Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4015

[DEMO] Marine Park Empire

Hír | 2005.09.21 10:19

Az Enlight Software kiadta legújabb menedzselős játéka, a Marine Park Empire kipróbálható változatát. Állításuk szerint ez a valaha készült legrealisztikusabb aquapark szimulátor. Összesen 28 állatfaj és 480 különféle dekorációs és egyéb kellék áll a rendelkezésünkre vállakozásunk felfuttatására. Mindezt belső és külső nézetből is irányíthatjuk.

Dream Pinball - kiadós flipper

Hír | 2005.09.20 13:06

Az ASK Homework újabb készülő játékáról rántotta le a leplet. "Az eGamesszel, az nVidia-val és az Iridion Interactiveval karöltve az ASK Homework csapata közel egy évtizeden át képviseltette magát a flipperjátékok között igen előkelő helyen. Úgy gondoljuk itt az ideje, hogy irányt váltsunk, és megpróbálkozzunk más területek meghódításával is. De mielőtt erre sor kerülne, szeretnénk elkészíteni a leggrandiózusabb flipperjátékot, amit csak látott a világ, ezzel is búcsút intve a stílusirányzatnak, és megköszönve játékoainknak, hogy minket választottak. Szeretnénk mind a PC, mind az XBox és Nintendo DS tulajdonosokat is megszólítani ezzel a termékkel. Szándékunkban áll minden aspektusát két szinttel magasabbra emelni, és beleadni mindent, ami bennünk maradt, hogy hosszú ideig megmaradjon a játék a piacon.

Hogy miért érdemes régi flipperjátékunkat lecserélni a Dream Pinball-ra? Mert a Dream Pinball - minden korosztálynak ajánlott, lévén 4 különböző nehézségi szintet nyújt. Így egészen a gyermekkortól, a kezdőktől a vérprofikig bezárólag mindenkinek remek élményt nyújt. Megtalálható lesz benne az eddigi talán legkönnyebb játékfokozat, amit eddig flipperjáték látott éppen úgy, mint a legnehezebb. - többrétegű, 3D-s hnagzást tartogat számunkra, amellyel flipper játékban nem sokat találkozhattunk ezidáig. - természetesen a legváltozatosabb, többrétegű asztalokat kínálja a vállalkozó szellemnek, értsd, a pálya több részre van osztva, és így a játékos egy asztalon belül úgy érezheti, több helyen játszik akár 10 karral. A pályák olyan helyszíneken zajlanak, mint; - az ASK Homework-től már-már megszokott dolgon valós-időben számolt fizikai motorjának továbbfejlesztett változatával érkezik, így aztán semmi csalást nem eszközöl a masina. - a fizikai motorjának köszönhetően 10 golyótípussal is meglepheti a játékost, úgy mint acél, fa, kő, papírgalacsin, stb... minden golyótípus koszolódik a játék folyamán. - talán eddig még soha nem látott "törésmodel"-lel van felruházva, ami azt jelenti, hogyha sokat rúgjuk a gépet, betörhet az üveg. :) - nem kevesebb mint 6 kameraállásból nyújt változatos játékélményt, amely akár tovább is bővíthető különleges kameraállásokkal. - forradalmi többjátékos funkció egy pályán belül, vagy akár több asztalon, egy képernyőn vagy hálózatban, hálózati bajnokságot is támogatva. - teszi mindezt teljes DirectX9 pompájában olyan hatásokat felvonultatva, mint a HDRI, Motion Blur, Depth of Field, Bloom és Részecske szimuláció, melyek segítségével füstölgő, kigyulladt asztalt, szikrázó acélgolyót, vagy vakító krómfelületeket jeleníthetünk meg. De természetesen, hogy senki ne maradjon ki a pergő játékélményből, a grafikai motor tetszés szerint butítható lesz, így egészen alacsony konfigurációkon is életképes a játék. Egyszóval azért, mert fenekestől forgatjuk fel, kifordítva négy sarkából az egyik legősibb játékmasinát, ami mindenidők játéktermének elengedhetetlen darabja. A játéknak jelenleg kiadót keresünk." www.askhomework.hu/dream.html

'Reggelt...

Hír | 2005.09.20 08:30

Izgalmas, bár kevésbé szép reggelre ébredtünk. Akárhogyis, remek idő ez arra, hogy ne mozduljunk ki sehova, és sok időt töltsünk a hírek, és a reggeli hami mellett. Miközben igyekszünk összehozni a következő GS-t, fel-feltűnik, hogy egyre nehezebb dolgunk van. A következő néhány hétben igencsak jó játékok jönnek, amiket nem lehet csak simán, villámgyorsan végigvinni: Quake 4, Black & White 2, F.E.A.R. és még sorolhatnám. Bár nem hiszem, hogy BW2 demó lesz, a másik kettőről hamarosan érkezik letöltendő matéria. SAjnos még nem ma...

