hardverkövetelményei között, ha csak annyit lát a dobozon, hogy "5-ös vagy magasabb szint" szükséges annak kielégítő futtatásához. Ehhez a legnagyobb gyártókkal is leültek tárgyalni, szóval ez egy hosszú folyamat lesz.
  • Az összes Xbox 2 periféria működni fog Longhorn alatt, emellett az azon elérhető szolgáltatásokat (Xbox live) is kompatibilissé akarják tenni. Felmerült hát a kérdés: vajon nem Longhorn alapú oprendszer fog futni a dobozban? Erre nem válaszoltak.
  • A Longhornhoz fogják csapni a DirectX 10-et, vagyis a játékfejlesztőknek addig be kell érniük az agyon-optimalizált DX9.0c-vel és így a 3.0-s shaderekkel is :) Megjelenési dátumot továbbra se árultak el, csak hogy 2006-ban tervezik kiadni. Addig még van idő ezeket a valóban forradalminak mondható újításokat realizálni.

  • 3DMark05 visszaszámlálás!

    Hír | 2004.09.24 23:48

    Sutyi bácsi dobta el hozzánk ezt a linkecskét. Bizony, az éppen minap elkészült 3DMark05 megjelenéséig számol vissza. Hogy mikor jelenik meg pontosan? Nos, a pontos dátumot nem árulhatom el, de annyit igen, hogy szeptember 29-e előtt nem :P Azért felhívnám a figyelmeteket, hogy a szoftver minimum hardver követelménye 2GHz proci, és 512MB memória :)

    Dennis the death knight movie #2

    Hír | 2004.09.24 18:09

    Elérkeztünk azon nemes dátumhoz, melyen a júliusban bemutatott első rész után megérkezett a folytatása a Dennis the death knight című Beyond Divinity paródiának. Biztos lehet mindenki, hogy ismét kellemes poénokban lesz része. A második epizódot itt találjátok meg!

    FM2005 dátum

    Hír | 2004.09.23 11:24

    A SEGA informálta a nagyérdeműt, hogy a Football Manager 2005-ös felvonása egészen pontosan idén, november 5-én érkezik majd meg. Addig még elvileg egy demó verzió is befut, bár ehhez nem fűztek pontos dátumot (a Football Manager Magazine mellékletén van egy beta demó, de azért az mégsem az igazi). Tudom, hogy nincsenek többségben a manager kedkevől, de tény, hogy nagyon sokan vannak :) Ha jobban is érdekel a téma, katt ide.

    Pro Evolution Soccer 4 dátum

    Hír | 2004.09.20 16:42

    Kiadási dátumot bocsátott útjára a Konami. Biztos magatok is kitaláltátok volna, a PES következő darabjáról van szó. Olybá tűnik, hogy a sorozat negyedik tagja október 15-én érkezik a boltokba, már ami a PS2 verziót illeti. Mi PC-sek sajna csak kicsivel ezután, úgy novemberben kaparinthatjuk meg. (Thaks GamersHell)

    Empire Earth 2 Fan Site Kit

    Hír | 2004.09.17 09:04

    Ha netán Empire Earth 2-es rajongói oldal készítésére adnád fejed, itt találhatsz egy kiváló segítséget. A csomag több képet, hátteret, és egyéb honlapelemet is rejt magában, mérete közel 100MB. A Mad Doc Software fejlesztése, az egykor igen kedvelt stratégiai alkotás folytatása 2005 első felében érkezik. Ennél pontosabb dátumot, biztonsági okokból nem akartak elárulni a készítői.

