Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4042

MEGTÖRTÉK AZ XBOX 360 VÉDELMÉT!!!

Hír | 2006.05.16 15:25

Egy közismert "kalóz" letölthetővé tette az Xbox360 játékkonzol kezelőszoftverének megtört verzióját. A módosítás azért számíthat nagy sikerre, mert lehetővé teszi a másolt lemezek használatát. A Commodore4Eva néven ismert hacker már korábban is nyilvánosságra hozta, hogy képes módosítani a konzol sebezhetetlennek hitt firmware-ét, most azonban mindenki számára hozzáférhetővé is tette a feltört kezelőrendszert TS-H943 Xtreme néven. Ennek segítségével már probléma nélkül használhatunk minden másolt Xtreme Xbox 360, Xbox 360, de még az előző generációs Xbox 1 lemezt is. A további részletekről ezen az oldalon olvashattok.

[MOVIE] Disciples III

Hír | 2006.05.15 20:33

Az E3 vége után mint mindig, most is jönnek még a videók szép számmal. A következő áldozat a Disciples III című játék E3-as videója, melyben ezúttal a játékot támogató engine demonstrálását láthatjuk, mely lenyűhöző dolgokra képes. A film alant tölthető lokálból.

[MOVIE] UFO: Afterlight - támad a mars

Hír | 2006.05.13 14:48

Még most is érkeznek E3-as videók, ezúttal a Cenega gondozásában (Thanks jd). Az ALTAR Games lassan, de biztosan fejleszti az UFO sorozat következő epizódját, az Afterlight-ot. A játék ötvözi a taktikai és akciós stratégiai elemeket, az eddigi részekhez képest még többet fejleszthetünk, új technológiák és lehetőségek lesznek. A rövid videó némi renderelt jelenetsorba enged bepillantást. Ha érdekel, klikk alant:

S.T.A.L.K.E.R. és Quake 4 keverék a Bukatól?

Hír | 2006.05.12 21:46

Nem kell semmi komoly dologra gondolni, nem a S.T.A.L.K.E.R. megjelenéséről van szó, se nem annak megszünéséről. Jelenleg a Buka műhelyében készülő Dusk-12 című játékról van szó, melyről eddig annyit tudtunk, hogy egy szuper katonát alakítunk egy olyan csapatban, melynek az a feladata, hogy egy szuper titkos vírus okozta mutánsokat kiírtsa. Na már most itt fordul a kocka. Ugyanis ez csak a játék felére lesz érvényes. A játék első felében amolyan S.T.A.L.K.E.R. féle utcákon kell járnunk, házról házra írtva az ellent, a legmodernebb fegyverekkel, míg egyszer csak porszem kerül a gépezetbe, és magunk is megferőződünk. Ettől a pillanattól kezdve olyan Quake 4 stílusba kerül át a játék, hisz a vírus hatására különleges képességeink lesznek, akaratunk megerősödik, különleges fegyverekre teszünk szert, továbbra is az emberek érdekeit szolgálva. Mindemellett megtalálható lesz majd egy multis rész is, melyben csapat orientált módon folytatódhat a harc emberek és mutánsok között. A tervek szerint már nem is olyan sokára, valamikor 2007-ben.

[MOZI] Knight Rider - KITT újra száguldhat!

Hír | 2006.05.12 16:03

A The Weinstein Company megszerezte a jogokat, hogy filmet készíthessen a sokak kedvencéből a Knight Rider filmsorozatból. A jogokat magától a sorozat alkotójától Glen A. Larsontól vásárolták fel, aki maga írja majd a film forgatókönyvét is, valamint produkciós vezetőként is részt kíván venni a munkálatokban produkciós irodáján a Glen A. Larson Productionson keresztül. A történetet már mindenki ismeri, ám ha mégsem akkor most elárulom, hogy a '80-as évek egyik sikersorozata középpontjában egy rendőr nyomozó áll, aki lelőttek, ám egy milliomos emberbarátnak köszönhetően felépült a halálközeli állapotból, új arcot és személyazonosságot kapott, megszületett Michael Knight. Az ő segédje volt a csodaautó KITT, akivel együtt üldözték a bűnt, hogy megvédhessék az ártatlanokat. "Nagy rajongója vagyok az eredeti sorozatnak és semmi sem tesz boldogabbá, mint Glen Larson csapatával együtt visszahozni ezt a jelképes karaktert a nagy képernyőre" - tette hozzá az eseményekhez Harvey Weinstein. Larson elmondta, hogy óriási segítségnek tarja a Knight Rider szempontjából a Harveyval és Bobbal való társulást, hisz ők már óriási sikereket értek el a filmezés terén, így a Knight Rider és óriási sikert arathat. Brendan Deneen és Eric Robinson produkciós vezetők a The Weinstein Company részéről szemlélik a projektet, akik közvetlenül a produkció aligazgatójának, Michael Colenak jelentenek. Eric Roth, az üzlei és jogi ügyek adminisztratív alelnöke a The Weinstein Company oldaláról folytatja a tárgyalásokat a film ügyében, míg Larson oldaláról Skip Brittenham, Stephen Espinoza és Barry Felsen vannak jelen.

