Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3633

Victoria: Revolutions megjelenési dátum

Hír | 2006.08.04 08:49

A Paradox Interactive bejelentette, hogy a Victoria: Revolutions című "történelemszimulátor" kiegészítőlemez augusztus 17. után válik megvásárolhatóvá az alapjátékhoz, mely annak idején An Empire Under the Sun címmel vonult be a köztudatba. A kiegészítőben további 15 év játszható végig egy jóval kidolgozottabb technológiai fa segítségével Emmellett a választási és politikai rendszer is jóval összetettebb lesz.

A nagy Gears of War bejelentés?

Hír | 2006.08.03 17:07

Úgy tűnik, Mark Rein az Epic Games alelnöke nemrég arra célzott a Gears of War kapcsán mint nagy bejelentés, hogy elárulják a játék pontos megjelenési dátumát. Az Xbox.com-on felbukkant ugyanis egy közlemény, melyben a Microsoft bejelenti, hogy a Gears of War című Unreal Engine 3-as akciójáték 2006. november 12-én debütál a cég Xbox 360-as konzolján. Úgy tűnik, a PC-seket (egyelőre) elfelejtették, ugyanis a megjelenési időpont kizárólag az újgenerációs konzolra vonatkozik. S mivel csütörtök van, nem valószínű, hogy a héten bármi más nagy bejelentés érkezne még a játékkal kapcsolatban, így sajnos meg kell elégednünk ezzel. A Gears of War egyébként két változatban kerül majd a boltokba. A gyűjtőknek szánt kiadás egy koncepciós rajzokat tartalmazó könyvecskét, illetve egy bónusz DVD-t tartalmaz a készítés menetét bemutató videókkal tömve. Mindez egy elegáns fémdobozban vásárolható majd meg 70 dollárért. Köszönjük szépen... :)

Késik az Unreal Tournament 2007

Hír | 2006.08.01 13:35

A GameSpot információi szerint az Epic Games egyik sikervárományos játéka, az Unreal Tournament 2007 idén már biztosan nem jelenik meg. Egyelőre úgy tűnik, a játék PC-s verziója 2007. első felében (!) jelenik csak. Ami nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy március előtte nem látunk belőle semmit, hiszen különben első negyedévet említettek volna. A konzolos kiadás megjelenési dátuma továbbra sem ismert.

Championship Manager 2007 dátum

Hír | 2006.08.01 12:56

Az Eidos elárulta, hogy mikor tervezi kiadni a Championship Manager 2007-et. Bár annyira most sem sikerült belefulladni a konkrétumokba... A Beautiful Game Studios fejlesztésében álló menedzselős sportjáték idei változata "ősszel" jelenik meg, új kezelőfelületettel, változtatható külsővel, menü ikonokkal... Új lehetőségként debütál az International Management opció, amely lehetővé teszi, hogy saját országodat menedzseld.

Októberben jön a Runaway 2

Hír | 2006.07.14 12:40

A korábban ígért szeptember 15-höz képest késik a Runaway 2 : The dream of the turtle, amelynek új megjelenési dátuma immáron október 19. lett. Sajnos ez még nem végleges dátum, ugyanis amennyiben valami probléma adódik a hátralévő időben a fejlesztésekkel kapcsolatban, az ezen a kalandon csapódik le, így akár még néhány hetet a fenti időponthoz viszonyítva is késhet. Bizonyíték itt.

Test Drive Unlimited Dátum

Hír | 2006.07.04 09:03

Az Atari a jelek szerint bejelentette a Test Drive Unlimited megjelenési dátumait. Az Xbox és Xbox 360-as verziók szeptember 8-án, míg a többi kiadás, így a PS2-es, PSP-s és PC-s október 13-án lát majd napvilágot. Ez néhány napos késést jelent az eredetileg jósolthoz képest, de még így sem vészes.

Ismét késik az Office 2007 - és a Vista...?

Hír | 2006.07.02 12:45

A Microsoft embereinek jelentéssorozatából felállított kép szerint a helyzet a következő: az Office 2007-et még idén októberre ígérte a vállalat, most eltolta 2007. januárjára, azonban a véleményük szerint kizárt, hogy akkor megjelenne, és valamikor csak a jövő év "elején" kerülhet kiadásra. A cég tagadta, hogy a Vista is késne, állításuk szerint ugyanis őszre befejezik a munkálatokat, és jövő januárban már meg is jelenhet a Windows Vista. Egy névtelenséget kérő illető szerint azonban ha egy hónapot csúszik a Vista fejlesztése, akkor még kiadhatják januárban, ellenben valószínű, hogy több lesz az az idő mint egy hónap, így valamikor csak január és március között jelenhet meg. Más elmondások szerint sem az Office 2007, sem a Vista nem késik, csupán összeegyeztetik a kettő megjelenését egy januári dátummal, hogy a vásárlóknak könnyebb dolga legyen, és árkedvezményeket is kapjanak.

