Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

Soldiers multibónusz

Hír | 2004.11.04 19:02

Egy igen méretes multis pályacsomag érkezett a Soldiers: Heroes of World War II című stratégiához. És ez még mind semmi, 5 új játékmódot is kaptok, ha letöltitek innen a 160 megás fájlt. A 12 pálya mellett némi bugjavítás is belefért még.

[MOVIE] Sun Crusher - űrbalekok

Hír | 2004.11.04 11:27

A Bad Nose Entertainment munkálkodik Sun Crusher: The Great War című játékán. Egy hybrid multiplayer akció-stratégiáról beszélünk, melyben a játékosnak egész csapatokat kell majd instrukciókkal ellátnia. A grafika nem az a "hűde" kategória, de azért elmegy. A honlapján infókat, képeket, animációkat találhattok. Utóbbiakat alant is csekkolhatjátok.

[DEMO] Alexander

Hír | 2004.11.03 08:29

A Ubisoft az éjszaka folyamán kiadta valós idejű stratégiájának, az Alexandernek a kipróbálható demóját. Ebben két single küldetés és három skirmish illetve multiplayer terep várja, hogy felfedezzétek. Aki képes letölteni 287 megát, az kattanjon alant!

[PATCH] Nexus MP

Hír | 2004.11.01 20:26

Előkerült a nemrég megjelent Nexus: The Jupiter Incident című hazai fejlesztésű űrstratégia multis demójához egy javítás. Most már elindul Win 98 alatt, meg még egyéb, itt felsorolt hibákra is orvosságot nyújt, ha letöltitek innen a 10 megás fájlt.

[DEMO] MoH: PA Multiplayer

Hír | 2004.10.29 21:56

Ki hitte volna? Itt esténként jönnek a multi demók :) Tegnap Exigo, ma meg Medal of Honor: Pacific Assault! A bőség zavarában vagyunk, drága feleim :) Pedig még HL2 meg se jelent. Vajh' mi lesz akkor? Na, de addig is: lessétek meg a demót! Vigyázat, szép nagy darab a drágaszág.

[MOVIE] Medal of Honor: PA

Hír | 2004.10.29 15:44

Új Medal of Honor: Pacific Assault videócsomagra lehetett figyelmes az, aki ellátogat a 3DGamers honlapjára. Azért mondom, hogy csomag, mert nem egy! Rögtön három! Az egyikben Pearl Harbourt bombázza valami kedves és aranyos nemzet, a másik a játék multis lehetőségeibe ad bepillantást, végül, de nem utolsó sorban itt a harmadik, amelyet élesben csak azok láthatnak majd, ha kicsengetik az árat a Director's Edition-re. Szóval itt.

[DEMO] Armies of Exigo MP

Hír | 2004.10.28 23:57

Az éjszaka utolsó meglepetése, a hazai fejlesztésű Armies of Exigo multiplayer demó változata. A játékot már csak néhány rövidke hét választja el a megjelenéstől, addig azonban feltétlen érdemes nyüstölni. Letöltők ide, olvasni vágyók pediglen ide cammogjanak.

MMO oldaláradat

Hír | 2004.10.28 16:26

Az Object Software két új honlapot tárt elénk. Mind a két alkotás MMO-nak van minősítve. Hiába, az internetes játékok korát éljük, lássátok csak az alant lévő hírezetet. Nos, a két játék amiről beszélek, a következőek: World of Qin 2, ami egy hagyományos MMORPG. Van még itt egy olyan, hogy Fate of the Dragon Online, ami kicsitt komplikáltabb. Lényegében ez egy MMOSRPG (massively multiplayer online strategic role playing game). Szóval képzelhetitek. Azért csak lessétek meg az oldalakat!

Lesz BF2 multi demó

Hír | 2004.10.28 12:19

Egy rövid interjú keretén belül faggatták az EA producerét, Scott Evanst. Elárulta, hogy mindeképpen lesz Battlefield 2 multiplayer demó, sajnos egyelőre nem akar találgatni ennek megjelenését illetően. A végleges játék egyébként 2005 tavaszán érkezik, szóval valamikor ez előtt várható a tesztverzió.