A kémikus, a fizikus és a filozófus egy hajóbaleset következtében kint reked a tengeren az utolsó élelemtartalékuk egy konzerv doboz, de nincs konzervnyitójuk. A fizikus azt mondja: - Vágjuk hozzá a csónak oldalához 14°-os szögben, 50 Newton-os tolóerővel és akkor kinyílik. A kémikus: - Az a dihidrogén-monoxid, amelyben még nátrium-klorid is oldva van, kondenzátorként működik a ferillium oxidálódása során és a konzerv kinyílik. A filozófus: - Tegyük fel, hogy van egy konzervnyitónk.

'Napot...

Hír | 2005.09.17 09:29

Kellemes szombat délelőttöt mindenkinek. Hírek vannak, hétvégi uborkától egyelőre nem kell tartani. Sőt, lesz demó is, meg egy játékbejelentés. Így aki esetleg nem alszik/nem tudja lekötni magát, az játszhat is valami újdonsággal. Addig is:

A sünike elhatározza, hogy elkéri a mókuskától a létráját. Elindul hozzá, ám pár perc múlva elgondolkodik: - Mi van ha nem lesz otthon? Na mindegy! Majd megy tovább. Pár perc múlva ismét egy gondolata támad: - És ha ide sem adja? Na mindegy! Megy tovább, majd megint megáll: - Hátha pénzt kér érte! Egy óra múlva odaér a sünike a mókuskához, ám addigra minden tüskéje égnek áll az idegtől. Felkiabál a mókuskának: - Tudod mit mókuska! Dögölj meg a létráddal együtt!

[MOZi] HARRY POTTER 4 ÚJ TRÉLER!!!

Hír | 2005.09.15 18:48

DE MÉG MILYEN!!!!!!! Van itt minden kéremszépen, Avada Kedavrától kezdve szép csajszikon és csúnya monsztákon át egészen a naaaagy és retteget Sötééét Nagyúúrig (nem, ez nem a tüdőbajos, bár az is egy bottal öl :))! Mint ma már említettük, a filmet december 8-tól játszák a hazai mozik - addigis érjétek be a Moviefone által szerzett exluzív trélerrel. Exluzivitása miatt egyelőre nem töltöm át, de ide kattintva többféle méretben is élvezhetitek. Már csak annyit tennék hozzá: VOLDEMORT FOR PREZIDENT - BONCCSAD TŐCCSED!!! (thx to tigeroo)

Lost Coast aprók

Hír | 2005.09.15 08:14

Az EuroGamer összehozott egy kis szösszenetet a Valve régóta-készülő-de-soha-meg-nem-jelenő Lost Coast című aprócska technológiai pályájáról. Nos, ami a legfontosabb talán, hogy bárki képes lesz végigjátszani, akinek az alapjáték is elindul - ráadásul állítólag úgy, hogy közben nem is veszítjük el a HDR nyújtotta szebb látványvilág okozta élvezet nagy részét. Külön felhívták a figyelmünket, hogy történetileg ne számítsunk sokra, mindössze percekben mérhető az új játékidő, amit meg hozzáad az alapjátékhoz, az nem túl sok.

'Reggelt!

Hír | 2005.09.15 07:36

Reggelt! Azért ilyen korán még elég csípős az idő odakint, kabát sem árt. Gyorsan siessünk, mert fél tízkor el kell mennem, pedig találtam egy néhány hírt...

- Mit csinálsz Marika? - Gödröt ások, temetem az aranyhalamat. - Nem kell olyan nagy gödröt asni egy halnak. - Csakhogy a hal a maga k*rva macskájában van.

F.E.A.R DÁTUM!!!!

Hír | 2005.09.12 15:37

Olybá tűnik, hogy végre megtört a F.E.A.R megjelenése körül kialakult jég. A Monolith-nak és a Vivendi Universalnak végül csak sikerült megállapodniuk egy nem is olyan távoli megjelenési időpontban. És most jószokásunkhoz híven ismét dobrepgést és visszafolytott csendet kérünk! Az év egyik legnagyobb FPS-durranása egészen pontosan Október 11-én kerül majd a boltok polcaira. Srácok, már csak kevesebb, mint egy hónap van vissza, váááá és megint csak váááá!

