Ugyan korábban erre már tettünk egy apró utalást, a jelenlegi infók szerint tényleg nem lett rossz a Doom film. Ezt maga John Carmack, az ID vezető designere jelentette ki, kinek a project elején kettős érzelmei voltak az ötletet illetően: "Bevallom, az elején az elvárásaim igen alacsonyak voltak, ám ahogy megnéztem a filmet, pozitívan kellett csalódnom. Nem egy Oscar-gyanús alkotás, de nem is olyan vérszegény adaptáció, mint a Super Mario Brothers vagy a Street Fighter." Ezekután már csak egy dátum: nálunk, Magyarországon, csak itt, csak nekünk: November 10.
Legutóbbi információink szerint a Gary Grigsby’s World at War című stratégiai játék valamikor novemberben érkezik. Nos, a program európai változata elkészült, és november közepére talán Magyarországra is eljut. Addig is próbáljátok ki a demóját, amit egyébként még július végén adtak ki.
Ismét frissítettem néhány galériát, és egy pár újat is felvettem, hogy legyen miből szemezgetni. Ezúttal a Timeshiftet szeretném kiemelni. Jó lesz eeez!
Azt, hogy a horror játékok reneszánszukat élik mi sem bizonyítja jobban, minthogy hétről hétre jelentenek be újabb és újabb játékokat, amelyek a horror játékok mezőnyében idnulva próbálnak utat törni a siker felé. Nem is emlegetném folyton a horror témát, ha nem érkezett volna az imént is egy friss bejelentés egy újabb ilyen stílusú játékról. A Black Widow Games (fekete özvegy, már itt jól indul a dolog) közhírré tétette, hogy az eddig HL MOD-ként funkcionáló They Hunger néven futó alkotásból egy sokkal profibban összerakott kereskedelmi kiadást szándékozik készíteni. A bolti változat They Hunger: Lost Souls néven fog az üzletek polcaira kerülni. A story-ról és a játék egészéről nem sokat árrultak el eddig a készítők, de elmondták, hogy az új változatot már a HL2: Source engine fogja hajtani és a túlélő horror-kaland játékban egy a 60as években Kelet-Európában kóricáló túrista kalandjait élhetjük majd át/túl a zombikkal teli világban. Az eddig megjelent két shotot ide kattanva tekinthetitek meg.
Megérkezett az 1.2-es javítás a Brothers in Arms: Earned in Blood című kiegészítőhöz. A tapasz jónéhány bugot orvosol, többek közt multizás közben előforduló hibákat is. A tapasz mindösszesen három megabájtot nyom. Érdeklődők ide katt.
Az eredetileg júliusi kiadási dátummal operáló Rhem 2 egészen idáig október 15-re volt datálva. Egyes rajongóknak feltűnt, hogy ebben az időpontban sem került a boltokba, így aztán gyanakodni kezdtek. Nos, nem olyan vészes a csúszás, hiszen november 1-én így is megkapjuk majd. A Got Game Entertainment FPS kalandjátéka egyébként egészen jó, persze csak annak tetszik majd, aki szereti a stílust...
Az Epic Games kicsit továbbfejlesztette az amúgy sem gyenge Unreal Engine 3-at, melybe licenszelték az OC3 Entertainment által kreált FaceFX - arc mimika technológiát. Ez azonnal mindenkinek elérhető, aki eddig, vagy a jövőben licenszeli az U3E-t. De miért is jó ez? Hát lényegében csak azért, mert sokkal részletesebb és élethűbb arcmozgások lesznek a játékokban, még több érzést és hangulati elemet olvashatunk le az arcokról. Kezdenek durvulni a srácok :)
Bár a Fahrenheit című akció-kalandjáték már szinte az összes régióban megjelent, a Kane Chronicles öt részes videósorozat utolsó két része ezidáig váratott magára. A két klip egyenként két és fél perces és további részleteket tudhatunk meg belőlük a játékról.
Patch? Joggal teheti fel bárki a kérdést - így inkább kezdjük az elején. A Vivendi ma hajnalban jelentette, hogy október 18-i hatállyal a F.E.A.R. a boltokba kerül. A szerencsések már most megkaparinthatják a drágaságot, melynek teljes neve First Encounter Assault Recon. Aki pedig így tesz majd, annak máris itt az első patch, ugyanis kiadták az első javítást a játékhoz. Hogy mi változott a 22 megás tapasz hatására, és a letöltési lehetőségekről továbbiak itt.
Nagy lépés előtt áll a Commandos sorozat a 3D-be váltással, reméljük jól sül majd el a dolog és ez lesz majd az a "kis" plusz, ami visszaállítja a játék régi hírnevét a gyengécske harmadik rész után. A folyamatosan érkező képek és videók alapján azt hiszem egyelőre biztonságban tudhatjuk a projektet és a véleményem a ma kiadott 13 képet elnézve sem változott, sőt!
Ismét készítettem egy kis frissítést, melyet alant szemlélhettek. Jó nézést mindenkinek!!!
A The Moment of Silence és a Mysteries of the Druids készítőgárdája a House of Tales Entertainment elhintett egy kisebb infómorzsát, melyből megtudjuk, hogy a következő játékukban az Overclockedban az Emotion FX valós-idejű karakter animációs technológiát kívánják alkalmazni a karakteret életrekeltéséhez.
Az AGEIA Technologies ma bejelentette, hogy az Icarus Studios készülő MMO-ja a Fallen Earth is támogatni fogja az AGEIA PhysX processzorát. Ez a post-apokaliptikus játék egy a civilizáció pusztulásaval fenyegetett világban játszódik, melyben folyton dúl a háború, miközben pestis és további járványok pusztítják az élőlényeket.
A Nival kiadott néhány titkot... Nézzük, hogy miket. Csak a két legfőbb érdekesség. A továbbfejlesztett íjászok esetében megszűnik a terület-támadási képesség. Másik furcsaság, hogy lesznek varázslatok, amelyek előhívásakor bajban leszünk - nem történik semmi, de a mana elmegy, azaz nem sikerül varázsolni. Viszont olyan is történhet, hogy mégegyszer mi következünk majd, ugyanilyen esetben. Node van egy szép lista, ahol a Nival hivatalos kiadványai alapján összegyűjtötték az eddig tudnivélt információkat. Erre tessék...
Még a mai napon érkezik a King Kong játék demója! Elvileg helyi idő szerint délután háromkor. A "horror" FPS kipróbálható verziójában csak Jackkel játszhatunk, mégpedig egy hosszabb, és kellően félelmetes küldetés erejéig, ahol King Kong három T-Rexszel veszi fel a harcot. Állítólag nagyon izgalmas... Várjuk!
Ismét frissítettem csöppet a galériát. NFS még mindig aláz mindent, a többiek elmennek. Ok, Splinter Cell se rossz, csak a képek sajna nem túl jó minőségűek.
Nem, sajnos nem arról van szó, hogy már októberben megkaphatjuk az első hivatalos World of Warcraft kiegészítést... viszont azt elárulta a Blizzard, hogy (a még hivatalosan be sem jelentett :P) kiegészítés az idei BlizzConon már játszható állapotban lesz. A csapattól szerintem még simán várhatunk a hónap végén egy komoly büntető trailert is, bár erre azért ne vegyetek be mérget. Azért jó látni, hogy mennyire nyíltan beszélnek egy "titokról" :).
Az NCSoft megörvendeztetett bennünket egy újabb Auto Assault videóval. Már nem is érdemes számolni, hanyadikkal. Az verdákkal harcolós játék bétatesztelése zajlik jelenleg. A Tricks & Trims alcímet viselő animáció lokálból tölthető.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)