Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3633

Evil Genius folytatás

Hír | 2004.12.14 09:19

Az Elixir Studios közleményében néhány apró infómorzsát is elejtett a folyamatban lévő projektjeiről. A legfontosabb talán, hogy készül az Evil Genius folytatása, s hogy azt 2006-ban tervezik bemutatni. Ha belegondolunk, hogy mindjárt itt az új év, ez nem is olyan távoli dátum.

Brothers in Arms chatlog

Hír | 2004.12.13 20:28

A minap jeleztem, hogy a ma hajnali órákban sor kerül egy chatre, melyen részt vesznek a Brothers in Arms fejlesztőcsapatának tagja. Nos, ezt meg is történt, és bizony sok szép dolgot hallhattunk. Az igazán fontosakat két ponton lehetne elcsípni. Egyfelől szóbakerült, hogy a játékot hamarosan bárki kipróbálhatja, mert érkezik egy demója (sajnos pontos dátumot nem mondta). Másodszor pediglen kiderült, hogy mi a játék minimum gépigénye. Hallga csak': 1 GHz proci, 256 MB Ram, 32 megás DX8-as videókártya. A teljes chatlogot itt találod meg.

S.T.A.L.K.E.R. = 2005 tél???

Hír | 2004.12.10 17:33

NEM! Még csak véletlenül sem! JoE14 dobta ezt a linket a SpyNEWS-ra, mely erősen arra hivatott rámutatni, hogy a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl bizony csak 2005 telén érkezik majd meg. Villámgyorsan utánakérdeztünk, és kiderült, hogy csak egy újonc vétett egy hibát. Szóval a lényeg, hogy a játék jelenlegi, hivatalos megjelenési dátuma 2005 május!

PoP: Warrior Within GOLD!

Hír | 2004.11.19 15:51

Aranylemezre került a Prince of Persia: Warrior Within, miképp ezt az Ubisoft ma bejelentette. A hamvas bíborkendőt lerántva az oldalfurkáló izgalommal teli titkos megjelenés dátumáról pedig elárulhatom, hogy 2004. december 2-án a boltok polcain ott fog csücsülni a kicsike! Thanks WP.

Késik a PK: BOoH

Hír | 2004.11.12 08:41

Nem elég, hogy a mai fiatalok nem kommunikálnak egymással, ma reggel nem tudtam rendes reggelit venni és a Painkiller kiegészítőjéből nem akarnak demót készíteni, most még van pofájuk csúsztatni is annak megjelenését! Bizonyos források szerint ugyanis az eddigi mai dátum helyett november 22-ig nem fog megjelenni a játék, sokszorosítási problémák miatt. Mivel Európába november 24-re ígérték, remélhetőleg ez a dátum nem változik ezzel együtt meg.

HL2 - máris kint van?

Hír | 2004.11.12 08:27

Emlékeztek a Doom 3 megjelenésére? Egyes boltok úgy gondolták, hogy a végleges megjelenési dátum előtt kiteszik a programot. Nos, a jelek szerint a történelem ismétli önmagát. Kiderült ugyanis, hogy egyes játékosok máris hozzájutottak a játékhoz, melyet eredetileg november 16-ától lehetne megvásárolni. Kár, hogy nem egy itthoni bolt kezdte el szórni az égi mannát, nem? :D

[MOVIE] Bloodlines megjelenés

Hír | 2004.11.09 22:59

Újabb hír, ami "csakazértis" kötődik a Half-Life 2-höz. Megkaptuk ugyanis a Vampire: The Masquerade - Bloodlines hivatalos megjelenési dátumát: november (persze, miért is ne? :)) 16. Lássuk miért is kötődik ez a HL2-höz... jéé, az is akkor jön. Pláne még ugyanaz az engine. Jó lesz ez, emberek :) A bejelentés örömére előkerült egy videó is. Csekkit!

Söldner addon januárban

Hír | 2004.11.08 20:15

A mai nap a PES 4 mellett tartogat még megjelenési dátumokat. A következő játék, amiről hírt adhatok aSöldner, jobban mondva annak kiegészítője. Amint azt megtudtuk, a kicsike 2005 január 14-én érkezik. Hát, bizony az még kcisit messze van :(

Pro Evolution Soccer 4 dátum

Hír | 2004.11.08 19:55

Bár sokak kedvence a FIFA 2005, nem szabad megfeledkeznünk a legújabb ellenfeléről, a Pro Evolution Soccer 4-ről sem. Úgy fest, hogy a PC-s és Xboxos változat megjelenését egy napra tették, mely nem más, mint november 19. A kicsike DVD lemezen érezik majd, a konzolos Xbox Live-on, míg a PC-s LAN multiplayerrel lesz felszerelve. Bővebb infókat itt találhatsz róla.

World of Warcraft megjelenés!

