Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 315

TOCA RD 2 újdonságok

Hír | 2004.02.16 12:10

Az Atari tudtára adott a nagyérdemű közönségének pár érdekességet, új információt a csak "egyedülálló szimulátorként" emlegetett TOCA Race Driver 2-ről. Az Atari hazájában - Ausztráliában - V8 Supercars 2-ként ismert szimulátorban olyan dolgokkal törekednek azt az egyedülállóságot és a legjobb jelzőt elérni, amelyek igen szívmelengető órákat szereznek majd egy-egy autósport rajongónak. A Ford Performance Racing, a Team Kiwi, mint csapatok, Jason Richards, Simon Wills és Mark Skaife, mint pilóták, Barbagallo Raceway, Indy 300 Surfers Paradise, mint versenypályák, virtuális valójukban. Ezek csak példák a sok-sok szupersztárról, csapatról és pályáról, melyek helyet kaptak a játékban. A V8 autós szakág talán sokak nem mond az ég világon semmit... De még ha nem is, akkor sem kell csüggedni, mert itt tényleg egy olyan autós szimulátorral van dolgunk, ami aztán élvezetet biztosít a felső fokon! Ha pedig valakinek nem tetszene majd az efféle száguldozás, foghatja magát és átállíthatja. Mire? Utcai versenyzés, rali, ralikrossz, Formula Ford és még jó pár fajta versenyforma áll majd rendelkezésünkre. Ezek után már csak azt kérhetjük a fogtündértől, hogy legyen minél hamarabb április! Ugyanis az említett hónapban kezünkbe ragadhatjuk ezt az egyedülálló szimulátort...

[MOVIE] RC Squad Land Machines

Hír | 2003.11.11 17:06

Az Ausztrál Into3D nevezetű kiadó megosztott velünk egy újabb videót, hamarosan elkészülő távirányítós autós játékukból. Az RC Squad Land féle játékok, ha nem is örvendenek olyan nagy népszerűségnek, mint mondjuk a Half-Life 2, igenis jól el lehet velük játszogatni. Lessétek meg magatok is.

'Reggelt...

Hír | 2003.09.05 06:30

Már csak egy nap, már csak egy nap és itt a hétvége! :) Jelezném az autósportok kedvelőinek, hogy ittvan a nyakunkon az Ausztrál Rally és a Forma 1-es Olasz Nagydíj is, de most csapjunk át máshová. :) Jőjjenek a hírek és ez:

Betörő bemászik a konyhaablakon, tök sötét van. Nyúlna a villanykapcsoló felé, de megmerevedik, amikor hallja: "Jézus figyel téged!" Megint mozdulna, mikor megint hallja: "Jézus figyel téged!". A betörő már kissé parázik, de végül is felkapcsolja a villanyt, és látja, hogy egy papagáj ezt mondja: "Jézus figyel téged!". Megkönnyebbül a betörő: -Te vagy Jézus? -Nem, én Rómeó vagyok. -És ki adta neked ezt a hülye nevet? -Az aki a pittbullnak a Jézust.

[DEMO] Rugby 2004

Hír | 2003.07.25 13:51

Az EA kiadta Rugby 2004 c. sportjátékuk demóját. Benne ausztrál vagy angol oldalon játszhatunk a Stadium Australia-ban. A teljes változat megjelenése szeptemberre tehető.

The Sydney Mystery Demo

Hír | 2003.04.10 07:32

Szépen csendben felkúszott szerverünkre az éjjel előkerült The Sydney Mystery demója. A Twilight Software kalandjátéka, ahogy neve is mutatja Sydney-ben, Ausztráliában játszódik. A demóban két karakterrel szemlélődhetünk néhány helyszínen, de arra felettébb tökéletes, hogy belekóstoljunk egy alighogy bejelentett alkotásba!

Keszul a Sydney Mystery

Hír | 2003.03.12 09:22

A Twilight Software egy elég ígéretes kalandjátékot villantott fel a minap. Egészen pontosan a The Sydney Mysteryről van szó. Az ausztráliai csapat munkájába bármikor belekukkanthatsz, ha ellátogatsz a még elég kezdetleges hivatalos oldalukra...vagyis ide.

Xbox - Ausztrália?!

