Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

GTA 4: A név

Hír | 2004.01.06 20:02

A Multi Theft Auto mod csapata kapott egy levelet a RockStartól, mely szerint nem Sin City lesz a következő GTA címe. Valószínűleg az Amazon tényleg az áprilisi tréfának ugrott be. A hivatalos nevét sajnos nem adták meg, tehát lehet tovább találgatni.

[DEMO] Codemasters kollekció

Hír | 2004.01.04 09:33

Gamer's Hell-es barátaink immár hagyományukban ezúttal a Codemasters csapatát szemelték ki. Azt a Codemasters-t, melynek ki ne hallott volna az Insane-jéről, avagy a Colin McRae Rally trilógiájáról. Azonban a TOCA Race Driver, Operation Flashpoint is nagy közönségkedvenc, akinek pedig kedve nyílna a gárda alkotásainak demóit kiprószkálni, kukkanjon lentébb:

  • American Idol
  • Brian Lara Cricket
  • Colin McRae Rally
  • Colin McRae Rally 2
  • Colin McRae Rally 3
  • Colin McRae Rally 3 Demo Upgrade
  • IGI 2: Covert Strike Single Player #1
  • IGI 2: Covert Strike Sinlge Player #2
  • IGI 2: Covert Strike Multi Player
  • Indycar Series Demo (DirectX-el)
  • Indycar Series Demo (DirectX nélkül)
  • Insane
  • Operation Flashpoint Sinlge Player
  • Operation Flashpoint Multi Player
  • Operation Flashpoint Resistance
  • Severance: Blade of Darkness
  • TOCA Touring Car Championship Racing
  • TOCA 2 Touring Cars
  • TOCA Race Driver Single Player (amerikai)
  • TOCA Race Driver Single Player (brit)
  • TOCA Race Driver Multi Player
  • World Championship Snooker 2003

  • [PATCH] Multi Theft Auto

    Hír | 2004.01.02 10:57

    Végre megérkezett a Multi Theft Auto (ennek segítségével multizhatunk a GTA 3-ban és a Vice Cityben) legújabb kiadása! Igazából ez a tegnap kijött patch újrakiadása, ebben még több bogarat pusztítottak el. A radar problémát még mindig nem orvosolták, de eljön az ideje annak is... A patchet a mod hivatalos oldaláról.

    [MOVIE] Far Cry

    Hír | 2003.12.30 23:30

    Lassacskán megkezdődik a Far Cry hivatalos, beta tesztelése. Még ezelőtt kidobott a Ubi Soft két újabb videót, melyben szépséges játék közbeni jelenetekből csemegézhettek. Az egyik videó a single módot hivatott prezentálni, míg a másik a multi összecsapások színterét példázza. Kiváncsi leszek a véglegesre, illetve az is érdekelne, hogy pontosan mennyi hibát javítanak a beta teszt hatására (hiszen mint közismert, 5000 játékos nyomulhat vele!). Erre tessék. Thanks Tiscali.

    CPL 2003

    Hír | 2003.12.25 19:53

    A Gamer.TV oldalára felkerült egy szépséges összeállítás, a CPL bajnokság eseményeiről. Ez a CPL tulajdonképpen igen hasonlít a hazai WCG-hez, szóval minden olyan játékosnak érdemes meglesni, aki szereti a multi játékokat. Ezúttal interjút láthattok a játékosokkal, és átfogó bemutatót az egész rendezvényről. Erre tessék.

    Dangerous Waters honlap

    Hír | 2003.12.23 22:55

    A Sonalysts idén júliusban előkerült fejlesztésének, a Dangerous Waters-nek a minap beindult a hivatalos oldala. Az alkotásban modern hadihajó flottákat irányíthatunk majd. Különlegesség, hogy co-operatív, avagy egymás elleni multiplayer módban is nyomulhatunk, amit a hasonló játékok nem igazán mondhatnak el magukról... Ha érdekel az efféle téma, nincs mese - ide kell kattintanod.

    Techland Karácsony

    Hír | 2003.12.19 23:00

    A Lengyel Techland csapata (Chrome, Xpand Rally) is Kellemes Ünnepeket kíván minden GameStar olvasónak! Különleges ajándékként még Chrome című játékuk teljes multiplayer változatát is kiadták. Sajna csak január 10-ig használhatjátok, de azért a szándék a fontos :) Innen letölthetitek.

