Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4042

[MOVIE] WARHAMMER: MARK OF CHAOS INTRO

Hír | 2006.05.10 16:15

Ooo-óóóóóóóó ANIM! Nem is kellett olyan sokat várni, hogy egy igazi hazai büntetéssel találjuk szemben magunkat. Eljött a pillanat, hogy újra bebizonyosdjék, a hazai filmkészítők (úgy értem természetesen, hogy játékokhoz készített rendermúvik megalkotói) igenis zseniális minőséget képesek kreálni. Itt a bizonyíték, mely jelen esetben a nagyreményű Warhammer: Mark of Chaos Intro videója. Brutális minőség, eszement hangulat. Csak utánatok:

Age of Conan: Hyborian Adventures - Újabb Vista párti üdvöske

Hír | 2006.05.10 16:12

A Funcom bejelentette, hogy olyan fejlesztési és márketing nyilatkozatot írt alá a Microsofttal, melynek értelmében az Age of Conan: Hyborian Adventures című akció RPG-jük Windows Vista rendszerre lesz optimalizálva. A Microsoft ezt a játékot is úgy kívánja ismertté tenni, mint a Vista által lehetséges új játék funkcionalitást támogató játékot. A modert operációs rendszernek köszönhetően a játék még stabilabb és még szebb grafikáva és teljesítménnyel bír majd, mint azt eddig tehette volna. A lenyűgöző új grafikai technológiának köszönhetően pedig ezzel a játékkal újra definiálhatják az MMO-k fogalmát, valamint bemutathatják azt is, hogy valójában mire is képes a Vista. Nem is oly sokára egészen pontosan még idén év végén meg is tekinthetjük, hogy mit sikerül összehozni eme új szövetség keretein belül.

Pár héten belül útjára indul a Dark and Light

Hír | 2006.05.10 16:10

A Dark and Light kiadój a Farlan Entertainment ma bejelentette, hogy a játékuk hivatalos megjelenésének dátuma 2006. május 30. A játék valamivel korábban egészen pontosan 26-án délután egy óra magasságában már letölthető lesz. César Jacquet az NPCube menedzsere elmondta, hogy az áprilisi megejelenést azért nem tudták teljesíteni, mert úgy gondolták, hogy a fejlesztőknek még szükségük van némi időre, hogy kijavítsák az apróbb hibákat, hogy az induláskor minden zökkenőmentes lehessen. A játék folyamán a karaktereknek három a fejlődés során három szakaszon kell átesniük, melyek teljes összhangban vannak egymással. Mindenki valamilyen iparosi szinten kezd, vagyis mindenkinek szakmát kell választani, melyet később a harci képességek fejlesztése követ, harcossá válnak, végső szint pedig a szociális kapcsolat, mikor már csapatokba verődve indulnak kalandra a játékosok. A karakterek fejlsődése során fontos szerepe lesz a szociális helyzetnek, valamint annak, hogy ki milyen szakmával kezdte életét, hogy mely képességek kerültek előtérbe. A kiadó elmondása szerint a játékosoknak lehetőségük lesz havi előfizetéssel játszani, azonban lehetőség lesz úgynevezett játék kreditek felhasználásával is játszani, kihagyva ezzel a havidíj fizetését. Emellett persze az első regisztrálók számára az két hónap teljesen ingyenes, melyhez ezekben a hónapokban további 15 kredit társul.