Hír | 2002.10.22 07:49

A Homelan forrása szerint elképzelhető, hogy a Microsoft az összes forgalomban lévő Xbox-ot kivonja ausztráliából, mivel az ottani illegális "szoftverkereskedelem" óriási méreteket ölt. És mivel a Microsoft magából a konzolból nem, csak a hozzá eladott játékokból képes meggazdagoni, úgy véli, hogy amíg nem szorítják vissza a kalózkodást, nem lesz lehetőség megvásárolni sem a konzolokat, sem a játékokat...

NFS: Hot Pursuit 2 MODOK!

Hír | 2002.10.16 23:54

Hehe... a kis cseles ügyeskedő. Előkerült az első három kiegészítő autó, a Need for Speed: Hot Pursuit 2 demójához! Az új autókat a lenti címekről tudod lerántani! Az elsőt (melyet akkor tudsz előhozni, ha a játékban található Porsche színét feketére állítod) az Amerikai (US) demóban tudod előcsalni, míg az utóbbi kettőt, a mai napon előkerült Ausztrál változatban! Jó szórakozást! Ezer köszönet a modokért megolkotójának, Jille Berends aka Chillout-nak!!!

NFS: Hot Pursuit 2 Demo 2

Hír | 2002.10.16 14:04

Nos, itt van az én kis meglepim :) Szóval a lényeg, hogy Ausztráliában előkerült egy újabb Hot Pursuit 2 demó, mely két újabb autót tartogat a játékosok számra. Ezek név szerint: Ford TS50 valamint HSV Coupe GTS. Ha úgy gondolod, hogy ezt is kipróbálnád, rántsd le tőlünk!

Jurassic Park movie

Hír | 2002.07.16 07:01

Igen, de ezúttal nem a Spielberg, hanem a Blue Tongue féle. Így hívják, ugyanis, azt az ausztrál céget, amely megkapta az engedélyt, hogy gazdálkodós stratégiát készítsen a jól ismert filmből Jurassic Park: Project Genesis címen. Bővebb infó helyett először is közzétették az E3-as Quicktime videót.

Master of Orion 3 demo?!

Hír | 2002.04.17 11:49

Elég jól hangzik nem? Sajnos azonban nem ilyen kegyes a sors... A jelek szerint egy elég nagy "adminisztrációs" hiba történt! Az ausztráliai PC Powerplay magazin ugyanis kiadta a játék egy igen korai, alpha verzióját. Ezt elvileg csak az Infogrames emberei láthatták volna, de valamilyen úton módon kikerült tőlük. A Quicksilver (a játék fejlesztői) arra kéri a játékosokat, ha esetleg hozzájutottak ehhez a változathoz, hogy ne ítéljenek az alapján. Ez a verzió még tele van hibával, melyek még javításra szorulnak. Vagyis a cég eddig még nem adott ki hivatalos demót! Amint megjelenik, azonnal tudatjuk veletek!

Excalibur Movie

Hír | 2001.11.23 08:25

Az Ausztrál Auran kiadott egy újabb animációt, nemrégiben bemutatott third-person akciójátékából, az Excalibur-ból. Ezt akár tőlünk, akár a hivatalos honlapról is leránthatod!

XBox Ausztráliában!

Hír | 2001.11.20 08:14

A TeamXBox jelentése szerint a Microsoft napokban debütált játékkonzolát, az XBox-szot 2002 március 14-től lehet megvásárolni Ausztráliában. Valamikor az európai közönségnek is e körül ígérték...további pontos dátumok hamarosan érkeznek!

Bejelentették az Excalibur-t

Hír | 2001.05.14 09:21

Az ausztrál Auran nevezetű fejlesztőcsapat bejelentette legújabb gyöngyszemét, melyet Excaliburnak nevezett el. Ez a third person akciójáték a legendás lovagkorban játszódik, megtűzdelve némi cselszövéssel, varázslattal, miegymással. A program várható megjelenése 2002 első negyedéve. A hivatalos honlapját már elindították, melyen egyelőre egy rövidke flash animáció keretében kukkanthatunk bele a programba.

Settlers IV megjelenések

Hír | 2001.03.19 08:25

Az UBI SOFT Entertainment bejelentette Settlers IV című játékuk néhány országban való megjelenését. A jelek szerint március 30-tól Angliában, Francia országban, Skandináviában, a Benelux államokban, Ausztráliában, Portugáliában, Görög országban, közép Kelet és és Dél Afrikában kapható lesz a program. A hazai piacra kerülésről egyelőre nincs hír.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)