Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3633

Full Spectrum Warrior: TH halasztva!?

Hír | 2005.12.22 11:48

Nos, ez csak egy feltételezés, ám úgy tűnik, hogy a Full Spectrum Warrior legújabb részét, a Ten Hammers-t halasztják a kedves fejlesztők. A teóriák szerint ugyanis előzőleg a hivatalos oldalon 2006 januárja volt feltűntetve megjelenési dátumként, ám mostanra átírták "Coming Soon"-ra, magyarán konkrét dátum nincs. Aki tehát érintett a témában, az alaposan és körültekintően figyelgesse a site-ot!

Bizonytalan a Gothic 3 megjelenési dátuma

Hír | 2005.12.19 07:21

Nem egyértelmű a Gothic 3 megjelenésére vonatkozó információk sora, ugyanis eltérő adatok szerepelnek a játék fejlesztőjénél és kiadójánál. Előbbi 2006 végére, 2007 elejére datálta a megérkezést, míg a JoWooD valamikor 2006-ban szavakkal tüntette fel a megjelenést. Reméljük hamarosan konkretizálódik a helyzet. Thanks RPGDot.

Meghosszabbított Heroes 5 bétateszt

Hír | 2005.12.12 18:21

Fabrice Cabounet, a Heroes 5-öt fejlesztő cég frontembere bejelentést tett ma reggel, amely mindenképp örömteli. A francia úr elmondása szerint meghosszabbították a Heroes 5 bétatesztjeinek idejét, és lehetőség szerint még több embert szeretnének bevonni a csapatba. Ezzel egyidejűleg a nyílt béta sajnoa csúszik, azonban az elmondások szerint ez nem okoz változást a megjelenés dátumát illetőleg. Bizonyíték itt. Az Amazon egyébként már tudni véli, hogy 2006. február 28-án jelenik meg a Heroes 5... Klikk.

Késik a Ghost Recon 3

Hír | 2005.12.08 08:52

Frissítették a Ghost Recon 3 weboldalát, amelynek legfontosabb eleme a módosított megjelenési dátum. A korábbi. 2006 február 1-jei időpontot márciusra változtatták. Mivel csak az adatlap frissült, így egyelőre hivatalos közlemény nem érkezett a késés okáról. Egy hónap azonban nem a világ, de többet tényleg nem kellene már halogatni...

Húsz éves a Windows!

Hír | 2005.11.21 18:10

1985. november 20, egy dátum, mely örökre megváltoztatta a világot. Ezen a napon jelent meg a Windows, mely nélkül senki sem tudja, hogy hol tartanánk most az informatikában. Legfontosabb újítása a grafikus kezelőfelület bevezetése volt ami miatt sokkal érthetőbb, felhasználóbarátabb volt, mint elődei. Sorra jelentek meg az új verziók, melyek mindig fel voltak ruházva a technika vívmányaival. Napjainkban már a kétezernél is több programozó dolgozik azért, hogy Nekünk egyre kényelmesebb és stabilabb rendszerünk legyen. Sokan szeretik, sokan persze mindig fanyalognak, utálkoznak ha Windowsról van szó, de tény, hogy majd' mindenki használja. Adózzunk hát tisztelettel, boldog születésnapot.

Crazy Duck Hunter - kacsavadászat

Hír | 2005.11.21 15:32

A Xing Interactive egy játékbejelentéssel és egy dátummal állt ma elő. Új projektük neve Crazy Duck Hunter, amelyben mi a vadász szerepét alakítjuk. Feladatunk realisztikus 3D-s környezetben leteríteni a lehető legtöbb kacsát, hogy etetni tudjuk kicsiny virtuális családunkat. Megjelenés 2006. első negyedévében, első képek itt.

Stubbs The Zombie jövő héten!

