Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4016

'Reggelt...

Hír | 2005.03.29 09:37

Üdvözletem a tisztes társaságnak! Érdekes... annak ellenére, hogy mennyire hírtelenség uralkodott tegnap, az a két apróság egészen fontosnak számít. Lássuk be, hogy a Tomb Raider játékok igencsak meghatározták a játékvilág egy szeletét, ezt szintén elmondhatjuk a különféle UT-król. Kiváncsian várom már a tényleges, és valóban hivatalos bejelentéseket, hogy jóval többet megtudhassunk ezekről. Addigis érjek be néhány újdonsággal ma délelőtt!

Szőke nő telefonál a tűzoltóságra: - Halló, segítsenek kérem! Tűz ütött ki a lakásban. - Értem. És hol van az a tűz? - Hát, a konyhában, meg már az egyik szobában is! - Úgy értem, hogy jutunk oda? - Miért, az a nagy piros autójuk már nincs meg?

Obscure - GOLD!

Hír | 2005.03.24 09:17

A Worthplaying büszkén jelenti, hogy elkészült az Obscure, ez az iskolás köntösbe bújtatott túlélőhorror. A játékban öt ifjú amerikai titán kalandjait követhetjük nyomon, amikor is kisderül, hogy szeretett iskolájuk tobbé nem csak a tanulás borzalmaival szeretne kedveskedni, hisz csúnya gonosz monszták lepnek el mindent. Megjelenés Március hó 29-én.

Gizmondo vs PSP & Nintendo DS

Hír | 2005.03.23 08:58

Tele van a fülünk azzal, hogy a PSP így, a Nintendo DS úgy, viszont a Gizmondoról még alig hallottunk - leginkább semmit. A kritikusok szerint azonban akit az előbbi kettő érdekel, az jó, ha odafigyel erre a szerkezetre is, melyet nem mellesleg most dobott be a piacra a Gizmondo Europe. Windows CE, ARM9-es Samsung proci 400 MHz-n, 64 MB memória, SD Slot, digitális fényképező és egy NVIDIA GoForce 3D 4500-as. Mindemelett írhatunk SMS-t, használhatunk GPS-t, GPRS-t, játszhatunk, mozizhatunk és zenét is hallgathatunk. Angliában megjelent, a következő hetekben pedig Európa más országaiban is megkezdődik az árusítása.

[DEMO] The Bard's Tale

Hír | 2005.03.22 18:53

Akad, erre az amúgy sem uborkás napra még egy demo is. Az idei év szerepjáték nagyágyújának számító, The Bard's Tale, mint ahogy majd a demóból meg fogjátok látni, igencsak szemrevaló grafikával rendelkezik. A fejlesztést egyébként az inXile nevű csapat végzi, és a srácok ebben a kipróbálható változatban egy pályát bocsájtottak a rendelkezésünkre, mégpedig a 4 fejezetből a The Mountain Pass area-t.Ide battyogjatok, a 291 megás demóért.

Terrorist Takedown: Payback készülg'

Hír | 2005.03.22 14:47

Áprilisi megjelenéssel készülget a Terrosist Takedown első hivatalos, és különálló kiegészítőlemeze, a Payback. A csomag egészen baráti áron érkezik, a játékmenet meg a szokásos. A GI csoport egy embereként a csúnya gonosz terroristák ellen kell harcba indulnunk, és ha lehet, visszajönnünk. A játékban lehetőségünk nyílik antitank fegyverek használatára, Apache helikopter vezetésére, vagy akár a Humvee gépágyúja mögé is bepattanhatunk.

Ubisoft játékok 2005-2006

Hír | 2005.03.17 18:19

Az Ubisoft, hogy csorgassuk kicsit a nyálunkat, és megbizonyosodhassunk afelől, hogy idén is érdemes lesz játékokra várni, kiadta az elkövetkezendő bő egy év tervezett játéklistáját. Alant olvasgathattok, szerintem van egy-két very impresszív cím köztük. (PoP 3 rulez!)

  • Settlers 5 Nebelreich addon (angol port)
  • 187 Ride or Die"
  • Brothers In Arms új fejezet
  • Tom Clancy's Ghost Recon 3
  • Peter Jackson's King Kong
  • Prince of Persia 3
  • Silent Hunter 4
  • Heroes of Might & Magic 5
  • Splinter Cell 4
  • The Settlers mission pack
  • Might & Magic cucc (nem tudni egyelőre, micsoda)

  • Heretic Kingdoms: TI GOLD!