    GTR dátum

    Hír | 2004.09.11 19:47

    Tudomásunkra jutott, hogy a GTR megjelenni készül. Először valamikor november elején érkezik a kicsike. Hogy miért "először"? Azért, mert ez a dátum csak a németországi, és skandináv boltokra igaz. Bár egyelőre úgy tűnik, hogy Angliába is ekkor érkezik, ez még nem biztos, ergo az angol megjelenés késhet egy kicsikét.. Sebaj, azt már kibírjuk. (Thanks BHMotorsports)

    KoTOR: Sith Lords dátum

    Hír | 2004.09.10 22:25

    A drága jó LucasArts ma megerősítette, a KoTOR 2 eredeti, decemberi megjelenési dátuma továbbra is érvényben van. Már ami az Xbox verziót illeti. Mi, PC-sek még ezután kemény két hónapig csorgathatjuk a nyálunkat, hozzán ugyanis a kicsike "csak" februárban érkezik. No sebaj, még mindig jobb, mint a március :) (Thanks Worthplaying)

    HL2 helyzetjelentés

    Hír | 2004.09.05 10:11

    Nem, nem egy újabb megjelenési dátummal próbállak elringatni titeket. Csupán egy, ténylegesen hivatalos szájból érkező infót kívánok megosztani mindenkivel. Doug Lombardi a Valve-tól azt mondta, hogy szeptember 15-ig egy RC (release candidate) változatú Half-Life 2-t el akarnak küldeni a Vivendinek. Ha a kiadó ebben nem talál már kivetnivalót, hivatalosan is bejelenthetik a GOLD státuszt. Namármost. A bibi ott van, hogy a Vivendi még a Valve-nak sem árulja el, hogy mikor szeretné kiadni a stuffot. Egyébiránt, ha csak szeptember 15-én küldik el ezt a változatot a kiadónak, az október 1-ei megjelenésről lemondhatunk...

    Kiadót keres a Juiced!

    Hír | 2004.09.02 23:08

    Az Acclaim megszűnésével a Juiced kiadó nélkül maradt! Nagyon sajnálatos, reméljük, hogy (annyira) nem fog tolódni ez az arcade autós játék, amelyet talán sokan a NFS: Underground méltó ellenfelének tartanak. Mindenesetre új kiadási dátumról még nincs szó (az eredeti tervek szerint jövő héten érkezett volna a bejelentés).

    Heroes of The Pacific késés

    Hír | 2004.08.31 20:09

    Az eredetileg ez év őszére tervezett Heroes of The Pacific elnevezésű második világháborús... nem, nem RTS... repülőgépes akciójáték megjelenését elhalasztották. Az új dátum 2005 első negyedéve. Alant mutatok nektek pár képet, legalább tudjátok, miről van szó :) (Thanks HomeLanFed)

    Duke Nukem Forever élettörténet

    Hír | 2004.08.31 10:17

    Hihi, ugye nem hittétek, hogy egy újabb megjelenési dátummal fárasztalak titeket... Egyszerűen csak egy érdekes fórumbejegyzésre hívta fel figyelmemet Lazy, amit egyébként azóta le is zártak a nyilvánosság elől :) Szerintem móka, hallga'

  • 1997 január: A munkálatok megkezdődtek.
  • 1997 április: A Quake 2 megjelenése előtt megvették annak grafikus motorját. Scott Miller elmondta, bízik abban, hogy 1998 közepén megjelenik a DNF.
  • 1997 augusztus: Megjelennek az első screenshotok.
  • 1998 május: Előkerül az első E3-as videó, melyen látszik, hogy már nagyon sokminden készen van a játékban.
  • 1998 vége: A 3DRealms áttér az Unreal enginere. A tervek szerint ez nem vesz olyan sok időt igénybe, de a játék 1999-ben jelenik meg.
  • 1999 közepe: A 3DRealms elismeri, hogy az eredetileg tervezett időnél tovább tart áttérni az enginere.
  • 1999 vége: A 3DRealms továbbfejleszti az Unreal enginet. Ez oly minimális, hogy csak két hetet vesz igénybe. Nemsokkal ezután érkezik egy karácsonyi üdvözlőlap, melyen az áll: DNF 2000-ben.
  • 2001: Broussard megígéri, hogy a DNF az Unreal 2 előtt megjelenik.
  • 2002: Broussard megígéri, hogy a DNF a Doom 3 előtt megjelenik. Mit lehet erre mondani? VÁÁHÁÁÁHÁÁÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)