Online játékközösség a Microsofttól

Hír | 2006.05.10 16:01

A Microsoft atyja Bill Gates a tegnapi nap folyamán bejelentette új a platformok közötti játék szolgáltatásukat, mely mind az Xbox 360-at, mind a mobiltelefont, mind pedig a PC-t, egészen pontosan a Windows Vista rendszerét összefogja majd. A "Live Anywhere" szolgáltatás szerves része lesz a Windows Vistanak, a Microsoftkövetkező generációs PC-re szánt operációs rendszerének. A szolgáltatás valamikor a következő év elején az új Windowszal egy időben lesz hozzáférhető. "Azt jelenti, hogy egy óriási online közösség áll rendelkezésre", mondta Bill Gates a sajtótájékoztatójukon. "Ez a platform tényleg lehetővé teszi a fejlesztők számára, hogy valami lenyűgözőt alkothassanak." A rendszer a cég jelenlegi Xbox Live szolgáltatását akarja kiterjeszteni nem az Xbox 360-on túl telefonokra és PC-re is. Az új szolgáltatással kapcsolatban fizetési kötelezettségről nem esett szó. "A lényeg, hogy itt minden platform a saját szerepét játsza. Tényleg úgy gondoljuk, hogy egy egyedi pozicíóba kerültünk," mondta Gates. "Talán a Microsoft az egyetlen cég, mely képes ezt kivitelezni." Tegnap már kikerült egy prezentáció melyben a szolgáltatás lényegét már csekkolhattuk, mely szerint egy meglévő játékba PC-ről meghívhatunk akár xboxos játékosokat is és fordítva. A Microsoft adatai alapján elmondta, hogy jelenleg mintegy 3.2 millió Xbox kelt el világszerte, melyek közel felén fut az online szolgáltatás. Terveik szerint ez a szám a jövő évben az eladott gépek számát tekintve tíz millióra nő, míg az online előfizetők számát tekintve körülbelül hat millió online játékos lesz a rendszerben. Peter Moore a Microsoft alelnöke elmondta, hogy nagy előrelépésnek tartják a cégük szempontjából az Xbox 360-at, hiszen ezzel ők már az újgenerációs konzolok piacán is a második generációval szolgálhatnak.

[MOVIE] CellFactor E3 2006

Hír | 2006.05.10 09:37

Az igazság az, hogy a hivatalos Trailerek mindig sokkal jobban sikerülnek, mint az olyanok, melyeket lelkes amatőrök készítenek. Már elég sok videót láthattunk a CellFactor-ról, de ennyire profin vágottat még nem. Minden, a játékban szereplő speciális effektust összeszedték, ezúttal már láthatjuk a fröcsögő vér és a csúszós olaj effektusokat is. Félelmetes, hogy mire lesz képes egy játék - sajnos csak akkor, ha veszünk a gépünkbe egy AGEIA PhysX kártyát. Reméljük, hogy hamarosan itthon is kapható lesz, és még fontosabb, hogy a vételi ára is rohamosan zuhanni fog. Addigis íme az aktuális böntetés:

Shadowrun - képes részletek

Hír | 2006.05.10 02:43

Megérkezett az első Shadowrun médiapakk. Hivatalosan még mindig nem jelentették be - persze a Microsoft konferenciáján már mondtak róla egy-két hasznos mondatot. Lényeg, hogy készül PC-re is, mostmár biztos, és itt az első képcsomag belőle. Nem csúnya, de nem is egy egetrengető minőség. Azért érdeklődőknek érdemes meglesni. Erre tessék:

[MOVIE] Gears of War

Hír | 2006.05.10 02:13

Íme egy jóval hosszabb, bár rosszabb minőségű in-game részlet a Gears of War-ból. Külön felhívnám a figyelmet a vér kidolgozására. Ilyen fröcsit szerintem még egyetlen játékban sem láthattunk - elképesztően reálisan repül a vörös!! Töltsdezerrel-e!

Crysis honlap

Hír | 2006.05.09 22:53

Beindult a Crysis honlapja is, ahol egyelőre semmi nincs, de feltehetően pillanatokon belül ott csücsül majd az az új trailer, amit a Microsoft sajtótájékoztatóján mutattak be. Úgy tudjuk, nem vették meg az Electronic Arts-tól a játék kiadási jogait, mindössze azért került sor a prezentációra, mert ez az első, működőképes DirectX 10-et használó játék.

Adrenalin 2: Rush Hour - Tövig a pedált

Hír | 2006.05.09 16:15

Tavaly jelent meg a Adrenalin című autóversenyzős játék, amelynek most jelentették be a folytatását. Az Adrenalin 2: Rush Hour az előd hangulatát megőrizte, a helyszínt viszont áthelyezte Moszkva utcáira. A címből adódóan főleg a csúcsforgalom kellős közepén kell majd versenyeznünk, de az éjjeli mutatványok, gyorsulások sem maradnak ki. A dugókat azonban jobb lesz elkerülni - csakúgy a zsarukat :) A verseny során szabadon választhatjuk meg az útvonalat, a napszakok dinamikusan váltakoznak, valódi törésmodellt kaptak a kocsik, amelyekből 25 található a játékban. Az idő előrehaladtával a szerepjátékos elemeknek köszönhetően fejleszthetjük bizonyos képességeinket, ami jobb kormányzást vagy nagyobb sebességet jelenthet. Akár multiplayerben is kipróbálhatjuk majd magunkat. A játék megjelenési időpontja egyelőre nem ismert, de íme egy videó:

James Blunt zenéje is útitársad lehet a Nokia 3250-essel

Hír | 2006.05.09 13:47

A csavaros zenetelefonokat most "induló" zenei anyaggal töltik fel a Nokia mintaboltokban. A Nokia meglepetéssel várja a zenekedvelő mobilozókat. A kezdeményezés lényege, hogy a május 31-ig Nokia 3250-est vásárlókat James Blunt Back to Bedlam című új albumával ajándékozzák meg a Nokia mintaboltokban. A népszerű brit énekes zenéjét a telefonok memória-kártyájára töltik fel, amit aztán kiváló minőségben élvezhetünk a zenehallgatásra optimalizált készülékeken. Bárhol, ahol éppen kedvünk tartja. A Nokia 3250-est kifejezetten a zene-imádóknak fejlesztették ki, akiknek fontos, hogy készülékük a hagyományos és továbbfejlesztett mobiltelefon-funkciókon kívül minden zenei igénynek is megfeleljen. Ennek szolgálatába állították az elcsavarható billentyűzetet, ami a funkciók közötti váltogatást gyerekjátékká teszi. A telefon akár 750 dal tárolására is képes, és fel van szerelve FM rádióval is. A Nokia 3250 zenelejátszója számos digitális zeneformátumot támogat, többek között az MP3-at, a WMA-t, az M4A-t, és az AAC-t, így a zenék egyszerűen feltölthetők és továbbíthatók. A zenéket emellett menet közben a hálózaton keresztül is letölthetjük, kedvenc dalainkat pedig beállíthatjuk csengőhangként. A felhasználók a kedvenc CD-iken található dalokat a Nokia Audio Manager szoftverrel digitális zenefájlokká alakíthatják, majd saját zenei gyűjteményük és kedvenc válogatásaik ikonját a számítógépről közvetlenül a telefonra tehetik.

BitTorrenten terjesztené filmjeit a Warner

Hír | 2006.05.09 12:19

A Warner Bros. lehet az első olyan nagy filmstúdió, amely interneten terjesztené filmjeit és televíziós műsorait a BitTorrent által kifejlesztett fájlcserélő P2P technológián keresztül, ami egyébként melegágya az illegális kalózfilmeknek is. Az előzetes információk szerint már idén nyáron beindulhat a szolgáltatás, egyelőre ismeretlen árazás mellett. Várhatóan azonban a tévéműsorok egy dollár, míg a filmek a bolti DVD-khez közeli áron tölthetők majd le. A stúdió további tervei között szerepel az is, hogy olyan anyagokat kínálnak fel letöltésre, amelyeket később kiírhat DVD-re a felhasználó - bár ebben az esetben a másolat kizárólag azon a gépen játszható le, amelyen keresztül az anyagot letöltötték, hagyományos DVD lejátszókban tehát nem. A megállapodás célja, hogy az illegális letöltéseket kereső felhasználókat "átnevelje" a legális tartalmak letöltésére P2P hálózaton keresztül úgy, hogy megfizethető áron kínálják a legalitást, jó minőségben. "Ha a fájlcserélőt használók 10-15 százalékát rá tudjuk venni arra, hogy elkezdjenek legálisan letölteni, az óriási hatással lenne az egész iparág, sőt a gazdaság számára is. A folyamatot csak elkezdeni nehéz." - mondta Kevin Tsujihara, a Warner Bros. Home Entertainment csoportjának elnöke. A BitTorrent egy úgynevezett "file swarming" technológiát alkalmazza annak érdekében, hogy a letölteni kívánt fájlt ne egy központi szerverről, hanem több forrásból szerezze be. A nagy fájlt tehát feldarabolja apró részekre, s azokat több, ugyancsak BitTorrentet (vagy valamelyik hasonló programot) használó letöltőtől tölti egyszerre, levéve ezzel a terhet a központi szerver válláról. A stúdiók már tavaly november óta tárgyalnak hasonló megállapodásokról annak érdekében, hogy csökkentsék a kalózkodás nagyságát. Egyelőre annyit értek el, hogy a BitTorrent saját weboldaláról eltávolította az illegális tartalmakra mutató linkeket. A stúdiók abban reménykednek, hogy méltányos árpolitikával elősegíthetik a legalitást, a felhasználók jelentős része ugyanis inkább fizetne valamennyit, hogy teljesen biztonságos, kifogástalan minőségű és vírusoktól mentes tartalmakat töltsön le. A fájlcserélő hálózaton keresztüli disztribúció tehát sokka hatékonyabb a hagyományos szerverről történő letöltéshez képest. Első esetben ugyanis minél többen kezdik el vagy fejezik be a letöltést, annál gyorsabban tudják mások is letölteni azt úgy, hogy közben a központi szerver terhelése nem változik. Optimális esetben és gyors kapcsolat esetén akár tíz percnél rövidebb idő alatt tölthető le egy teljes mozifilm. Persze ez a stúdió számítása, és nem éppen a hazai internetkapcsolatok sebességét veszi figyelembe.