Olvasói Cikkek #17

Hír | 2005.09.12 14:55

Itt volt már az ideje, egy újabb eresztés olvasói cikk posztolásnak. Berkenye mesterrel nekiláttunk hát, és elkezdtük átveséni a tetemes lemaradásunkat. Az elmúlt napokban többeknek elküldtük, hogy miért is nem felelt meg művük, miért nem kerültek ki az oldalra. Aki nem kapott levelet, és korábban felvett cikket, annak hamarosan megjelenik az irománya. Köszönjük továbbra is a türelmet. Jó olvasást, és ne feledd, ha Te is akarsz írni cikket, klikk ide! Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

Censer, Danyi, fojesz, Nikk, ragyast,
Sim, tincsi, Varga Jenő

Ingyenes Shadow Warrior kiegészítő

Hír | 2005.09.10 12:06

A 3D Realms weboldalán bejelentették, hogy a Shadow Warrior kiegészítője a Wanton Destruction ingyenesen elérhető lesz. A játékot a minap fedezte fel Anthony Campiti a Sunstorm volt elnöke, az egyik vitás Build-engine játék kiegészítőjének egyik készítője, és úgy gondolták a projektről, hogy ez Anthony és a 3D Realmsnél dolgozó Charlie Wiederhold ötlete, aki szintén a Sunstorm dolgozója volt a projekt fejlesztése közben.

[MOZi] Jó lesz a Doom film...?

Hír | 2005.09.08 12:12

Rosamund Pike angol színésznő először debütál akciófilmben, méghozzá a Doomban és attól fél, hogy alakítása rontja a produkció sikereit, nyilatkozta a The Sunnak. Hozzátette, már látta a filmet Los Angelesben a múlt héten, és úgy gondolja, az mégis jó lesz. "Azért vállaltam a szerepet, mert amerikait játszhatok benne és nagyon szerettem volna a Creature Workshoppal dolgozni. Ők csinálták a lényeket az Alien filmekben és ezt nagyon izgalmasnak találom." Rosamund imádott Rockkal együttdolgozni, csak egy kicsit megrettent a pasi méreteitől. "Nagy darab fickó, félelmetes a megjelenése, de ugyanakkor nagyon aranyos ember." Magyar premierdátum egyelőre nem ismert, nyugaton október 18-án mutatják be a filmet.

[DEMO] Vietcong 2 MP

Hír | 2005.09.08 09:04

Az a jóságos 2K Games, ígéretének megfelelően valóban kiadta a Vietcong folytatásának multiplayer demóját. A dzsungelharcok kedvelői most valóban kiélhetik magukat, ebben a csöpségben ugyanis egyszerre akár 64-en is nyomulhatnak - természetesen egyetlen hatalmas, összefüggő terepen. A demóban két pálya, a Depot és a Trail kapott helyet, némi Deathmatch, Team Deathmatch, illetve Capture the Flag módokkal megspékelve. Érdeklődőknek erre tessék:

WoW, hogyan tovább?!

Hír | 2005.09.07 20:50

Már sok víz lefolyt a folyókon, mióta a Blizzard emberei kiadták utolsó haditervüket a WoW jövőjével kapcsolatban, így elérkezettnek érezték az időt, hogy nyílvánosságra hozzák legújabb ötleteiket. Csapjunk is rögtön a lovak közé és kezdjük a legfontosabbal, dobpergés, hatásszünet.... és igen, végre elárulta Shane Dabiri vezető producer, hogy mikor és hol vethetjük az első pillantásunkat az immáron nem titkoltan készülő WoW kieg.re. A nem mindennapi eseményre a BlizzCon-on kerül majd sor, így biztosan az egész rendezvény a WoW körül fog majd forogni. Az úriember beszámolójának következő részében részletesen elemzi a reméljük hamarosan megjelenő 1.7-es patchet valamint elárult néhány konkrétumot is a már fejlesztés alatt álló 1.8-ból is. Az 1.7 verzió legnagyobb újítása a Zul'Gurub nevezetű terület megjelenése lesz. A wow rajongók biztosan tudják, hogy arról a területről van szó ott STV észak-keleti részénél, de ez a frissítés fogja tartalmazni az új Battlegrounds zóna (Arathi Basin) melett az öltöző nevű izgalmas kis izét is. Az 1.8-as patch előkészületeinél nagymértékben figyelembe vették a játékosok kivánságait így végre kicsit rágyúrnak a PvE-s vonalra is, így számtalan új küldetéssorozat jelenik majd meg a játékban elsősorban Silthius-hoz kötődően, de lesz egy teljesen új többrészes instance is. Az új dungeon Ahn’Qiraj néven fog majd futni és a BlackWing Lair-hez hasonlóan egy "könnyebb" 20 fő számára tervezett külső és egy igen erőteljesen nehéz 40 fős belső részre fog majd oszlani. Hosszabbítás: Nem a játék jövőjének részét képzi, de az elmúlt napok/hetek sajnálatos laggjai miatt a Blizzard két napos előfizetés hosszabbítást adott kárpótlásul minden európai WoW játékosnak.