    [DEMO] Spellforce

    Hír | 2003.12.16 22:06

    Igaz, csak holnapra ígérték, mégis befutott ma a Spellforce demója. Az Encore fejlesztése egy kezdetek óta igen ígéretes alkotás, mely leginkább gigantikus csatáival kápráztatja el a jónépet. Lényegében egy stratégiai szerepjátékról van szó, elég jó grafikai támogatás mellett. A 314MB-os demóban egy oktató pályát, egy egyjátékos és kettő multiplayer pályát nyüstölhettek. Thanks Gamer's Hell.

    Unreal 2 XMP (Teljes)

    Hír | 2003.12.10 07:54

    Az Atari már kiadta az Unreal II: The Awakening multis kiegészítőjének (Infó) demóját, most pedig előkerült a teljes verzió. Ugyanis ez is ingyenes, csupán kell hozzá egy eredeti Unreal II "Play" CD. Ha esetleg nincs meg, nem gond: meg lehet majd vásárolni a Special Edition-t, ami már ezt a kiegészítőt is tartalmazni fogja. Ebben 8 pályát, 3 járművet és 3 új karaktert kapunk kézhez. Letöltésre fel!

    [DEMO] Postal 2 MP

    Hír | 2003.12.09 22:29

    Tudvalevő, a Postal 2 című brutalitásáról elhíresült FPS nem tartalmazott multiplayer lehetőséget. Hogy ez szándékos volt-e a fejlesztők részéről avagy sem, nem lehet tudni, de az biztos, hogy készül a multis kiegészítő, amely a Share the Pain találó alcímet kapta. A 160 megás versenyzőt innen tölthetitek le.

    Clever's gyárlátogatás

    Hír | 2003.12.09 15:03

    A Terminator 3 War of the Machines megjelenésének örömére a hazai Clever's Games Development rendezett egy kis összejövetelt, melyen prezentálta legfiatalabb gyermekét. Az első hazai FPS több szempontból figyelemre méltó, főleg, ha azt a tényt is figyelembe vesszük, hogy egy világsikerre alapszik (Terminator szigor :D). Mi is ellátogattunk a főhadiszállásra. A játékról annyit kell tudni, hogy 10 hónap fejlesztés áll mögötte, a filmből ismert hangokat implementálták bele. Lényegében egy multiplayer játékról van szó (single player módban botok ellen nyomulhattok a pályákon). A beszélgetés közben fény derült arra is, hogy valamikor 2004 nyarán érkezik a játékhoz egy kiegészítés is, melyben több újdonság is helyet kap. Szerencsére, annak ellenére, hogy a csapat jelenleg leginkább Xbox-ra fejleszt, nem zárkóznak el esetleges jövőbeni PC-s fejlesztésektől sem :) Természetesen amint kiderül mi a következő PC-s fejlesztés, azonnal megtudjátok!

    Far Cry béta

    Hír | 2003.12.08 20:35

    Nem is olyan rég közöltünk egy olyan információt, mely szerint közeleg a Far Cry zárt, multis bétatesztje. Most Ubi-ék tudatták, hogy ma ezen a helyen jeletkezhet bárki, aki szeretné tesztelni a kicsikét... 5000 szerencsést választanak ki a világ "bugyraiból".

    Far Cry Beta közeleg

    Hír | 2003.12.05 22:56

    Hamarosan megkezdődik a Far Cry című sikervárományos FPS játék multiplayer részlegének zárt beta tesztelése. A jövő héttől bárki jelentkezhet, és akit kiválasztanak, az még karácsony előtt kipróbálhatja a játékot! Természetesen nem mindenki kerül bele a kiválasztottak névsorába, de azért reménykedni lehet :) Thanks Lazy.

    [DEMO] Unreal 2: XMP

    Hír | 2003.12.05 18:46

    Az Atari, ígéretéhez híven kiadta az Unreal 2 Expanded Multiplayer változatának demóját. Mit is jelent ez? Nos, egy rakat új pályát, vezethető járműveket, extra fegyvereket és még sorolhatnám! A lényeg, hogy ezt kipróbálhatod a demóban. Ha érdekel, szedd le innen a 150MB-os csomagot.

