Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3633

Késik a Silent Hunter 3

Hír | 2005.01.18 10:18

Sajnálatos módon újabb késésről számolhatunk be. Az Ubisoft elárulta, hogy a Silent Hunter III késni fog. Szerencsés esetben csak pár hetet kell várnunk a tengeri csatákat alapul vevő játékra. A kiadó bejelentésében szerepelt egy új dátum is, ami a megjelenést illeti. Ha minden igaz, akkor március 17-én kaphatjuk kézhez a Silent Hunter III-mat.

S.T.A.L.K.E.R. visszaszámlálás!

Hír | 2005.01.17 21:00

Headhunter testvér, a www.oblivion-lost.com atyaúristene épp most prezentálta a frissen fellőtt S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl visszaszámlálót. Már olyan régen szedtem át ilyet az oldalra, gondoltam éppen itt az ideje :) Normál funkciójában azt láthatjátok mennyi van még hátra a megjelenésig (remélhetőleg nem módosítják már a dátumot), ha a gombokkal mahinálsz, hallhatsz egy kis sugárzásjelzést, illetve megtudhatod, hogy mennyi ideje készül a játék! Szerintem móka :)

Still Life megjelenés

Hír | 2005.01.13 10:23

Az Adventure Company leveléből kiderült, hogy Észak-Amerikában ők forgalmazzák majd Bad Sector új kedvencének PC-s és konzolos verzióját egyaránt. A jelenlegi, hivatalos megjelenési dátuma 2005 április 14, addigis csekkoljátok a hivatalos oldalát itt. A kalandjátékban egyébként Victoria McPherson-t, egy fiatal FBI ügynököt alakítjuk. Egészen szépen néz ki, figyi':

Vivisector infók

Hír | 2005.01.12 18:58

Kis pontosítást hajtottak végre a készítők a Vivisector: Beast Inside című FPS megjelenési dátumával kapcsolatban. Eddig még csak annyi információt szolgáltattak, hogy majd valamikor márciusban kaparinthatjuk a kezünk közé, viszont mostmár abban a hitben élhetünk hogy ez valamikor március végén lesz. Aki egyébként még nem ismerné ezt a gamet, az ezt az oldalt felkeresve csillapíthatja információ-éhségét. Aki pedig ide látogat az pedig a szemét kényeztetheti a legfrissebb screenshotokkal a játékból:)

Star Wolves honlap

Hír | 2005.01.12 17:21

Aki szereti az űrhajós szerepjátékokat, biztosan hallott már a Star Wolves-ről. Annyit feltétlen kötelező tudni róla, hogy az űrben játszódik, szép hajók vannak minden, a játékkal kapcsolatos képen, egyébként meg szerepjáték. Neki indult el a hivatalos oldala megannyi nyalánksággal, amik közül most csak egy videót, valamint a demó verzió megjelenési dátumát emelném ki. Utóbbi január huszonnegyedikére esik. Addig nézegessétek a videót :)

Myst V bejelentve

Hír | 2005.01.12 10:10

Ubiék bejelentették a Myst sorozat következő, ötödik részét End of Ages alcímmel - nagyon találó. Azt ígérik, hogy ez lesz a legjobb az összes közül. A tervezett megjelenési dátumon kívül, ami 2005 ősze, semmi mást nem árultak el egyelőre - lévén még be sem jelentették úgy igazán hivatalosan. Mindenesetre bíztató a dolog.

[MOZi] Alone in the Dark mozgolódás

Hír | 2005.01.11 17:34

Kedves olvasónk, bbenjoe dobott egy mailt a levelesládámba azon információval megtöltve azt, hogy mozgolódás indult be az Alone in the Dark mozifilm honlapján. Nem is akármilyen. A honlapot egy az egyben lecserélték, a régi átlagos helyett egy, a címhez teljes mértékben passzoló horrorisztikusan lélekszorongató Alone in the Darkos érzést sugárzó weblapra váltottak. Rengetet infó, látni-és olvasnivaló, no meg egy dátum. A bűvös szám a 28-as, egész pontosan január mellé társítva. Csak ajánlani tudom, hogy lessétek meg a lapot: erre tessék...

F.E.A.R. - júniusban???

Hír | 2005.01.07 21:52

A GameSpot készített egy újabb előzetest, az igencsak titkolt F.E.A.R.-ről. Igazából nem is ez az érdekes, lévén "csak" az E3-o mutogatott videó tényleges demójával nyomulhattak - ergó nem sok újat mondanak. Mindazonáltal megjelent náluk egy dátum, mely szerint idén, egészen pontosan június 7-én érkezik. Nos, úgy vélem vagy azonnal el kellene kezdenie a kiadónak a médiahadjáratot, vagy igencsak el kellene halasztani a megjelenést. Szerencsétlen játék ezerszer jobb annál, mint amennyit eddig mutogattak róla. Sokan még azt sem tudják mi ez a játék...