Késik az Armed Assault

Hír | 2006.06.30 16:46

Sajnálatos mód késéről kell beszámolnunk - Armed Assault. Nem olyan vészes azonban a dolog, hiszen a Bohemia katonai FPS-ének megjelenését eddig 2006 első félévére tartották, ami ugyebár már megdőlt. Az új dátum harmadik negyedév, így reményeink szerint már nem is kell olyan sokat várni. Bizonyíték itt.

Diver: Deep Water Adventures GOLD

Hír | 2006.06.28 16:22

Mélytengeri búvárkalandjaink hamarosan megkezdődnek, aranylemezre került ugyanis a világ első búvárszimulátora, a Diver: Deep Water Adventures. Pontos megjelenési dátumról egyelőre nem tudni, azonban a játékról különösen nagy infórengeteg olvasható a fejlesztések befejeztét megerősítő kiadványban.

Made Man szeptemberben

Hír | 2006.06.23 09:11

Tegnap már hallhattunk a Made Man című maffiás játékról, akkor azonban még nem tudtunk biztosnak tűnő megjelenési dátumot. Most viszont kiderült, hogy idén szeptemberben kerül majd a boltokba az akció. A teljes bejelentés és extrarészletes infók egyébként itt olvashatóak.

Részletek az első PhysX-es játék kiegészítéséről

Hír | 2006.06.21 07:31

Mint azt bizonyára tudjátok, az első, már egy ideje kapható és teljes AGEIA PhysX támogatást élvező játék a Ghost Recon: Advanced Warfighter (a teljes támogatott játéklistát itt találhatod meg). Ennek érkezik hamarosan egy kiegészítése, mely az MP Pack nevet kapta. A Ubi Soft volt olyan jó, és prezentálta a játékot, és persze ezzel egyidőben némi részletet is kiszivárogtatott róla: Nagyon sok apró változtatást és módosítást tartalmaz, legfőképpen a Deatchmatch módot próbálták átdolgozni. Több új küldetésünk is lesz, melyeket ráadásul co-operative módban is tolhatjuk. Azt is fontosnak tartom megemlíteni, hogy az AI is fejlődött egy csöppet, ez bizony rá is fért az alkotásra - a teljes játékban néha nagyon bárgyú dolgokat voltak képesek végrehajtani a kedves gépi ellenfelek. Alant látható pár kép is róla - sajnálatos módon a megjelenési dátumot még csak körülbelül sem voltak hajlandóak elárulni...

Undercover:­ Operation Wintersun - Spock, irány a hadiszállás!

Hír | 2006.06.20 18:38

A TOS-érában anno Kirk kapitány és Spock barátunk visszautazott az időben és a nácik főhadiszállásán találta magát. Nos, ha mi az időben nem is utazgatunk az Undercover:­ Operation Wintersun című játékban, kalandos küldetést folytatunk. A frissen bemutatott sztori szerint a brit MI6 különleges alakulata 1943. január 5-i dátummal ellátott dokumentumot talál, amely sorsfordító lehet a konfliktusban: a németek állítólag egy egészen új fegyveren dolgoznak, amely mindent megváltoztathat. Dr. John Russell, az MI6 pszichocsodamenje Berlinbe utazik, hogy többet tudjon meg a csodafegyverről, és kiderítse az igazságot. A mi lett volna ha típusú történetben a fent említett személyt alakítva kell megmentenünk a világot, némileg horrorkörnyezetben. A játék mellesleg már szeptemberben megérkezik.

S.T.A.L.K.E.R. - Jövő év elején, biztosan!

Hír | 2006.06.14 08:26

Végre hivatalosan is megerősítette a THQ játékkiadó, hogy a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl sok halogatás után 2007. első negyedévében érkezik a boltokba. Ezt már korábban is sejteni lehetett, több forrás is ezt a dátumot szajkózta, ráadásul elméletileg már valóban nagyjából elkészült a játék. A fejlesztés során igencsak átalakították a koncepciót, a szkriptelt eseményekkel például a történeti szálat próbálták jobban kiemelni, de még így is nagyon nyílt a játékmenet. A S.T.A.L.K.E.R. egyébként 2003. óta késik - remélhetőleg most már tovább nem fog.

Korábban jöhet a Pacific Storm

Hír | 2006.06.13 16:19

A Pacific Storm weboldalán sokáig 2006 második negyedéve díszelgett a megjelenési idő mellett; azonban minthogy ez elmúlt, ideje volt új dátumot bemutatni. Ez 2006 vége lett, azonban most mégis úgy néz ki, hogy a második világháborús stratégia a legutóbbiakhoz képest korábban, már valamikor koraősszel megérkezhet. Továbbiak itt.

Késik az Unreal Tournament 2007?

