Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 339

Warhammer 40k pályázat!

Hír | 2004.12.22 08:45

Ahogy azt ezen a fórumon olvasni lehet, a Relic Entertrainment pályázatot hirdet, méghozzá pályaszerkesztés címszó alatt. Magyarul mindenki küldjön be nekik a saját két kezük által fabrikált mapokat, aztán a legjobb 3-mat kiadják egy speciális map-pack keretében, valamint az első három helyezett dedikált DoW posztert kap! Amit talán még illik megemlíteni, hogy a contest január harmincadikáig tart. Addig tessék valami szépet alkotni :)

PSP leírás @ 576.hu

Hír | 2004.12.14 10:16

Az 576 csapatának ezeréves tagja, Martin mester abban a szerencsés helyzetben volt, hogy ellátogathatott Londonba, hogy megskubizza a Sony legújabb gyermekét, a sokakat felcsigázó PSP-t. Tegnap este publikálta irományát, melyből nemcsak magáról a gépről, személyes tapasztalatairól és az első játékokról is mesél. Szerintem érdemes elolvasni! Erre tessék (azért gondoltam, hogy ezt megosztom veletek, mert végre magyarul is olvasható az infó, nem úgy, mint más oldalakon).

Half-Life 2 tutorial!

Hír | 2004.12.09 18:37

Bár én személy szerint jobban örülnék más tutorial-nak (gonosz vigyor :)), biztos sokan vagytok, akiknek a most következő link jobban elnyeri a tetszését. Aki netán letöltötte a Half-Life 2 SDK-t, azaz a modkészítő cuccot, bizonyára észrevette, hogy nem kicsit bonyolult. Ennek a problémának az áthidalására ötlött pár emberke fejébe, hogy tutorialt írjanak hozzá, magyarul ilyen oktatóanyagot :) Konkrétan a pályatervezés rejtelmeibe vezetnek be titeket. Akit esetleg behatóbban érdekel/érint a téma, lesz szíves erre fáradni.

Hard to be a God készülg'

Hír | 2004.12.02 18:05

Istennek lenni nehéz. Bizonyára ez így van, és egyáltalán: ki vagyok én ahhoz, hogy ellent mondjak ennek a ténynek? Na, a lényegre térve: készül egy játék, a címe: Hard to be a God. Magyarul a hír első három szavát olvassa el megint mindenki :) A cuccost egyébként az Akella csapat készíti a Strugatsky testvérek (bros. :)) könyve alapján. Annyit tudni róla, hogy nemlineáris RPG cucc, többféle (4) befejezéssel, játékbeli viselkedésünknek megfelelően. Valamivel bővebb infó itt várja a tisztelt nagyérdeműt.

[PATCH] Pacific Fighters

Hír | 2004.11.28 18:34

Ezen a véresen silány vasárnapon (legalábbis hírek tekintetén mindenképpen az) érkezett egy újabb... peccs. Hurrá, tessék nagyon örülni. Ha kitaláltátok, minek örültök, szóljatok nekem is :) Lényegre térve: ezen a linken (ami egy közvetlen Ubisoft FTP, szóval csak óvatosan a hackerkedéssel :)) megtalálhattok egy Pacific Fighters javítást. A fejlesztők azonban óvva intenek mindenkit: "at your own risk". Magyarul elég béta a cucc, csak finoman.

[PATCH] Void War

Hír | 2004.11.26 17:42

Berkenye anno megmondta, mi ez a játék: "alsókategóriás űrben játszódó harci csoda". Szóval én teljes mértékben tiszteletben tartom ezt, ezért hírezem most ki, hogy előkerült egy peccs. v1.01 a jelzése, de ettől senki nem lesz se okosabb, se több, kivéve, ha megmutatom ezt az oldalt, ahol is informálódhat mindenki kénye-kedve szerint. A javítócsomagot itt találjátok, egybekötve egy demóval is. Magyarul javítás, és játszható verzió egy helyen. Kell ennél több? :)

[MOVIE] Silent Hunter 3

Hír | 2004.11.24 15:14

Csendes Vadász. Ennyit jelentene magyarul a játék címe. Na, akkor gondolkodjunk. Csendes is, vadászik is... naná, hogy tengeralattjáró! Az Ubisoft tengeralattjáró-szimulátora már közelít a partok felé, de egyelőre csak a fényjeleit látjuk. Ilyesfajta jel érkezett most is, egy pár megás videócska formájában. Katt!