    Hír | 2005.03.16 20:48

    Végre valahára elkészült a Heretic Kingdoms: The Inquisition, ez a harcorientált, sztorivonalhoz makacsul ragaszkodó RPG. Talán rossz hír, hogy az amerikai verzió valamivel több extrát tartalmaz, mint a szép kontinensünkre tervezett dobozka. Sebaj, valahogy majd csak kibírjuk. Ha a bónusz cuccok hiánya miatt pedig végképp kifogytok a türelemből, és a játékkedvből... na, olyankor kell elkezdeni WoWozni :)

    'Reggelt...

    Hír | 2005.03.16 09:17

    Szép napot mindenkinek! No kérem, részünkről véget ért az idei CeBIT, ha minden jól megy a tél is elsunnyog végre, és és és... hmmm, ja igen. A mai napon igyekszem kitenni, hogy pontosan kik nyertek a World of Warcraft sorsoláson, de türelem, lehet, hogy a kedves kollégák még nem értesítették a szerencséseket. Egyelőre még csend van itt bent és nyugalom, amint tudom megérdeklődöm mi a helyzet. Még egy dolog: hamarosan bekötjük új szerverkénket, melyben teljesen új vas, dupla memória, és körülbelül tripla merevlemez van, mint eddig. Szóval türelem, hamarosan visszaállunk a megszokott kerékvágáshoz, és minden értelmes és mozdítható letöltést újfent megtalálhattok nálunk. Peace.

    A szőke nő már több órája ül otthon az asztalnál és támasztja a fejét. A férj hazajön és csodálkozva kérdezi: - Mónika, neked nem a fodrásznál kéne lenned? Mire a nő a fejéhez kap és boldogan felkiált: - Ááá, Mónika !!

    [DEMO] Trackmania: Sunrise

    Hír | 2005.03.15 20:24

    Megannyi képet láthattunk már ebből az autós csodából, végre megérkezett az angol nyelvű végleges kipróbálható változata. A demó egyjátékos mód tesztelésére nyújt lehetőséget. Mérete kb. 219 MB, aki ki szeretné próbálni,erre fáradjon.

    WoW, -1000 acc

    Hír | 2005.03.14 08:47

    1000 account ment minuszba a napokban, hála a különféle csalásoknak és nem megengedett eszközöknek, amelyeket a már túlsásogsan is lelkes World of Warcraftosok próbáltak meg alkalmazni, sikertelenül. Valójában arról a csúnyaságról van szó, hogy sokak olyan üzletbe kezdtek, melynek értelmében a játékban szerzett zsákmányaikat a valódi életben, pénzért adják el. Ezt a Blizzard nem nézi tétlenül, így egyenlőre ugyan marad az account-törléseknél, de megszorításokat tesz. A csapat arra kéri a játékosokat, hogy ha valaki tud ilyen személyiségről, akkor küldje el annak a nevét ide: wowgm@blizzard.com.

    [MOVIE] TrackMania Sunrise

    Hír | 2005.03.10 14:51

    Sokasodnak a muvik. Az én kezem meg közben jéggé fagy, ígyhát igyekszem még kihúzni addig, amíg a hírek el nem fogynak :) Szóval a Digital Jesters egy új videót adott ki a Trackmania Sunriseból, amit már mindenki nagyon jól ismer. Az anim bő két perc in-game jelenetet mutat be. Aki kíváncsi, hamar ugyan nem öregszik meg, de a kisfilmet itt megtalálja.

    NFS Central indul!

    Hír | 2005.03.08 16:30

    Sundesz mester értesített minket, hogy elindult az NFS Central elnevezésű, magyar kézen lévő, minden bizonnyal a Need For Speed sorozattal foglalkozó oldal. Töbet erről nem hiszem, hogy el lehetne mondani, ergo csak irányítanám az érdeklődő néptömeget a honlap irányába. Katt!

    Clevers honlap online!

    Hír | 2005.03.08 16:21

    Elindult végre a Clever's nevű hazai fejlesztőcsapat hivatalos weboldala, rengeteg infóval, projectismertetűkkel, álláslehetőségekkel, letöltésekkel. Szóval a szokásos, amit egy ilyen kaliberű oldaltól elvárhatunk, szerintem érdemes lesz rajta tartani az egyik szemünket, hátha készülnek valamire a srácok. Ja, és a legfontosabb majd' lemaradt: a honlapot itt találjátok. (Thanks Sundesz)

    'Reggelt...