Everquest 2 frissítés közeleg

Hír | 2005.01.07 10:34

A GameSpot jelentette, hogy a Sony Online hamarosan kibővíti az EverQuest II-es univerzumot. Megjelenési dátumot egyelőre nem közöltek, azonban az már köztudott, hogy ez "ingyenesen" letölthető lesz minden játékos számára. Új zóna, szörnyek és küldetések lesznek benne, bármilyen meglepő :) Érdekesség, hogy a pakk tartalmaz majd egy "adventure pack" nevezetű részt, melyben egyes küldetésekért már fizetni kell egy szerényebb összeget... Mindemellett az is kiderült, hogy a játéknak immáron 310 ezer fizető felhasználója van, novemberi megjelenése óta.

WoW európai dátum?

Hír | 2005.01.06 12:18

A GRY-OnLine információi szerint a World of Warcraft európai indulásának dátuma egészen pontosan 2005 február 11. A forrás nem más, mint a CD Projekt nevű kiadó, akik első ízben adtak hírt annó az Age of Empires 3-ról. Tehát nem kizárt, hogy ez tényleg igaz. Majd kiderül... Thanks Lazy.

Barrow Hill készülget

Hír | 2005.01.05 21:30

A számomra teljesen ismeretlen Shadow Tor Studios fejlesztőbrigád az imént új kalandjátékot jelentett be. Barrow Hill a cucc böcsületes neve, és annyit tudni róla, hogy ilyen misztikus-sámános kalandjáték lesz :) Az előzetes képek alapján szerintem jó lesz, de majd meglátjuk, hogy mit adnak rá a tesztelők :) Megjelenési dátumot nem találtam, mindössze egy évszámot: 1967. Mivel azonban ez egy kicsit már elmúlt, feltételezem, hogy inkább van köze a sztorihoz, mint a kiadáshoz :)

SpellForce: SotP megjelenés

Hír | 2005.01.04 19:18

A JoWood csapata már korábban jelezte, hogy a SpellForce fanok hamarosan egy friss küldetéslemez mellett malmozhatnak. Eddig azonban nem tudtuk, pontosan mikor érkezik. A nemzetközi bolti dátuma a jelek szerint 2005 február 18. Úgy látszik a január teljesen ajándék nélkül marad, és legtöbben igyekeznek átlapátolni mindent a második hónapra... ez mondjuk érthető, lévén karácsonykor mindenki kiköltekezett.

The Stalin Subway késik

Hír | 2005.01.03 19:34

Rosszul kezdődik ez az év. Nem elég, hogy iskolába kell menni, még a játékok is késnek. Erre a sorsra jutott a The Stalin Subway, ami a megjelenési dátumban Q1-ről Q2-re módosúlt, azaz második negyedévre. Sebaj, azt kibírjuk. De akkor ide izibe' az új Elder Scrolls-t! :)

Ensemble móka

Hír | 2004.12.25 21:57

Már egy jó ideje olvashatjuk az Ensemble hivatalos oldalának bevezetőjén, hogy a "várakozásnak majdnem vége". Eleddig valamiféle történelmi eseményt, és annak dátumát említették ezen információ mellé. Most, szerintem igen jópofán beleszőtték saját gárdájuk alapításának dátumát: 1995 - megalakult az Ensemble Studios. Lassan remélem elérünk 2004-hez, és kiderül sokminden az Age of Empires III-ról!

BiA demó infók

Hír | 2004.12.24 22:11

A Gearbox Software hivatalos fórumain előbukkantak az első infók, a hamarosan (sajnos pontos dátumot nem mondtak) megjelenő Brothers in Arms: Road to Hill 30 demójáról. A kicsike két küldetést ölel majd fel. Az első a normandiai harcokat mutatja be, természetesen főhősünk, Baker szemszögéből. Megismerkedünk néhány nevezetes karakterrel, és némi harcot is tanulhatunk. A hossza körülbelül a fele lesz a teljes játékban fellelhető missziónak. A másik pálya a játék körülbelül felénél játszódik. Bakernek és csapattagjainak ezúttal igen komolyan együtt kell működniük, hogy sikerülhessen a küldetés. Minden porcikám akarja ezt a játék, és nagyon remélem, hogy nem vagyok egyedül!

Face of Mankind bétateszt

Hír | 2004.12.20 22:44

Egy hivatalos bétatesztelésre hívnám fel ezen sorok alkalmával a figyelmeteket. A kedves fejlesztők a Face of Mankind című játékhoz keresnek szúrós szemű gamereket, hogy besegítsenek a játék maradék hibájának kiszűréséhez. A tesztre január elsejéig kell, hogy jelentkezzetek, majd ez után valamikor 2005-ben (pontos dátumot nem adtak a fejlesztők) kezdődik a tesztelés. A létszámot 100 főben limitálták, és véletlenszerűen fogják kiválasztani a szerencséseket. Aki kedvet érez erre a feladatra, annak itt ez a link a további infók begyűjtéséhez.