Dungeon Lords késedelem

Hír | 2004.10.29 19:21

Hmm, eddig mindenki (én is) abbana hitben éltem, hogy pár hét, és a kezeim közé kaparinthatoma Dungeon Lords-ot. Ha más is így érez, akkor előre bocsánatot kérek, de rossz hírt kell közölnöm: Q1 2005. Biztos ismeritek ezt a fajta jelzést. Magyarul annyit tesz, hogy 2005 első negyedévénél hamarabb ne is álmodjatok róla, különben baj lesz. Ez van... (Thanks Blue's)

Horizons - európai szerver ápdét

Hír | 2004.10.29 18:13

Bizonyára sokan ismeritek a Horizons nevű MMORPG-t. Ha meg nem ismeritek, legalább hallottatok róla. Gyu mester szállította a legfrissebb hírt a játékkal kapcsolatban. Arról van szó, hogy az eddigi három darab európai szerver külön-külön megszűnik létezni. Helyette 1, azaz egy összevont szerver lesz ezentúl. A beújítás legfőbb célja az volt, hogy "nagyobb legyen a népsűrűség" :) Magyarul ha eddig egy haverod az egyik eu szerveren játszott, te pedig egy másikon, ezentúl akár együtt is kvesztelhettek! Ja, persze a legfontosabb: a kiszolgáló dicső neve: UNITY (SHARD szerver). Most pedig vissza mindenki játszani! :)

Új 3DRealms játék?

Hír | 2004.10.12 10:26

Őőőő, emlékeztek még arra a cégre, aki lassan egy évtizede hiteget minket a Duke Nukem Forever fejlesztésével? Egy beszélgetés folyamán Scott Miller elhintett egy újabb kis infót. Kiderült, hogy miközben (állítólag) készül a DNF, a Max Payne legújabb részének munkálatai is folynak, sőt, még egy, eleddig teljesen ismeretlen, totálisan új projekt is fejlődik. Magyarul három olyan játék készül, melyből személy szerint csak a Max Payne 3-ra számítok :) Két szó: Ez vicc!

Risk Your Life béta

Hír | 2004.09.30 06:06

Elindult a Risk Your Life nevezetű MMORPG nyílt bétatesztje! Magyarul: mindenki mehet letölteni, akí úgy kívánja. Mielőtt a durván 500 megás kliens leráncigálását megkezdenétek, természetesen regisztrálni kell a játék hivatalos oldalán. (Thanks GamersHell)

Neocron 2 nyílt béta

Hír | 2004.09.07 16:47

Open beta-t hirdetett a Reakktor Media a Neocron 2-höz! Ez magyarul annyit jelent, hogy a hivatalos honlapon teljesen szabadon letölthető a béta kliens, bárki kipróbálhatja, akit akár csak egy kicsit is érdekel a stuff! Természetesen ingyenes. Szóval...hajrá!

Flatout honlap

Hír | 2004.08.30 18:45

Elindították a Flatout hivatalos honlapját. Az oldal megannyi érdekessége közül hadd emeljek ki egyet: a kezdőlap alján találtok egy elég szépre sikeredett 3D-s Quicktime képet. Magyarul: mindenképp érdemes megnézni, ha egy kicsit is érdekel a játék! Katt!

S.T.A.L.K.E.R co-op infók

Hír | 2004.08.27 11:18

Köztudott, hogy kósza pletykák terjengtek a S.T.A.L.K.E.R kooperatív módjával kapcsolatban. Magyarul a játék azon képességéről, hogy egy haverral ketten küzdjük keresztül magunkat a monsztákon. Nos, ez a hír hamis, ahogy azt Oleg Yavorsky, a játék egyik készítője nyilatkozta. Ezek szerint a co-op játékmóddal kapcsolatban még nincsenek konkrét terveik, úgyhogy az se biztos, hogy egyáltalán lesz ilyen patch a későbbiekben. (Thanks Headhunter)

Sims 2 GOLD!

Hír | 2004.08.23 23:00

"Elkészült a nagy mű, igen!" Azazhogy végre aranylemezre került mindenki kedvenc The Sims 2-je. Ami magyarul annyit tesz, hogy mostmár lassan ideje lenne a polcokon viszontlátni, nemde? Dehogynem. Olyannyira, hogy már a megjelenés is lefixált tény. Figyelem: a játék nem később, mint szeptember 14-én érkezik. Örvendjünk hát :) (Thanks HomeLanFed)

SP2 és a játékok

Hír | 2004.08.15 12:07

Mindenki kedvenc Windowsához készül a második javítócsomag, ami stílusosan az SP2 nevet kapta. Ez edig rendben is van, de kiderült, a cucc nem igazán kedvel pár játékot. Magyarul hibák léphetnek föl, amennyiben telepítitek. Kikerült egy lista, az eddig ismert programokról, amikkel felmerültek a fennt említett problémák. Mit is mondhatnék... szép nevek vannak közöttük. Erre tessék!