[MOVIE] Men of Valor

Hír | 2004.10.27 08:27

Új anim érkezett a Men of Valor című háborús FPS játékból, mely kb. másfél percig mutogatja a játékosra váró élményeket. Aki esetleg még nem tette, de szerette volna, az kapja le innen és próbálja ki a multis demóját is.

Blitzkrieg bónusz/pecs

Hír | 2004.10.25 16:43

Előkerült egy javításféle, meg pályacsomag is a Blitzkrieg: Ostfront Barbarossa című stratégiai kiegészítőlemezhez. Kicsit meglepődtem, mikor láttam, hogy a javítás sokadszor akkora, mint a pályacsomag, pedig elvileg csak "néhány" multis, meg egyéb fontos hibát javít :) Szedjétek szeretettel...

  • Blitzkrieg: Ostfront Barbarossa Patch (123.5 MB)
  • Blitzkrieg: Ostfront Barbarossa Map Pack (21.3 MB)

  • 20 legjátszottabb multis játék

    Hír | 2004.10.25 08:45

    A GameSpy közreadott egy kis statisztikát, ami a múlt vasárnap délután legintenzívebben játszott 20 multis játékot sorolja fel. Érdemes megnézni, hogy egyesek milyen nagy sikerűek a korukhoz képest... 1. Half Life - 35985 szerver, 97724 játékos 2. Wolfenstein: Enemy Territory - 2649 szerver, 10110 játékos 3. Battlefield 1942 - 2736 szerver, 9831 játékos 4. Americas Army: Special Forces - 1552 szerver, 8992 játékos 5. Call of Duty - 3338 szerver, 8716 játékos 6. Call of Duty: United Offensive - 1697 szerver, 8094 játékos 7. Neverwinter Nights - 1622 szerver, 7482 játékos 8. Quake 3: Arena - 2727 szerver, 6866 játékos 9. Medal of Honor Allied Assault - 2595 szerver, 5993 játékos 10. Unreal Tournament 2004 - 3682 szerver, 5449 játékos 11. Battlefield: Vietnam - 1617 szerver, 4736 játékos 12. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - 1293 szerver, 4704 játékos 13. Soldier of Fortune 2 - 1622 szerver, 4187 játékos 14. Unreal Tournament - 2619 szerver, 3815 játékos 15. Halo: Combat Evolved - 759 szerver, 3370 játékos 16. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - 644 szerver, 1513 játékos 17. Vietcong - 401 szerver, 1304 játékos 18. Halo Demo - 223 szerver, 860 játékos 19. Quake II - 645 szerver, 840 játékos 20. Star Wars: Battlefront - (PC) 297 szerver, 701 játékos Kiegészítésként, a Tribes: Vengeance a 26., míg a Doom III mindössze a 32. lenne a ranglistán. Ha a Half-Life 2-t is figyelték volna (figyelték, csak nem hivatalosan ugye...), akkor a második (!!!) helyre került volna a maga 4,459 szerverével és 12,349 játékosával! Te jó ég, és még meg se jelent! Mi lesz, ha kijön hozzá a csomókáka mod, meg kutyifüle?!?!

    [MOVIE] Tribes Vengeance

    Hír | 2004.10.22 09:49

    Összeraktak mégegy Tribes: Vengeance trailert, aminek egyébként nem sok értelmét látom, hiszen az előzőtől nem sokban különbözik, ráadásul létezik szingli, valamint multi demó is már az alkotásból. De ha már egyszer ennyit törődtem vele, szedjétek le lécci :)

    [DEMO] Nexus MP

    Hír | 2004.10.21 19:35

    Megjelent a Nexus: The Jupiter Incident című magyar fejlesztésű űrstratégia multis demója. A sima szingli változatot szeptember vége óta elérhetitek innen. A játék a legutolsó infók szerint gyakorlatilag teljesen kész van, november elején meg is vásárolhatjuk már. Addig is...