Hír | 2005.11.19 13:05

Újabb játék döntött úgy, hogy jobb lesz mielőbb megjelenni, mintsem állandóan tologatni a dátumokat. Valljuk be őszintén, ezt a féle fejlesztői magatartást szeretjük :). Itt van/lesz nekünk tehát a Stubbs The Zombie, melyben egy ambíciózus zombit alakítunk, aki egy város fölött fogja átvenni az uralmat. TPS nézet, feketehumor, izgalmas harcok, szuper sztori jellemzi majd a játékot. Feltételezem, hogy a jövő heti dátum amcsi megjelenés, majd meglátjuk, sajnos ezt még nem tudjuk!

Tovább késik a Specnaz

Hír | 2005.11.15 10:25

Frans mester jelenetette, hogy újabb késést írhatunk a Specnaz: Project Wolf számlájára. Nem különösebben indokolták a dolgot a fejlesztők, csupán a hivatalos oldalán eddig tündöklő 2005 harmadik negyedéves dátumot alakították át 2006 első negyedévre. Hát ez van...

Most már tuti lesz Sam & Max 2

Hír | 2005.11.11 10:15

Játékok jönnek és mennek... Az annak idején törölt Sam & Max 2 projekt nagyjából két hónappal ezelőtt újból felbukkant. A megállapodás értelmében a Telltale fejleszti, és ezt mostantól ez a játékadatlap is bizonyítja, ahol egyelőre egy igen szegényes gyakran ismételt kérdések szekcióval találkozhatunk. Például "K: Az általatok fejlesztett játék a törölt Sam & Max: Freelance Police alapján készül? V: Törölték azt a játékot? Ki?"... A cím tehát megmaradt, a megjelenési dátum pedig 2006-ra tehető.

[MOVIE] Wolfschanze 1944

Hír | 2005.11.09 15:15

Nagyjából egy hónap kihagyás után újabb videót adott ki a Calaris Studios második világháborús akciójátékából, a Wolfschanze 1944-ből. A megjelenést idénre teszik, pontos dátumot még nem tudni.

[MOZi] További Resident Evil filmek

Hír | 2005.11.07 13:58

Különös, de az első Resident Evil film jóval kevesebb pénzt hozott, mint a második, az Apocalypse. Az is igaz azonban, hogy a második költségvetése jóval magasabb volt, valamint, hogy éppencsak fedezték a bevételek azokat. Ennek ellenére már készül a folytatatás Afterlife alcímmel. A pontos dátum még ismeretlen, de valamikor jövőre lesz a premier. A főszereplő továbbra is Milla Jovovich. A történetről annyit, hogy Alice tovább folytatja szélmalomharcát az Umbrella Corporationnel szemben, hogy megfékezhesse az emberiséget veszélyeztető vírus terjedését, mielőtt az megfertőzi a népet és mindenkiből zombit varázsol. A helyszín a nevadai sivatag lesz, de már előre tudni lehet a negyedik részről is, amelynek egyelőre, vagy már talán véglegesen a Resident Evil 4 címet adták és majd Japánban játszódik. Mivel annak premierje 2007-ben lesz csak, semmi többet nem tudni róla egyelőre.

Gyengülő Atari eredmények és késések

Hír | 2005.11.04 09:41

Nem csak az EA Gamesnek akadnak gondjai a pénzügyek terén. Az Atari azonban lényegesen rossz helyzetben van. 44%-os bevételcsökkenésről számoltak be az elmúlt negyedévről, ami mondjuk annak is tudható be, hogy jóval kevesebb játékot jelentettek be ebben az időszakban. A nettó veszteség mintegy 25,2 millió dollár, ami az előző év hasonló időszakában "mindössze" 16,9 millió volt. Mindezek mellett bejelentették azt is, hogy a Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure az eddigi november helyett 2006 első negyedére csúsztatott új megjelenési dátumot kapott. Ez január-március környékét jelent. Reménykedjünk, hogy a karácsonyi bevásárló szezon könnyít majd a kiadó helyzetén. Azért elég sok jó alkotás van a birtokukban.

[MOVIE] Prince of Persia 3 + dátum!

