Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 363

Seed - Népesítsd be a világot

Hír | 2005.12.22 10:40

A dán illetőségű Runestone Game Development fejlesztőcsapat bemutatta Seed névre keresztelt MMO (kizárólag online játszható) játékát, amely várhatóan 2006 áprilisában készülhet el. A bétatesztelésre januárban lehet megkezdeni a jelentkezést. Egyelőre annyit árultak el róla, hogy nagyon fejlett mesterséges intelligenciával és pofás, rajzfilm szerű grafikával rendelkezik (ilyen MMO-ban még nem is volt!). Egy idegen világban járunk a távoli jövőben. A játékosok emberekként együtt kell dolgozzanak, hogy biztosítsák kolóniájuk, s így egész fajuk túlélését. A bétatesztre január 9-től lehet jelentkezni, és február 1-jén indulhat meg a próba. Az első képeket itt találjátok.

StarForce: Rontsd el a géped és nyerj 1000 dollárt!

Hír | 2005.12.15 09:18

Bár a StarForce másolásvédelmi eljárásokkal foglalkozó vállalat felhívása ránk annyira nem vonatkozik (elvileg bárki jelentkezhet rá), mégis érdemes egy kicsit elgondolkodni rajta. Sok panasz érkezett ugyanis hozzájuk, hogy az utóbbi időben megjelentetett, általuk fejlesztett védelmi eljárásokkal felvértezett szoftverek fizikai károkat is okozhatnak a CD/DVD olvasó egységben. Arról már nem is beszélve, hogy az eredeti programokkal rendelkezőkről van szó, és mellesleg egyéb gondok is felmerültek, pl. annak ellenére sem hajlandó elindítani az alkalmazást, hogy a gépről mindenféle emuláló programot eltávolítottak. Szóval a felhívás szerint, ha bárki, aki a StarForce székhelyén ellenőrzött körülmények között képes előállítani ilyen meghibásodást a saját számítógépén, ezer dollár üti a markát, ami egy kétnapos moszkvai körutazást is fedez (az egyik székhely itt található :D). Természetesen csak az nyer, akinek először sikerül ez (talán számítanak rá, és már a szállást is lefoglalták a moszkvai Hiltonban?), és az is csak akkor, ha január 31-ig befárad valamelyik StarForce irodába.

A Rockstar már érezné a Hot Coffee hatásait?

Hír | 2005.12.10 21:14

A Grand Theft Auto: San Andreashoz készült Hot Coffee mód által előhozható szigorúan tizennyolc éven felülieknek szóló tartalom miatt méltán mondhatjuk, hogy a sorozat ezen része kavarta a legnagyobb vihart maga körül. Azóta már több megszorítás is érte a fejlesztőket, ezen részek a játékból való eltávolítás, valamint perek sora után még mindíg nem nyugodhat meg a Rockstar csapata. Az indcidens óta továbbra sem érkezik igazán jó hír a Take Two részéről. Korábban Paul Eiblert kiáltották ki 2005 legrosszabb elnök-vezérigazgatójának, és most úgy tűnik, hogy a lefelé ívelő események sorozata folytatódik. Sokak figyelmét felkeltette ugyanis, hogy bizonyos Rockstar fejlesztő stúdióknál kisebb-nagyobb létszámcsökkentés ment végbe. További részleteket itt olvashattok.

Shattered Union demó érkezik hamarosan

Hír | 2005.12.07 08:28

A Poptop Software fejlesztőcsapat honlapján olvasható egy kisebb karácsonyi üdvözlet. Mindenkinek nagyon boldog és békés karácsonyt kívánnak és remélik, kellő örömet okoz majd körökre osztott stratégiai játékuk, a Shattered Union mindenkinek. Utolsó mondatukban mellékesen megjegyzik, hogy a nem túl távoli jövőben egy demóval is szeretnének kedveskedni nekünk.

WoW - 2500 európai csaló eltávolítva

Hír | 2005.12.03 09:13

A World of Warcraft hivatalos weboldala ejt szót arról, hogy a Blizzard az utóbbi időben nagy energiákat fordít a WoW európai kiadásának és szervereinek "megtisztítására". Csalásért, hackelésért 2500 felhasználót tiltottak le a Blizzard munkatársai. Bővebb infó ezen a linken.