[MOVIE] Rainbow Six: Vegas - Borogass, anyám!

Hír | 2006.05.12 13:10

Huh, jó lesz ez a Rainbow Six: Vegas is :) Gyorsan nézd meg az E3-as trailert, ha lemaradtál volna róla, most viszont itt van egy több mint tíz perces videó, ami a zárt ajtók mögött vetített realtime demóból származik. Sajnos a minőség nem tökéletes, de elképesztő fílign árad a felvételből! Tőőcccsed!!

[MOVIE] TimeShift - Időzavarban

Hír | 2006.05.12 11:09

Megnéztétek már a legutóbbi TimeShift videót? Az FPS sokat fejlődött az utóbbi időben, az ötlet is viszonylag jól ki lett dolgozva. Mindezt három újabb in-game animáció támasztja alá, amit az IGN aloldaláról tölthettek le. Az időlassítás és -megállítás elképesztően jól lett megvalósítva!

S.T.A.L.K.E.R. - DX9 mozzanatok

Hír | 2006.05.12 01:24

Temészetesen azt szeretném, ha egy demót, vagy legalább egy újabb videót tudnék adni nektek a S.T.A.L.K.E.R.-ről - sajnos erre egyelőre nincs lehetőség, úgyhogy kérlek érjétek be három új képecskévl. Különlegességük, hogy ezeken már tényleg be van kapcsolva a DirectX 9 támogatás is - ez meg is látszik a korábbi képekhez képest. Egyébként meg, ahogy a fejlesztés halad nem kizárt, hogy DirectX 10-reisoptimalizálják - végülis az idejük engedi, vagy mi... :)

Hellgate London - A démonok is DirectX 10-ben!!!

Hír | 2006.05.11 22:49

A Crysis bemutatása után az NVIDIA a mai napon bejelentette, hogy a Flagship Studios első alkotása a Hellgate: London is DX 10-es grafikával muzsikál majd, valamint benne lesz az elsők között, amik a Havok FX fizikai motorját használják, melyekhez bizony nagy szükség lesz az NVIDIA GPU-ira. Elmondták, hogy még az E3 ideje alatt láthatunk valamit az NVIDIA-Flagship Studios együttműködésből, vagyis megtekinthetjük, hogy mire képes a Havok FX, megspékelve a Microsoft ShaderModel 3.0-ás technológiájával, valamint a DirectX 10-zel. Bill Roper a Flagship Studios vezérigazgatója elmondta, hogy az NVIDIA tapsztalata nagyot dob a játék minőségén. Technikáinak köszönhetően kevesebbet kell foglalkozniuk a legalapvetőbb dolgok megalkotásával, így több időt tudnak fordítani a játék valódi mivoltjára, megalkotni az effekteket és tökéletesíteni a látványt.

Hatalmas fejlesztésekkel érkezik az EVE Online kiegészítője

Hír | 2006.05.11 21:17

A CCP bejelentette, hogy készül az EVE Online című MMO-jának kiegészítője, mely a Kali kódnévre hallgat. Annyi már biztos, hogy a kiegészítésbe integrálva érkezik majd az új továbbfejlesztett reakciós rendszer, melynek köszönhetően a játékosok döntései, cselekedetei az egész világra kihatással vannak. Ezzel természetesen még közel sincs vége a bejelentésnek. Megtudtuk még, hogy a játék jelenlegi grafikai motorja fejlesztés alatt áll, hogy a későbbiekben a lehető legtökéletesebb DirectX 9-es effekteket is képesek legyenek megjeleníteni, így rengeteg gyönyörű új űrhajót megalkotva, melyek megjelenítéséhez hozzájárulnak a finom kidolgozású árnyékok, valamint a HDR technológia is. A kiegészítő végleges változatában lehetősége nyílik majd minden játékosnak, hogy különálló csoportokhoz csatlakozhassanak, így csapatokba verődve véve fel a harcot az ellenféllel. Továbbiakban lehetőség lesz eddig ismeretlen területek felfedezésére, újabb eszközök és komolyabb hajók igénybevételére. Na és akkor most jöjjön a komolyabb csemege. Mindezek mellett a fejlesztők úgy gondolták, hogy ők sem maradnak ki a következő generációs Windows körüli felhajtásból és elmondták, hogy már fejlesztenek egy új enginet, melyet EVE Vista-nak neveznek stílszerűen. Az új engine lényeges különbsége a korábbihoz, hogy ez már teljes mértékben kihasználja a Windows Vista adta lehetőségeket, beleértve a DirectX 10-et is. Végül, de nem utolsó sorban további részletekre derült fény a játékba integrálásra kerülő VOIP technológiával kapcsolatban. A CCP Games és a Vivox szövetségének köszönhetően olyan technológia áll majd az előfizetők rendelkezésére, melynek köszönhetően úgy folytathatnak hang alapú kommunikációt, hogy az a játék teljesítményében egyáltalán nem fog érződni. Mindemellett szabadon kezdeményezhetnek konferenciákat a csapaton, vagy szövetségen belül, szabadon be és kiléphetnek, persze mindezt a moderátor által felállított szabályok alapján. A képernyőnkön pedig végig figyelemmel kísérhetjük, hogy éppen ki is beszél, vagy kik tartoznak bele az adott konferenciába. Na és végül töltsétek boldogan a kiegészítőről készült videót.