Hír | 2006.06.12 10:07

A The Inquirer információi szerint az Epic Games új üdvöskéje, az Unreal Tournament 2007 megjelenése 2007. márciusára tolódott. Bár a fejlesztők eddig soha nem adtak pontos dátumot, a Sony mindig is azt sugallta, hogy a játék a PlayStation 3 megjelenésével egy időben kerül majd a boltokba, ráadásul több nagyobb kereskedelmi hálózat is 2006. végét jelölte meg. Természetesen a késés okairól nincsenek információk.

Warfare 2007 elején

Hír | 2006.06.09 14:27

Felbukkant a neten a Warfare című RTS megjelenési dátuma. A jelenleg tudnivélt hivatalos információk szerint a játék 2007 első negyedévében, azaz valamikor év elején kerül majd a boltokba. A játékról további infó annak hivatalos weblapján olvasható.

[MOZi] Uwe Boll pereskedik

Hír | 2006.06.07 20:25

De még hogy! A gamerek legrosszabb rémálmaiban kísértő rendezőlegenda legutóbbi, a PC-n már kétszer hódító Bloodrayne-en alapuló filmjének forgalmazóját, a Romar Entertainmentet pereli. A rendező állítása szerint a Romar nem tett eleget a megállapodásuknak, mikor az előzetesen tervezett 2000 vászon helyett ennél jóval csekélyebb számú teremben került mozikba a kritikusok által rendesen lehúzott, az imdb olvasói által minden idők negyvenedik legrosszabb alkotásának tartott film. Boll azt is mondja, hogy a forgalmazó nem fizette ki a producereknek a részüket és azt a tízmillió dollárt is zsebre tette, melyet Boll cége adott nekik a reklámkampányra. A rendező nem szeretett volna további kérdésekre válaszolni, inkább az ügyvédjéhez irányította az újságírókat, aki természetesen nem kívánt nyilatkozni. Megszólalt azonban az alperes cég egyik alapítója, James Schramm, aki szerint Boll csak azért nyújtotta be keresetét, mert tudatában volt, hogy a Romar pert akar ellene indítani. Schramm azt állítja, hogy a direktor levette a film dvd-kiadásának tokjáról és a korongra került filmről a forgalmazó cég nevét és logóját, a stáblistán pedig Schramm nevének helyére a sajátját írta. Boll további pontokon sértette meg a szerződésük, amikor nem fizette ki a Romarnak a DVD-eladásokból származó bevételek egy százalékát és a bemutató idején meghiúsította a sajtóvetítések létrejöttét. Schramm cáfolta továbbá Boll fenti vádjait, és elmondta, hogy cége előre figyelmeztette a rendezőt, hogy a bemutatóra kijelölt időpontban lehetetlen 2000 vásznat biztosítani - az csupán annyit válaszolt, hogy nem érdekli a dolog és megfelel neki a kijelölt dátumon a lehetőségekhez mérten a legszélesebb körben megvalósított bemutató. Schramm elmondta, hogy mélyen csalódott Bollban, akivel cége soha többet nem kíván együtt dolgozni, valamint nagyon reméli, hogy a többi hollywoodi vállalat is tanul az esetből és nem működnek majd együtt a német rendezőpalántával. Szerintem nem csak ő kívánja ezt.

Megnyitotta kapuit a Hell Tycoon weboldala

Hír | 2006.06.07 16:01

Megnyitotta kapuit az Anarchy Enterprises készülő játékának a Hell Tycoonnak a weboldala, amelyen máris megjelent némi friss adat, valamint a "megjelenési dátum" is, amely azt mondja, hogy "when it's done" :-D, de "még mielőtt a pokol befagy". További infók a bejelentésről itt, az oldal pedig itt forrong.

Hó végén jön a Titan Quest

Hír | 2006.06.04 10:43

Pár nappal ezelőtt már bearanyozódott, akkor azonban még nem volt megjelenési dátum az örömteli eseményhez. Nos, ez most sincs, azonban a Titan Quest Vault egyik embere a THQ berkein belül kétszer is megbizonyosodott arról, hogy valóban aranylemezre került az RPG, és még ebben a hónapban megjelenik. A Diablohoz emelt Titan Quest aranyával kapcsolatos infók itt tekinthetőek meg.

[MOZi] Késik a Halo-film

Hír | 2006.05.29 12:09

Újabb információk láttak napvilágot a Halo-filmről, amely a hasonló című Bungie féle videojáték alapján készül. Arra már fény derült, hogy Peter Jackson és felesége producerként vesznek részt a projektben. Ekkor még úgy volt, hogy a film valamikor jövőre készülhet el. Az IMDb szerint azonban a premier 2008-ra tolódott. Egyelőre csak az előkészületi fázis zajlik. Sokak szerint a késés a Halo 3 megjelenési dátumával hozható összefüggésbe, bár a Bungie mindig is hangsúlyozta, hogy a kettőnek semmi köze nem lesz egymáshoz.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)