[PATCH] Warhammer Dawn of War

Hír | 2005.11.29 08:42

Megjelent a Warhammer 40,000: Dawn of War és a Winter Assault távoli jövőben játszódó valós idejű stratégiai játék és kiegészítő lemeze legújabb javítása. A mérete azért olyan óriási (332 MB), mert minden korábbi verzióra feltelepíthető és ezen kívül további módosításokat is beleépítettek. A pontos listát itt, míg magát a fájlt itt találjátok.

The Offspring @ BlizzCon

Hír | 2005.09.26 21:25

Kis esti érdekességnem szánom eme hírezetet. A nem túl távoli jövőben kerül megrendezésre a Blizzard fanok legnagyobb fesztiválja, a BlizzCon. Sejthetitek miről szól... Warcraft, Starcraft, Diablo minden mennyiségben. S hogy a jó öreg Blizzard bácsi még felejthetetlenebbé tegye az október végén megrendezésre kerülő eseményt, garantálja mindenki számítógépmentes szórakozását is, ugyanis nem más lép fel a feszten, mint a The Offspring! Ezek után mit mondhatnék? Aki abban a szerencsében részesül, hogy kijut Californiába a hó végén, bezsebelhet tőlem egy csúnyánnézést ;)

F.E.A.R DÁTUM!!!!

Hír | 2005.09.12 15:37

Olybá tűnik, hogy végre megtört a F.E.A.R megjelenése körül kialakult jég. A Monolith-nak és a Vivendi Universalnak végül csak sikerült megállapodniuk egy nem is olyan távoli megjelenési időpontban. És most jószokásunkhoz híven ismét dobrepgést és visszafolytott csendet kérünk! Az év egyik legnagyobb FPS-durranása egészen pontosan Október 11-én kerül majd a boltok polcaira. Srácok, már csak kevesebb, mint egy hónap van vissza, váááá és megint csak váááá!

Elveon - a szlovák fantázia

Hír | 2005.08.17 19:19

A szlovák 10tacle studios bejelentette készülő fantasy-akció játékát Elveon címmel. A megjelenés még elég távoli (2007 nyara), ennek megfelelően még alig körvonalazódott valami. A játék címe egyébként "Tündék könyvét" jelent és azokba az időkbe kalauzol minket el, amikor a tünde birodalom fénykorát élte. Egy háromperces, nagyfelbontású animációt máris megtekinthettek.

Új Lighthouse-játékok

Hír | 2005.08.17 10:51

A Lighthouse Interactive lerántotta a leplet két készülő alkotásáról. Nem csoda, ha még nem hallottatok erről a kiadóról, ugyanis most alakult. Az első alkotásuk a Keepsake című kalandjáték, amelyet Oroszországban, és Európa nem francia anyanyelvű területein kívánják megjelentetni (mi ez a kivételezés?!). A játék Lydiáról szól, aki elvesztette legjobb barátját, Celeste-t. Az egyetlen módja, hogy megtalálja, egy emléktárgy, ami különös emlékeket ébreszt a lányban. A másik új bejelentés a SunAge című RTS. A távoli jövőben a Föld a kihalás szélére került. Az emberiség visszavonult, mindeközben egy új vallás is terjed, amely óriási káoszt okoz. Három faj közül választhatunk, a 24 egyjátékos pálya pedig szorosan összefonódik a történettel. Megjelenési dátum egyelőre nem ismert.

4th Battalion - be vagyon jelentgetve

Hír | 2005.08.12 17:15

Bizony, a Game Factory Interactive bejelentette a MiST land South-al való közös munkájuk első gyümölcsét, a 4th Battaliont. Az akció és RPG elemeket ötvöző játék a távoli jövőbe kalauzol el minket, amikor fajunk már az egész Naprendszert benépesítette. De hát ezek a fránya emberek megint nem bírnak nyugton maradni, elkezdenek háborúzgatni, a csaták színhelyéül pedig a Marsot választják. Hősünk, aki a Crusaderek (A Zuniverzális Békefenntartó Hadtest - szabad fordítás) tagja, szintén a Vörös Bolgyóra érkezik - fenntartani a zuniverzális békét. A sztori dióhéjban ennyi, további indók itt!