THQ: Jó eladások, csökkenő nyereség

Hír | 2006.05.08 22:25

A THQ játékkiadó is nyilvánosságra hozta elmúlt pénzügyi évére vonatkozó adatait. A vállalat 28,5 millió dollárral kevesebb nyereségről számolt be a 2006. március 31-én zárult egy éves időszakáról, mint tette azt egy évvel korábban. Ennek ellenére ami az eladásokat illeti, ez volt a tizenegyedik olyan év a kiadó történelmében, melyben magasabb adatokat értek el az egy évvel korábbi adatokhoz képest. A nyereség a tavalyi 62,8 millió dollárról 34,3 millióra csökkent, míg a bevételek 756,7 millió dollárról 806,6 millióra nőttek. A vállalat szerint a nyereségcsökkenős fő okaiként a konzol fronton bekövetkező generációváltás érdekében végzett kutató és fejlesztő munkák sorolhatók fel, amelyek más nagy kiadók, így az Electronic Arts és a Ubisoft költségvetését is nagymértékben befolyásolta. Az elmúlt időszak legnépszerűbb termékeinek a The Outfit második világháborús lövöldözős, illetve a WWE Smackdown Vs Raw 2006 játékok bizonyultak. Ezzel szemben a Full Spectrum Warrior: Ten Hammers nem hozta a hozzá fűzött reményeket. A THQ szerint az áprilisban kezdődött 2007-es üzleti évben 900-950 millió dollár bevételt könyvelhetnek majd el. Olyan játékok várhatóak ebben az időszakban, mint a GTR, a Company of Heroes, a Titan Quest, a Supreme Commander, és a Warhammer 40,000 Dawn of War – Dark Crusade. A vállalat által fenntartott belső fejlesztői stúdiórendszerben összesen 1200 alkalmazottat foglalkoztatnak.

[MOVIE] Brothers in Arms: Hell's Highway

Hír | 2006.05.08 16:42

Új videó érkezett a Gearbox Software által fejlesztett második világháborús FPS, a Brothers in Arms: Hell's Highway-ből, amely a játék motorjának grafikai képességeit hasonlítja össze a két korábbi rész által használt engine lehetőségeivel. Nem gyenge...