[MOVIE] Heavy Rain - Sírj a válogatáson!

Hír | 2006.05.11 21:16

A minap számoltunk be a Heavy Rain névre hallgató titokzatos projektről, amely az Indigo Prophecy, vagy más néven Fahrenheit fejlesztőinek (Quantic Dream) új alkotása lesz - bár egyelőre csak egy techdemóról beszélhetünk. Ahogy azt akkor ügyesen megjósoltam, most meg is érkezett a teljes videó, ami a demó képességeit mutatja be. Végignézve annyit mondhatok, hogy bizony van még hova fejlődnie a számítógépes grafikának és animációnak, hisz ez is nagyon távol áll még a valódi színészek nyújtotta teljesítménytől, de az is biztos, hogy leesik az állunk, ha ilyet látunk majd a játékokban - pedig ez már nincs is olyan messze. Apropó áll: a néni nem a szépségről híres, talán kicsit nagy az álla? :)

Memory Stick csodák

Hír | 2006.05.11 20:42

A SanDisk is kivonult az idei E3-ra, és ma bemutatta két vadiúj termékét. Egy nagykapacitású és egy ultragyors Memory Stick kártyáról van szó, amelyeket PSP-játékosoknak szánnak. Az első összesen 4 gigabájtnyi adatot képes tárolni, így például 64 óra zene, 20 óra videó vagy 4000 fotó fér rá. Ennek a kártyának a forgalmazása még a napokban megkezdődik, 220 dolláros áron. A másik kártya a RapidGX, amely a valaha volt leggyorsabb Memory Stick PRO Duonak ígérkezik. Az írási sebesség 15 megabit/másodperc... Nem rossz... Ez a csoda nyáron kerül a boltokban, 85 dolláros áron. Kapacitása 1 gigabájt.

[KéPZ] Timeshift

Hír | 2006.05.11 00:18

Íme az E3-ról kiszivárgott Timeshift képek listája. Mint azt már a mai nap megszokhattuk ezek is a felsőbb kategóriából származik, egyszerűen lenyűgöző, hogy mikre nem képesek ma a fejlesztők. A képek mindenkinek melegen ajánlom.

[KéPZ] F.E.A.R.: Extraction Point

Hír | 2006.05.10 23:57

Nicsak ki van itt. Megérkeztek a F.E.A.R.: Extraction Point című kiegészítő első képei is. Bár grafikai bravúrt már nem látunk az alapjátékhoz képest, hisz az már önmagában is lenyűgöző volt, azért érdemes megtekinteni a képeket, hogy lássuk mégis mire számíthatunk majd új feladataink közben.

[MOVIE] Dark Messiah of Might and Magic

Hír | 2006.05.10 22:18

Úgy fest, hogya büntető tréler-áradatnak soha, de soha nem lesz vége. Kicsit visszafogott, de annál meglepőbb mezőnyből most itt van egy Dark Messiah videó. A Source engine ezúttal is remekül megállja a helyét, és végre ismét egy új univerzumban leshetjük meg képességeit. Nagy bánatomra ez a videó csak előre renderelt jeleneteket tartalmaz, de azok viszont iszonyatosan meghozzák a hangulatot egy kis játékhoz :) Erre tessék:

Vanguard: Saga of Heroes vs. EMotion

Hír | 2006.05.10 21:30

A Sigil Games Online már javában készülődik, hogy megmutathassa a Vanguard: Saga of Heroes című MMO-ját az E3-ra összegyűlt közönségnek, ám mi már most tudjuk, hogy a fejlesztők a játékba integrálták az EMotion FX valós idejű karakter animációs technológiáját, melynek köszönhetően elég csupán egy karakternek felvenni mozgásait, a rendszer képes ugyanazon mozgásokat életrekelteni az összes többi karakteren is. A Vanguard: Saga of Heroes lesz a fejlesztők elmondása szerint az EverQuest méltó utódja, mely a tervek szerint még idén télen elérhető lesz PC-re. További érdekesség még, hogy az animáció kivitelezése mellett az EMotion technológia lehetővé teszi, hogy akár több ezer karakternek is tökéletesen eltérő modellje legyen.