    Darda Mad Tracks

    Hír | 2004.10.14 11:41

    A Legacy Of Artists and Developers Inc bejelentette új készülő autós játékát, melynek a Darda Mad Tracks címet adta. Mini verdákkal száguldozhatunk, és olyan durvaságok akadnak még a sufniban, mint nitró, multis mókák (hálózatban vagy akár ketten egy gépről)... Bővebb infókért és képekért látogass el ide!

    VtM: Bloodlines rendszerkövetelmények

    Hír | 2004.10.13 16:12

    Tegnap érkezett a sajnálatos hír, miszerint mégis kimarad a multiplayeres játéklehetőség a Vtm: Bloodlinesból. Most a rendszerkövetelmények is napvilágot láttak vele kapcsolatban:

  • 3D-s videókártya DirectX 9.0c kompatibilitással, min. 64 MB memóriával
  • 1.2 GHz Athlon, vagy 1.2 GHz Pentium III processzor (minimum)
  • 384MB RAM (512MB RAM az ajánlott)
  • Microsoft Windows 98/ME/2000/XP
  • Quad-Speed CD-ROM drive
  • 3,3 GB a merezlemezen (plussz 1,4 GB a Windowsos swap fájlnak)
  • DirectX 9.0c kompatibilis hangkártya
  • DirectX 9.0c (A telepítőcsomagban)

  • GTA: SA multi?

    Hír | 2004.10.12 19:38

    A C&VG igen érdekes hírrel állt elő: Lesz mutliplayer a GTA: San Andreas-ban! Hivatalos megerősítés ugyan még nem érkezett, és még azt sem lehet tudni, hogy milyen típusú játékmódok nyílnak meg így a gamerek előtt. Bár a RockStar részéről teljesen helyénvaló lépés lenne, végre egy normális multit beleépíteni a játékba, hiszen az előző 2 epizódból ez kimaradt. Remélhetőleg nemsoká a kiadó is kommentálja ezen hírt.

    Bloodlines - nem lesz multi!

    Hír | 2004.10.12 06:49

    Nem lesz multiplayeres játéklehetőség a Vampire: The Masqerade - Bloodlines című játékban - erről tájékoztat a PC Gamer magazin legújabb előzetese. A cikkből kiderül, hogy a Troika a single playeres játékmódot részesíti előnyben, azt szeretnék, ha az lenne igazán rendben az akciójátékban.

    KnightShift 2 morzsák

    Hír | 2004.10.11 10:22

    A Worthplayingen jelent meg némi nyálcsorgatós, erősen marketingszagú szöveg a KnightShift 2: Curse of Souls című stratégiával kapcsolatbnan. Ebből most csak a lényeget emelném ki, amúgy is az új képek a fontosabbak.

  • Kilenc karaktert választhatunk, mindegyikük 8 különböző képességel rendelkezik.
  • 4000 fegyver és azokhoz tartozó felszerelések
  • Harmincféle ellenség
  • Óriási bejárható terepen több száz NPC (nem játékos karakter)
  • Váltakozó napszakok
  • Király multis csaták interneten Na meg ehhez hasonló sallangok :) Emellett három képséget is lelhettek itt...

  • Spellforce: Shadow of the Phoenix

    Hír | 2004.10.06 18:08

    Ahogy azt mondottuk volt, készülget az új Spellforce kiegészítés. Igen ám, viszont eddig semmi információ nem volt róla, egy megjelenési dátum kivételével (ami ebben a hírben meg fog dőlni). Nos úgy látszik, hogy a Jowood nem elégedett meg az Extension 2 munkacímmel, az új üdvöskét ugyanis Shadow of the Phoenix-nek keresztelték. Ezen kívül kiderült, hogy bővült az egységek és épületek darabszáma (mindegyik két-két darabbal), teljesen új kampány készül, valamint 25 multi pályát (amiből 15 co-op) is belezsúfolnak a készítők a kicsikébe. A módosított megjelenési dátum pediglen 2004 november! Mit is mondhatnék még? Várjuk sok szeretettel :) (Thanks Worthplaying)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)