Hír | 2004.11.04 22:00

Na, ez már biztos :) November huszonharmadikán a polcokra kerül a World of Warcraft! Nem számít, hogy a sima, vagy a collector's edition. Mind! Jó persze, tudom, ez az USA (meg Ausztrália és Új-Zéland) megjelenési dátumára vonatkozik, mindenesetre bizakodásra ad okot, hisz ez már hivatalos. Hozzánk (mármint nem Kapuvárra, hanem Európába :)) röviddel ezután várható. Azért azt nagyon ajánlom a Blizzardnak, hogy a téli szünet előtt gyorsan passzoljon ide nekem egy példányt, mert lesz irgumburgum :) (Thanks: Iam The Ghost)

Késik a Nílus gyermeke

Hír | 2004.11.04 18:57

A Sega Europe jelentette, hogy késni fog az Immortal Cities: Children Of The Nile című városépítős stratégia. Az eddigi november 9-i dátum tehát jövő február 4-re módosult. A késés okát nem tudni, ám állítólag megjelenés előtt nagy marketingkampányra számíthatunk... TV-reklámok, meg minden, sőt még demót is ígérnek :)

Doom 3 kieg. dátum

Hír | 2004.10.27 08:13

A két napja bejelentett Doom III kiegészítő (melynek alcíme Resurrection of Evil) végre kapott egy hozzávetőleges megjelenési dátumot. Ez pedig nem más, mint 2005 első negyedéve. Egyébként akkorra datálják az alapjáték Xboxos változatát is. Aki nem hiszi, az látogasson el ide.

Késik a Pathologic

Hír | 2004.10.25 08:41

Nem rég számoltunk be arról, hogy beindult a Pathologic honlapja és hogy az milyen jó, mert hamarosan megjelenik a játék. Na most ha azt mégegyszer jól szemügyre vesszük, észlelhetjük, hogy megjelenési dátumnak 2005 első negyedévét jelölték meg az eddigi 2004 karácsonya helyett. Na szép...

[MOVIE] NFS: Underground 2

Hír | 2004.10.21 09:42

NFS fanok, mogulok és megszállottak FIGYELEM! Sikerült még egy Need for Speed: Underground 2 videót szakajtani az égi karácsonyfáról! Ezen, bármilyen meglepő újabb ingém jelenetek tucatjait leshetitek meg. Tuning verdák gyorsulásaé a főszerep, szerintem ne hagyjátok ki. Máris cibálható lokálból. Ja, mégvalami: a videó hossza több, mint 3 és fél perc, megszemlélhetjük az eső effektet, és a megjelenési dátum: november 16 - a HL2-vel egyszerre :)

SWG: Jump to Lightspeed dátum!

Hír | 2004.10.20 08:45

Lukasék és a Sony Online Entertainment keményen dolgozik a Star Wars: Galaxies kiegészítésén, a Jump to Lightspeeden. Ez lesz az az add-on, melyet Star Wars rajongók már az X-Wing vs. Tie Fighter óta hiányolnak. Gondolom sokan már kitaláltátok, hogy ebben a fejezetben a tényleges űrcsaták kerülnek előtérbe. Iszonyat jól néz ki, a fíling tökéletesen professzionális, és ami a legjobb: október 27-én meg is jelenik!

FULL Magyar Electronic Arts!

Hír | 2004.10.19 19:07

A közelmúltban lőtte fel a hazai Electronic Arts a hungary.ea.com weblapot. Ezen már látszódott némi kezdeményezés a honosított weboldalak és érdekes tartalmakra. Most azonban a komplett EA paletta megtalálható egy jóval látványosabb környezetben. Az egész mindenséget mostantól a www.electronicarts.hu oldalon érhetitek el, mely további al egységekre bomlik. EA Games, EA Sports, valamint EA Sports BIG. PC-s, és különféle konzolos játékok teljes felhozatalát megtalálhatjátok, természetesen a legfrissebb megjelenési dátumokkal, képekkel, infókkal, dobozképekkel. Szerintem feltétlenül érdemes mindet megnézned!

Children Of The Nile érkez'

Hír | 2004.10.19 09:15

Ippeg most futott be a levélke, mely kőbe vésett információkkal szolgált. Az Immortal Cities: Children of the Nile pontos megjelenési dátuma 2004 november 9 lett. A Tilted Mill csapatának első fejlesztése, ha grafikailag nem is lesz egy űber, játékélményben nagyonis! Bővebb infó itt.

Sacred Plus megjelenés

Hír | 2004.10.13 21:37

Mindenki számára köztudott, hogy készül a Sacred úgynevezett "rendezői változata" (a.k.a: Sacred Plus). Arról, hogy pontosan mit tartalmaz majd a csomag, új információkkal nem szolgálhatok, viszont egy friss megjelenési dátummal igen. Olybá tűnik, hogy a cucc szép kontinensünkre leginkább október 29-én érkezik. Az pedig még testvérek között is bő két hét. Addig neki lehet állni megint az alapjátéknak :) (Thanks GameGossip)

King Kong a horizonton!

Hír | 2004.10.12 19:40

Jobbanmondva a fák fölött :) Biztos tudjátok kiről van szó. Nagy, szőrös, kitépi a fákat, lenyúlja a nőinket a fürdőszobából, és fölcipeli a felhőkarcoló tetejére tomboló viharban! Szemét! Na jó, egy kicsit talán túlfűtöttem magam. Mindenesetre érkezik a nagydarab gorilla a mi PC-nkre is! Hurrá! Többet sajna nem tudni, semmi kép, semmi marketingszöveg (lenyűgöző grafika, oscar-díjas sztori), mindössze egy név: Ubisoft és egy megjelenési dátum: december 14. Illetve 2005 december tizennégy :) (Thanks Worthplaying)

Vivisector megjelenés

Hír | 2004.10.07 20:46

A GBase fámái egy új Vivisector megjelenési dátumot jósoltak meg. Ezúttal 2005 első negyedéve tűnt fel a "kristálygömbben". Erre csupán egy dolgot lehet mondani: úgy legyen!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)