Serious Sam 2 dátum

Hír | 2005.08.09 17:50

A hentkirály hamarosan visszatér, hadd fröcsögjön hát a vér:D (Bocs) Szóval a Take 2 kitűzte azt a nem is oly távoli időpontot amikortól, fellelhetjük a boltok polcain a Serious Sam 2-t. Sokak nagy örömére, ebben a részben már a multiplayer és a cooperativ módok is megtalálhatóak lesznek. Ja, az a bizonyos október 14. Reméljük, tartják a szavukat! thx Blue's News

Barebone-körkép

Teszt | 2005.08.04 14:50

A nyár ideális arra, hogy egy hűvös sarokban elmélkedjünk a gépfejlesztésről, kitaláljuk, mire lesz szükségünk, hogy újult erővel kezdhessük meg az őszi dömpinget. Azok figyeljenek most ide, akik a nem távoli jövőben szeretnének komplett rendszert venni.

Nem lesz több GTA: San Andreas...

Hír | 2005.07.21 12:26

Igen felkapott lett mostanság a GTA: San Andreas, ami a komoly ügyeket illeti. Bizonyára mindenki ismeri azt a bizonyos modot, melynek neve Hot Coffee. Nos az ESRB-nek sem kellett több, mindezt látva a játék eddigi M (Matre, 17 vagy 17+) minősítését azonnal leváltották AO-ra (Adults Only, 18+). A Rockstar Games úgy döntött, hogy ideiglenesen nem gyárt többet a jelenlegi verzióból, azonban ha valamely boltok külön az AO verzióra tartanak igényt, a Hot Coffee tartalommal, akkor biztosítani fogják számukra a terméket. Máshol azonban egyelőre nem lesz több San Andreas, ugyanis a gyártást felfüggesztették. A Rockstar Games jelenleg azon dolgozik, hogy lehűtse a felforrósodott kedélyeket, és kiadjon egy ismételten M kategóriába sorolható San Andreast, melynek tartalmából teljesen eltávolítják a Hot Coffee mod elemeit. Thanks Blue's News.

[MoD] Újabb GTA Tournament

Hír | 2005.07.15 21:45

Letölthető a GTA Tournament nevet viselő multiplayeres kiegészítő legújabb, 0.1b változata. A 0.1a verzióval bizonyára sokatoknak problémái akadtak, ezért érdemes lehet egy esélyt adni 0.1b variánsnak (mielőtt feltelepítitek fontos, hogy az előző verziót eltávolítsátok). Használata még egyszerűbb lett, az itt található szerverlista közül elég csak rábökni egyre és kapcsolódni a program segítségével. Természetesen még vannak hiányosságai a kiegészítésnek, így például nem kell meglepődni ha hibaüzenettel kidob az asztalra, de ilyen esetekben szerencsére egyszerűen vissza lehet lépni a játékba. A kiegészítőt ezen az aloldalon találjátok. Thanks GTA Online.

Végéhez közeleg a Sasser-ügy

Hír | 2005.07.07 12:10

Kedden kezdődött és várhatóan ma zárul a Sasser vírust író német fiatalember ellen indított per. A vádlottat még tavaly, a saját számítógépe előtt ülve tartóztatták le az édesanyja házában, aki saját számítógépkereskedést üzemeltet Waffensen városban. A letartóztatás azután történt meg, miután egyes hírforrások jutalom reményében értesítették a Microsoftot. A Sasser a Microsoft Windows operációs rendszer nyilvánosságra hozott sebezhetőségét használta ki, mely révén több tízezer számítógépet fertőzött meg és az internet adatforgalmának sebességét is lassította. A legtöbb vírussal ellentétben a Sasser nem az e-mailekhez csatolt fájlok megnyitásával aktiválódott, hanem automatikusan végigpásztázta azokat a számítógépeket, melyeken a kihasznált Windows hiba még nem került befoltozásra és ezeken azonnal megkezdte terjedését. Sven Jaschan a bíróságon azt vallotta, azért készítette a Sasser férget hogy programozási ismeretei révén hírnévre tegyen szert. A fiatalember elmondása szerint egy olyan férget szeretett volna létrehozni, amely a Mydoom és Bagle férgek ellen harcol, eltávolítja azokat a számítógépről. Így született meg a Netsky vírus, amelynek továbbfejlesztése a Sasser. A fiatelember egyébként elérte célját, felhívta a figyelmet a programozási ismereteire, azóta ugyanis a Securepoint biztonságtechnikai cég állást ajánlott neki, a német vállalat tűzfalak fejlesztésében kamatoztatná a fiatal szaktudását.