Intel Core 2 Duo – Új architektúra, megszokott néven

Hír | 2006.05.08 12:57

Az Intel bejelentette a 65 nanométeres technológiával készülő új generációs asztali és noteszgépekbe szánt chipjeinek nevét: a Core 2 Duo termékcsalád idén nyáron indul hódító útjára. A kaliforniai székhelyű chipgyártó vállalat a júliusban debütáló, asztali gépekbe szánt Conroe, illetve a noteszgépekre optimalizált, augusztsuban érkező Merom kódnevű chipeket is a Core 2 Duo márkanév alatt hozza majd forgalomba. A szerverekhez szánt Woodcrest nem tartozik ide, de ez a chip is június környékén kerülhet boltokba. Az új processzorok egyaránt a 65 nanométeres Core-architektúrára épülnek, amit a későbbiekben játékos vagy üzleti célokra, hordozható, illetve asztali kivitelű gépekben egyaránt felhasználnak majd. A kétmagos megoldás a legújabb fejlesztés az Intel és az AMD részéről is, segítségével növelhető a chipek hatékonysága, s amellett, hogy nagyobb teljesítményre képes, kisebb órajelen, kevesebb energiaveszteséggel üzemeltethető. Az Intel új marketing terve alapján a Core 2 Duo márkanév alatt megjelenő termékek egy öt karakterből álló kódot is tartalmaznak majd a nevükben. Az első betű az energiafogyasztásra vonatkozik: az U, L, T, E, vagy X sorrendben a legkisebbtől (15 watt) a legnagyobb fogyasztásúig (75 watt) sorolja be a chipeket. Azt ezt követő négy számjegy aszerint oszlik el, hogy Conroe (4000, 6000), vagy Merom (5000, 7000) chipről van-e szó. Ezeken belül természetesen további altípusok helyezkednek majd el, ami a számozásban is tükröződik majd.

[MOVIE] Super-Bikes Riding Challenge

Hír | 2006.05.07 21:12

A Black Bean tovább szinesíti, amúgy sem unalmas felhozatalát. A közelmúltban jelentették be új szerzeményüket, mely a Super-Bikes Riding Challenge nevet kapta: egy motoros szimulációról van szó, egészen látványos grafikával és izgalmas játékmenettel. Ígéretük szerint minden idők legrealisztikusabb és legmélyebbrehatóbb szimuláció lesz, mely valaha megjelent PC-n. Nos, várjuk szeretettel. A várakozás ideje alatt még biztosan lesznek belőle szemelvények. Most például egy videó (ami egyébként a PS2 verzióból van, de ugyan... a PC azért már képes erre, tehát az sem lesz csúnyább)! Erre tessék:

[MOVIE] Romanians In Space

Hír | 2006.05.07 14:21

A romá illetőségű 2 Bad Design újabb filmet adott ki a Romanians In Space című 3D-s űrszimulátorából, újabb elemek bemutatására. A játékban megtalálhatunk majd olyan küldetéseket, mint az ismeretlen felkutatása, bolygók védelme. A kalandok során a játékos különféle vadászgépekkel repülhet, melyek rendkívüli teljesítményre képesek, és a fegyverzetük és pajzsuk sem semmi. A játék támogatni fogja a dinamikus fényeket, teljes élsimítást, pixel shader technológiát, valamint az új enginenek köszönhetően nagy felbontású textúrákat láthatunk, és mindezt még idén szeptemberben. A filmért erre fáradjanak az érdeklődők.

Enemy Territory: Quake Wars járműlista

Hír | 2006.05.06 19:39

Az Activision a mai napon kiadta az Enemy Territory: Quake Warsban fellelhető járművek listáját, ami a következő: GDF járművek: Borz: A Borz egy négykerékmeghajtású gépezet könnyű páncélzattal és csupán egyetlen gépfegyverrel, ám nagy sebessége és jó irányíthatósága kárpótol hiányosságaiért. Bivaly szállító: Ez a "légi busz" egy pilótát igényel, s így egyszerre négy felfegyverzett katonát képes szállítani, akik bevetés közben a nyitott rakodótérből ejtőernyővel vethetik le magukat a mélybe. Mobil parancsnoki egység: Ez a rakétával és radarral felszerelt egység, amint ellenséges területen kerül bevetésre, azonnal a GDF malmára hajtja a vizet, onnantól keresztül nehéz őket kiszorítani. Fegyverzetének köszönhetően pedig a legerősebb Strogg egységeket is képes likvidálni. Strogg járművek: Gyalázó légtank: A Gyalázó egy erős páncélzattal rendelkező jármű, mely fegyvereinek köszönhetően maga a lebegő rémálom. Mozgását feláldozva pedig tovább képes növelni tűzerejét. Góliát nehéz lépegető: A Góliát lépegető hatalmasa termetének köszönhetően képes bármilyen talajon könnyen átgázolni, ezzel a leglehetetlenebb helyeken is likvidálva az ellenfelet. Lassú forgási sebessége miatt azonban könnyű célpont közeli támadásokra. Fontos képessége, hogy egy kisebb harci toronnyá képes átalakulni, kisebb célponttá válva az ellenfél számára. Lódarázs: Egy rettentő, berregő veszedelem, mely erős páncélzattal rendelkezik, gépfegyverével pedig a gyalogos egységek réme, rakétáival a szárazföldi járműveket pusztítja, míg plazmaágyújával a légi egységeket képes likvidálni-