Playboy: The Mansion dátum

Hír | 2004.12.17 20:28

Úgy tűnik, ma elég sokan ígérgetik be portékáikat :) Most a Playboy: The Mansion megjelenési ideje futott be. Lássuk csak: A tervezett dátum egészen pontosan 2005 január 25. Kis szerencsével ez már nem is változik. Nem is tudom miért, de ez az első szimsz klón, ami kezd érdekelni. Mondjuk ehhez a téma is hozzájárul :D

Juiced megjelenés!

Hír | 2004.12.17 19:57

Szegény kis Juiced, már éppen a megjelenés szélén állott, mikor elég komolyan becsődölt egykori kiadója. A THQ felkarolta, és a mai napon egy megjelenési dátumot is csaptak mellé. Úgy fest, hogy 2005 májusában érkezik PC-re. Addig még belepakolnak némi extra tartalmat, és akkor mindenkinek jó lesz...

S.T.A.L.K.E.R. Chat Live!

Hír | 2004.12.17 17:54

No kérem, hamarosan megkezdődik a korábban emlegetett STALKER Chat, melyet az Oblivion-Lost.com jóvoltából szemlélhetünk végig. Ha te is csatlakozni akarsz, klikk ide a részletekért, a fontosabb infókat igyexem idehelyezni, amint lesznek :) A Chat pontosan 6-8 óráig tart. Lássuk hát az infókat: Q: Mi a megjelenési dátum és mikor jön a demó verzió? A: A játék 2005 májusában jelenik meg, demóról egyelőre nem beszélünk. A következő lépés a béta teszt lesz. Q: Mikor lesz a béta teszt és mennyi játékos nyomulhat majd? A: Jövő év elején jelentjük be a pontos dátumot. A játékosszámról még egyeztetni kell a kiadóval. Q: Mennyire van készen a játék? A: 95%-ban, de a maradék 5 lesz a legnehezebb... Q: A gépi ellenfelek észreveszik az árnyékunkat? A: Ez jelenleg lehetetlen, de kérdezz rá 4 év múlva :D Q: Akkor tényleg kell benzin a járművekben, ha igen, mely járművekbe pontosan? A: Mégsem kell benzin, hogy valamivel egyszerűbb legyen a játékmenet. Emellett azonban már lehet a lámpákat le és felkapcsolni, valóságosan törnek a járművek, és így tovább. Q: Jobb a játék fizikája, mint amilyen a HL2-ben van? A: Ha úgy vesszük igen, lényegében több lehetőséget ad a játékos kezébe a mi fizikai enginünk Q: Le lehet majd vágni különféle testrészeket? A: Rengetegszer kérdezték már ezt tőlünk. Lesz olyan verziója is a játéknak, melyben sokkal szabadabb lesz a nyirbálás - természetesen nem a német változatban :) Q: Vannak olyan különlegességek, amikről még nem beszéltetek? A: Hogyne, nem is kevés :) De maradjon is valami meglepetés! Q: Mikor láthatunk kültéri képeket DX9-el? A: Ez egyenlőre legyen a mi titkunk :P Q: Folytatódik a játék miután befejeztük a fő küldetést? A: Ez szintén titkos egyelőre! Q: Mennyire reális az életerőd? Mennyi golyót kaphatsz? A: Ez sokmindentl függ. A golyó típusától, a találat helyétől, és így tovább. Egy fejlövés ötszörös erősségű Q: Az AI csapatjáték működni fog? Adhatunk a társunknak parancsokat? A: A játékos összejátszhat az NPC-kel, de parancsokat nem adhat nekik. Q: Meddig emlékszik majd ránk az NPC, ha egyszer találkoztunk vele? A: Minden NPC-nek saját emlékei vannak. Bármit teszünk, annak nyoma marad. Q: A játék szerinti 24 óra mennyi a mi időszámításunk szerint? A: A játékos szemszögéből 2 és fél óra lesz egy nap. Q: Multiplayer és játszhatóság szempontjából mihez lehetne legjobban hasonlítani a játékot? A: A legközelebb, minden szempontból a CS: Source-hoz áll. Q: Mióta készül a játék? A: Az engine 2000 óta, a STALKER 2002 legeleje óta. Q: Hogyan zajlik az alvás? A: Ha a játékos lepihen, a játék ideje felgyorsul. Ha felzavarnak álmodból, hamar kell reagálnod az eseményekre. Az egész csevegésről egy összangol kivonatot találhattok ezen az oldalon. A Chatért köszönet Headhunternek, és a www.oblivion-lost.com munkatársainak!

Cossacks: Megjelenési dátum

Hír | 2004.12.16 23:13

Igen kecsegtető hír érkezett így, az amúgy sem terméketlen nap végére. Egy dátumot olvashattok alant mindjárt, mégpedig egy megjelenési dátumot:) Na nem húzom tovább a Cossacks II: Napoleonic Wars című híres-neves stratégia megjelenési időpontjáról van szó. A fejlesztők ezt 2005 áprilisának ötödik napjára tűzték ki. Thx tomzee

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)