Neverwinter Nights 2 - Többen leszünk

Hír | 2006.05.10 21:19

Az Obsidian Entertainment ma napvilágra hozta, milyen változtatásokat eszközölt a karakter rendszerben a több, mint 2 millió eladott példánnyal büszkélkedõ elsõ részhez képest. A Neverwinter Nights 2 - ben több mint 10 új, fejlettebb személyiséggel és háttértörténettel felszerelt karakter közül választhatjuk majd azt a hármat, aki velünk tarthat. A felfogadható társak éppúgy reagálni fognak a cselekedeteinkre, mint a minket körülvevõ világ,ha bíznak bennünk, akár még a titkaikat is megosztják velünk, viszont ha taszítóan viselkedünk, akár magunkra is hagyhatnak a játékmenet során. Lehetõségünk lesz átvenni társaink felett az irányítást, beleértve az alkalmazott varázslatokat, a támadást, vagy egyéb speciális képességeket, de megengedhetjük, hogy a karakter saját MI-je döntse el, mi a legmegfelelõbb reakció. Nem számít, melyik oldalt választjuk kezdésként, az elérhetõ karakterek közül kényelmesen válogathatunk a saját játékstílusunk szerint. A korábbi, nagy sikerû Aurora után új, továbbfejlesztett szerkesztõprogramot is kapunk a 2006 szeptemberében megjelenõ játékkal.

Spore - Élménybeszámoló

Hír | 2006.05.10 20:30

A Spore fejlesztői egy kisebb demonstrációval örvendeztették az E3-on összegyűlteket, melyben további részletekre derült fény a játékmenettel kapcsolatosan. A játék elején mindenkinek meg kell alkotni saját kis űrlényét, akivel később majd saját világába kell először beillszkedni, kis helyi civilizációt kialakítani. A későbbiekben pedig foghatunk egy kisebb úrhajót, mellyel beutazhatjuk az egész galaxist, itt kiemelném, hogy több ezer csillagrendszer van, mindegyik négy egyedi bolygóval, melyeket akár be is népesíthetünk. Természetesen hatalmas szerepe van a benépesítés kérdésében a légköri viszonyoknak és a természeti adottságoknak, hiszen ha lényünk nem bírja az idegen klímát, akkor nem lesz képes benépesíteni a bolygót. Hatalmas szerepe lesz a játék folyamán az idegen civilizációkkal való kapcsolatfenntartásnak. Lehetőségünk lesz békés vagy akár erőszakos módon is viszonyulni az idegenekhez, ám ekkor szembe kell néznünk tetteink következményeivel és akár háború is várhat ránk. Az elmondottak alapján a játék remek, a grafikája még mindig lenyügöző, de hogy is lehetne egy már amúgy is jó grafikát lerontani. A tervek szerint a játék valamikor 2007-ben fut be.

[MOVIE] SW Empire at War: Forces of Corruption

Hír | 2006.05.10 18:53

Tegnap jelentette be a Lucasarts, hogy készül a Star Wars Empire at War című stratégiai játék kiegészítő lemeze, s most már bele is pillanthatunk. A történet az alapjáték, vagyis a Halálcsillag elpusztítása után folytatódik, mikor is a galaxison a korrupció kezd erőt venni. Egy Tyber Zann nevű alvilági figura áll a dolgok középpontjában, aki egyedi taktikája révén különböző fajokat uszít egymás ellen, kémkedik, elrabolja mások pénzét, lecsökkenti azok teljesítményét, míg végül hatalmasabb bűnözővé válik, mint Jabba a Hutt. Ezúttal ismét újabb egységek kerülnek a kezeink közé, mint a lázadók oldalán a B-szárnyú, vagy a birodalmiak oldalán a TIE vadász, vagy Darth Vader különleges Executor csillagrombolója. Ám mindez semmi a második Halálcsillag rombolásához képest, melyet talán csak Tyber különleges hajtóművel felszerelt szuper csillagrombolója múlhat fölül, melyet csak Eclipse, azaz Elsötétedés néven ismernek.

[MOVIE] ENEMY TERRITORY: QUAKE WARS

Hír | 2006.05.10 17:47

Itt van végre az Enemy Territory: Quake Wars idei E3-as előzetese is a GameSpy jóvoltából. A tavalyihoz képest igen sok újat láthatunk benne. Az akciójáték pontos megjelenési ideje sajnos továbbra is ismeretlen, de nyilván közelebb kerültünk hozzá egy kicsit :) Ráadásul egy szép adagnyi új kép is a birtokunkba került.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)