GTA 4? - nem valószínű...

Hír | 2005.07.02 18:19

Többen is levélben jeleztétek felém és a Spynewson, hogy megjelent az első kép a GTA negyedik részéből, és 1-2 napja már a neten kering. Ennek okán úgy döntöttem, hogy a körmére nézek a dolognak, és végeredményben bizonyos szinten le kell, hogy lombozzak mindenkit: lehet, hogy lesz Grand Theft Auto 4, de nem most (a kép sem abból való). Az ügy kapcsán továbbá említendő, hogy ez a bizonyos kémfotónak hitt kép pár nappal ezelőtt a Jeux-France híroldalára került ki, majd pár óra múltán eltávolították indoklás nélkül. Megjegyezendő, hogy az imént említett oldalra nagyon gyakran kerülnek fel hamis, fake képek, illetve fotók. A Rockstar Games bár hivatalosan nem reagált az eseményre, tagadták, hogy a negyedik epizódon munkálkodnának. Mindenesetre itt a kép, amit ki tudja ki, miért és miből csinált:

Új Digital Jesters játékok

Hír | 2005.06.24 22:18

A Digital Jesters három készülő játékáról rántotta le a leplet a minap.

  • Coffee Break A Coffee Break erősen Sims-szagú munkahely-szimulátor szerűség. Ahogy azt kell, kollégákkal, különféle megoldandó feladatokkal, problémákkal, értekezletekkel, stb. Két karakter lesz majd játszható és összesen 14 küldetést kell velük teljesíteni. Fura, de a piszkos trükkökért bónuszt kaphatunk. Megjelenés augusztusban.
  • Great Invasions Kellemes keveréke ez a stratégiának és az akciónak. Európa sötét időszakába repít minket a játék, ami a fejlesztők szerint a Kr.u. 350 és 1066 közötti időszakra tehető. Ezt három nagyobb részre osztották, amiken belül tíz plusz egy kampányt kell majd végrehajtani. Mindezt megtehetjük majd a 160 választható nemzet valamelyikének oldalán. Egyéb lehetőségek között megemlítendő még a 4 játékos LAN, valamint az online játék lehetősége is. Megjelenés augusztusban.
  • Rebel Raiders: Operation Nighthawk Ő egy futurisztikus légiharc játék, amely a távoli jövőben játszódik, amikor is a Naprendszer már teljes mértékben az ember által meghódítottnak tekinthető. A kormányok fokozatosan növelik zsarnoki hatalmukat, míg nem elérkezik az az idő, hogy egy kis csapat ellenállási akciókat kezdeményez a függetlenség kivívásáért. A játék története akkor indul, amikor az ellenállók a csatározásokban már majdnem teljesen kimerültek. Tizenhat küldetést kell majd teljesítenünk, amelyeket 4 fejezetbe csoportosítottak. Három légi jármú közül választhatunk majd, plusz a rejtett negyedikkel is.

  • Szupererős ATi Catalyst?

    Hír | 2005.06.02 06:23

    Bizonyos pletykák indultak meg, amelyeket hivatalosan nem erősítettek meg, ámbátor nem is cáfoltak. Az elképzelések szerint az ATi június 7-én egy új Catalyst drivert fog kiadni, ami eddig soha nem látott mértékben javít a gyorsaságon. A Doom 3 esetében 20%-os, a The Chronickles of Riddicknél pedig 15%-os javulás várható az 5.5-ös drivercsomaghoz képest. Mindennek a megmagyarázása leegyszerűsítve az, hogy azokat a pixeleket és egységeket távolítja el, amelyeket nem látunk/haszontalanok. Bizonyíték itt.

    Warhammer 40k: DoW szeretetcsomag

    Hír | 2005.05.17 17:20

    A Relic Entertainment kiadott egy nagyobb méretű csomagot a Warhammer 40000: Dawn of War című távoli jövőben játszódó futurisztikus valós idejű stratégiához. Nem egy egyszerű javításra kell gondolni, mert bár javít hibákat is, inkább ad hozzá új lehetőségeket, főleg a modszerkesztők igényeinek megfelelően. A 73 megás fájlt itt találjátok.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)