    Hír | 2005.03.07 06:28

    Erre a csúnya hétfő reggelre felébredve azt látom, hogy minden csupa hó, ellenben 3 nap után végre egyszer nem esik... Hogy lesz így nekem tavaszom? Ha így folytatja a természet, akkor a tél januártól tart majd áprilisig... És nemcsak, hogy napsütés nincs, de még hír sem igazán van ma reggel. Azért egy darab akadt, azt lessük meg.

    Az őrmester az atombombáról tart előadást a katonáknak: - Az egyfázisú atombombákat már nem gyárcsák. A hátsó sorokból valaki halkan megjegyzi: - Gyártják. Az őrmester dühösen felkapja a fejét: - Mondom, hogy nem gyárcsák!

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.03.05 11:22

    Gondoltam még frissiben összedobok egy gyors galéria ápdétet is, hadd legyen mit nézegetni. Ez a Trackmania: Sunrise tényleg marha jól néz ki, mostmár csak az kell, hogy valamivel jobb is legyen, mint az előd... erre tessék:

  • Legion Arena (13)
  • rFactor (2)
  • Stolen (17)
  • Tactica Online (9)
  • Trackmania: Sunrise (8)
  • Wartime Command (9)

  • 'Reggelt...

    Hír | 2005.03.04 09:36

    Szép, hó mentes napot mindenkinek! Bármennyire is szeretném, hogy végetérjen a fehér, odafenn valaki pont az ellenkezőjéért gyúr. Még mindig azt mondom, hogy így legalább még több idő marad játszani, és a meleg otthonunkban punnyadni :) Mi várható mára? Nos, nehéz lenne megmondani. A reggeli mellé mindjárt tálalok némi mozgóképet, aztán majd meglátjuk mi lesz...

    Három sün megy az erdőben, eltévednek. Nagyon fáznak. Arra jár egy tündér és azt mondja: - Teljesítem három kiváságotokat , mivel hárman vagytok, mindegyikötöknek egyet. Az első azt kéri a tündértől, hogy juttassa haza. A második is azt kéri: - Nagyon fázom, juttass haza. A harmadik azt mondja: - Nagyon fázom, egyedül vagyok, bárcsak itt lennének a testvéreim!

    Ultimate Baja Madness készülg'

    Hír | 2005.03.03 20:19

    A mai harmadik (és valami azt súgja, hogy nem az utolsó) bejelentés következik. Ultimate Baja Madness a játék neve, amiről írnom kéne, de egyszerűen itthagyott az ihlet :) Szóval jöjjenek a nyers tények: autósjáték, de inkább fun-kategória, latin-amerika kietlen kanyonos, vagy éppen buja dzsungeles területein zajló versenyek, hatalmas ugratások, éles kanyarok, pörgő akció. Szóval a szokásos marketingszöveg :) A leges legelső képekért megkérek mindnekit, hogy erre fáradjon.

    2 Days To Vegas - adrenalinbomba!

    Hír | 2005.03.03 20:15

    Ismerős a történet: Vinnie nevű főhősünk kiszabadul abörtönből három év után, és békésen tervezi, mit fog csinálni. Haverokkal lóg, megnézi mi van hajdani szerelmével. Azonban közbejön egy apró baki: az öccse valamilyen komoly bajba keveredik, Vinnie-nek kell segítenie rajta, mindezt 48 óra alatt. Pörgős autós-, illetve akciójelenetek, váratlan fordulatok zsákszámra. Nekem első blikkre a Tolvajtempó című film ugrik be, de lehet hogy tévedek :) Az első képek a 2 Days To Vegas nevű csodáról itt találhatóak.

    [FuN] Új Szekta

    Hír | 2005.03.03 09:15

    Legfrissebb belső hálózati jelentésünkben egy igen érdekes darabra bukkantam. Mini megbeszélést tartottunk, vajon közzé szabad-e ezt egyáltalán tenni, de végül úgy döntöttünk, bárki saját felelősségére nézze, illetve olvassa végig az alábbi szösszenetet. Szerintem érdemes :)

    Silent Hunter III Gold!

    Hír | 2005.03.02 21:58

    Ezen hír tanúbizonysága szerint elkészült végre a Silent Hunter nevű tengeralattjáró-szimulátor. A játéknak egyértelmű előnye, hogy ilyen stílusból rég született maradandó alkotás, és hát szerintem nem is csúnya. Szerencsére sokat már nem kell várni, március 15-én a boltokba kerül. Talán a sors fintora, vagy a kiadó döntése, hogy pont nemzeti ünnepünk napján érkezzen meg? Nos, ez az, amit valószínűleg sosem fogunk megtudni :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)