Vietcong 2 multis demó, ma!

Hír | 2005.09.07 18:24

A Worthplaying embereinek sikerült szert tenniük arra az információra, mely szerint a Take 2 ma kívánja kiadni a Vietcong 2 multiplayeres demóját. A kipróbálható verzióban lesz CTF, Deathmatch és TDM is, de ami a legjobb, hogy a teljeshez hasonlóan a demóban is lehetőségünk lesz egyszerre akár 63 társunkkal játszani a szervereken. Update: Nos, örömmel jelentem nem volt kacsa az infó, tölthetitek hát izibe a demót:)

Boltokban a Carl The Caveman

Hír | 2005.09.06 21:23

Az Alawar Entertainment kiadta a Carl The Caveman című játékát, mely egy árkád, puzzle szerű játék, melyben feladatunk, hogy segítsünk Carlnak, aki egy hétköznapi barlanglakó; köveket eltolni, ládákat széttörni és különféle csapdákat elkerülni. A játék két különböző játékmóddal büszkélkedhet: egy árkád jellegű, valamint egy puzzle jellegűvel, melyekben fontos szerepe van az időnek, ugyanis az korlátozva van mindkét módban.

Fejlesztőket keresünk!

Hír | 2005.09.04 10:59

Seeting fordul hozzátok segítségért. Rögtön át is adom a szót. "Kb. egy hete kezdtem el legújabb játékunk, a Killer Machine 3 fejlesztését. Egy multiplayer játékmódú sci-fi FPS-rõl van szó. A menü már 80%-ban kész, de egyelõre még nagyon kezdetleges, mivel a design-t én magam csináltam :D. Egy 3/4 éve írtam meg játék "motorját" Dark Basic Professional alá (akit érdekel, és kipróbálná, hogy még egyszerûbben tudjon FPS-t fejleszteni, annak szívesen "liszenszelem"). Jelenleg a játék tényleges multiplayer részét kezdtem el. Aki tudna segíteni a project elkészítésében az pls jelentkezzen az alábbi posztokra:

  • Level-Designer: Quake 3 Radiant-ot, Hammer-t, esetleg 3D Studio Max-ot ismerõ fejlesztõ
  • Zene szerkesztõre: pörgõs sci-fi zenék elkészítése mp3 formátumban
  • 3D Modellezõ: fegyverek illetve player skin-ek elkészítése 3D Studio Max-ban (formátum: 3ds; x) Ha minden összejön, akkor akár még szeptemberben lehetne játszani a játékkal. A játék fóruma: killertech.atw.hu/forum/index.php"

  • [KéPZ] Frissítés

    Hír | 2005.09.02 18:14

    Mai képfrissítésünk eltörpül a tegnapi, vagy jószerével bármelyik másik mellett. Ráadásul az Oblivion képeit így is _Atti_ közreműködésével sikerült megszereznünk.

  • ANNO 1701 (6)
  • Elder Scrolls: Oblivion (6)
  • R.O.S.E. Online (6)

  • [MOVIE] Sims 2 Nightlife

    Hír | 2005.09.02 15:51

    Valószínűleg az egyik utolsó Sims 2: Nightlife videóval van dolgunk, ugyanis a játék már elkészült és heteken belül boltokba is kerül. Ennek örömére most tekintsünk meg egy kétperces egyveleget az életszimulátor kiegészítőlemezéből!

    Savage 2 részletek

    Hír | 2005.09.02 10:35

    A GameCloud összegyűjtött a Savage 2 hivatalos fórumairól egy csomó új információt a játékról. Lássunk néhányat:

  • Lesz demó, de olyan, amivel csak bizonyos ideig játszhatunk.
  • Konzolra is készül a játék.
  • Az emberek és szörnyek mellett megjelenik egy új faj is.
  • Lesz egy minden részletre kiterjedő szingli mód tutorial, viszont a szingli mód nem nagyon rendelkezik történettel.
  • Az embereknek továbbra is lesznek fegyvereik, de jóval fejlettebbeket tudnak tervezni, mint eddig.
  • Akik új pályákat szeretnének szerkeszteni, elérkezett a paradicsom: továbbfejlesztették a pályaszerkesztőt, jóval több lehetőséget pakoltak bele.
  • Akár 64-en is játszhatnak egy szerveren.

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)