Operation Flashpoint 2 csúszás

Hír | 2004.08.06 20:10

Újabb megjelenési dátum elhalasztásáról kell hírt adnunk. Ezúttal nekem jutott a "megtisztelő" feladat, hogy közöljem, a méltán híres taktikai FPS, az Operation Flashpoint második része nemhogy 2005, de 2006 előtt sem jelenik meg. Legalábbis erre enged következtetni a hivatalos oldal-on található jókora kép alján a "Coming Spring 2006" felirat. Magyarul 2006 tavasza előtt ne is álmondjunk róla. Na jó, álmodozni szabad :) (Thanks Raven)

[MOVIE] Counter Strike 2

Hír | 2004.07.04 12:41

Lazy koma koppantott rám MSN-ben, és adott oda egy linket, mely egy teljesen új "CS 2" animhoz vezetett. Ok, annyira azért nem nagy az öröm. Két apróság is ez ellen a videó ellen van: kézikamerás, és végig "nem magyarul" karattyolnak alatta :) Egyébiránt érdemes meglesni minden Counter Strike rajongónak, ez a Source engine valóban jó hatással lesz a játéktársadalomra! Erre tessék:

Munka a Digital Realitynél!

Hír | 2004.06.09 23:13

Kis hazánk egyik legsikeresebb fejlesztőcsapata a Digital Reality új, lelkes arcokat keres Budapesten. A következő pozíciók várnak betöltésre:

  • Programozók C/C++ programozókat keresünk, játékfejlesztői tapasztalat, angol nyelvtudás előny. Önéletrajzokat a jobprogrammer@digitalreality.hu email címekre küldjétek.
  • Designerek és pályatervezők A játékokat jól ismerő, angolul tudó, ötletekben gazdag designert (tervezőt) keresünk. A designeri pozicióra a jelentkezéshez mellékeljetek egy játékötlet ismertetését, magyarul/angolul, - főbb vonalakban ábrázolva a kitalált játék típusát, célját, menetét stb. A terjedelem rád van bízva. A pályatervezők pedig mindenképpen írjanak egy listát a kedvenc játékaikról megindokolva ezt. Jelentkezni a jobdesigner@digitalreality.hu email címen lehet.
  • Grafikusok 3DS MAX tapasztalattal rendelkező grafikusokat keresünk low poly modellezésre es texturázásra, jelentkezni a jobgraphics@digitalreality.hu email címen lehet, mindenképpen küldjetek referenciakat is.

  • 'Reggelt!

    Hír | 2004.04.24 06:18

    Végre szombat. Bár nekem már két napja nincs suli, mert kedvenc tanáraim (az összes...) elmentek Prágába :D Hát kezdjük a legfontosabbal: Boldog névnapot minden Györgynek, különösen a mi kedvenc és közkedvelt Gyu becenévre hallgató GS szerkesztőnknek!! Emellett köszöntöm a szülinaposokat is. Aztán essék még szó az idei GS Táborról, melyre tegnap óta lehet jelentkezni itt. Ez azért is fontos, mert aki kikapcsolta a Cikkek panelt, az nem látja a főoldalon. Szombat lévén nagy hírkavalkádot ne várjatok, de azért majd igyekezni fogunk. Ennek örömére most másfél viccet kaptok.

    És mégegyszer Boldog Névnapot, Gyu!

    Thanks: sHadeS
    Tanórán a tanárnő megkérdezi a gyerekeket: - Mit gondoltok, mi gyorsabb a gondolatnál? Ágika szerint a repülő. Marci szerint az űrhajó. Pistike a lekvárra gondol. Tanárnő megkérdezi: - Mért pont a lekvár? - Mert mikor anyukámék elmentek otthonról megettem egy rakás lekvárt, és előbb bekakiltam mint gondoltam volna.
    :]II[:
    Magyarul: Ajándék lónak ne nézd a fogát! Szlovákul: Szuvenyíru nyihuhu, nye kukucska protku!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)