Fury - Újabb RPG a kibertérbe

Hír | 2006.05.06 16:50

A Fury weboldala megnyitotta kapuit, melyen megjelentek az első információk és képek erről a tervek szerint május 10-én az E3 alatt debütáló MMORPG-ről. A játékban megtalálhatók lesznek a már jól bevált MMO elemek, mint a harc és csapatmunka, melyet megbolondítottak az FPS játékok adta lehetőségekkel. Az így megszületett pörgős játékmenetnek köszönhetően a játékosok jutalmakat szerezhetnek, melyeket később a karakter alakítása közben használhatnak fel. A fejlesztők közül Adam Carpenter - vezető dizájner mondta el, hogy a játékot a legkönnyebben úgy képzelhetjük el, ha vesszük a WoW Battlegroundsot és a Guild Warst, valamint ezt vegyítjük egy kis Unreal Tournamenttel és Battlefield 2-vel. Úgy kerülünk be az eseményekbe, hogy igen csak magunkra vagyunk utalva, mindenféle különleges felszerelés nélkül, csak a saját képességeinkre számíthatunk. Paul Whipp producer még hozzá tette, hogy a játék nem csak a harcról szól, hisz nagy szerepe van a karaktermenedzsment résznek, mely mindenki álma lehet. Úgy gondolják, hogy sokan fognak elidőzni azzal, hogy a karakterük képességeit finomítsák, hogy vérbeli harcost faragjanak belőlük.

Rosszabbul teljesített az Activision

Hír | 2006.05.06 14:51

Az Activision játékkiadó nyilvánosságra hozta negyedik negyedévi, valamint az egész tavalyi üzleti évre vonatkozó pénzügyi adatait, melyek szerint az évről évre realizálódó nyereség-, és bevételcsökkenés most is megmaradt. A negyedik negyedévet 9,2 millió dolláros bevételcsökkenéssel zárták az egy évvel korábbi ugyanezen időszakhoz képest, ami így összesen 188,1 millió dollár bevételt jelent. A vállalat szerint ez a még mindig zajló generációváltás következménye a konzolos piacon. A 2006-os teljes üzleti évre vonatkozó nettó nyereség 41,9 millió dollárra csökkent, ami lényegesen alacsonyabb az egy évvel korábban elért 138,3 millióhoz képest. Ennek ellenére a nettó bevétel terén nominális növekedést sikerült realizálni: a teljes üzleti évben a tavalyi 1,41 milliárd helyett most 1,47 milliárd dollár összbevételt könyvelhettek el. A vállalat európai üzletága az elmúlt egy évben 18%-os növekedést ért el, s így elérte a 400 millió dolláros bevételt, s emellett új piacokat is sikerült elérniük. A 2007-es első pénzügyi negyedévre vonatkozó előrejelzés szerint 145 millió dollár bevételre számít az Activision, ami nagyjából 11 centes részvényenkénti veszteséget jelent. A teljes 2007-es üzleti évben 1,03 milliárd bevételt, és részvényenkénti 10 cent nyereséget szeretnének elérni. Ebben segítséget nyújthat az a nemrég bejelentett jogvásárlási megállapodás is, amely a James Bond játékok kiadására vonatkozik, ám ez már valószínűleg csak a 2008-as üzleti évet befolyásolhatja.

[OST] Hitman: Blood Money

Hír | 2006.05.06 10:43

A Sumthing Else Music Works bejelentette, hogy a Hitman: Blood Money című harmadik személyű akciójátékhoz is eredeti zenék készülnek, melyet külön is meg lehet majd vásárolni. Az egy órás zenei anyag május 30-án kerül a boltokba, és ekkortól lehet letölteni a Sumthing Else Music Works online rendszerén keresztül is. A bevált recepten nem változtattak, a muzsikákat ezúttal is Jesper Kyd komponálta, aki nagyszerűen képes ötvözni a szimfonikus kórus elemeket a modern elektronikus zenével.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)