    Unreal 2 SE - a rókabőr

    Hír | 2003.12.05 08:18

    Az Atari úgy érezte, hogy itt az ideje egy újabb Unreal 2 csomagolás kiadásának. Lényegében ez egy Special Edition logóval ellátott szeretetcsomag lesz, mely az eredeti játékot, valamint az XMP nevezetű multiplayer kiegészítést tartalmazza majd. Ez utóbbinak egyébként a mai napon érkezik piciny demója, melyet természetesen tőlünk is letölthettek vala!

    Syberia 2 Beta Demo

    Hír | 2003.12.04 19:48

    Megjelent az utóbbi idők egyik legnagyobb kalandjátékának a folyatatásából egy béta demó. Ezt a multiplayer.it-ről szedhetik le mindazok, akik regisztrálták magukat (figyelem, ez egy Olasz oldal!). Aki nem regisztrált felhasználó, az se búsuljon, hisz vasárnaptól bárki leszedheti az E3on bemutatott demót.

    Update: Ahogy arra számítani lehetett, már le is szedték. Sebaj, hamarosan itt a végleges!

    [MOVIE] Postal 2: StP

    Hír | 2003.12.02 23:32

    Alig néhány nap múlva jelenik meg az űberbrutális Postal 2 kiegészítése, a Share the Pain. Ebben már multiplayerben is nyomulhatunk egymás ellen, ha éppen úgy tartja úri kedvünk. Az ActionTrip most egy rakat videót adott ki belőle, hogy még megjelenés előtt tudjatok egy kicsit élvezkedni :D Erre tessék.

    Call of Duty Magyarország

    Hír | 2003.11.29 09:07

    Egyik kedves olvasónk, Zagash küldte az imént nekem ezt a levelet: "Talán már jónéhányan tudtok róla, hogy mi készülget a háttérben elrejtve a nagyközönség kíváncsi szemei elől. Nos végre elérkezett a pillanat, hogy bejelenthessük, a mai nappal megnyitotta kapuit a MOHAA.hu új testvéroldala, a Call of Duty Magyarország. A CallofDuty.hu szintén rajongói oldalnak készült, mellyel az egyre gyarapodó magyar Call of Duty közösségnek szeretnénk otthont adni, s reméljük, hogy sikerült úgy kialakítanunk a lapot, hogy az nem marad le a MOHAA.hu színvonalától, sőt, talán több tekintetben még felül is múlja azt. A honlap még koránt sem teljes, de a tartalom folyamatosan bővül. Amire látogatóink számíthatnak (nagy vázlatokban): Egyjátékos / Multiplayer leírások, versenyek, fórum, kávézó, letöltés hegyek, Callofduty.hu játékszerverek és persze folyamatos hírezés. Reméljük, hogy mindenki kedvét leli az új rajongói honlapban és hamarosan még több hívet állítunk eme taktikai elemekkel fűszerezett, kivételes akciójáték mellé."

    Sok sikert kívánunk a csapatnak!

    Postal 3, már biztos!

    Hír | 2003.11.25 09:37

    A 3DActionPlanet számolt be elsőként a Postal sorozat legújabb tagjáról. Még nem túl sokat lehet tudni róla, de Vince desi (a Running With Scissors alapítója), egy a GameSpy-al tartott telefonbeszélgetésben megerősítette a híreszteléseket. Az már biztos, hogy a harmadik rész aszerint változik, ami esetleg kimaradt a másodikból, illetve amiket a játékosok szeretnének. Abban pedig biztosak lehetünk, hogy még brutálisabb lesz, mint valaha. Ne feledkezzetek meg továbbá a karácsony előtt megjelenő multiplayer kiegészítésről, a Postal 2: Share the Pain-ről sem :)

    LoE GOLD + Demo

    Hír | 2003.11.25 09:20

    Tegnap este aranylemezre került a sokak által várva várt Lord of Everquest című stratégiai játék. Mindemellett még egy egyjátékos demója is előkerült (miután már 3(!) multiplayer demót kipróbálhattunk). Ha így is érdekel netalán, akkor ne habozz. Töltsd le innen. A végleges játék egyébként december első hetében kerül a boltokba.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)