Hír | 2005.11.04 09:14

Bejelentették végre a Prince of Persia: The Two Thrones megjelenési időpontját. Amerikában december 1-jén érkezik PC-re, Xboxra és PS2-re egyaránt. Az előrendelési akció keretében ingyen megkapja mindenki a három rész zenéjét, valamint további bónusz tartalommal is szolgálnak. Ja, és érkezett egy új videó is!

25 to Life - pontos dátum

Hír | 2005.11.03 09:09

Az Eidos még szeptemberben mondta, hogy a 25 to Life nem tud megjelenni októberben, ahogy azt ígérték. Akkor "valamikor 2006"-ra módosult a dátum, most azonban, már tudjuk, hogy egészen pontosan 2006 január 16-án kerül a boltokba. Addig esetleg tekintsd meg a hivatalos oldalát itt.

Harry Potter atGoF GOLD

Hír | 2005.11.01 08:36

Az EA jelenti, aranylemezre került a Harry Potter and the Goblet of Fire. Nem csűröm csavarom, a megjelenés dátuma november 8., így már alig kell párat aludnia annak, aki alig várja, hogy megkaparinthassa a játékot. Az említett címről további infó itt.

Késik az Elder Scrolls IV: Oblivion

Hír | 2005.11.01 08:31

Noha a fejlesztőcsapat honlapján az Elder Scrolls IV: Oblivion FAQ-jában nem változott a játék megjelenési dátuma, a Take Two kiadócsapat legújabb pénzügyi jelentésében fennakadásokról számol be a fejlesztés folytonosságát illetően, így várhatóan 2006. második negyedévére csúszik az Elder Scrolls IV: Oblivion megjelenése.

S.C.S.: Dangerous Waters GOLD

Hír | 2005.10.31 18:07

A Startegy First örömmel jelenti, hogy S.C.S.: Dangerous Waters nevű játéka elkészült. A pakk egy tengerészeti témában orientálódott világot hivatott bemutatni. A nemes dátum november 22., így már nem is kell olyan sokat aludnunk... További infó itt.

S.T.A.L.K.E.R. - Te még élsz?!

Hír | 2005.10.30 14:56

De rég is hallhattunk már erről a sokak által messiásként várt játékról. Azonban most se mondhatni róla sok jót. A játék már így is bőven késésben van, ám most is egy sajnálatos késést kell elfogadnunk, hiszen bár a játék megtalálható a THQ következő generációs konzolokra kerülő játékainak listája között, mely némi reményt sugallhat, PC-re a tervek szerint viszont csak 2006 októberében kerülhet ki legkorábban. Tehát még ez a dátum se biztos. Lassan sajnos már ez a játék is eltűnik a süllyesztőben.

[MOZi] Dungeon Siege - Uwe Boll 2x

Hír | 2005.10.28 08:45

A hírhedt német rendező, Uwe Boll a Hollywood Reporter állítása szerint nem egy, hanem két filmet készít a Gas Powered Gamestől megvásárolt Dungeon Siege licensz alapján. A dolog úgy néz ki, hogy Boll alapított egy új forgalmazó céget Event Films név alatt, amely a 60 millió dolláros költségvetésből készülő In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale címet viselő filmet két részre szabdalva mutatja be 2006. november 3., és december 1-jei dátummal. A film főszereplői között a Szállítóból ismert Jason Statham, Ray Liotta és Leelee Sobieski emelhető ki.

Rainbow Six: Lockdown 2006-ban

Hír | 2005.10.27 11:08

A Ubisoft már korábban elcsacsogta, hogy a Rainbow Six: Lockdown nem jelenik meg idén. A legújabb jelentésből kiderült, hogy "valamikor" 2006 tavaszán érkezik, ám ennél pontosabb dátumot igazából nem mertek mondani. A WP oldalán egy rövid kérdezz felelek is található, amiből némi extra részletet ismerhetünk meg a játékból.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)